21.06.07, 21:58
nie wiem czy tutaj jeszcze zalgadasz...
czy musisz brac progresteron? Jesli tak to mam chyba z 80 kapsulek 200mg
ktore przetermiuja sie za miesiac i chetnie oddam
Obserwuj wątek
    • alutkama Re: alutkama 22.06.07, 20:15
      Magda, probuje sie do ciebie dodzwonic od jakiegos czasu.
      Dzieki za leki, nie musze brac progesteronu, dostalam tylko te leki co i tobie
      zaproponowal. Na szczescie nie sa drogie, bo moje ubezpieczenie nie pokrywa
      wydatkow na leki. Postaram sie wieczorkiem do Ciebie zadzwonic, jade do Polski
      za kilka dni , wiec moze chcialabys aby ci cos przewiezc dla rodzinki.
      • magdamajewski Re: alutkama 23.06.07, 16:29
        wieczorem nas nie bedzie w domu. Z Polski nic nie potrzebuje, ale dzieki za
        pamiec. Leci, leci big_grin
        ciesze sie ze z dzieciatkiem wszytko dobrze jest
        z tym dzwoniemiem to ja sie przyznaje szczerze ze nie odbieram telefonow
        (szczegolenie jak w pracy lub szkole jestem) ktorych numerow nie znam. Doszlam
        do wniosku ze jesli ktos chce ze mna pogdac to zostawi wiadomosc big_grinD
        wiec jak cos to zostaw # tel. ja na pewno oddzwonie, taki dziwolong jestem smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka