busstop
29.04.04, 10:31
Kłopotów z MPGK ciąg dalszy...
Rodzice nie chcieli wypowiedziec MPGK umowy, gdy ja wypowiadałem i teraz mają
za swoje.
Za wywóz śmieci w 2003 roku zapłacili za cały rok z góry, bo MPGK wysłało
wtedy fakturkę. W tym roku nie dostali faktury, za to otrzymali upomnienie,
ze nie zapłacili także za poprzedni rok. :-)
Dobre, no nie...
Mysle, ze potrzebne to bylo rodzicom, by dojrzeli do zmiany usługodawcy. Ja,
po wielu kłopotach z MPGK wybralem konkurencyjną firme i dzieki temu place
mniej, a kłopoty znikneły jak ręką odjął. Był problem - nie ma problemu.
Ponadto Panowie z konkurencji MPGK przyjeżdżający po śmieci są b.
grzeczni, "dzień dobry", "dowidzenia" itp. Niby nie ważne, ale w MPGK nawet
nie było to szczytem marzeń. Chciałem wtedy tylko by nie byli chamscy i
przyjeżdżali w te dni, w które powinni przyjeżdać.
W sumie więc cieszy mnie widok wokół coraz to mniejszego udziału MPGK w rynku
wywozu odpadów. Szkoda tylko tych ludzi, którzy pracując w MPGK może
chcieliby coś zmienić na lepsze, ale firma ciągnie "ku dołowi" (mam nadzieje,
ze tacy są). Podatki tez poszłyby do gminnej kasy Zabrza, a wypływają poza
Zabrze. Ale skoro w Zabrzu brak kompetentnej firmy, bo jest tylko MPGK, to
nie ma wyjscia.
Przystanek
AHA. NA STRONIE MPGK jest KSIEGA GOŚCI. TRADFYCYJNIE WPISAŁEM TEN TEKST, ALE
MPGK I TAK ZA CHWILE GO USUNIE (TAKA ICH POLITYKA POPRAWY WIZERUNKU -
POCHLEBSTWA ZOSTAWIAJĄ, UWAGI KRYTYCZNE USUWAJĄ)
WPISUJĄC SWÓJ E-MAIL OD RAZU SERWER ZAMIENIA GO NA DUPA.PL
SPRYTNE. WIDAC, JUZ MNIE NIE BARDZO W MPGK NIE LUBIĄ.