Gość: marian IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 21:20 ktoś tu pisał że za 1 sekretarza cyrk będzie w centrum NO I STAŁO SIĘ jak zobaczyłem wielbłada w czerwonym kubraku jak pasał się przy K.Miarki mało ze śmiechu nie padłem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj