Dodaj do ulubionych

strzykawki zużyte

IP: *.dynamic.chello.pl 29.06.12, 06:55
Co robicie ze zużytymi strzykawkami? Do tej pory woziłam do szpitala, skąd biorę interferon, ale za każdym razem pielęgniarki są tak bezgranicznie zdziwione, że dochodzę do wniosku, że inni pacjenci muszą postępować inaczej. Są jakieś punkty zbiórki?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marciuchna Re: strzykawki zużyte IP: *.dynamic.chello.pl 29.06.12, 07:36
      Ja zawsze wożę do szpitala i żadnego zdziwienia nie ma. Nawet specjalne pojemniki na odpady medyczne dostaję.
      Z tego co pielęgniarka mówiła to nie wolno wyrzucać jak zwykłe śmieci.
      • Gość: Ania Re: strzykawki zużyte IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.12, 22:09
        Widać masz fajniejszy szpital, u mnie, jak poprosiłam o pojemnik, to dostałam taki, w którym zmieściły się 4 strzykawki:)
        • Gość: AniaC Re: strzykawki zużyte IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.12, 12:23
          Hej,
          Takie pojemniki nie są drogie.Taki duży chyba kosztuje 2,50 zł. A od szpitala dostałam jeden pojemnik w ciągu 4 lat leczenia hahhahaha.
    • Gość: gość Re: strzykawki zużyte IP: *.jelonki.robbo.pl 28.07.12, 23:17
      Ja oddaję w aptece - są pojemniki na przeterminowane leki, ale ja zazwyczaj chodzę z wielką reklamówką, więc po prostu daję pani "z okienka" i nie bawię się we wrzucanie pojedyńczo do pojemnika. Nawet, jeśli panie są zdziwione nie przejmuję się.
      • Gość: Ania Re: strzykawki zużyte IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.12, 10:49
        A gdzie można kupić taki pojemnik?
        • iza_czarnecka Re: strzykawki zużyte 31.07.12, 10:05
          Pojemniki na przeterminowane leki znajdują się w niemal każdej aptece. NIe sa na sprzedaż :), chodzi o pojemniki umieszczone w aptece. Prawde mówiąc tez z nich korzystam.
          I.
          • bejoy Re: strzykawki zużyte 31.07.12, 17:42
            ja mam spory pojemnik i jadąc raz w miesiącu po leki - na oddziale mam oddawać zużyte strzykawki - moje pytanie nie zdziwiło nikogo z personelu

--
            • Gość: ANia Re: strzykawki zużyte IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.12, 16:11
              Ale czy do pojemników na zużyte leki można wrzucać zużyte strzykawki?
              • bejoy Re: strzykawki zużyte 02.08.12, 06:52
                mi powiedziano, że do odpadów medycznych
              • bejoy Re: strzykawki zużyte 20.08.12, 12:28
                przy odbiorze nowej porcji - szpital zatrzymał zużyty pojemnik, a mi wydał nowy, na kolejny miesiąc
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka