Dodaj do ulubionych

Sport A Małysz

25.11.03, 20:12
Coś u nas na forum mało mówi się o sporcie, a przecież tyle się dzieje w
wielkim świecie. Niedawno siatkarki zdobyły Mistrzostwo Europy a za chwilę
piłkarzyki będą grały w PE, a Małysz będzie latał. Czy uważacie, że
zdobędzie po raz czwarty PŚ?Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • servus_lca Re: Sport A Małysz 26.11.03, 17:55
      Najwyraźniej nikt na forum nie interesuje się sportem. Może dlatego, że w
      Legnicy nic związanego ze sportem się nie dzieje (no może prawie nic).
      Ostatnio przegrałem trochę kasy na sporcie i zrobiłem sobie przerwę.Ale Małysz
      zaczyna skakać, więc chyba trzeba zacząć znów się interesować.
      • swek1 Re: Sport A Małysz 26.11.03, 18:08
        servus_lca napisał:

> Najwyraźniej nikt na forum nie interesuje się sportem. Może dlatego, że w
        > Legnicy nic związanego ze sportem się nie dzieje (no może prawie nic).
        > Ostatnio przegrałem trochę kasy na sporcie i zrobiłem sobie przerwę.Ale
        Małysz
        > zaczyna skakać, więc chyba trzeba zacząć znów się interesować.
        >
        W STS są już przygotowane tabele na PŚ brak jest jeszcze cyferek.Pewnie czekają
        na kwalifikacje.Pozdrawiam.
        • olus_stad Re: Sport A Małysz 26.11.03, 20:03
          W takim razie ide obstawiac:) Oczywiscie w mysl zasady, ze ja nie wygrywam, wiec raczej dla zabawy.

Pozdrawiam
          • swek1 Re: Sport A Małysz 26.11.03, 20:27
            olus_stad napisał:

> W takim razie ide obstawiac:) Oczywiscie w mysl zasady, ze ja nie wygrywam,
            wie
            > c raczej dla zabawy.
            >
            > Pozdrawiam
            Oczywiście ja też.Tylko raz, jedyny. Pozdrawiam.
    • swek1 Re: Sport Groklin 27.11.03, 16:54
      Czy ktoś ogląda mecz?
      • servus_lca Re: Sport Groklin 27.11.03, 17:00
        Kurcze zapomniałem, dzięki Swek1 za przypomnienie !
        • swek1 Re: Sport Groklin 27.11.03, 17:03
          servus_lca napisał:

> Kurcze zapomniałem, dzięki Swek1 za przypomnienie !
          >
          No to dużo straciłeś. Myślę, że w przerwie będą pokazywać skróty.
          • servus_lca Re: Sport Groklin 27.11.03, 17:11
            No własnie widzę. Wszystko wskazuje na to , że będzie dobrze (oczywiście dla
            Groclinu)
            • swek1 Re: Sport Groklin 27.11.03, 17:14
              servus_lca napisał:

> No własnie widzę. Wszystko wskazuje na to , że będzie dobrze (oczywiście dla
              > Groclinu)
              >
              Oby tylko się nie zemściło.Groklin gra jak do tej pory świetnie. Aby tak
              dalej. Miałem postawić na gości z przelicznikiem 2,4 ale nie sprzedałem
              naszych za 30 srebrników.Pozdrawiam.
            • servus_lca Re: Sport Groklin 27.11.03, 17:15
              Powinna to oglądać Polska reprezentacja (tak się gra!)
              • swek1 Re: Sport Groklin 27.11.03, 17:40
                servus_lca napisał:

> Powinna to oglądać Polska reprezentacja (tak się gra!)

Tylko żal tych zmarnowanych sytuacji pod bramka przeciwnika.Pozdrawiam.
    • swek1 Re: Sport A Małysz 27.11.03, 17:47
      Ale Liberda pokazał klasę!!!
      • swek1 Re: Sport A Małysz 27.11.03, 18:07
        HA HA HA Grodzisk w 3 rundzie. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • servus_lca Re: Sport A Małysz 27.11.03, 18:24
          No super Groclin w 3 rundzie. Faktycznie szkoda tych akcji pod bramką, ale
          przy końcu juz trochę wszystkim nerwy puszczały.
          • swek1 Re: Sport A Małysz 27.11.03, 19:24
            servus_lca napisał:

> No super Groclin w 3 rundzie. Faktycznie szkoda tych akcji pod bramką, ale
            > przy końcu juz trochę wszystkim nerwy puszczały.
            >
            Sędzia nie przeszedł badań okresowych,za taka ślepotę to powinni zdjąć go z
            biska.Cieszę się, że sędzia nie wypaczył wyniku. Pozdrawiam i czekam na
            Wisłę.Tam to powinno być teoretycznie łatwiej.
            • servus_lca Re: Sport A Małysz 27.11.03, 19:55
              swek1 napisał:

> Pozdrawiam i czekam na
              > Wisłę.Tam to powinno być teoretycznie łatwiej.

Ale to tylko teoretycznie.
              • servus_lca Re: Sport A Małysz 27.11.03, 20:20
                w porównaniu z Groclin vs Manchester, to na meczu Wisły vs Valerenga mozna
                zasnąć. Ciekawe jak to się skończy?
                • swek1 Re: Sport A Małysz 27.11.03, 20:52
                  servus_lca napisał:

> w porównaniu z Groclin vs Manchester, to na meczu Wisły vs Valerenga mozna
                  > zasnąć. Ciekawe jak to się skończy?
                  >
                  Nie lubię takich meczy. Przypomina mi się mecz naszych orłów z jakąś
                  turystyczną ekipą. Pozdrawiam.
                  • swek1 Re: Sport A Małysz 27.11.03, 22:49
                    Wisła popłynęła ;(
                    • olus_stad Re: Sport A Małysz 28.11.03, 14:14
                      'Patafiany - powiedział wściekły komentator radiowy po zakończeniu relacji.'
                      Chyba to najlepiej oddaje sedno sprawy:(((

Pozdrawiam
                      • servus_lca Re: Sport A Małysz 28.11.03, 15:44
                        olus_stad napisał:

> 'Patafiany - powiedział wściekły komentator radiowy po zakończeniu relacji.'
                        > Chyba to najlepiej oddaje sedno sprawy:(((
                        >
                        > Pozdrawiam

:))))))))))))))
                        • goska35 Re: Sport A Małysz 28.11.03, 15:53
                          Ja tam zajadłym kibicem piłkarskim nie jestem, ale muszę stwierdzić, że na
                          mecz Groclinu trafiłam przez przypadek, trafiłam akurat na najfajniejsze
                          momenty i tak mnie to wciągnęło, że obejrzałam do końca.... a jakżesz
                          straszliwie dłużyły mi się te ostatnie trzy minuty !!! Naprawdę, ucztą dla
                          kibica było to co pokazali piłkarze Groclinu...

Pełna euforii (prawie jak po zwycięskim meczu Miedzianki o Puchar) nastawiłam
                          się na oglądanie Wisły.... długo nie trwało i się totalnie zniechęciłam...
                          nuda, nuda, i jeszcze raz nuda...:) I wcale ich nie żałuję, że odpadli z
                          rozgrywek. Patafiany !! (Ładne określenie) :P

Pozdrawiam
                          Małgośka

PS. A dziś Adam skacze, ale musze wyjść, nie wiem kiedy wrócę i trochę mi się
                          już zaczyna żal robić..:((
                          • servus_lca Re: Sport A Małysz 28.11.03, 17:19
                            UWAGA zaczyna się 1 odcinek serialu Małyszomania.
                            Trzymam kciuki &&
                            • trinity.7 Re: Sport A Małysz 28.11.03, 19:28
                              Jak widać Adam jest w formie, zajął dzisjaj drugie miejsce :-)). Miejmy
                              nadzieję, że będzie przez cały sezon w doskonałej formie.

Pozdrawiam
                              • swek1 Re: Sport A Małysz 28.11.03, 19:35
                                Dobry był Ligl zaczął jak Hani rok temu hehe.Hautamekki... z nim to Małysz
                                będzie miał przeprawę.Pozdrawiam.
                                • swek1 Re: Sport A Małysz 29.11.03, 16:19
                                  No chłopaki skaczą.Trzymam kciuki za Adama i resztę. Pozdrawiam.
                                  • servus_lca Re: Sport A Małysz 29.11.03, 16:22
                                    swek1 napisał:

> No chłopaki skaczą.Trzymam kciuki za Adama i resztę. Pozdrawiam.

Ja też &&.
                                    • olus_stad Re: Sport A Małysz 29.11.03, 16:34
                                      Zapomnialem jeszcze dodac, ze lubie sobie poogladac polskie siatkarki:) Sumujac to gala, skoki i siatkarki.

Pozdrawiam
                                      • swek1 Re: Sport A Małysz 29.11.03, 20:06
                                        No i po skokach. Fatalny upadek Thomasa Morgensterna zakończył konkurs Pucharu
                                        Świata w Kuusamo.A miało być tak pięknie. Szkoda.Pozdrawiam.
                                        • olus_stad Re: Sport A Małysz 30.11.03, 00:30
                                          Jak dzisiaj zobaczylem ten upadek, to juz oczami wyborazni mialem go na wozku:((( Na szczescie nie takiego sie nie stalo! I jezeli ktos jeszcze mowi, ze co to za sztuka skoczyc, to niec sobie popatrzy!!!

Pozdrawiam
                                          • swek1 Re: Sport A Małysz 30.11.03, 13:55
                                            Masz racja, wystarczy w Zakopcu wejść na wielką krokiew i spojrzeć w dół.
                                            A dziś Adaś drugi a w generalnej PŚ 1. Pozdrawiam.
                                            • servus_lca Re: Sport A Małysz 30.11.03, 16:35
                                              a wyobraźcie sobie co by się działo jakby tfu Adam tam upadł, chyba do Kuusamo
                                              cała Polska by pojechała i zajęła Finlandię.
                                              • swek1 Re: Sport A Małysz 05.12.03, 07:51

The Times: Adam Małysz Austriakiem

Skoki narciarskie są dla Anglików egzotycznym sportem. Przekonał się o tym
                                                najlepiej sam Adam Małysz.
                                                Jedna z najpoważniejszych angielskich gazet, „The Times”, informując o
                                                konkursie skoków w Kuusamo, napisała, że Adam Małysz jest Austriakiem.
                                                Dobrze, że nie Anglikiem. Kiedyś jednego już mieli he he. Sensacją był większą
                                                niż Adam. Pozdrawiam.
                                                • swek1 Re: Sport A Małysz 29.12.03, 13:31

> The Times: Adam Małysz Austriakiem

No ciekawe, co też nasz Austriak dzisiaj wyskoczy? Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Sport A Małysz 29.12.03, 19:34
                                                    I wyskoczył 9, może w Nowy Rok będzie lepiej :((
                                                  • olus_stad Re: Sport A Małysz 05.01.04, 21:02
                                                    A dla mnie Adam juz nic nie musi robic. Dla mnie moze byc juz do konca swojej kariery trzydziesty i ja bede szczesliwy! Wiecie dlaczego? Bo przez ostatnie 3 sezony dal mi wiecej radosci niz wszyscy inni sportwocy razem wzieci!! Dlatego moze juz odlozyc narty do piwnicy, a i tak bedzie u mnie mistrzem.
                                                    Nawiasem mowiac to zaraz zacznie sie nagonka na Malysza przez wszystki brukowce razem z Przegladem Sportowym:( Laska kibica na pstrym koniu jezdzi. Teraz caly narod bedzie analizowal przypadki Malysza. BLE!

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Sport A Małysz 05.01.04, 22:12
                                                    Dla mnie też, nie zapominaj jednak i wielu innych i godnych szacunku np.
                                                    Robert, co wychodził kilka złotych krążków. Myślę jednak, że Adaś ostatniego
                                                    słowa jeszcze nie powiedział. Skoki skakami, ale w tym tygodniu mamy jeszcze
                                                    nasze panie i panów, co piłkę przez siatkę przebijają. Trzymam za nich kciuki.
                                                    Pozdrawiam, Sylwek.
                                                  • olus_stad Re: Sport A Małysz 05.01.04, 23:51
                                                    No powiem, ze za nasze panie siatkarki trzymam mocno kciuki, szczegolnie za jedna, wiecie ktora:)))

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Sport A Małysz 06.01.04, 08:59
                                                    Wiemy ta, co mocno serwuje i bije z krótkiej. Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Sport A Małysz 06.01.04, 11:26
                                                    sport.onet.pl/849819,wiadomosci.html
                                                    Nie zły początek ;)
                                                  • olus_stad Re: Sport A Małysz 06.01.04, 15:41
                                                    Ale dziewczyny pokazaly!! Tylko musialem skakac po programach, zeby i Adasia i Kasie zobaczyc:)

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Sport A Małysz 06.01.04, 19:30
                                                    Oj ja też poskakałem po programach. Kasię pooglądałem ale Adasia dwa razy przez
                                                    kilka chwil. Teraz zacznie się wojna Polsko-Niemiecka w siatę. Miejmy nadzieję,
                                                    że panowie dobrze zaczną a nasze piękne panie skończą.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • olus_stad Re: Sport A Małysz 06.01.04, 21:46
                                                    Na panow to nawet nie patrze, dosc mialem i ch 'dobrych' piatych miejsc itp, przerzucam sie na zenskie dyscypliny, szkoda, ze skokow kobiet ni ma:(

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Sport A Małysz 06.01.04, 22:03
                                                    Właśnie nasi grają 5 seta- horrorrrrr. Pozdrawiam.
                                                  • olus_stad Re: Sport A Małysz 06.01.04, 22:21
                                                    Dam sobie spokoj z nimi, mnie tez sie nalezy spokojny sen;)

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Sport A Małysz 06.01.04, 22:25
                                                    Wygrali! Uff ;)
                                                    Jutro graja panienki o 13,30 Pozdrawiam.
                                                  • swek1 siatka 07.01.04, 19:28
                                                    Ale to był horror. Panie do przodu (już w półfinale), a panowie do tyłu i
                                                    walczą. Aby tak dalej. Pozdrawiam.
                                                  • olus_stad Swiderski i swita sucks :P 08.01.04, 00:10
                                                    Rob to co ja: lej na panow. Ogladanie zenskiej siatkowki jest na pewno lepsze dla serca i oka;) Zaufaj mi:)

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Swiderski i swita sucks :P 08.01.04, 07:44
                                                    Ufam, ale ja jestem kibicem z sercem dla reprezentacji, jaka by nie była. Choć
                                                    trzeba oddać panią to, że milej ogląda się siatkę w ich wykonaniu ;)
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Swiderski i swita sucks :P 08.01.04, 20:11
                                                    Czy podobała się Wam się decyzja trenera Niemczyka? Ja myślę, że trzeba ja
                                                    uszanować. W końcu można było zobaczyć ile warte są pozostałe dziewczęta.
                                                    Panów przemilczę
                                                  • olus_stad Re: Swiderski i swita sucks :P 08.01.04, 20:54
                                                    Decyzja taktyczna, zobaczycie jaki Turczynki zmlucimy i pozniej tylko Wloszki (na moje oko).

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Swiderski i swita sucks :P 10.01.04, 20:15
                                                    No Zmłuciły Turczynki, ale nas :( A potem Niemki zmłuciły Turczynki ;)
                                                    To jest sport. Ciekawe co sobie trener Niemczyk teraz myśli?
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Swiderski i swita sucks :P 12.01.04, 18:16
                                                    Czy Adaś stanie na podium w Zakopcu?
                                                    Czy nasze panie dostaną ostatnią szansę?

Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Swiderski i swita sucks :P 12.01.04, 18:34
                                                    swek1 napisał:

> Czy Adaś stanie na podium w Zakopcu?
                                                    > Czy nasze panie dostaną ostatnią szansę?

siatkowka.interia.pl/news?inf=461489 :(((
                                                    >
                                                    > Pozdrawiam.
                                                  • aska_lca Re: Swiderski i swita sucks :P 12.01.04, 18:39
                                                    swek1 napisał:

> swek1 napisał:
                                                    >
                                                    > > Czy Adaś stanie na podium w Zakopcu?
                                                    > > Czy nasze panie dostaną ostatnią szansę?
                                                    >
                                                    > siatkowka.interia.pl/news?inf=461489 :(((
                                                    > >
                                                    > > Pozdrawiam.

No właśnie :((

Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Adaś 16.01.04, 19:38
                                                    No nic nie mówicie, czy Adaś stanie w Zakopanem na podium. Ja bym chciał, ale
                                                    nie wiem czy to jest możliwe. Fajnie by było.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Adaś 17.01.04, 16:56
                                                    No co z Wami? Jak dzisiaj obstawiacie? Gdzie będzie Adaś?
                                                    Ja daję od 1 do 6 miejsca, a Wy?
                                                  • aska_lca Re: Adaś 17.01.04, 16:58
                                                    Zakładziki jakieś tu się szykują ;)???
                                                  • swek1 Re: Adaś 17.01.04, 17:01
                                                    Nie;) Ale obstawić można. Mnie ciekawią jeszcze nasze młode wilki.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • aska_lca Re: Adaś 17.01.04, 17:04
                                                    To ja myślę, że będzie w pierwszej 3 :)
                                                  • aska_lca Re: Adaś 17.01.04, 18:04
                                                    Hehe jest już 2 :)))
                                                  • olus_stad Re: Adaś 17.01.04, 19:04
                                                    No i jest pudlo:))))) Fajnie:)))

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Adaś 17.01.04, 19:16
                                                    Czyli udało się wszystkim trafić. Jest ok. Ale trzeba dodać, że dzisiaj wiatr
                                                    był z Adasiem.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • aska_lca Re: Adaś 17.01.04, 20:16
                                                    Trzeba być dobrej myśli, że jutro też będzie ok :)

Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Adaś 17.01.04, 20:17
                                                    Może nawet wygra. Ja jestem optymistą;)
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • aska_lca Re: Adaś 17.01.04, 20:24
                                                    Oby wygrał.W końcu skacze u siebie ;)
                                                  • aska_lca Re: Adaś 18.01.04, 18:42
                                                    NOOOOO i sie udalo!!! Adam po raz 2 na podium :)))
                                                    BRAWO :))
                                                  • swek1 Re: Adaś 18.01.04, 19:22
                                                    A było tak blisko ;>
                                                  • swek1 komentuje skoki 21.01.04, 10:09

Polski Związek Narciarski przeprowadził sondę, zadając internautom
                                                    pytanie „Kto Twoim zdaniem najlepiej komentuje skoki narciarskie w mediach?

Głosy można było oddawać na komentatorów Telewizji Polskiej, Eurosportu oraz
                                                    Polskiego Radia PR I. Zwycięzcą ankiety został Włodzimierz Szaranowicz
                                                    komentujący skoki narciarskie w TVP 1.

Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację ankiety.

1. Włodzimierz Szaranowicz TVP 1 - 33,19% głosów
                                                    2. Krzysztof Miklas TVP 1 31,36%
                                                    3. Tomasz Zimach PR I 10,84%
                                                    4. Bogdan Chruściki Eurosport 10,33%
                                                    5. Marek Rudziński Eurosport 7,25%
                                                    6. Stanisław Snopek TVP 1 3.52%
                                                    6. Tadeusz Kwaśniak PR I 3,52%

Ja bym postawił na p. Miklasa, robi mniej byków i mówi konkretnie co myśli.
                                                    Kiedyś nawet odwołano tego pana za to, że powiedział prawdę.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: komentuje skoki 08.02.04, 15:32
                                                    Młodzi skoczkowie pokazali, że możemy na nich liczyć. A jak będzie dzisiaj?
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • servus_lca Re: komentuje skoki 08.02.04, 15:46
                                                    Oj dzisiaj coś chyba nie poskaczą, ale to pieknie wygląda taki
                                                    snieg............... marzenia:)
                                                  • swek1 Re: komentuje skoki 08.02.04, 15:49
                                                    Szaranowicz - "Czy Mateja będzie dzisiaj przecierał ślady?"
                                                    Zobaczymy;)
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • olus_stad Kompromitacja 08.02.04, 15:55
                                                    Ostatnio wlaczam Eurosport a tam kwalfikacje i nasz 'orzel' Bachleda skacze na astronomiczno-kosmiczno-niebotyczna odleglosc 81m...podczas gdy najlepszy skoczek wali ponad 210m...sorki, ale w tym momencie zasialem buraka...taki wstyd:(((

Pozdrawiam
                                                  • swek1 Re: Kompromitacja 08.02.04, 15:59
                                                    No wiesz, wylądować przed 100m na mamucie to jest wyczyn nie byle jaki. Myślę
                                                    że słynny Anglik jest z tego dumny.
                                                    Pozdrawiam.
                                                  • swek1 Re: Kompromitacja 08.02.04, 16:10
                                                    No i przetarł szlak na 175,5m i zmiana belki.
                                                    Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka