Gość: Satariel IP: *.zabrze.net.pl 22.07.07, 20:40 Czy znajdzie się ktoś na formu kto czasem gra w Warhammera albo inne RPG?? Bardzo chętnie sobie zagram od czasu do czasu, a jakoś ostatnio nie mam z kim. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tiboo Re: Warhammer IP: *.stk.vectranet.pl 23.07.07, 09:47 A masz kogoś do drużyny? Chętnie bym odkurzył swój podręcznik ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Re: Warhammer IP: *.zabrze.net.pl 23.07.07, 18:40 ja również bym zagrał. A jak przypomnę to i owo to i poprowadzić mogę (zasady wg 2 ed) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Satariel Re: Warhammer IP: *.profarb.com.pl 24.07.07, 12:43 No proszę to już nas jest dwoje i MG. Mogę jeszcze popytać starych znajomych od grania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bidul Re: Warhammer IP: *.zabrze.net.pl 25.07.07, 21:53 Ja też chętnie zagram. Pozostaje kwestia gdzie, kiedy i kto będzie mistrzował? Bo mam nadzieje, że to nie słomiany zapał... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Re: Warhammer IP: *.zabrze.net.pl 31.07.07, 22:19 Tak ładnie żarło i zdechło... a szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś