Dodaj do ulubionych

O Gołubowiczu

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.02.03, 16:39
J. Gołubowicz ukrywa swoje żydowskie pochodzenie z niezrozumiałych względów,
co źle o nim świadczy. Rozumiem, że B. Budka nie przyznaje się do swoich
zboczonych preferencji seksualnych, bo nie ma się czym chwalić
ale, że jest się Żydem nie powinno być wstydliwe. Sama jestem Żydówką i
jestem z tego dumna. Nie rozumiem postępowania Prezydenta.

Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: O Gołubowiczu IP: 212.106.152.* 06.02.03, 17:27
      nie rozumiem - pytał go ktoś i on zaprzeczył????
      bo jeśli nie nie to jak - ma się przedstawiać: "Nazywam się Gołubowicz, jestem
      Żydem"? - czy jak to sobie wyobrażasz
    • byk5 Re: O Gołubowiczu 06.02.03, 17:30
      a czy wikary z Kończyc pisze to służbowo czy prywatnie?
      Bo jak służbowo to trzeba było w kampanii razem z tymi rewelacjami;
      o Urbańczyku że jest komunistą z PZPR,o Iwonce że jest dziwką i o Gosi że
      jest święta.Teraz to wielebność kapkę spóżniony!
      • student83 Re: O Gołubowiczu 07.02.03, 00:19
        Czegoś tu nie kumam -co mam piernik do wiatraka???(tak mówiła jedna z moich
        nauczycielek-gdy zaczynałem paskudnie ściemniać)

        Po jaką cholere wogóle pojawił sie ten post-O Gołubowiczu-????
        • byk5 Re: O Gołubowiczu 07.02.03, 10:29
          a ch... ich wie! wstęp do referendum?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka