12.02.06, 08:00
Jesteś Pan Ćwokiem - jak A. Lepper.
Kto jest za nich się wpisuje.
Pozdrawiam wszystkich - oprócz Ćwoka.
Obserwuj wątek
    • donpedro72 Re: A. SAWA 12.02.06, 12:31
      Nie zgadzam się, on nie jest ćwokiem. To mały, zakompleksiony frajer, który ma
      pretensje do całego świata (m.in. do Ciebie i do mnie), za to, że ośmielamy się
      inaczej postrzegać otaczającą nas rzeczywistość. Poczekamy, kiedy i tu złoży
      swój głos, jakże wspaniały i poprawny politycznie.
      Te, sawa, jestes...?
      Nie, jeszcze trochę musimy poczekać, aby i tu stwierdził, że jesteśmy kompletne
      dno. Ale wolę być dnem, od którego ktoś być może się odbije i wypłynie do góry,
      niż mułem, w którym można się pogrążyć. sawa, słyszy? Jesteś muł. (MUŁ - to
      taki mientki piasek pomieszany z ziemią i wodą, i z mułu to nawet lepianki se
      nie skleisz - zapisz sobie, bo zapomnisz, sawasie złamany)
        • gojka23 Re: sawa, wprowadzaj korekty! 12.02.06, 19:10
          Ha ha ha to się uśmiałam...wiecie co wpienia mnie to, że jak tylko coś napiszę
          na tym forum to moment i jestem atakowana przez wiadomo kogo...gość nie może
          przeżyć, że ktoś może mieć inne poglądy niż on. A wydaje mi się że po to jest
          to całe forum, żeby każdy kto chce pisał co myśli a nie to co może Panu Sowie
          się spodoba ;-). Pozdrawiam autora tego posta ;-)

Ps. Myślę, że to peirwsze oznaki demencji starczej te docinki ;-) u Pana S.
          • kochamchelm Re: sawa, wprowadzaj korekty! 12.02.06, 20:17
            Wszyscy normalni chełmianie wiedzą że Pan A.Sawa ma kompa ustawionego na
            oddziale geriatrycznym chełmskiego szpitala w budowie. I to by było na tyle.
            Pozdrowka dla gojki o dona pedrona.
            Ave Caesar morituri (A. Sawa) te salutant.
              • kwiat_paproci Re: sawa, wprowadzaj korekty! 13.02.06, 11:36
                a ja jak was wszystkich ostatnio czytam (może poza avalon) to mi się najczęściej
                robi, albo słabo, albo niedobrze. Ile wy macie lat, że tak się zachowujecie ?
                Myślę, że normalnego dorosłego człowieka to, że jest upominany przez 18 - latkę
                za brak kultury, powinno wprawiać w zawstydzenie, albo chociaż jakieś
                zamyślenie, ale u was i z jednym i z drugim jest baaaardzo ciężko. Weźcie
                pójdźcie do któregoś z licznych chełmskich parków pobiegać.
                  • kwiat_paproci Re: sawa, wprowadzaj korekty! 13.02.06, 11:47
                    Żebyś nie poczuł się zbyt pewnie, to napiszę, że o Tobie też myślałam w
                    kontekście niektórych postów ;) Może nie zioniesz aż taką zjadliwością, co inni,
                    ale czasem niepotrzebnie podejmujesz od nich pałeczkę. To jak z małymi dziećmi,
                    które dotąd się wygłupiają i popisują, dopóki ktoś na nie patrzy. Dlatego radzę:
                    ignorować.

A do listy nieskazitelnych dodaję jocelyne i riliana :D
                    • donpedro72 Re: sawa, wprowadzaj korekty! 13.02.06, 12:33
                      Przepraszam, kwiatku, ale gwoli ścisłości to ja przejęłem pałeczkę od asawasa, a
                      moja zjadliwość jest ukierunkowana nawet nie bezpośrednio na niego, ale na jego
                      sposób komentowania innych forumowiczów, mających odwagę (?!?) mieć inne zdanie
                      niż on, JE asawas.
                      • kwiat_paproci Re: sawa, wprowadzaj korekty! 13.02.06, 12:38
                        kurcze, ale za każdym razem jak proszę kogoś z was o przykład takiego
                        postępowania w wykonaniu a.sawy, to wyciągacie jakieś wątki z Sosnowca, czy
                        Lublina. A co mnie obchodzą do jasnej ciasnej inne fora ?? I w ten sposób ciągle
                        mam wrażenie, że gadamy o jakimś matrixie ;)
                    • avalon111 Rankingi 15.02.06, 12:59
                      kwiat_paproci napisała:
                      > A do listy nieskazitelnych dodaję jocelyne i riliana :D

Tak, przy okazji tego mini rankingu, nasunął mi się pewien pomysł: Ogłośmy
                      konkurs na np. "Mr i Miss Sawoir vivre'u" albo " Najsympatyczniejszy nick
                      roku...". Konkurs trwałby rok, ocena polegałaby na oddawniu głosów uczestników
                      forum na wybrane nicki pod koniec każdego roku i wielki finał czyli ogłoszenie
                      wyników na przełomie roku. Głosowania jawne, poprzez głos na forum wraz z
                      uzasadnieniem. Uczestnicy- wszyscy forumowicze Chełma( łącznie z adminką coby
                      nie była pokrzywdzona).
                      Może to byłoby mobilizacją do przestrzegania netykiety.
                      • kwiat_paproci Re: Rankingi 15.02.06, 18:49
                        Ja jestem za, ale ktoś inny musiałby określić konkretne zasady i regulamin,
                        statut, zarząd i radę nadzorczą konkursu, bo ja obecnie zarobiona po pachy jestem :D
                        • avalon111 Re: Rankingi 20.02.06, 10:03

> Ja jestem za, ale ktoś inny musiałby określić konkretne zasady i regulamin,
                          > statut, zarząd i radę nadzorczą konkursu, bo ja obecnie zarobiona po pachy
                          jest
                          > em :D

Primo:Ja także nie dysponuję nadwyżkami czasowymi;-)
                          Secundo:Aż tak szerokiego rozmachu nie przewidywałam, obawiam się, że jak
                          obsadzimy zarząd, i radę nazdorczą nie wystarczy nicków do roli zwykłych
                          szarych uczestników;-)
                          Tertio:Z uwagi na niski aplauz pomysł, umiera śmiercią naturalną.
                • pol_aroid Re: sawa, wprowadzaj korekty! 15.02.06, 17:52
                  kwiat_paproci napisała:

> a ja jak was wszystkich ostatnio czytam (może poza avalon) to mi się
                  najczęście
                  > j
                  > robi, albo słabo, albo niedobrze. Ile wy macie lat, że tak się zachowujecie ?
                  > Myślę, że normalnego dorosłego człowieka to, że jest upominany przez 18 -
                  latkę
                  > za brak kultury, powinno wprawiać w zawstydzenie, albo chociaż jakieś
                  > zamyślenie, ale u was i z jednym i z drugim jest baaaardzo ciężko. Weźcie
                  > pójdźcie do któregoś z licznych chełmskich parków pobiegać.

To weźcie, czy pójdźcie??? ;-)
    • ole707 Re: A. SAWA 13.02.06, 18:16
      kochamchelm napisał:

> Jesteś Pan Ćwokiem - jak A. Lepper.
      > Kto jest za nich się wpisuje.
      > Pozdrawiam wszystkich - oprócz Ćwoka.
      A czy to jest kuzyn JE metropolity Sawy???
    • noname1 Re: A. SAWA 14.02.06, 00:08
      hehe ..jeden lepszy od drugiego szkoda gadać z tego co widzę to wypisujecie
      bzdury aby podbić liczbę postów .....więc zrobie wam to i 5000 bedzie moje miłej
      nocki
      • kwiat_paproci Re: A. SAWA 14.02.06, 01:52
        Gratuluję pięciotysięcznego posta :) Cieszę się, że nie był on efektem jakiejś
        kłótni, czy pyskówki i nikogo on nie obraża. To teraz gonimy do dychy :D
        • andrzej.sawa Re: A. SAWA 14.02.06, 02:53
          Fajne podsumowanie.Mam niestety jeszcze trochę roboty na liczydle,więc mam
          okazję wyrazić nadzieję,że kilka poważnych chełmskich i innych poważnych tematów
          poprowadzimy z wyczuciem i merytorycznym podejściem.
          Oczywiście dowcipy też się przydadzą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka