Dodaj do ulubionych

Małaszewicze

23.05.04, 02:49
Witam!Czy zagląda tu ktoś z Małaszewicz lub w jakiś sposób z tą miejscowością
związany?Zapraszam do wymiany informacji na temat dzieciństwa, dorastania,
szkoły,pracy,kościoła,ludzi,życia itp.
Obserwuj wątek
      • rgm3 Re: Małaszewicze 23.05.04, 15:35
        Radzyniaku masz niestety dużo racji.Niewiele osób tutaj zagląda,i niewiele się
        dzieje w Białej Podl.i okolicach.Jednak zapraszam do wymiany informacji.
    • cryss Re: Małaszewicze 23.05.04, 23:14
      A to dobry sposób na nudę i na bezsenność
      ... w środku dnia oczywiście:)
      Bo noc majowa to noc miłości...
      No kto w noc majową śpi, no kto..?

Nooo myyyyy!!!

Czyż nie?
      Che che che!!!

No nie..
    • malutkaa8 Re: Małaszewicze 02.10.05, 18:31
      hej,ja nie jestem z Malaszewicz,ale czasem tam bywam,fajnie tam jest:)pozanłam
      niedawno stamtąd chłopaka,może napiszesz mi coś o nim?bo tak szczerze
      powiedziawsz to on bardzo mi się spodobał....nazywa się Grzesiek Szelest(chyba
      tak)będę wdzięczna za jakies informacje:)
    • agatha15 Re: Małaszewicze 22.11.05, 12:29
      Ja mieszkalm w Małaszewiczach i prawde powiedziawszy ciesze sie,ze jest to juz
      za mna.Brak jakichkolwiek perspektyw,pracy ,a największa rozrywka dla młodych
      ludzi to wieczorne picie(spirytusu zza Buga).Niedobrze sie od tego
      robi,blee.....
    • denicki Re: Małaszewicze 13.12.05, 20:09
      Witam.Dziekuje,ze ktos jeszcze interesuje sie Malaszewiczami ta
      miejscowoscia.Kochani jest to wspaniala ciekawa miejscowosc,tylko
      bardzo ,zaniedbana przez wladze samorzadowe.Moim zdaniem miejscowosc ta powinna
      wkrotce miec range miasta.Dlatego,ze miejscowosc ta liczy juz ok.2000
      mieszkancow,posiada doskonala infrastrukture[szkola podstawowa,szkola srednia-
      jestem absolwentem,ktory w 1975roku ukonczyl ta
      szkole,kosciol.banki,przychodnia zdrowia i inne]Tutaj wzrastalem,tutaj jestem
      na dobre i zle pracuje od.1975r.do dzisiaj,przeszdlem wiele szczebli w
      chierarchi zawodowej.Sa wspaniali ludzie tylko,ze nic dla Malaszewicz nie
      robia.Moim mazeniem jest aby cos Pan Wojt zrobil dla tej miejscowosci.Ja pragne
      aby powstala druzyna pilkarska na poczatek.Co Wy na to. Bo od czegos trzeba
      zaczac.Kocham ta Miejscowosc.Jestem kolejarzem.
              • arsen74 Re: Małaszewicze 11.02.06, 18:20
                Ale zaczeło się coś poprawiać, zaczeli drogi robić w tamtym roku miejmy nadzieję ze w tym roku będą tak dalej. Mieszka się tu fajnie spokojnie z dala od tego zgiełku a zarazem nie tak jak na wsi czyli coś pośrodku. Dla mnie dużą zaletą jest też bliskość lasu lubie zbierać grzyby nie trzeba jeździc bóg wie gdzie.
                Najgorzej właśnie że pracy nie mam ale może coś sie zmieni miejmy nadzieje.
                • rocznik1985 Re: Małaszewicze 11.04.06, 08:23
                  Witam witam ;-) a prawda prawda małaszewicze coraz to piekniejsze sie stają.Nowe
                  drogi chodniki,pieknie zrobili na wiejskiej miejsce do pogaduszek,małe jeziorko
                  kały miodzio,trawką zasieją i bedzie elegancko.Co do pracy no to przyznam ze sie
                  troche ruszyło,niby fizyczna ciezka ale jakos trzeba sobie radzić,np.w PRK i
                  innych firmach po swietach wielkanocnych miejmy nadzieje że ruszy dalej budowa
                  E20 wiec moze przyjmą troche ludzi,CPN z tego co słyszałem maja budować 3 nowe
                  zbiorniki wiec chyba w okresie letnim do roboty przyjmowac bedą,no i jeszcze
                  widziałem cos budują za "Trensbetem" przy drodze na E30.Wiec chyba troche tego
                  jest,mogliby troche młodych przyjmowac w wagonówce to niedługo niebedzie komu
                  robić sami starsi,Wiec panie denicki moze jakies przyjecia ??;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka