Dodaj do ulubionych

KOCHAM GOMME

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 20:09
no nieladnie nawet nie mozna spokojnie napisac tego co sie mysli o danej firmie
Obserwuj wątek
    • Gość: FANATYK Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 20:21
      nie rozumiem moje poprzednie forum "cala prawda o gommie" zostalo wycofane , pytanie dlaczego czyzby prawda komus pezeszkadzala, kolejny temat jaki chcialbym poruszyc to wiesci o ogloszeniu upadlosci C.F. Gomma oraz o pojawieniu sie nowego inwestora z Francji a co za tym idzie rowniez wdrożeniu w naszą pracowniczą społeczność nowych umów (tzw. kontraktów) czy jest to prawda czy nie, miejmy nadzieje ze dowiemy sie tego, piszcie co o tym myslicie oraz o tym czy zostaly naruszone wasze dobro osobiste (mobbing jest wszechobecny) mozliwe ze uda nam sie znalezc kilka wyjsc z trudnych sytuacji
      • Gość: zuzu Re: KOCHAM GOMME IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.06, 23:01
        na szczescie jest jeszcze jedno forum na temat gommy"jak wam sie pracuje w
        Gommie, atmosferka itp."zajrzyj. z upadłościa podejrzewam ,ze bedzie jak ze
        wszystkimi ważniejszymi sprawami, dziś jeszcze nic nie wiadomo, a jutro juz
        bedzie po fakcie, tak jak wszelkie awanse i inne lepsze stanowiska sa
        obstawione swojakami, nikt nic nie słyszał a tu niespodzianka, powstało kupe
        nowych stanowisk i wszystkie zajęte od wczoraj. znacie tam jakieś autorytety?
        nieprzeciętne osobowości? cieżko cokolwiek znalezć, nawet jesli ktos taki
        ponadprzeciętny się znajdzie to i tak nikt go nie doceni, więc nie pozostaje mu
        nic innego jak wtopic się w mase.
        • Gość: akamilek Re: KOCHAM GOMME IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.06, 07:20
          Oczywiście, że w Gommie lepsze stanowiska są obsadzone swojakami a także
          plecakami. Ale cóż zrobić trzeba robić i już. Za to kadra dyrektorska jest
          zaj....... .czyż nie, szczególnie pan kier. Pa... . Gościu ma poważne problemy
          z sobą samym. Reżim, mobbing itd. to sytuacja naturalna w Gommie. Odzywy do
          pracowników na pożądku dziennym. Piszcie piszcie może się czegoś więcej dowiemy
          to tym wspaniałym Zakładzie.

• Gość: Piotrek Re: KOCHAM GOMME IP: 195.88.28.* 11.10.09, 23:29
            Podobno taki plecak [pracuje w tej firmie jako hmmm : "Babochłop-
            Jolanta" ( hahhahha) który wogóle nie powinien pracować ponieważ
            sam rozgłasza , że jest na tyle bogaty ze nie musi pracować !więc
            dlaczego tam jest? - soboty dla tej osoby to soboty dla biednych!
            Dla uznania lodzik kierownikowi u niej jest na miejscu! W godzinach
            pracy leży na worach ! jak mam to rozumieć? sorry ale nie
            wytrzymałem zeby takie babochłopy dalej pracowały skoro inni mniej
            bogaci potrzebują pracy!. Pozdrawiam was serdecznie Piotrek.
        • pol15 Re: KOCHAM GOMME 04.02.07, 23:57
          Wiecie, coś wam wszystkim powiem,jak czytam te wszystkie "informacje" o
          mistrzach o kierowniku (G.P)i o innych to Mi się przypominają czasy spędzone na
          pol1 jako pracownik fizyczny.Pracowałem tam 2 lata i wiele widziałem jak
          pracownicy produkcji wynosili detale (mapeta, bałwanki),jak niszczyli auta
          swoich mistrzów( np:jeden z nich wracał na skrzynkach do domu bo fotele znikły),
          jak to jeden na drugiego donosił żeby się podlizać.Ja wiem ze na produkcji jest
          przej....ne, 200 stopni matryce, z dachu się deszcz leje na głowę,normy kosmos
          ale czy to mistrza wina???oni mają bardziej przej...ne bo wszystko na ich
          głowach za wszystko opier..l.
          ps:pozdrowienia dla wszystkich którzy pracowali w latach 2003-2005 na Aniołowie

• Gość: ?? Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.07, 14:45
                    REKRUTACJA ZABAWNE.OKAZUJE SIĘ ŻE NA PRODUKCJI MUSZĄ PRACOWAĆ LUDZIE
                    GENIUSZE.PYTANIE SKĄD WZIĄŚC TE DOŚWIADCZENIA JAK SIĘ TYRA BY Z GŁODU NIE
                    UMRZEĆ. A OD CZEGO SĄ SZKOLENIA STANOWISKOWE OCZYWIŚCIE Z PRAWWDZIWEGO
                    ZDARZENIA BO W TEJ FIRMIE JAK SIE SAM NIE WYSZKOLISZ I NIE BĘDZIESZ SPRYTNY TO
                    NIC Z TEGO JESTEŚ SKAZANY NA PONIEWIERKE SZYDERSTWO.PODZIAŁ JEST POTRZEBNY I TO
                    JAK NAJSZYBCIEJ BO INACZEJ CZY TO U WŁOCHA CZY FRANCUZA ZOSTANĄ TYLKO
                    PRZEŁOŻENI.JEŻELI DOSTANIEMY MINIMUM KTÓRE DA SATYSFAKCJE MOŻE TEN ZAKŁAD SIE
                    DA JESZCZE URATOWAĆ INACZEJ LEGNIE W GRUZACH.ZNAM LUDZI KTÓRZY NIE MAJĄ ANI
                    PAPIERKA ANI ODPOWIEDNIEGO WYKSZTAŁCENIA PRACUJĄ PARE MINUT I BACH LĄDUJĄ NA
                    CIEPŁEJ POSADCE.SNUJĄ SIĘ PO HALI JAK CIENIE I PATRZĄ JABY TU KOGOŚ SPIEPRZYĆ
                    ZA TO ŻE STOI NA LEWEJ NODZE A NIE NA PRAWEJ. ZABAWNE A JAKBYŚ GO SPYTAŁ JAKIE
                    CZĘSCI TU PRODUKUJEMY I DO JAKIEGO AUTA TA CZĘŚĆ IDZIE TO ON ZIELONY ALE ZNA
                    ANGIELSKI A DOBRZE POLSKIEGO SIĘ NIE NAUCZYŁ BO BYKI SADZI.A TY MOŻESZ SOBIE
                    FLAKI WYPRUĆ STARAC SIE PRACOWAĆ A I TAK ZOSTANIESZ PONIŻONY.OCZYWIŚCIE ZGADZAM
                    SIĘ TE OLEWUSY Z PRODUKCJI KTÓRZY DOPISUJĄ SZTUKI ALBO WYKORZYSTUJĄ INNYCH OD
                    KTÓRYCH BIORĄ CZAS POWINNI BYC RÓWNIEŻ WYELIMINOWANI BO ZA DOBRĄ PRACE POWINNO
                    BYĆ GODZIWE WYNAGRODZENIE I PREMIE KTÓRE BĘDĄ WSZYSTKICVH MOTYWOWAĆ DO TEJ
                    TYRKI.....AWY NIE WYPISUJCIE OBELG BO W TEJ OBŁUDZIE SAMI SIĘ UTOPICIE.
                    • Gość: robaczek Re: KOCHAM GOMME IP: 195.205.202.* 05.02.07, 20:25
                      dziaj mojemu znajomemu nie chceli zwolnienia podpisac idioci przeciez to
                      normalne ze jak czlowiek sie zwalnia pojdzie na chorobowe i ani dnia nie
                      przeprboi tylko po co oni to robia chyba boja sie swoich przelozonych ze daja
                      zwolnienia od reki hm.. a tymczasem i chyba w biurze sie robi czystka czyszby
                      dr G jak zostal dyrektorem juz olal produkcje a robi przesiew miedzy kadra no
                      bo pras juz nie ma pod soba
                      ogloszenia.pracagazeta.pl/texis/jobsearch/details.html?id=45c6cb4848b360&qField=All&qCity=cz%C4%
                      99stochowa&qSort=npnp&qMatch=all&pp=20&qDate=begin%20of%
                      20yesterday&view=2&page=1
                      ogloszenia.pracagazeta.pl/texis/jobsearch/details.html?
                      id=45c73af148b3c0&qField=All&qCity=cz%C4%
                      99stochowa&qSort=npnp&qMatch=all&pp=20&qDate=begin%20of%
                      20yesterday&view=2&page=1
        • Gość: no Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 07:25
          no pewnie frajerze że znajdą robić ci śię nie chce to że każdy chce zarobić to
          nie znaczy że masz za darmoche dostać pieniądze.tylko jeden dział w tej firmie
          nie robi na 90% nie rozumiesz to zrozumiesz jak wszyscy zaczną wracać z
          saxsów.wtedy będziesz za.....lac aż ci się motorek spali a nie jak teraz
          przebujasz się.tylko do tej pory jakoś się sam nie zwolniłeś więc nie siej
          zamętu tylko weż się do roboty.a spełniasz wymagania aby pracowac w biurze to
          już papiery cv i do szefa.
          • Gość: pop Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 07:43
            popieram większości się niechce tu robić bo atmosferka nie ciekawa jeden
            drugiego zeżar by żywcem.najlepiej siedzieć pod budką z piwem leżeć w trawie i
            nic nie robić.to fakt że zarobki za małe i to się musi zmienić ale robić
            trzeba co niektórym się w główkach poprzewracało dopisują sztuki robią same
            braki i są bezkarni.
          • Gość: kicek Re: KOCHAM GOMME IP: 195.205.202.* 06.02.07, 23:12
            chyba zez zes sie z h...em na glowy pozamianial przeciez to normalne ze jak
            ktos znajdzie normalna praca to sie zaraz zwolni albo wyjdzie bo w tym syfie
            nie da sie pracowac dostajecie premie jednorazowe za podniesienie normy a potem
            ludzie cierpia maszyny sie roba robia braki ludzie ktozy zyja od deski do deski
            sie stresuja tym ze im premi zabiora albo co innego i kazdy kto dostanie lepsza
            praca zaraz ucieka niedlugo w gommie bedzie napis niepelnosprawni pelnosprawni
            w pracy bo jak widze jakich polmozgow przyjmuja to sie w pale nie miesci
            powiedza mu ze ma zrobic wiecej to nie zejdzie na przerwe tylko bedzie tyral od
            za 10 do 10 po tak jak ten inteligent co robi 50 ciacha albo niebecny marek
            pietak ktory na przerwe nigdy nie chodzil jak wy jestescie tacy dobrzy w tym
            biurze to czemu nie wprowadzicic obowiazkowej przerwy tlyko sie cieszycie jak
            pracownik wali od deski do deski a potem sie dziwicie ze przychodza o
            roziwazanie umowy o prace zreszta szkoda gadac ide spac bo jutro znowu na 2
            zmiane shit
          • Gość: kicek Re: KOCHAM GOMME IP: 195.205.202.* 06.02.07, 23:17
            a tak wole pisales tego maila o 7 25 to jesli jestes pracownikiem biurowym to
            dlaczego nie pracujesz tylko siedzisz na necie i fora czytasz ?? i to ma byc
            sprawieliwosc w tym zakladzie a na malarkach moga sobie robic na 90 % bo tam
            nie ma spuszczania guma ani przepuszczania jedna malarka nawali idziesz na
            druga tak wogole ja sie dziwie ze te detale jeszcze przechodza wogole a
            dyrektor glowacz to rozwali ten zaklad calkowicie tak jak ameryke na tamtym
            zakladzie chcial robic wiecej to sie odbilo na niczym tak dalej podniesmy normy
            nie liczy sie jakosc tylko ilosc i zrobmy wszystkie prasy w k2 bedzie lepiej
            ludzie sie nie beda zwalniac a detale beda lepiej wygladac
          • Gość: kicek Re: KOCHAM GOMME IP: 195.205.202.* 06.02.07, 23:30
            a ty frajerze przperacowal bys jeden dzien na produkcji to bys zobaczyl co to
            znaczy i bys zmienil zdanie ze podnoszenie norm do niczego nie prowadzi kazdy
            wali prasami jak glupi nie pryska po pryskaniu nie przymnknie pracy pryska sie
            juz prawie po detalac guma sie przylepia formy sa brudne leca braki o polowa
            dniwoki a ja mam dopiero 100 minut bo prasa sie zrobala ale majster tego nie
            rozumie krzyczy wiec zeby nie krzyczal skrucimy czas napewno to sie nie odbija
            na detalach tak podniesmy norme bedzie lepiej ty frajerze z biura powiedz
            dlaczego w innych krajach sa normy o polowe mniejsza a maja lepsze zyski ??
            tego to nie powiecie a jak byla rekrutacja na majstrow to nie bylo afiszu w
            gommie tylko szukacie lysego a po lysym moze kasjera z tesco przyjmiecie po
            kazdy lepszy od pracownika gommy
          • Gość: fanatyk Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.06, 12:25
            wlasnie sie dowiedzialem ze 15.06.2006 r. ma byc ogloszona upadlosc Gommy, mialo to juz miejsce wczesniej gdy na poczatku byl Fiat Auto Poland, zeby nie placic podatkow musial zmienic nazwe na dzisiejsza Gomme, teraz po 10 latach Gomma rowniez zeby uciec od zabojczych podatkow musi zmienic nazwe, oprocz tego mamy inwestora z Francji, i tu jest maly dylemat gdyz slyszy sie o tzw. kontraktach jakie ow sponsor ma wprowadzic , jesli tak to najbardziej ucierpia na tym pracownicy ktorzy sa zatrudnieni na czas nieokreslony ciekawe jesli ktos wie cos wiecej niech sie podzieli tym z nami
            • Gość: akamilek Re: KOCHAM GOMME IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 14:18
              Nic mi nie wiadomo co do upadłości gommy, chodzą tylko słuchy że kupili jedną
              halę na legionów a druga ma być kupiona 15.06.2006r. Ale czy to prawda ? Każdy
              coś podsłyszy a potem głupoty opowiada. Szkoda tylko, że o takich sprawach nie
              mówi się głośni z pracownikami. Nie wiem czy nikt nie czyta tego forum czy
              tylko udaje. Co do zmiany nazwy to miałoby to jakiś sens. Umożyli by im długi.
              A o co chodzi z tymi kontraktami? Możesz przybliżyć. Miejmy nadzieję że
              niedługo wszystko się wyjaśni.
              • Gość: FANATYK Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.06, 23:44
                jesli chodzi o kontrakty to maja one byc na 3 i chyba 5 lat i dotyczyc maja wylacznie pracownikow tymczasowych, a z ostatniej chwili wlasnie zdjeli napis CF GOMMA POLAND z chali na legionow, byl dzisiaj sam dyrektor D..... a nasza nowa nazwą ma byc jakies francuskie badziewie zauwazyliscie jaki jest poploch na gorze, wszyscy ladnie pod w krawacikach, koszulki, kontrola jakosci non stop sprawdza czy nie ida braki no niesamowite jak sie wszyscy tam boja o swoje krzeselka, ale i tak pewna czesc z nich odpadnie bo to co sie tam dziesje to przechodzi wszelkie oczekiwania, tak jak zajebisci planisci ktorych zadaniem jest sprowadzanie na czas wszelakich komponentow i gum, a ktorzy nawet z tym sobie nie umią poradzic
                  • Gość: FANATYK Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 00:59
                    ta informacja nie jest ode mnie, wiec tylko ją dalej przesylam, ogolnie doszlo do tego ze inwestor z Francji nie chce miec nic wspolnego z Wlochami, w tym momencie toczy sie walka o uzyskanie certyfikatow na maszyny w PL2, z tego co sie dowiedzialem firma na legionow zostanie oddzielona od tej z aniolowa, gdyz tam ze wzgledu na ilosc pras(wloskich)zostanie u Wlochów, nie moge tego potwierdzic na 100% ale proponuje aby jakis pracownik zerknal czy na chali w anialowie istnieje jeszcze napis CF GOMMA POLAND, bo na legionow juz jej nie ma, pozdrawiam i zachecam do dzielenia sie wszelkimi pogladami, opiniami oraz "przygodami" jakie spotkaly was w NASZEJ KOCHANEJ FIRMIE, pamietajcie to forum dla kazdego, starajcie sie tylko nie rzucac zadnymi imionami czy nazwiskami postronnych osob, bo jest to niedozwolone jesli juz musicie to piszcie skroty typu Pan...ek, ciekawe co?
                  • Gość: FANATYK Re: do planisty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 00:47
                    chlopcze drogi gdybys byl na tym stanowisku w jakies naprawde pozadnej firmie typu guardian czy chocby brembo, to za takie wymowki o jakich piszesz juz dawno wyladowalbys na bruku a tak ze jestes w Gommie mozliwe ze po znajomosci, to mozesz spokojnie sobie pierdziec w krzeselko, ale nie martw sie bo pierwsze porzadki inwestor zacznie wlasnie od takich nierobow jak (byc moze) ty, pamietaj o jednym ze planista ma podstawowe zadanie sporzadzac plan produkcji z minimalnym pol rocznym wyprzedzeniem, gdyz wowczas nie ma zadnych postojów, ale ty to oczywiscie wiesz, tak jak mistrzowie ktorzy maja srednie wyksztalcenie i nigdy nie robili na produkcji, dostali sie po znajomosci i teraz wylacznie aby zyskac na efektywnosci podnosza normy pracownikom, i pamietaj smieszny planisto nie musisz mnie poprawiac z bledow gramatycznych gdyz to jest forum, na ktorym nie musze sie wykazywac poprawna ortografia a w nawiazaniu do wyksztalcenia to moglbys wpasc w kompleks porownujac siebie ze mna czy wieloma innymi osobami majacymi wyzsze wyksztalcenie, a ktore musza robic na produkcji bo nie maja zadnych plecow, TAKIE REALIA ZYCIA W POLSCE
                    • gomma Re: do durnego fanatyka 09.06.06, 07:21
                      Gość portalu: FANATYK napisał(a):
                      >pamietaj o je
                      > dnym ze planista ma podstawowe zadanie sporzadzac plan produkcji z minimalnym
                      > pol rocznym wyprzedzeniem, gdyz wowczas nie ma zadnych postojów, ale ty to
                      oczywiscie wiesz,

SYNU , powiem Ci jedno , bo widać że gó.. wiesz o tym co piszesz.
                      Właśnie postoje maszyn ( awarie ) powodują ze Twój gó..any półroczny planik
                      szybciutko by się rozsypał.Niedostarczenie komponentu jest następnym podwodem
                      zachwiania planu a także jego nieterminowa dostawa. Następną sprawą jest zmiana
                      planu wysyłki od odbiorcy ( klient nasz pan,moze marudzić ) .
                      Dlatego nadal uważam , że gó.. wiesz o pracy planistów i zaopatrzenia w
                      komponenty wiec nie ubliżaj osobą które pracują tam na tym stanowisku.
                      Wiec pokaż mi takiego cwaniaka który przygotuje pół roczny plan produkcji w tej
                      firmie bo na wiecej niż 3 miesiące to naprawdę niemożliwe.
                      No chyba ze pracowałeś przy roznoszeniu gazet i Twój plan produkcji zakładał
                      rozdawanie od 6 do 16 przez następne pół roku :-P
                      • Gość: FANATYK Re: do durnego fanatyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.06, 10:42
                        widze ze sie planista bardzo uniosl a wiec dobrze trafilem piszac o braku wyksztalcenia oraz doswiadczenia, chlopcze nie musisz mi rzucac mięsem, bo tez to moge zrobic, ale w odroznieniu od ciebie ja ponizej pewnego poziomu (twojego) nie zamierzam schodzic, jesli myslisz ze tak strasznie pracujesz idz i popros o korepetycje pierwszego lepszego planiste np. z BREMBO, powiem ci szczerze ze taka osoba cie tylko wysmieje bo nie masz pojecia czym sie zajmujesz, tak jak niestety wiekszosc osob na stanowiskach kierowniczych w naszej kochanej GOMMIE
                        • Gość: planista Re: do durnego fanatyka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.06, 18:16
                          Mam wrażenie, kolego, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jaki jesteś
                          zabawny w swoim naiwnym poglądzie na pracę planisty. Chłopie, to co opisujesz
                          nazywa się IDYLLA i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A co do
                          wykształcenia, znajomości, czy zarobków, oj, zdziwiłbyś się, zdziwił... Lepiej
                          wróćmy do meritum sprawy - co można zrobić, aby nam wszystkim się lepiej
                          pracowało. Najłatwiej jest kogoś obrzucić błotem, to nic nie kosztuje.
                          • Gość: joka Re: do planisty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.06, 13:51
                            co trzeba zrobic zeby lepiej sie pracowało hmhm to trudne moze jakby jeden na
                            drugiego sie nie czaił i go nie podpie..ł to by się lepiej pracowało. bo
                            rozpie.. mnie najdardziej to ze koles kolesa wpie.. na mine a sam wychodzi
                            z pracy tak ze go plecak wgniata w ziemie. niepracowałem jeszcze z takimi
                            ludzmi.i jeszcze ci je..i normisci postawcie tego małego dziadka i niech
                            zapie.. na drugirj zmianie jak sie chala nagrzeje tak ze wchodzisz i juz sie
                            leje pot po jajach. i traktujcie nas z szacunkiem,myslicie ze jestescie
                            modrzejsi inteligetniejsi,polowa ludzi robiacych na prasach ma wiecej oleju w
                            glowie niz wy tj. planisci,mistrzowie czy p....ek.
                    • Gość: okidoki Re: do planisty IP: 80.48.243.* 18.06.06, 02:00
                      Kochany "robolu"( ja też robol-niegramatyczny) niech Cię żadny planista na forum nie rozlicza z gramatyki , gdyż oni z ortografii i gramatyki są tacy "doskonali", że pewnie prof.Miodka by poprawiali. (mały szczegół) wystarczy przeczytać ich specyfikacje lub e-maile i włos się na głowie stroszy
                  • Gość: LEBER Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 04:57
                    TAK SOBIE CZTAM TREŚCI NA FORUM I WIDZĘ ŻE NIC NIE WIECIE.MYSLICIE ŻE NA
                    WYŻSZYCH STANOWISKACH SĄ TYLKO PLECAKI-OTÓŻ NIE!!! JA PRACOWAŁEM PRAWIE 6 LAT
                    NA PRASACH I WIEM CO TO ZNACZY-NIE POWIEM JEST CIĘŻKO,ALE NIE MYŚLCIE SOBIE ŻE
                    PRACA KIEROWNIKA,PLANISTY,MAJSTA JEST ŁATWA I PRZYJEMNA BO NIC O TYM NIE
                    WIWCIE.GDYBY NIE CI PLANIŚCI,TO NIE MIELIBYŚCIE JUZ TEJ PRACY."PUNKT WIDZENIA
                    ZALEŻY OD PUNKTU SIEDZENIA"KIEDY BYŁEM PRACOWNIKIEM FIZYCZNY-TEZ NIE WYRAŻAŁEM
                    SIĘ DOBRZE O LUDZIACH Z BIÓRA,ALE TO SIĘ ZMNIENIŁO KIEDY ZOBACZYŁEM ILE
                    NAPRAWDE MAJĄ DO ROBOTY!!!CZASEM PRACA FIZYCZNA JEST ŁATWIEJSZA NIŻ PRACA
                    UMYSŁOWA-WY TYLKO POTRAFICIE NARZEKAĆ-OK MOŻE NIE MACIE SUPER WARUNKÓW PRACY-
                    ALE NIE MACIE TEŻ RYGORU ANI DYSCYPLINY-MÓWICIE BREMBO,TRW-PRZYJMIJCIE SIĘ TAM
                    I WTEDY ZOBACZYMY-PEŁNY MONITORING,PRZERWY SNIADANIOWE TYLKO TYLE ILE POWINNY
                    TRWAC,PAPIEROS TO JUŻ JEST PROBLEM-A WY CO ROBICIE.POWIEM WAM JEDNO -DOSZEDŁEM
                    NA TO STANOWISKO WŁEŚNIE DLATEGO ŻE NIE POSTĘPOWAŁEM TAK JAK WY-CZYLI AWARIA =
                    PRZYJŚĆ DO MAJSTRA PO 60 MIN CZASU MIMO ŻE SKOŃCZYLIŚCIE 2 GODZINY WCZESNIEJ.JA
                    TAKIE RZECZY NADRABIAŁEM-OWSZEM WIEM ŻE SĄ TAKIE DETALE KTÓRYCH NIE DA SIĘ
                    NADROBIĆ ALE RESZTA...DLA WAS KIEROWNIK,PLANISTA,MAJSTER BĘDZIE DOBRY WTEDY
                    KIEDY BĘDZIECIE SOBIE MOGLI SIEDZIEĆ NA JADALNI I POPYCHAĆ PIERDOŁY!!!SZKODA ŻE
                    NIE MA TAKIEJ SZANSY ŻEBY KAŻDY Z WAS ZOBACZYŁ CO TO JEST BYC PRACOWNIKIEM
                    UMYSŁOWYM!!!! POZDRAWIAM
                    • Gość: ktoś Re: KOCHAM GOMME IP: *.man.czest.pl 15.06.06, 11:56
                      A druga sprawa jeżeli byłeś kiedyś na nocy to byś chłopcze widział co się
                      dzieje prosisz majstra o karte pracy na początku zmiany a on przynosi ci ją za
                      dwie szósta rano, druga sprawa co niektórzy pracownicy biurowi oczywiście na
                      nocy znikają na kilka godzinek i nie możesz się nawet doprosić o wystawienie
                      zlecenia, ponieważ twój majster gdzieś zniknał, chodzisz biegasz po remontowców
                      oni nie przyjdą ponieważ nie ma wystawionego zlecenia, jednak na nocy
                      najsprawniej działa KJ, masz jakiś problem z detalem i zapomnij że ktoś ci
                      pomoże, znalezienie kogokolwiek z KJ na nocy graniczy z cudem, a jeżeli już
                      taki cud ci się przytrafi to wówczas jest totalna olewka i odpowiedzi typu nie
                      wiem, wydaje mi się że jest to dobre ty wrzucasz detal jako zgodny a na
                      następny dzień - selekcja. Tak więc jak pracownik ma na wydajnie pracować
                      jeżeli widzi że większość sił biurowych leje na wszystko, oczywiście nie
                      wszyscy ale jest to bardzo duży %. Są majstrowie oraz osoby z KJ którzy się
                      starają ale z tego co wiem to ci którzy się starają dostają najbardziej po
                      d.pie, to samo dotyczy się pracowników, czyli nas tych na samym dole, ja się
                      staram i nic z tego nie mam, nawet dobrego słowa
                    • Gość: do super mitrza Re: KOCHAM GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 14:12
                      Niesamowicie wzruszyło mnie to co napisałeś . Myślę , że skoro ci tak ciężko na
                      stanowisku majstra to zawsze możesz się zwolnić i iść na zasiłek lub pracować u
                      prywaciarza po szesnaście godzin . Ja pracując w GOMMIE cztery lata
                      zaobserwowałem tylko to , że ludzie naprawdę ciężko pacujący są upier...... ,
                      a obiboki-podlizywacze nagradzani.Wszystko jest zależne od tego w jaki stopniu
                      kto komu wylizuje dupsko . Jesli wylizujesz ustawiaczowi obstawiany jesteś na
                      najlżejszą pracę . Jeśli nie - wiadomo dymasz od dechy do dechy na najgorszym
                      syfie . Nie daj Boźe zgłosić awarię , wtedy masz ciepło zkłócając spokój
                      szanownemu koledze. Oczywiście fufle fufla mają dwie dniówki do przodu bo ty
                      nie dostajesz wszystkich kart więc mają czas z ciebie.Do majstra też nie ma co
                      iść chłop przemęczony przesypianiem całych nocy w akwarium , a w sumie to też
                      fufel . Facet wygramala się nad ranem zaspany z odgniecionym ryjem , lata szuka
                      papierków no i czy pożądek jest należyty . KJ każe ci puszczać braki chociaż ty
                      się pod tym podpisujesz . Bo wiadomo " Jak Kuba Bogu , tak Bóg Kubie " i jeśli
                      oni zatrzymają też będą mieli zatrzymane . I tak się to wszystko kręci . Nie
                      twierdzę , że wszędzie tak jest . Ale tak było !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    • Gość: wodorotlenek Re: KOCHAM GOMME IP: *.net / *.flatpla.net 20.06.06, 23:39
                      ty to plkecak jestes Biuro powinno byc odchudzone o co najmniej połowę smieszne
                      staniowiska techników produkcyjnych ale nikt do cholery nie przestrzega kodeksu
                      pracy np. dział autoklave temperatura dochodzi do 60 stopni i nie ma dodatkowych
                      przerw hyrtel gdzie ludzie jedzą na maszynach. a co do planistów jak i z pol1
                      jak i z pol 2 przez 5 lat jak pracuje w Gommie był 2 prawdziwych planistów:
                      Tomnek niestety nie pamietam imienia oraz Rad...ek Barań..... od nich sie
                      uczcie, bo to co robicie i jak planujecie to woła o pomste do nieba. To ze sie
                      idzie do majstra po 2 godziny czasu hmmm no cóż ale majsterek tez nie jest od
                      tego żeby poniżać, wprowadzac mobbing, rzucac karta jak sie do niego przychodzi
                      jest tak na pol1 jak i na pol2
                      • Gość: Obserwator Gomma_opinia ogólna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.06, 13:10
                        CZYTAJĄC WIĘKSZOŚĆ WYRAŻANYCH TU OPINI MOŻNA DOJŚĆ TYLKO DO JEDNEGO
                        NAJTRAFNIEJSZEGO WNIOSKU MĄDROSĆ DYREKTORA D.. JEST NAPRAWDĘ WIELKA DLACZEGO
                        ANO DLA TEGO ŻE WIEDZIAŁ GDZIE PRZYPORZĄDKOWAĆ DANE OSOBY DO PRACY W GOMMIE NIE
                        WYOBRAŻAM SOBIE ŻEBY TAKIE OSOBY JAK TU PISZĄ MOGŁBY BYC MOIMI PRZEŁOŻONYMI TO
                        GORSZY WSTYD NIŻ LEPPER CZY GIERTYCH.CO WY WOGÓLE LUDZIE WIECIE O PRACY
                        KIEROWNIKÓW PLANISTÓW CZY MISTRZÓW MĄDRUJECIE SIĘ NIE MAJĄC BLADEGO POJĘCIA
                        JAKA TO ROBOTA WIEKSZOŚĆ Z WAS Z PODKULONYM OGONEM ZREZYGNOWAŁABY JUŻ PO KILKU
                        DNIACH ZRESZTA BYŁY JUŻ TAKIE PRZYPADKI WASZE CWANIACTWO TO TYLKO CZYSTA
                        TEORIA.OBRAŻACIE LUDZI TAKICH JAK "DOKTOR","NORBI""LENE CZY MICHAŁA G. GÓWNO
                        ZNACIE TYCH LUDZI ALE OCZYWIŚCIE MACIE WIELE DO POWIEDZNIA MAM OKAZJĘ Z NIMI
                        WSZYSTKIMI WSPÓŁPRACOWAĆ I WIEM JEDNO O PORZĄDNYCH LUDZIACH KTÓRZY CHCĄ COŚ
                        ZROBIĆ NIKT NIGDY NIE NAPISZE DOBRZE A DLACZEGO BO WAM PRZESZKADZAJĄ KOMPLIKUJĄ
                        WAM DOTYCHCCZASOWE OPIEPRZANIE SIĘ PRÓBUJĄ Z TEGO ZAKŁADU ZROBIĆ NORMALNĄ
                        FABRYKĘ A NIE ŚWIETLICĘ ROZRYWKI.PISZECIE ŻE PRACA PLANISTY TO LUZIK I JUŻ TU
                        WIDAĆ ŻE WASZE POJĘCIE NA TEN TEMAT JEST ŻADNE WIĘC SORY ALE DAJCIE SOBIE NA
                        WSTRZYMANIE.CO DO "LENY"TO SĄ ŁATWE I DOSTĘPNE ALE TYLKO W WASZYCH ZEPSUTYCH
                        GŁOWACH INTERNET MA JEDNAK TO DO TEGO ŻE MOŻNA W NIM ZAMIESZCZAĆ WSZYSTYKIE
                        OPINIE A NIE JEDNEMU Z WAS NALEŻAŁOBY NOGI Z D...POWYRYWAĆ BO I TAK ROZUMU I
                        ROZSĄDKU NAUCZYĆ WAS SIĘ NIE DA.MAM NADZIEJE ŻE GDY JEDAK FRANCUZI ZAINTERESUJĄ
                        SIĘ TYM ZAKŁADEM NA DOBRE ZROBIA PORZĄDEK BY TAKIE OSOBY KTÓRE DO TEJ PORY
                        PROWOKOWAŁY ZISKRZAŁY KONFLIKTY I ZAŚMIECAŁY SWOJĄ OBECNOŚCIĄ TEN ZAKŁAD
                        ZNIKNĘŁY A ZOSTAŁY TYLKO TE KTÓRE POTRAKTUJĄ TEN ZAKŁAD JA SWOJĄ WŁASNOSĆ JAK
                        SWÓJ DOM W KTÓRYM WSZYSKTO POWINNO BYC POUKŁADANE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH
                        • Gość: FANATYK Re: do obserwatora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.06, 23:13
                          WIEC DROGI OBSERWATORZE DLUGO DUPSKA NIE ZAGRZEJESZ W GOMMIE, WYLECISZ NIEROBIE NA ZBITY PYSK I NIE POPISUJ SIE TYM JAKA TO TRUDNA MAJA PRACE MISTRZOWIE PLANISCI I INNE BARANY NA GORZE BO JESLI WYKONYWALIBYSCIE SWOJA ROBOTE PORZADNIE TO NIE MIALYBY MIEJSCA SYTUACJE GDZIE OBNIZA SIE ZAROBKI PRACOWNIKOW PODNOSZAC JEDNOCZESNIE NORMY, KTORYCH NAWET DWIE OSOBY NIE MOGA WYROBIC, JESTES PAJACEM SPROBUJ PRZEROBIC JEDEN DZIEN NA PRASACH CZY AUTOKLAWACH, GWARANTUJE CI ZE PO 2 GODZINACH SPIERZYSZ BIEGEM DO DOMU Z PŁACZEM I MOKRYMI GACIAMI, BO GUWNO WIESZ O CIEZKIEJ ROBOCIE JESTES DLA MNIE ZEREM, TAK JAK WIEKSZOSC PRZYGLUPOW NA GORZE KTORZY MAJA MAX. SREDNIE WYKSZTALCENIE A DOSTALI SIE PO ZNAJOMOSCI, ZAL MI CIEBIE ..............
                          • Gość: lalka Re: do obserwatora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.06, 18:01
                            Nie pracuje w gommie, ale znam kogoś, kto pracował na lini, potem awansował do
                            biura, nie ze względu na znajomości, raczej na wykształcenie i wiedzę-w tej
                            kolejności- i po roku chciał wrócić na produkcję. Zarobki takie same,
                            odpowiedzialność większa, i tylko fizycznie jest mniej zmęczony. Narzekacie
                            strasznie, ale w każdej firmie tej wielkości są prace po znajomości,
                            donoszenie, i wyrzywanie się na podległych pracownikach. Wszędzie znajdą się
                            jacyś niedowartościowani i zakompleksieni szefowie, i pracownicy z przerostem
                            ambicji.
              • kureczka27 Re: KOCHAM GOMME 08.11.06, 23:45
                Czy jest ktoś,kto wie,co z nami będzie?Ostatnio słyszałam już tyle wersji,że
                można się pogubic.Będą przenosić jakies działy,czy zostaje tak,jak jest?
                Pracuje w Gommie parę lat i kiedyś kochałam ją duuuuuużo bardziej.No,ale robota
                nie jest po to,żeby ją kochać,więc teraz po prostu przychodzę,odbębniam swoje i
                do domciu.Nie mogę mieć pretensji do nikogo,że robię to,co robię.
                Bardzo lubię czytać te wszystkie chamskie teksty,jakie posyłają niektórzy,ale
                sama nie mam na kogo tak pisać.Serio.
              • Gość: mrówka Re: KOCHAM GOMME IP: 212.160.86.* 10.11.06, 18:57
                co się dzieje w tej gommie nie ma podwyżek,dla pracowników na produkcji a
                przecież mistrzowie dostali,co to za sprawiedliwość,to my musimy robić na tych
                nierobów a nas nie potrafią docenić chcą z nas zrobić chyba niewolników za
                marne grosze
    • Gość: hehe Re: GOMMA DNO tatalne dno IP: 80.54.168.* 12.06.06, 20:20
      zapytajcie sie teraz ludzi ktorzy tam pracuja czy jest fajnie z tego co sie
      orjentuje to starzy pracownicy odchodza z gommy jak pijesz wodeczke i bawisz
      sie z kierowniczkiem to masz wyzszy stolek zapewniony taka prawda i pozniej
      kumpel kumpla upier.....la bo jest wazniejszy zalosne aaa co najwazniejsze
      stroz na portierni traktuje sie jak dyrektor spytasz sie cos to powie ze nie
      ma czasu ale siedzi i pasjansa układa z tego co wiem to jest ciec zostal nawet
      mistrzem na aniołowie
                • Gość: m Re: KOCHAM GOMME IP: *.hopto.org / *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.06, 12:47
                  Nie trzeba od razu zmieniać pracy,wystaczy że robisz swoje a resztą się nie
                  przejmujesz.Fakt że staje się męczące gdy stawiają przed tobą coraz to nowe
                  wymagania,nikt nie docenia cię za to co robisz dobrze że się starasz.Zauważają
                  dopiero jak coś żle zrobisz ,coś ci nie wyjdzie albo się pomylisz...Ale szkoda
                  zdrowia żeby się stresować....Ludzie na stanowiskach (mistrzowie,technolodzy
                  itp.) to osoby bardzo młode i czasami nie zdaja sobie z wielu rzeczy sprawy.U
                  nich liczy sie tylko ilość,norma,bo chcą się wykazać.Starajmy się nie zwariować
                  przez tą gommę !!!!
                          • Gość: operaj Re: kocham Ryjka IP: 212.160.86.* 15.06.06, 18:16
                            Ja najbardziej kocham Ryjka z ATB(wcześniej operaj, potem Mistrz, a teraz
                            Technik Jakości Obibok) - kariera od pucybuta do milionera. Popytajcie o niego
                            chłopaków z klawów, to się dowiecie dlaczego mówią na niego RYJEK. Często
                            trudno go znależć bo siedzi głęboko w d... u Pana P... lub Dzi...
                            • Gość: gość Re: kocham Ryjka IP: 212.160.86.* 15.06.06, 21:09
                              Jak moażna tak pisać na najlepszego człowieka dyrektora P..... z POL2?
                              Nierozumiem tego? Ostatnio szkolił mnie(czyt. robił pranie mózgu) i twierdził,
                              że awansował bo nie robił braków.To mój idol. Jesteś nieuczciwy w stosunku do
                              niego
                              Niepozdrawiam
                              • Gość: FANATYK Re: kocham GOMME IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.06, 21:37
                                chcialem wszystkich pozdrowic i przedewszystkim pogratulowac tak wielu roznorodnych i ciekawych tematow o GOMMIE, to dobrze ze potraficie sie dzielic tymi informacjami, zastanawiam sie czy beda jakies konkretne zmiany po przejeciu nas przez Francuzów, mam nadzieje ze tak i w szczegolnosci na gorze, najwiekszym szacunkiem beda sie cieszyc ludzie ktorzy nie dosc ze maja wyksztalcenie to pracowali badz pracuja na produkcji a takich w naszej firmie nie brakuje, i mozliwe ze takie osoby pojda na gore, byloby dobrze ale narazie to tylko gdybanie, acha bym zapomnial pozdrawiam dziewczyny z kurnika naprawde niektore z nich sa bardzo sliczne
                                • gomma Re: kocham GOMME 15.06.06, 22:08
                                  Pozdrawiam FANATYKA i jego znajmoych superplanistów co potrafią na pół roku z góry zaplanować produkcję . GOMMA chętnie ich zatrudni ... raz na pół roku , bo po co planiści na stałe , opie..li by sie i żal by Ci dupeczkę ściskał ze nic nie robią a kasę biorą .
                                • Gość: stary pracownik Re: kocham GOMME IP: 80.50.253.* 15.06.06, 22:38
                                  ale różnych informacji prawdziwych i nieprawdziwych można się tutaj naczytać.
                                  Wiem też jedno ktoś puszcza głupią plotkę i robi się z tego przesadzone halo.
                                  Wbrew pozorom w tej naszej Gommie nie jest tragicznie. Jeśli jesteś konkretnym
                                  pracownikiem to naprawdę wcześniej czy później cię dostrzegą i awansują - wiem
                                  co mówię!!! Obrzucanie błotem coniektórych nie ma sensu, bo żaden z was ani
                                  jeden dzień nie siedział na jego stanowisku (mówię o biurze: planiści,
                                  mistrzowie, KJ itp) i nie ma zielonego pojęcia co się tam robi. Punkt widzenia
                                  zależy od punktu siedzenia. Bedąc na produkcji też mi się wydawało, że w KJ nic
                                  nie robia, potem trafiło się przeniesienie mnie do KJ i co?? To nie było
                                  leżycho tylko zapier... odpowiedzialność, nie mówcie też że nie ma lub nie było
                                  konkretnych inspektorów, którzy się znają na rzeczy - jest kilka takich nazwisk
                                  (tak na marginesie ich za zasługi też dali na wyższe stanowiska). Co do kobitek
                                  to na POL1 też można znaleźć niezłe sztuki wśród tych młodszych kobitek, ale
                                  jest ich zdecydowanie mniej:-((( Te ładniejsze siedzą w biurze....:))
                                  Pozdrawiam i trochę więcej optymizmu.........
                            • Gość: Chomik Re: kocham Ryjka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 19:37
                              A ja WSZEM I W OBEC wszyustkim ogłoszę!!!!!!!!!!!!!!
                              Czemu Ryjek?? Ryj??
                              Bo nic nie robi tylko ryjki-buźki po całym ATB rozwiesza.
                              Jak niska efekt ta :-(
                              Jak na odpowiednim poziomie to :-) i t.d.
                              A tak w ogóle to jest CIEĆ. Niczym poważnym i istotnym; nikim sie nie
                              interesuje wszystkich ma głęboko w d... Choć ona sam siedzi w dupsku PAMUŁY
                              (ten to dopiero "inteligent" jest-w ogóle chyba najlepszy kolo na POL 2 ;-) )
                              Ryj to taki gość którego trzeba mieć głeboko w d... i w ogóle z nim w dyskuty
                              nie udeżac bo on teraz psiu psiu psiu ładnie pięknie gada a za chwile pójdzie
                              podpierd.....ć. Szkoda w ogóle na niego słów. "CO TU GADAĆ. TU TRZEBA LAĆ"!!!!
                              P.S.
                              SZACUNECZEK DLA CHŁOPAKÓW Z AUTOKLAV "A"C"D" celowo zapomniałem o SCHREKU i
                              jego "B"!!
                              MOze ktoś nas w końcu doceni i to co obiecane przez RYJA dostaniemy.
                              SZACUNECZEK!!! STRZAŁKOWSKI
                                • Gość: Chomik Re: Ryje - RYJ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.06, 22:40
                                  Ryjek to taki gość od wszystkiego a jest tak naprawdę od niczego. Nic nie robi
                                  tylko "robi wodę z mózgu workom na Śmiesznych szkoleniach" jaki to on był
                                  NAJ.... GÓWNO NIE NAJ!!! cHODZI I rYJKI -BUŹKI PO HALI ROZWIESZA. cHCESZ
                                  WIEDZIEC EWO WIECEJ ZAPYTAJ O NIEGO LUDZI Z ATB POL2
                                  • Gość: kolo Powiedz mu to prosto w oczy tchórzu!!! IP: *.prenet.pl 01.10.06, 22:50
                                    Jesteś jednym z większych pajacy na tym forum.Zazdrość jaką nosisz w sobie
                                    wylewa Ci się uszami.Wypowiadasz się tak odważnie o Tomku na forum ale nie
                                    potrafisz mu tego powiedzieć prosto w oczy.Wypisujesz brednie po kiblach ale
                                    boisz się rozmowy.
                                    A ten gość jest naprawdę wporzo,może trochę pierdoła ale nawet nie masz pojęcia
                                    ilu osobom pomógł i nie jest plecakiem .Zresztą nie tylko jemu się udało
                                    wyrwać(Marcin,Bzyku,Bukowy,Jaca,Robert,Robert,Janek,Stasiek itd.-to też goście
                                    nie mający pleców w tym zakładzie ale wykorzystali szansę,dział się rozwijał
                                    (dalej się rozwija) i uciekli z bajzlu za to dla nich szacunek.Jeszcze nie jeden
                                    przejdzie wyżej i wcale nie musi pić piwa z kierownikiem...
                                    Pracowałem na klawach prawie dwa lata i wiem jak to jest(przeje....).Czasy
                                    były gorsze o pracę było ciężko staliśmy w kolejce pod zakładem aby tylko móc
                                    pracować.Teraz nie pracowałbym tam ani sekundy.Wolałbym wyjechać zagranicę
                                    zresztą pojawiają się oferty z innych zakładów choćby huta i to za lepsze
                                    pieniądze.Jedyne co było wporządku to ludzi z którymi pracowałem super
                                    ekipa(pozdrowienia dla czerwonych łobuzów :) ).Teraz nikt tu was na siłę nie
                                    trzyma .Jeśli komuś się podoba to luz a jak nie to wie co ma robić.
                                    Po tym co niektórzy wypisują wnioskuję ,że nie mają zielonego pojęcia co w
                                    ogóle w tej firmie się dzieje i robią z siebie totalnych idiotów.Niektóre posty
                                    są mądre ale niektóre....
                                    Jak większość wie zmienił się inwestor.Nie liczyłbym na to ,że dadzą podwyżki
                                    raczej będą ciąć koszty gdzie się tylko da.Szanuję chłopaków na klawach bo to
                                    ciężki kawałek chleba .Jedyne czego wam życzę to znalezienia lepszej pracy bądż
                                    awansu bo klawy zniszczą wam zdrowie.

pozdrawiam gorąco
                                    • Gość: kwak Kolo - ryjek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:16
                                      Kolo i ty mówisz ze 2 lata na klawach robiłeś ze na czerwonej zmianie?? Chłopie
                                      toś sie skamuflował. ;)
                                      Powiem ci coś RYJU jesteś ciota, palant, dupowłaz, pamulator i td itp. nNie
                                      bede wiecej wymieniał. Prosto w oczy ci nie powiem bo sam wiesz czemu nie moge.
                                      W pracy jest pracownik i ktoś "ponad nim" komu bez względu na to czy sie mu
                                      należy czy nie trzeba go tolerować. Gdybyś miał o życiu pojęcie i w woju był to
                                      byś wiedział o czym mówię. Trzeba cie "tolerować" w zakładzie, ale nikt mnie i
                                      zapewne innych także napewno nie powstrzyma od powiedzenia ci tego co o tobie
                                      myślimy poza zakładem. Tylko jak do tej pory nie było ku temu okazji.
                                      • Gość: Jaro Re: STOP AUTOCL. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:32
                                        - Co do tegpo ze Klawy tylko krzykac potrafią.
                                        W porządku myśl tak dalej.
                                        Jakl do tej pory "nie krzykaliśmy" i to własnie wszystkim z biura pasowało.
                                        Nikt nie oddzywał sie wiele. Nikt nic nie robił i tro własnie zaczyna sie
                                        kończyć. Nie mozna w nieskończoność pracować tak jak my za taką stawkę.
                                        - Co do Kierownika i ze kazdy sie go boi.
                                        Nieprawda głąbie!Żal ci d....e sciska ze nie taki jak oni Jesteś Ryju. To nie
                                        jest strach. To poprostu szacunek!!!Szacunek za to co i jak robią, za to
                                        jakimi "ludźmi są"!!! Naprawdę, Dzi...a i Sos.....i sąprawdziwymi gośćmi!!!
                                        Gośćmi, którzy w tej firmie zasługują na chyba największy szacunek!! Zawsze,
                                        wszedzie i o wszystko mozna było im powiedzieć. Bąź tylko do nich fair a i oni
                                        tacy wobec ciebie będą!!! Wysłuchaja i to co w ich mocy zrobią, pomogą. Tacy
                                        własnie powinni być ludzie "na górze". Po raz kolejny dla nich SZACUNECZEK.
                                        Ale co ty i ludzie pokroju RYJA mogą o tym wiedziec. Zawsze ich ggdnoili; na
                                        produkcji za braki, na stołku mistrza za snikersy i głupate, na stołku
                                        planisty za tyo zae liczy na kompie i wszystkiego brakuje a moze lepsze dla
                                        niego było by liczydło.
                                        • Gość: Chochlik Re: STOP AUTOCL. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.06, 11:39
                                          Dokładnie!!! Zgadzam sie w zupełności w kwestji Kierowników. Tak trzymać
                                          chłopaki. Do tej pory ciszą była ale "pożyjemy zobaczymy". Szkoda tylko ze
                                          teraz biuro sie dowie o pewnych żeczach, które sie mogą rozegrać ale moze to i
                                          lepiej moze coś kouś do myślenia da.
                                          Sami zobaczcie na co sta ć do tej pory było kolesi z GOMMY na tym forum.
                                          Tylko nawzajem sie błotem obrzucali. Spójżcie jak Forum wygląda gdzy ATB
                                          sie "odezwało"
                                          To najlepszy przykład na to jacy ludzie tutaj pracują. Tak trzymać Panowie. Tak
                                          Trzymać. ATB Zawsze było i bedzie NAJ......
                                          ;)
                                          Do 10-15 damy rade.
                                          Strzałkowski
                                        • Gość: operator Re: biuro ,kierownicy i tak dalej IP: *.prenet.pl 03.10.06, 20:18
                                          O czym Ty piszesz?Masz rację kierownicy są w porządku a co mają ludzie z biura
                                          do nas na produkcji.Planiści i logistycy ich praca jest uzależniona od zamówień
                                          klienta oni są od tego żeby jej dla nas nie zabrakło i żeby klienci dostali to
                                          co chcą.Jakie jest zamieszanie w biurze bo czegoś brakuje.Zazdrościsz im że
                                          siedzą przy kompach?Biedaku!!!Ja nie .Tu gdzie jestem mam spokój robię swoje 465
                                          i jest luz.
                                          Porozmawiaj z którymś z nich to może będziesz wiedział na czym polega ich praca
                                          wtedy będziesz wiedział ,że to nie jest tylko liczenie.
                                          Niedługo spieprzam z Gommy mam już lepszą ofertę.Tu zdobyłem doświadczenie
                                          teraz czas na rozwój.
                                          pozdro
                                          • Gość: ....... Re: biuro ,kierownicy i tak dalej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 21:03
                                            a jednak nie masz luzu bo też chcesz mieć szansę "rozwoju"jak piszesz czyli
                                            chcesz siedzieć przy kompie.jakie tu zdobyłeś doświadczenie jak ubliżać innym i
                                            niesprawiedliwych osądów.To chyba nie jest niczym złym że każdy kto pracuje
                                            dłuzej chce sprawiedliwości i zasłużonej nagrody.Myślisz że to zazdrośc nie to
                                            wściekłość za to że się starasz a jesteś traktowany jak śmieć.A osoby które
                                            zlewają mają wszystko w du...są nagradzani awansikiem pytam za co nawet nie
                                            mają szkoły skończonej i pojęcia o detalu który własnie robią.I co to jest
                                            OK!!!!!!!
                                            • Gość: operator Re: biuro ,kierownicy i tak dalej IP: *.prenet.pl 03.10.06, 23:47
                                              Mam luz psychiczny robię swoje i do domu.Nikt do mnie nie wydzwania po pracy,nie
                                              truje dupy o detale.
                                              Jasne ,że chcę się rozwijać i zmykam z tego zakładu bo ja tutaj nie widzę
                                              szansy dla siebie ani czegoś co mógłbym robić bo to nie to mnie interesuje.Z
                                              tego co wiem większość ludzi z biura też szuka pracy gdzieś indziej to jest
                                              szansa dla kolejnych(wielu z nich już dawno się pożegnało).Znam kilku biurowców
                                              z 4 z nich dymałem ponad rok na klawach( i nie są to plecaki bo plecak nigdy by
                                              swojej nogi na klawach nie postawił,znali angielski mają wyższe studia) i są to
                                              zajebiści ludzie.Dostali szansę od Dzi...od Hol...Ciecho... i skoro dalej tam są
                                              to znaczy ,że się sprawdzili.Są też ludzie którzy na nic nie zasługują
                                              przychodzą nie wiadomo skąd i po co,nie znają produkcji i się rządzą.Tacy
                                              wkurzają mnie najbardziej bo nie mają dla nas szacunku.

pozdrawiam ATB
                                              • Gość: Królik Co z tego wyniknie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.06, 00:35
                                                Zgoda co do tego, ze nie wszyscy na stołkach to plecaki. Nikt tego nie
                                                kwestionuje. Wszyscy wiemy, że nie da sie zmienic pewnych żeczy takich jak np.
                                                kumoterstwo w naszym zakładzie.
                                                Mozna natomiast zmienic wiele innych, bardziej nas fizycznych pracowników
                                                tyczących spraw t.j. poszanowanie dla pracownika na pewnych działach, godne i
                                                adekwatne do rodzaju wykonywanej pracy warunki płacowe. Taki pakiet socjalny
                                                jaki jest w innych zakładach pracy.
                                                Zgoda co do tego ze zarówno na górze jak i wśród pracowników produkcji, są
                                                również osoby, które nie zasługuja na to by pracowac - walac w ch...a jak sie
                                                tylko da.
                                                To ze ktoś pracuje na prasach, w kurniku, w KJ, na klawach czy innych działach;
                                                czy jest z Gommy czy Work'a; czy siedzi w biurze czy na produkcji nie gra roli.
                                                Tutaj nie chodzi o wyjątki, tytaj chodzi o całokształt naszej firmy. O to jak
                                                jest postrzegana z zewnatrz. A same tylko wypowiedzi na tym forum tylko mnie w
                                                tym przeświadczają.
                                                • Gość: Fred Re: Co z tego wyniknie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.06, 00:53
                                                  Coś jest nie tak i nie ma czego kryć i udawać ze nic sie nie stało. Słyszałem,
                                                  że w biurze jest dość duże poruszenie co do wypowiedzi wyrażanych na tym forum.
                                                  Nie dziwie sie szczerze mówiąc. NIe jednego by to pewnie poruszyło gdyby ktoś
                                                  kwestionował większość czynów i działań (raczej ich braku) dla firmy.
                                                  Fakt jest taki, duza większość poruszanych tytaj kwestii jest
                                                  faktycznie "bolesną prawdą". Nie dziw, że ludzie nie chcą pracować u nas a w
                                                  szczególności na Klawach skoro tak tutaj piszą. A uwieżcie, że wiekszość
                                                  powtarzam większość to szczera prawda ludzi, którzy tutaj preacują.
                                                  - Czy nikomu to nie daje do myślenia??
                                                  - Czy nikt kto ma na to wpływnie widzi co sie dzieje z naszą badź co bądź
                                                  żywicielką - Gommą??
                                                  Przyjdzie jak tak dalej pójdzie taki czas, że skończy sie cisza i ludzie sie
                                                  postawią. Albo w postaci ucieczki z zakładu pracy - czego juz doświadczamy bądź
                                                  chociażby nie podejmowania chęci pracy w Gommie.
                                                  - QR....A obudźcie sie wszyscy tam na górze bo dzieje sie źle!!!!
                                                  - Ludzie dają wam sygnały, piszą że coś nie gra!!!
                                                  Dajcie wyraz waszych umiejętności, inteligencji, waszego "człowieczeństwa" i
                                                  pokażcie ludziom, którzy na tym forum źle o was pisali, że nie mieli racji.
                                                  Pokażcie, że jesteście ludźmi kompetentnymi i słusznie na dane stanowisko
                                                  postawionymi. Zmieńcie coś a bynajmniej zacznijcie coś zmieniać bo w końcu
                                                  GOMMA PADNIE.
                                                  P.S.
                                                  Tylko zmieniajcie na lepsze żecz jasna. ;)
                                      • Gość: czerwony jak cegła Oj głąbie!! IP: *.prenet.pl 03.10.06, 20:06
                                        Błysłeś inteligencją!!! Kolombo z Ciebie!A tu się mylisz bo to nie Tomek
                                        pisał.Przez ekipę czerwonych przewinęło się około 30 osób i niestety żle
                                        trafiłeś :] Jesteś dla mnie zwykłym tchórzem! Byłeś nim i będziesz!Chomik Ty
                                        pajacu !!!!! Szkoda ,że wypowiadasz się o nim a nawet go nie znasz.Spytaj ludzi
                                        ze zmiany na której Tomek był mistrzem, czy ich nie szanował.Zero kar chyba jako
                                        jedyny mistrz skończył z takim kontem.
                                        A co ma wojo do tego!!! Wojo to przedszkole szkoła picia i ćpania byłem to wiem !
                                        Szacunku tam się nie nauczyłem! Życie mnie nauczyło. A ty gdybyś miał pojęcie o
                                        życiu to już dawno byś z klawów spier.... tak jak ja .
                                        Nie wypowiadaj się w imieniu innych bo to niebezpieczne.

Pozdrawiam pozostałych którzy mają pojęcie o tym co piszą
                                        i szanują swoją pracę i innych. I potrafią powiedzieć ludziom w oczy co ich boli.

Strzałkowski hehhehe to też mi się z kimś kojarzy :)

• Gość: zniesmaczony Re: KOCHAM GOMME IP: *.solid / 80.51.254.* 21.07.06, 14:52
                a ja tam miałem pracować, męczyłem się na jakichś assesmentach, modliłem żeby
                dostac tą prace (technolog) i chu...z tego wyszedł, potem sobie zarzucałem, że
                jak mogłem coś takiego puścić...a tu co czytam mnie zaskakuje, powala...po
                prostu już mi nawwet przez myśl nie przechodzi aby tam starać sie o prace. W
                chiwli obecnej zarabiam 1500 na stanowisku technologa i spokój duszy, nikt
                mnmie nie podpierda....
        • Gość: były Re: KOCHAM GOMME IP: *.pl / *.net-komp.pl 21.06.06, 00:10
          A co słychać u Michała G. Jak ja tam robiłem to został mistrzem, teraz jest
          ponoć technologiem. Czy nadal zajmuje się podpir.. i lizusostwem bo tylko to
          najlepiej potrafi. Niestety tak jest w tym zakładzie, że nie kwalifikacje i
          wykształcenie, ale inne"umiejętności" się liczą
    • Gość: ustawiacz Re: KOCHAM GOMME IP: 212.160.86.* 15.06.06, 23:26
      ja tutaj widze niemal samych zdesperowanych gó...niarzy po szkółce, któzy nie
      wiedza co to praca, chcieliby oper...ać się i brac pieniądze za nic, tak wam
      źle w tej gommie? wystarczy na was popatrzeć, krzesełeczka wystawione przy
      prasach, co chwile maszyny są zatrzymywany bo wam sie robic nie chce, k... jak
      ja robilem na produkcji (teraz ustawiam wam maszyny, które co chwile
      rozregulujecie) to nie bylo dnia, bym sie w cyklach nie wyrobil. Dzieciaki
      jestescie i tyle, roboty sie musicie nauczyc, bo predzej czy pozniej zwolnia
      was z tej fabryki (albo sami sie zwolnicie bo nie bedziecie w stanie pracowac
      tak jak sie nalezy) i pojdziecie do prywaciarza albo dospelu robic za marne
      grosze. Kazdy z was tylko potrafi narzekac, nie podoba ci sie to po co
      przychodziles do tej fabryki, daj popracowac innym, nierobie jeden. Mistrz cie
      goni? A co ty k... uwazasz, ze bedziesz sobie siedzial przy maszynie i
      kombinowal? Niech mi ktorys z was uczciwie powie, czy pracuje tak jak sie
      nalezy, czy nie kombinuje. Zalosni jestescie. Pozatrudniali workow ktorzy tylko
      psuja opinie o tych dobrych pracownikach, nie od dzisiaj wiadomo, ze worki maja
      wszystko w d...pie. Gdyby byli dobrzy, to by znalezli stala prace a nie na
      dochodzenie. Kiedys starzy pracownicy za moich czasow trzymali produkcje na
      wysokim poziomie, a teraz wy mlodzi w ogole nie znacie sie na robocie,
      popracuje taki pare godzin, i zmeczony jest:) Albo przychodzi do mnie, bo mu
      sie maszyna zaciela, a cymbal sam bramke blokuje:) Ech wezcie sie za robote
      frustraci, bo widac, ze wszyscy macie jakies problemy i to smi z soba!
      • Gość: FANATYK Re: do ustawiacza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.06, 22:11
        czesc ustawiaczu na poczatku tylko ci wspomne o malutkim detalu ze ci z worka nie maja tak dobrze, kolesie podpisuja umowe co miesiac, sa na 3/4 etatu, a musza robic jak inni, po drugie jesli nie beda sie wywiazywac ze swoich obowiazkow to wystarczy ze mistrz nie zgodzi sie im przedluzyc umowy o kolejny miesiac i wowczas dowidzenia, i teraz o prasach, sam wiesz ze siedzi ten kto potrafi sie wyrobic, co cie to qrwa obchodzi ze jakis koles po przeszlo 90 czy 100 cyklach ktore wykonal ma ochote usiasc, przeciez najpierw kazdy z tych pracownikow musi wyrobic swoja norme, wiec mi za przeproszeniem nie pie..ze sie chlopaki na prasach obijają bo wielu tu juz bylo i po tygodniu rezygnowalo bo jest to ciezka robota, sprobuj zapie..c w wakacje na prasie gdy temp. moze przekroczyc ponad 39 C, stary troche szacunku dla ludzi