Dodaj do ulubionych

szukam i szukam

16.09.10, 08:57
szukam kobiety, która podobnie jak ja ma ochotę na odmianę, odskocznie od codziennosci, inny smak, zapach
Jestem żonaty i szukam kobiety, która także jest w związku, najlepiej z wielkopolski, w wieku do 40 l
mam 188 cm, 96 kg, jestem dobrze zbudowany, interesuje sie bardzo sportem, sporo czytam
milan37@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Kobietka Alfa Re: IP: *.vide-sat.pl 16.09.10, 09:37
      Milan....napisał:
      szukam kobiety, która podobnie jak ja ma ochotę na odmianę, odskocznie od codziennosci, inny smak, zapach.....

Ja tylko...na odskocznię od codzienności....smaki, zapachy, ich zmysłowość mi odpowiada...
      czekaj....chcesz to w realu? czy w necie...? bo to wymaga ode mnie zmiany nastawienia...i co?

Alfa ...Tajemnicza....dużo czytam, strategiczne wymiary są ok, z tym sportem....proszę (natychmiast) o wyjaśnienie ...pozdr

Zaczynamy....................hm
      • milan37 Re: 16.09.10, 12:00
        w realu, interesuje się bardzo sportem, sam go uprawiam- chodze na siłownię
        Zaprszam na wymiane zdań na adres mailoway.
              • Gość: kobietka Alfa Re: Odpowiada Alfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.10, 17:00
                Chris...też witam serdecznie!!że Cię widzę... ah jesteś...przepraszam ze Cię pogoniłam. Ciągle zmieniasz nicki. Wymysliłabym dla Ciebie NICK...

ps. pazłotko po czekoladce rozkładam i układam..ale lubię też jeszcze poczuć ten zapach.. Zapach czekolady jest rozkoszny.

a z tym mailem...to do założyciela wątku....chyba uciekł, przestraszył się mnie

.......mogę zatracić się w Tobie, skoro ten od wątku znikł..

Alfa Tajemnicza
                • Gość: Chris Re: Odpowiada Alfa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 17:16
                  Nicka lubie mieć zawsze swieżego - jednak bardzo chciałbym mieć go od..... Ciebie. Cieszę się grzebieniem na twój widok :) ps. pazłotko składane w "kwadracik" to wzbudza we mnie pewną odpowiedz twoich potrzeb :) "gdzieś kiedyś usłyszałem, że kobiety lub meżczyżni, którzy składają tak pazłotko .... ehh nie pisze dalej....." wątek podoba mi się jest taki nieograniczony "siekierka" dla pomysłodowacy nazwa "szukam i szukam" podoba mi się, a tobie ?ALfo ... nie zatrać się proszę... dziś jest .... środek tygodnia...
                  • Gość: kobietka Alfa Re: Odpowiada Alfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.10, 18:02
                    CHRIS napisz proszę co to znaczy:ps. pazłotko składane w "kwadracik"
                    to wzbudza we mnie pewną odpowiedz twoich potrzeb :)

-to co jest z tymi kobietami ?, błagam napisz..nie odchodź, nie porzucaj mnie w tej chwili...
                    odpisz: PRAWDA/NIEPRAWDA
                    Nie zatracę się! Nie masz wglądu we mnie...chcę być wobec CIEBIE hedonistyczna...zgadzasz się.....!Wezmę wszystko od Ciebie....

ps. dobrze wymyślę nick dla Ciebie....potem..potem. Ale się cieszę, że zajrzałeś tu..Bravo

..Alfa więcej nie pisze tu, bo już mnie znasz.....ale założyciel wątku nie! ciekawe gdzie on jest..
                      • Gość: Kobietka Alfa Re: Odpowiadasz Ty, czego szukasz IP: *.vide-sat.pl 16.09.10, 20:19
                        ...Ja też składam....w kwadracik!!!! Nie przejmuj się mów....wytrzymam to!
                        No nie poznaje Cię....a jeśli jesteś facetem z "klasą" to w takim tonie to napiszesz..

Zastanawiałam się czy tu wejdziesz...hm,
                        Zastanawia mnie dlaczego na mnie krzyknąłeś..

.Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny.

Alfa Twoja..ale ...co w tym miejscu napisać..??
                        • Gość: Chris Re: Odpowiadasz Ty, czego szukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 21:39
                          "...Ja też składam....w kwadracik!!!! Nie przejmuj się mów....wytrzymam to!"
                          kwadracik - po krótce, bycza wyobraźnia, byle co Cie niezadowoli, na dłużą metę każdy bedzie skazany na niepowodzenia.....chloera i ja też.:))),ale nigdy się nie znudzi.
                          "kuleczka"- lenistwo, bierność, znudzenie, wszytko może być, aby było itd..

"Zastanawia mnie dlaczego na mnie krzyknąłeś.." być może chciałem, żebyś.....usłyszała....bo...myślałem....że....w...górach...jesteś:)))))))))))

Alfa Twoja..ale ...co w tym miejscu napisać..??
                          Dziś marudzi jak najeta, ale jak zawsze migdali zdrowo:)

"Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny." - musze przypmnieć sobie jak to być stroną odpowiadającą niepytająco

A czy Ty Alfo masz już dla mnie to coś.....ciepłe....delikatne....urzeczone...zauroczone....no ... nik .... własnie ....masz? Czy dasz?

Chris podrywacz...lekkoduch...pracoholik...

P.S.
                          Po za pracą nie widze świata :)))
                            • Gość: Chris Re: Odpowiadasz Ty, czego szukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 05:42
                              Alfo z tym nikiem prosze nie sugerować, żę
                              "tak jak samochchód jest przedłużeniem.......no wiesz" ... no, a jego długość musi być adekwatna

...nie, może być to słowo... krótkie..... długie... ... neologiczne:) .... kosmiczne ....

nie obrażę się ..... no.... bądź w tym Alfą spuperkreatywną, namiętną, dziką......

Miłego dnia......

Chris

verbenka.wrzuta.pl/audio/6fAIK6UpNw9/verba_-_kocham_cie_na_zawsze
                          • Gość: kobietka Alfa Re: myślę nad nickiem... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.10, 08:42
                            ..trochę pomarudzę....na wszystkie wątki mam odpisać? leniwa jesteem...ale na pewno nie jestem bierna i znudzona, jestem przeciwieństwem tego....wszystko odwrotnie!
                            Mam zamęt od myślenia o Twoim Nicku...bo próbuje tak trochę "osobowościowo" a mało Cię znam! ale najpierw Dzień Dobry!!!!

ps. a propos pracoholizmu...wciągnęłam czarny bawełniany golg, opinającą spódnicę..i ide dziś rzucić na biurko wymówienie,,,,dlaczego....bo kocham życie...dość tyle pracy! życie poza pracą na mnie czeka!

Tak myślę, czy mogłabym się w Tobie........Alfa wypoczęta(ponoć jestem wariatka urocza)
                            • fabiani Re: myślę nad nickiem... 17.09.10, 09:28
                              wow ! to jest za pzreproszeniem "mieć jaja". Ja dzis ide porozawiac na temat umowy i moze tez sie wkurze i zrobie podobnie? A co! Albo tak albo siak !

PS
                              polecam scenkę ze sztuki B.Schaeffera (scenariusz dla 4 aktorów)... Frycz i A.Grabowski :)
                              ..."u dyrektora byłem, a co! i mówie mu tak: że to i to a on mi ze tak i że tego.. a ja mu na to: będziemy rozmawiać albo nie?! (czy jakoś tak)" - rewelacja - na you tube można odnaleźć.

--
                              "...Ostateczny krach systemu korporacji
                              Wizualizuje owszem się
                              Ma się zacząć kiedy wrócę z wakacji
                              Na razie nie jest jeszcze całkiem, całkiem źle..."
                                • fabiani Re: myślę nad nickiem...dla Ch 17.09.10, 10:31
                                  Dzień dobry.
                                  Nobody is perfect.
                                  Do widzenia.

--
                                  Kończy się tydzień, nie ma nadziei
                                  Że następny coś jeszcze zmieni
                                  Złość jest niedobra gdy z tobą stoję
                                  Gdy ciebię widzę, gdy ciebie czuję
                                  Kończy się rok i słuchaj słowa
                                  By zacząć to wszystko od nowa
                                  Obejrzyj to sobie, sam sobie odpowiedz

I czy tego chcesz, czy o to chodzi
                                  Bym w złości tu przychodził
                                  Porównaj to z resztą, wybierz wartość największą
                                  Ja chciałbym zobaczyć to wszystko raz jeszcze
                                  Raz jeszcze to wszystko zobaczyć ja chciałbym
                                  Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
                                  Jak to jest, gdy wchodzisz w moją głowę
                                  Co tutaj jest typowe, z tobą jest od nowa
                                  Porównaj to z nami, czarnych słońc milionami
                                  Czy warto jest, czy warte to wszystko
                                  By czynić upadek
                                  Porównaj to z resztą, wybierz drogę najlepszą
                                  A w mojej głowie słońc milionami
                                  Karuzela nocą lśni
                                  Na niej jesteśmy sami
                                  Ja i ty...

czarne słońca
                                  K.
            • Gość: kobietka Alfa Re:wypraszam sobie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.10, 15:46
              ....Czy my się znamy....My..??

Co Byś chciał..? ode mnie..? Czy to Ty kiedyś zajrzałeś przez....dziurkę od klucza...?

..."Jestem twoim.....?......jak....byś.....chiała się zatracić...zapomnieć....pochł..."

a jeśli to Ty...to pozdrawiam, Kim chcesz być ......dla mnie...

Alfa Tajemnicza Nieznajoma
              ps. Tak, jak teraz żyje, nigdy nie żyłam...bardzo dziko..
        • Gość: Kobietka Alfa Re: IP: *.vide-sat.pl 18.09.10, 16:55
          Let's do lunch!?

cudowne-----www.youtube.com/watch?v=-ZJDNSp1QJA&feature=related

Zaplatam ręce z tyłu głowy..dotykam miękkich włosów,oddycham wolno i głęboko, czuję swój oddech..nabieram powietrza i czuję ulgę po chwili..Prostuję plecy..ramiona... zamykam oczy i uchylam delikatnie usta..cierpki smak wina .Boże co ten utwór ze mną robi .nie mogę się powstrzymać, chociaż bardzo chcę......
            • kobietkaalfa Re: Zalogowałam się wreszcie! 19.09.10, 08:11
              Dzień Dobry...Chris

ps. szkoda, ze nie analizujesz moich kropeczek....one dużo mówią o mnie....ah dużo. Czekam jak zwykle na prezent muzyczny. Jaki masz nastrój, poradziłeś Sobie ze złością...nie masz dziś tego..?

Z tym .....Let's do lunch!?.... czy ja dobrze użyłem..... oznacza ....coś przy
              > okazjii... czy jakoś ....tak.. Ja nie wiem co Ty miałeś na myśli, ja swoje znam.

Alfa Rozluźniona i przepełniona dobrą, i głośną muzyką (mam straszny ból głowy dziś)
              • Gość: Chris Re: Zalogowałam się wreszcie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.10, 08:52
                Dzień Dobry ....Alfo

Na poczatek :www.youtube.com/watch?v=-ZJDNSp1QJA&feature=related
                Apropo na ból głowy kawa + cukier lub miód + cytryna

Chciałaś Alfo więcej niż przepraszam to mi się kojarzy i....nie pytaj....czy....cierpie....bo...złość..taka.......odwzajiemnia....się...każdemu

W mroku, bezkrocznie kroczę
                światła szukając płaczę
                łez moich smak nie słony
                jest lecz szalony
                co począć ma miłością pałający
                płaczący, konający?
                Czy życie potworną zmorą jest czy Gomorą?
                Smak goryczy słodki się wydaje
                gdy tęsknota żyć nie daje
                A gdy zisci się w końcu
                znika nagle, niespodziewanie
                kalecząc serce schorowane
                Na barkach ciężar przybierze
                cieżkości
                Czy wściekły los się jeszcze złości?
                mówią, miłosci, godności, znajomości
                a w mym sercu nicość gości
                pusta pustka, pełna pustkowia
                zapełnia duszę
                jak ostry grzmot przedziera ciszę
                myląc czas, oszukując chwilę
                pod błekitną maską się kryje
                będąc w takim stanie słowo przepraszam
                niech bedzie słowem tym słowem :))

• kobietkaalfa Re: Zalogowałam się wreszcie! 19.09.10, 09:10
                  ....będąc w takim stanie słowo przepraszam
                  niech bedzie słowem tym słowem :)) To zrobiło na mnie wrażenie! przyjmuje, wtedy Twoje przepraszam.

ps. nie mogę odebrać tu muzyki...żałuję, zrobię to później...Szalenie Ciebie pozdrawiam...Chris!

Ja zaczynam gubić się znowu w ilości postów...Czy utworzysz nowy wątek?...proszę....przyjdę do Ciebie!
    • fabiani Re: szukam i szukam 16.09.10, 16:11
      Milan wiesz jak najlepiej znaleźć odskocznię od codzienności?

Po prostu zmienić codzienność :)

--
      "...Koncerty popołudniowe
      Pełne bezmózgów w służbie porządkowej
      Patrzą wokoło, bo swędzą ich recę
      Kochają bić coraz więcej i więcej
      Znowu wieczorne przygody
      Gdy wchodzę na kamienne schody
      Zaczepia mnie pijanych meneli wielu
      Jutro spotkają się w kościele..."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła