magdamajewski 21.06.07, 21:58 nie wiem czy tutaj jeszcze zalgadasz... czy musisz brac progresteron? Jesli tak to mam chyba z 80 kapsulek 200mg ktore przetermiuja sie za miesiac i chetnie oddam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alutkama Re: alutkama 22.06.07, 20:15 Magda, probuje sie do ciebie dodzwonic od jakiegos czasu. Dzieki za leki, nie musze brac progesteronu, dostalam tylko te leki co i tobie zaproponowal. Na szczescie nie sa drogie, bo moje ubezpieczenie nie pokrywa wydatkow na leki. Postaram sie wieczorkiem do Ciebie zadzwonic, jade do Polski za kilka dni , wiec moze chcialabys aby ci cos przewiezc dla rodzinki. Odpowiedz Link
magdamajewski Re: alutkama 23.06.07, 16:29 wieczorem nas nie bedzie w domu. Z Polski nic nie potrzebuje, ale dzieki za pamiec. Leci, leci ciesze sie ze z dzieciatkiem wszytko dobrze jest z tym dzwoniemiem to ja sie przyznaje szczerze ze nie odbieram telefonow (szczegolenie jak w pracy lub szkole jestem) ktorych numerow nie znam. Doszlam do wniosku ze jesli ktos chce ze mna pogdac to zostawi wiadomosc D wiec jak cos to zostaw # tel. ja na pewno oddzwonie, taki dziwolong jestem Odpowiedz Link