29.04.04, 10:31
Kłopotów z MPGK ciąg dalszy...

Rodzice nie chcieli wypowiedziec MPGK umowy, gdy ja wypowiadałem i teraz mają
za swoje.

Za wywóz śmieci w 2003 roku zapłacili za cały rok z góry, bo MPGK wysłało
wtedy fakturkę. W tym roku nie dostali faktury, za to otrzymali upomnienie,
ze nie zapłacili także za poprzedni rok. :-)

Dobre, no nie...

Mysle, ze potrzebne to bylo rodzicom, by dojrzeli do zmiany usługodawcy. Ja,
po wielu kłopotach z MPGK wybralem konkurencyjną firme i dzieki temu place
mniej, a kłopoty znikneły jak ręką odjął. Był problem - nie ma problemu.
Ponadto Panowie z konkurencji MPGK przyjeżdżający po śmieci są b.
grzeczni, "dzień dobry", "dowidzenia" itp. Niby nie ważne, ale w MPGK nawet
nie było to szczytem marzeń. Chciałem wtedy tylko by nie byli chamscy i
przyjeżdżali w te dni, w które powinni przyjeżdać.

W sumie więc cieszy mnie widok wokół coraz to mniejszego udziału MPGK w rynku
wywozu odpadów. Szkoda tylko tych ludzi, którzy pracując w MPGK może
chcieliby coś zmienić na lepsze, ale firma ciągnie "ku dołowi" (mam nadzieje,
ze tacy są). Podatki tez poszłyby do gminnej kasy Zabrza, a wypływają poza
Zabrze. Ale skoro w Zabrzu brak kompetentnej firmy, bo jest tylko MPGK, to
nie ma wyjscia.

Przystanek

AHA. NA STRONIE MPGK jest KSIEGA GOŚCI. TRADFYCYJNIE WPISAŁEM TEN TEKST, ALE
MPGK I TAK ZA CHWILE GO USUNIE (TAKA ICH POLITYKA POPRAWY WIZERUNKU -
POCHLEBSTWA ZOSTAWIAJĄ, UWAGI KRYTYCZNE USUWAJĄ)

WPISUJĄC SWÓJ E-MAIL OD RAZU SERWER ZAMIENIA GO NA DUPA.PL

SPRYTNE. WIDAC, JUZ MNIE NIE BARDZO W MPGK NIE LUBIĄ.
Obserwuj wątek
    • busstop Re: MPGK 29.04.04, 14:34
      Coraz lepiej...

      Mój ojciec był w MPGK. Pojechał z fakturą. I co? I nie załatwił nic. Bo chcą
      jeszcze fakturę z 2002 roku. Pojedzie jutro... pewnie w MPGK zechcą faktury z
      lat poprzednich.

      A poszukać sobie w swioim bałaganiku nie łaska? Lepiej pogonić starszego
      faceta, aby jeździł z wywieszonym językiem i udowadniał wpłaty na wystawionych
      przez MPGK fakturach.

      To smutny obraz MPGK. Ojciec - dzięki Bogu - złożył wypowiedzenie. Od 1 czerwca
      żegnaj MPGK!
      • lewa-noga Re: MPGK 29.04.04, 16:36
        Krzysiu, nie gaś nam odświętnego ducha UE tymi swoimi śmieciami. Nie po to
        wybrano termin, kiedy zieleń przykrywa wszystkie śmieci i mankamenty, żeby
        pokazywać to, czego nie widać. Flagi, pikniki, festyny, bicie w Zygmunta a ten
        tu ze śmieciami wyjeżdża. Boże, widzisz i nie grzmisz!?
        • busstop Re: MPGK 29.04.04, 21:36
          hmmm...

          Jeżeli DZIWNY kraj wstępuje do DZIWNEJ organizacji w dniu DZIWNEGO święta, to
          jakoś odnoszę DZIWNE wrażenie, że może być nieco DZIWNIE.

          A GMINNA spółka MPGK jeszcze długo pozostanie w poprzedniej epoce (za kilka dni
          to nawet dwie epoki do tyłu).

          pozdr.
          • lewa-noga Re: MPGK 30.04.04, 01:57
            Krzysiu nie marudź!
            MPGK ma długoletnie tradycje i słuszną klasę robotniczą. Malowniczo
            wkomponowało się w pejzaż naszego strudzonego heroiczną pracą regionu.
            Serdecznie powitamy kierownictwo tej firmy w dniu Świeta Pracy pod pomnikiem
            przodownika pracy socjalistycznej Wincentego P.
            PS. Wywieź te swoje śmieci do lasu albo spal, albo wywieź do lasu i spal.
            • hanka9 Re: MPGK... ZBK... ZPWiK... ZPEC... 30.04.04, 07:38
              ... relikty minionych czasów?
              Usługi marne i coraz droższe, ludzie tam pracujący zaniepokojeni niepewną
              pracowniczą przyszłością, a zarządy spółek zamiast zadbać o przystosowanie firm
              do nowego, to wolą monopolistycznie obrażać się na społeczeństwo. Ciekawe, czy
              Unia będzie przejmowała się tym obrażaniem?
              Lewa- noga dobrze radzi Panie Krzysiu: trzeba kupić do picia wodę w sklepie (bo
              ta z kranu brrr), a śmieci spalić i w ten sposób uzyska Pan ciepełko. To już
              mamy sposób na trzy wymienione podmioty. Z Pana postu wynika że od ZBK nie jest
              Pan zależny więc proszę się cieszyć.
              Pozdrawiam H.
              • busstop Re: MPGK... ZBK... ZPWiK... ZPEC... 30.04.04, 09:00
                No wiec dzieki za pocieszenia i rady...

                Ale kto wie, w przyszłości bedzie pewnie jeszcze Leppiej...

                Andrzejek mnie wkurza, ale przynajmniej nie zdołali sobie zamknąć ust. Jak mu
                dali stanowisko wice i myśleli, że sie zamknie, to sie nie uciszył. A jak
                chcieli go uciszyć, to sobie przyniósł nagłośnienie. Jakby jeszcze Pietrzak
                został prezydentem, to już byłaby najlepsza komedia pod słońcem.

                No ale tu Andrzejek sie skończy. Lechu już to przecwiczył. Wiec może to i
                Leppiej...



                • busstop Re: MPGK... ZBK... ZPWiK... ZPEC... 30.04.04, 11:51
                  I juz MPGK usuneło moje posty ze swojej Księgi Gosci. Pozostały same laurki
                  typu "pozdrawiami MPGK", "łubu dubu łubu dubu, nich żyje nam prezes naszego
                  klubu, niech żyje nam..."

                  Księga Gosci "z powyrywanymi kartkami", hehehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka