Dodaj do ulubionych

tabletki- pilne

08.06.02, 18:54
Od około 10 miesięcy regularnie biorę Logest. Robię za każdym razem przerwy -
jednakże od chyba 3-4 miesięcy nie ma normalnych miesiączek, a tylko krótkie i
mało obfite plamienie.

Mam pytania:
1) czy to jest normalne
2) czy w czasie przerw jestem również zabezpieczona? Zawsze używaliśmy
dodatkowo prezerwatyw, ostatnio - jako że była przerwa - zrezygnowaliśmy. Czy
jednak w tej przerwie jestem tez zabezpieczona?

Pozdrowienia
Veendy
Obserwuj wątek
    • maja66 Re: tabletki- pilne 09.06.02, 12:07
      Z tego co wiem, zdarza się, że w czasie brania tabletek miesiączki są bardzo
      skąpe, więc uważam, że nie powinnaś się martwić. Jaśli chodzi o przerwy, jesteś
      na 100% zabezpieczona. Pozdrawiam!
      • veendy Re: tabletki- pilne 09.06.02, 12:12
        Dziękuję Ci za odpowiedź!
        Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze...
        Pozdrawiam

        Veendy
    • andrzej.depko Re: tabletki- pilne 13.06.02, 22:30
      Krótkie i mało obfite plamienia są objawem ubocznym stosowania Logestu. Nie
      wspomniałaś jakie przerwy masz na myśli. Przerwę pomiędzy jednym a drugim
      opakowaniem podczas którego występuje miesiączka - jesteś wówczas calkowicie
      zabezpieczona. Natomiast podczas przerw w braniu Logestu celem "odpoczynku " od
      preparatu - wówczas nie jesteś zabezpieczona i musisz stosować inne metody
      antykoncepcji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka