IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 01.10.03, 21:20
ktoś tu pisał że za 1 sekretarza cyrk będzie w centrum
NO I STAŁO SIĘ
jak zobaczyłem wielbłada w czerwonym kubraku jak pasał się przy K.Miarki
mało ze śmiechu nie padłem
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka