11.11.03, 00:05
witam,
Mam na imie Pawel.Mam 30 lat.
Moj problem zwiazany jest ze wzwodem czlonka.Nie nastepuje on do samego
konca ,czasami jest krotkotrwaly i potem dlugo dlugo miekki, no i sa wtedy
czasami nawet duze problemy z wprowadzeniem go do pochwy.Co mozna z tym
zrobic.
Prosze o odpowiedz na moj mail.
Pozdrawiam

P.T.
Obserwuj wątek
    • andrzej.depko Re: witam 05.12.03, 00:02
      Zbyt wiele jest przyczyn, które wywoływać mogą taki stan. Zaburzenia erekcji
      mogą być uwarunkowane różnego rodzaju chorobami rzutującymi na sferę
      seksualną, stąd też lekarz przed ostatecznym rozpoznaniem musi przeprowadzić
      szereg badań diagnostycznych. W przypadku wykluczenia tła organicznego można
      założyć, że jest to przyczyna psychogenna. Objawy nerwicowe występują często u
      mężczyzn zaangażowanych uczuciowo będąc zarazem wynikiem nadmiernego
      podniecenia seksualnego. Im mężczyźnie bardziej zależy na partnerce, tym
      słabsze pojawia się podniecenie seksualne ( w jego miejsce powstaje stan
      napięcia nerwowego ), czego następstwem jest osłabienie lub brak erekcji.
      Podobne objawy występują u mężczyzn bardzo pragnących odbyć stosunek
      seksualny z atrakcyjną seksualnie kobietą, lecz odczuwających nieuświadomiony
      lęk wywołany mechanizmem hamulcowym tkwiącym w podświadomości. Często są to
      hamulce religijne, etyczne, estetyczne, lęk przed konsekwencjami niepożądanej
      ciąży lub przed zarażeniem chorobą weneryczną.
      Niestety bez wizyty u seksuologa lub urologa się nie obejdzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka