Gość: solista
IP: *.luna.one.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl
02.06.04, 18:42
I w dalszym ciągu brak jest jakich kolwiek wypowiedzi negatywnych co mnie
upewniło ,ze forum Te jest opanowane przez nikogo innego jak tylko przez p.
W .. i jego (podopiecznych). Czy jest sens pisania na kogo kolwiek tak jak to
robi (Grupa Trzymająca Władze), czy tylko oni mają monopol na internetowe
gadu gadu i obrażanie ludzi? Nie nie damy się. A sprawa jest i bedzie nie
zapomnijcie ze jedna z pracownic p. W. trafiła do szpitala i to jest przykre
i o tym trzeba pisać.A jak chce ktoś porozmawiać o przyczynach Tego zajścia
to miedzy innymi właśnie po to jest Te forum. P.S. Ja ma wystarczającą ilość
szarych komórek (prywatnie ale pracując w ....... sam stwierdzam ze PADAJĄ