veendy
08.06.02, 18:54
Od około 10 miesięcy regularnie biorę Logest. Robię za każdym razem przerwy -
jednakże od chyba 3-4 miesięcy nie ma normalnych miesiączek, a tylko krótkie i
mało obfite plamienie.
Mam pytania:
1) czy to jest normalne
2) czy w czasie przerw jestem również zabezpieczona? Zawsze używaliśmy
dodatkowo prezerwatyw, ostatnio - jako że była przerwa - zrezygnowaliśmy. Czy
jednak w tej przerwie jestem tez zabezpieczona?
Pozdrowienia
Veendy