Dodaj do ulubionych

Nowy pakt R-M

03.12.22, 00:47
Kiedys kuzyn mieszkajacy wśród dziczy germańskiej twierdził, że obie federacje maja podobny pakt.

Co do gazu to sie zgadzałem ale czy wieksze plany watpiłem

Ale jednak i naciski na Polske, szczegółnie wobec najazdu na Ukraine i naszej roli....
Obaj i Putin i szolce w tym samym czasie wysuneli jawnie podobne postulaty. Putin powszechnie wiemy, ze żadał Ukriany cofniecia NATO i jeszcze kilku dalszych absurdalnych pomysłow. Szolce w Pradze tez powiedział wprost, ze Europa powinna powinna podporzadkowac sie Niemcom...

To nie mogłą byc tylko koincydencja ale przeciwnie Szolcowi wydawałó sie, że Ukraina wkórótce upadnie, wiec mozna bedzie wraz z Putinem podzielic sie Europa...
Obserwuj wątek
    • eliot Re: Nowy pakt R-M 04.12.22, 16:18
      ignorant11 napisał:

> Kiedys kuzyn mieszkajacy wśród dziczy germańskiej twierdził, że obie federacje
      > maja podobny pakt.
      >
      > Co do gazu to sie zgadzałem ale czy wieksze plany watpiłem
      >
      > Ale jednak i naciski na Polske, szczegółnie wobec najazdu na Ukraine i naszej r
      > oli....
      > Obaj i Putin i szolce w tym samym czasie wysuneli jawnie podobne postulaty. Put
      > in powszechnie wiemy, ze żadał Ukriany cofniecia NATO i jeszcze kilku dalszych
      > absurdalnych pomysłow. Szolce w Pradze tez powiedział wprost, ze Europa powinna
      > powinna podporzadkowac sie Niemcom...
      >
      > To nie mogłą byc tylko koincydencja ale przeciwnie Szolcowi wydawałó sie, że Uk
      > raina wkórótce upadnie, wiec mozna bedzie wraz z Putinem podzielic sie Europa..
      > .
      Pisałem tu już wielokrotnie, że niemcy już dość dawno zdradziły a układ R-M był widoczny gołym okiem dla każdego kto chciał to widzieć. Upadek i włączenie Ukrainy był częścią tego deal'u. My i reszta Europy ŚW mieliśmy być elementem wspólnej dominacji R-M. Tania ropa rosyjska i przemysł niemiecki miały tworzyć dźwignie dla pozycji i potęgi tandemu R-M i ich roli w świecie. Niemcy miały wypchnąć USA z EU i prawie im się to udało. Biden zgodził się już na "przejęcie" Europy przez niemcy. I tylko bezczelność i pośpiech putany zbudził Bidena i USA z błogiej drzemki i przewiał nieco smog lewackiego zaczadzenia w Waszyngtonie i obudził też deep state.
      • ignorant11 Re: Nowy pakt R-M 04.12.22, 19:38
        Wyraźnie ktos wytłmaczył Bidenowi, pewnie deep state ale i kregi gospodarcze finansowe czy zwiazki zawodowe...

Ale nadal nie ufam Bidenowi i demokratom.

Trzeba wspierac niepodległósc nie tylko Tatarstanu i Kałmucji ale równiez Bawarii...

3 federacje do rozwiazania moskiewska, berlińska i pruxelska....
    • ignorant11 Re: Nowy pakt R-M 04.12.22, 22:49
      www.youtube.com/watch?v=Qhx_k3OXGl8

Tu troche o polityce niemieckiej, włąsciwie nic nowego ale zebrane i podsumowane.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka