12.03.08, 21:24
powszechnymi wykroczeniami drogowymi w olawie sa:jazda bez pasow
bezpieczenstwa oraz uzywanie telefonu komorkowego podczas
jazdy...osmielam sie zapytac niezwykle medialnego pana jacka:ile
mandatow nalozyli pana podwladni w tym roku?/stojac przy
skrzyzowaniu kolo dw pks w ciagu minuty naliczylem 8 takich
sprawcow...przepraszam za poufalosc!pytanie do komendanta kpp
Obserwuj wątek
    • Gość: Morris Re: mandaty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.08, 12:08
      Kiedyś się pisało "Uprzejmie donoszę..."
      Wiesz że kapusiów nikt nie lubi, nie będziesz miał łatwe3go życia w tym kraju.
      Masz już pseudonim operacyjny...
      A poza tym pilnuj lepiej własnego nosa, to sprawa osobista kto zapina pasy, w
      końcu sam siebie naraża.
          • Gość: jeździec Re: mandaty IP: *.220.38.84.otvk.pl 21.03.08, 19:32
            i co Wy sobie myślicie, że ktoś będzie odpowiadał Wam na tak głupio zadane
            pytanie, a poza tym, jaki jest cel pytania i odpowiadania na to? Jeżeli ktoś
            jest świadkiem wykroczenia jakim jest np. jazda bez pasów to jego obywatelskim
            obowiązkiem jest oficjalnie zgłosić się, gdzie trzeba, podać swoje dane, złożyć
            stosowne zawiadomienie z podaniem nr rejestracyjnych sprawców i być świadkiem w
            sądzie grodzkim, a nie wypisywać głupoty na forum internetowym. ...ile mandatów
            wypisali za jazdę bez pasów. Żenada.
            • hagen1112 Re: mandaty 22.03.08, 22:52
              a jednak upieram sie przy tym,ze pytanie ma sens,bo albo
              respektujemy prawo,albo w dupie mamy...a jak... takii dystans do
              europy...czylj prawo owszem,ale ja moge wiecej...tkwisz w drewnianym
              domku dozywotnio...tymczasem komendant zarzuca malej gminie
              domaniow,ze nie dotuje policji,a wcale tego nie musi robic/ta
              gmina/...zenada????...domagam sie tylko informacji...w swiecie
              cywilizowanym:just in time...
              • Gość: oławianin2 Re: mandaty IP: *.chrobrego18.ronus.pl 24.03.08, 23:18
                Oczywiście, że pytanie ma sens. Ale jakiś policjant ma inne zdanie.
                Nie podejrzewam o to tego tzw. "samotnego wilka", chociaż po nim
                wszystkiego można się spodziewać.
                W Oławie z ulicy 11 Listopada jest wjazd na Miasteczko Ruchu
                Drogowego i przed lokalem resteuracyjnym "Patio" jest ustawiony
                znak "zakaz ruchu". Więc pytam po co jest ten znak jak patrole
                pana "samotnego wilka" nie reagują na wykroczenia związane z tym
                znakiem. Codzienie za znakiem parkują samochody a w soboty przed
                południem po kilka. Są to wykroczenia drogowe za, które winny być
                mandaty. Ale ten "samotny wilk" zapewne ma inne potrzeby niż
                bezpieczeństwo i porządek. Ciekaw jestem czy będzie jakaś reakcja.
    • Gość: ups Re: mandaty IP: 89.200.209.* 26.05.08, 20:10
      fachowiec z ciebie człowieku jakich mało !!!!!- zapytaj lepiej ilu
      ludzi zostało zatrudnionych do realizacji tego założenia ?! -
      nierozumiesz że to propaganda !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciągle nowe
      założenia i ciągle tyle samo policji to tylko mydlenie oczu dla
      tanich frajerów - prawda jest taka że nie tylko wykroczeń jest coraz
      więcej ale przede wszystkim przestępstw - pozdrawiam
            • Gość: hagen Re: mandaty IP: *.pools.arcor-ip.net 03.07.08, 23:49
              no..i to jest argument...Olawa to bylo niezle miasto,do czasu kiedy zaczela tu
              zjezdzac swolocz, w rodzaju karol cos tam...za moich czasow taki karol dostawal
              kopa i zeby znowu zaistniec musial skonczyc technikum albo cos takiego,ale on
              nie skonczyl...anonimowosc pozwala mu madrzyc sie i obrazac ludzi,ale odcedzicie
              szumowiny<...prawda?
              • Gość: karol_777 Re: mandaty IP: 89.200.208.* 04.07.08, 10:43
                to prawda, technikum nie kończyłem, ale liceum, słyszałeś o ich
                istnieniu.

Policja nie może rozdrabniać się na drobne, i tak chciał hagen łapać
                kierowców za niejeżdżenie po mieście bez świateł mijania, bez
                zapiętch świateł czy trzymając telefon komórkowy, nie w mieście, co
                innego na drodze szybkiego ruchu, tam niech łapią.
                Zresztą czy odpisał Hagen tobie któryś policjant z drogówki,
                Witek Walkowiak albo Andrzej Górski, czy też Komendant Gałuszka jak
                chciałeś nie odpisał nikt, a wiedz że czyta Komendant i zagląda
                wszędzie by wiedzieć jak najwięcej, po prostu nie odpisuje bo widzi
                hagen co soba prezentujesz. Ty hagen, jak mówiłeś donosiłbys policji
                na ludzi którzy jeżdżą po mieście z telefonami przy uchu.

Jesteś operacyjny, powinieneś mieć nick kapuś donosiciel
                  • Gość: karol_777 Re: mandaty IP: *.208.200.89.otvk.pl 07.07.08, 16:14
                    To napisz co masz przeciwko komendantowi, bo jak narazie niczego nie
                    podałaś.
                    Ja już pisałem co mi się nie podoba w pracy policji,
                    żadnych argumentów nie podałaś tylko wiesz że komendant jest złym
                    komendantem"
                    "tak samo jak Słowacki wielkim poetą był"
                    Oczywista oczywistość.
                    Jak coś ci się nie podoba to zgłoś to na czacie, powiedz mu o tym.
                      • Gość: karol_777 Re: mandaty IP: *.208.200.89.otvk.pl 16.07.08, 22:53
                        a ty Hagen gdzie byłeś, czemu nie na czacie, boisz się zadać pytanie
                        wprost, chciałeś zadać jakieś pytania notabene zapinania pasów i
                        zadajesz je tutaj, zamiast porozmawiać i zadać pytanie na czacie.

Tu potrafisz szczekać, i jeszcze się denerwujesz, że Komendant ci
                        nie odpowiada, ale na czat nie mogłeś wejść.

Ja byłem i potrafiłem zadać ważne pytania tylko dla mojej dzielnicy.
                        Ty wolisz pisać tutaj, a pewnie ty byś się płaszczył, jakbyś musiał
                        porozmawiać.
                        Jako mieszkaniec J-L mogłeś wypytać się o sprawę miłoszycką
                        przynajmniej co policja czyni w tym kierunku.
                        • Gość: hagen Re: mandaty IP: *.pools.arcor-ip.net 19.07.08, 18:41
                          kiedy odbywaja sie te slynne czaty,u mnie jest noc,albo mam inne bardzo
                          ekscytujace zajecie...ja nie jestem mieszkancem j-l...wpadam od czasu,do czasu
                          na jakies forum...wymyslam pytanie,a potem obserwuje rozwoj dyskusji i licze
                          idiotow ,bioracych w niej udzial...niejednokrotnie liczba idiotow nie przekracza
                          30 % i to juz cieszy,ale nieraz trafi sie jeden,ale za to takiego kalibru,ze i
                          gniady nie da rady...masz karolu spore szanse w wyborach na prezydenta
                          RP...,masz brata?
                          • Gość: karol_777 Re: mandaty IP: *.208.200.89.otvk.pl 19.07.08, 19:08
                            też nie jestem zwolennikiem bliźniaków.

A co do pana komendanta. W Oławie poza Komendantem nie ma aktywnych
                            ludzi, którzy chcieliby coś przyzwoitego dla miasta uczynić.
                            Jesteś Hagen negatywnie nastawiony do Komendanta, więc wyzywasz
                            wszystkich tych, którzy mają inne zdanie niż ty.
                            Kiedyś wspominałeś, że mieszkasz za granicą, i z stamtąd piszesz.
                            Z jakiej więc racji oczerniasz kogokolwiek z powiatu oławskiego.
                            Co ty wiesz o Komendancie. Jesteś zwykłym nieudacznikiem, który
                            pracuje gdzieś na zmywaku, twoje wpisy są bezsensowne i niewiele
                            treści mają,
                            Znasz innego wysoko postawionego urzędnika, który równie chętnie
                            rozmawiałby z mieszkańcami na czacie. Wyróżnia się na tle
                            burmistrza.
                            Jakby nie był aktywny, nie udzielał się w mediach też mówiliby, że
                            Komendant nic nie robi. Teraz podobne idiotyczne wpisy mają miejsce
                            o panu profesorze Andrzeju Drabińskim, walczącym też o ważną sprawę
                            dla naszego miasta, oczywiście jeśli jest aktywny to musi mieć w tym
                            interes.
                            Dla mnie Hagen jesteś oszołem zwykłym.
                            Jak masz coś do Komendanta to powiedz mu to wprost na czacie.
                            • Gość: hagen1112 Re: mandaty IP: *.pools.arcor-ip.net 20.07.08, 00:56
                              ja nkogo nie oczerniam...zadalem tylko proste pytanie,na ktore nie uzyskalem
                              odpowiedzi...,jaka jest roznica pomiedzy czatem organizowanym przez komendanta,a
                              spontanicznym pytaniem zadanym przez internaute...,ano taka:my odpowiadamy tylko
                              na takie pytania,ktore nam pasuja...,inne zagada jakis karol,albo inny
                              przydupas,objawiony nie wiadomo skad.....-olawa jest grajdolem i dopoki ludzie
                              nie pogonia franka i jego przydupasow-nic sie w tym miescie nie zmieni,a tacy
                              jak karol maja szczescie,ze nie ma juz AK;czy NSZ:::JUZ BYS NIE ZYL MIERNOTO
                              • Gość: karol_777 Re: mandaty IP: *.208.200.89.otvk.pl 20.07.08, 09:48
                                Ile ty masz lat, AK lub NSZ? Co to ma do rzeczy. Czy ty w ogóle
                                znasz się na historii.
                                Ja rozumiem, że wybrałeś sobie Komendanta jako głównego winowajcę
                                swoich zawodowych niepowodzeń. Muisz teraz pracować na zmywaku
                                gdzieś na zachodzie. Jeśli chcesz kogoś skrytykować to właśnie
                                krytykuj ekipę burmistrza, na każdym kroku panuje nepotyzm
                                kumoterstwo, a burmistrz jak nic nie czynił w sprawie obwodnicy,
                                basenu i tirów tak dalej nie czyni.
                                Właściwie to każdy obywatel może przyjść na sesję Rady Miejskiej i
                                zadać burmistrzowi niewygodne pytanie, de facto jest to niemożliwe,
                                gdyż porządek sesji jest już ustalony.
                                I nie nazywaj mnie przydupasem, wejdź na czat i tam zobaczysz
                                prawdziwych lizusów pana Komendanta i kto zadaje niewygodne pytania.
                                Cenię Komendanta, bo pośród oławskich urzędników jest jednostką
                                wybijającą się ponad poziom lokalnej polityki.
                                Burmistrz to mściwa garbata szuja, która pół sesji zajmuje się
                                sprawami, którymi nie powinien się zajmować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka