IP: *.zabrze.net.pl 22.07.07, 20:40
Czy znajdzie się ktoś na formu kto czasem gra w Warhammera albo inne RPG??
Bardzo chętnie sobie zagram od czasu do czasu, a jakoś ostatnio nie mam z kim.
Obserwuj wątek
    • Gość: tiboo Re: Warhammer IP: *.stk.vectranet.pl 23.07.07, 09:47
      A masz kogoś do drużyny?

      Chętnie bym odkurzył swój podręcznik ;)
      • Gość: Kuba Re: Warhammer IP: *.zabrze.net.pl 23.07.07, 18:40
        ja również bym zagrał. A jak przypomnę to i owo to i poprowadzić mogę (zasady wg 2 ed)
        • Gość: Satariel Re: Warhammer IP: *.profarb.com.pl 24.07.07, 12:43
          No proszę to już nas jest dwoje i MG. Mogę jeszcze popytać starych znajomych od
          grania.
          • Gość: Bidul Re: Warhammer IP: *.zabrze.net.pl 25.07.07, 21:53
            Ja też chętnie zagram. Pozostaje kwestia gdzie, kiedy i kto będzie mistrzował? Bo mam nadzieje, że to nie słomiany zapał... ?
    • Gość: Kuba Re: Warhammer IP: *.zabrze.net.pl 31.07.07, 22:19
      Tak ładnie żarło i zdechło... a szkoda...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka