18.12.03, 23:32
vapaatila.net/alko/promillelukko/hutikka_v0_13.html
........proponuje potrenowac przed sylwestrem ,przyda sie na pewno ...
Obserwuj wątek
    • badfable Re: test 19.12.03, 02:43
      Ja to robie tak... pinta whiskey Crown Royal na poczatek ,okolo 20 dwie szybkie
      setki jakiejs dobrej bialej typu Absolut -czarna porzeczka,okolo 22 zamykam sie
      i z wolna sacze dobre piwo,cztery przed dwunasta zamawiam szampana na
      dwoje ,piec po dwunastej wypijam litr mineralnej i dwie setki dobrej bialej w
      typie Absolut czarna porzeczka,okolo 2 AM sacze z wolna piwo ,pozniej robie
      maly pass i zamawiam setke dobrej bialej w typie Absolut-powiedzmy --czarna
      porzeczka,okolo pol godziny kloce sie o paltocik w szatni i oczywiscie
      otrzymuje niebieska kurtke na narty w formacie M. Wracam podirytowany jak co
      roku i otrzymuje numerek do szatni ,ktory zgubilem przy stoliku.Z uciechy raz
      jeszcze zamawiam szampana na dwoje i do popitki dwa razy po sto gram a
      chociazby dobrej bialej wodki w typie Absolut - czarna porzeczka.Zegnam sie z
      orkiestra wypijajac z nimi ostatni kieliszek -50 g jakiejs dobrej starej
      Zoladkowej Gorzkiej i w drodze do szatni aby nie byc niekulturalnym zamawiam
      male co nie co w postaci 100 g cytrynowki i 50 g likieru z bylej NRD Mint -
      Owerth co by znaczylo ze odchodze do domu mietowy.Taksowkarzowi objasniam
      krotko --do duzego pokoju i wypijam schowane na ta okolicznosc malenkie co
      nieco w postaci oczywiscie Crown Royal w ilosci jednej pinty.Ale aby utrzymac
      mozliwosc przejscia po linii od orkiestry do stolika caly rok nieustannie
      trenuje co i Wam moi kochani goraco polecam.bf
      • tradycja1 Re: test 19.12.03, 03:16
        Trening czyni mistrza!
        Sprobuj cos jesc w miedzyczasie wiecej alkoholu przyswoisz.
        I pamietaj ze szatniarz nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni.
        • badfable Re: test 19.12.03, 03:25
          Hiiz donn kuenng..tak czyni
          Ale powiemn Ci Tradycjo w zaufaniu ze ide juz na inny trawnik,bo tutaj ludziska
          pisza o takich porach ze ja juz spie ,albo jeszcze pracuje,albo dopiero wstaje
          dopiero(jak mawial A.Miauczynski),coz milo mi bylo itd .. zreszta i tak stad
          wyjezdzam .. wbrew pozorom i wbrew sobie.. pzdr bf
                • badfable Re: test 19.12.03, 03:33
                  Nie robie w ogole zadnych jaj .Mam bilet zabukowany na niedziele tuz po Nowym
                  Roku.Dosc powiedzial Stacho dobywajac cygaro spod materaca.bf
                    • badfable Re: test 19.12.03, 03:47
                      Dzisiaj to zrobilem,powaznie ,nie mam ochoty na zarty.Musze wykupic bilet w
                      sobote po Bozym Narodzeniu.Juz jakis czas temu miale tego wszystkiego
                      dosc.Najgorsza ta samotnosc--tam chociaz koledzy byli(jacy -tacy-i owacy ale
                      zawsze na realu),odleglosci,roznice miedzy ludzmi--tu jestem jak zakalec w
                      torcie --za duzo mysle ,za duzo wkladam serca i wyobrazni w robote i taki jeden
                      z drugim co jak sie sam przyznal zadnej w zyciu ksiazki nie przeczytal jest
                      gora bo kombinuje jak wyrwac pare godzin over.. Wkurwilo mnie juz to .W Europie
                      w swojej branzy --jak szedlem przez sale Targow to wszyscy mnie poznawali --nie
                      przez twarz--przez wiedze,doswiadczenie,poznanie tematow,a tutaj nawet w
                      wlasnym pierdzidolku jak masz dusze powstanca to zginiesz jak
                      powstaniec.Sznurk,klej Glue,pustoslowie i nic wiecej.pzdr bf

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka