Dodaj do ulubionych

Łap jaja!

27.04.16, 08:26
26 kwietnia na Facebook'u ruszyła akcja #łapjaja, która ma na celu zbudowanie świadomości mężczyzn w kwestii profilaktyki i wczesnej wykrywalności nowotworów jądra. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Wojtek Walczak, autor bloga "Złap raka za jaja", który walkę z chorobą już wygrał. (www.tvn24.pl)
www.tvn24.pl/lap-jaja-apel-do-mezczyzn,639013,s.html
Obserwuj wątek
    • filipchmielewski Re: Łap jaja! 11.07.16, 16:14
      super sprawa, całym sobą popieram akcję, Mężczyźni badajmy się !
      Dla mało uświadomionych podsyłam dodatkowe źródło informacji
      menmagazine.pl/dbaj-o-siebie-menmagazine/lapjaja/
    • janikkas Re: Łap jaja! 20.11.16, 16:26
      Każdy powinien co jakiś czas przejść serię różnych badań, wiadomo brak czasu ale to ważne pamiętajcie.
    • ultimate.strike Re: Łap jaja! 22.01.17, 14:48
      Profilaktyki? A coś o szkodliwości spodni było, czy tylko stereotypy i katecheza dress code'owa?
      • sibeliuss Re: Łap jaja! 25.01.17, 08:32
        Przede wszystkim szkodliwość ciasnych gaci, prawda?
        • ultimate.strike Re: Łap jaja! 25.01.17, 20:03
          Nie, o szkodliwość KAŻDYCH gaci chodzi, niezależnie od ciasnoty.
          • sibeliuss Re: Łap jaja! 25.01.17, 23:06
            :)
            • ultimate.strike Re: Łap jaja! 25.01.17, 23:32
              Podlinkowałbym Erwina Kompanje ale linki tu nie przechodzą, poszukaj sam.
              • sibeliuss Re: Łap jaja! 26.01.17, 10:21
                Po domu jak ktoś może to najzdrowiej saute.
                • ultimate.strike Re: Łap jaja! 26.01.17, 10:31
                  Po domu każdy może jak mu sie chce, o ile gości i dzieci nie ma. Po ulicach też w kilcie mnie ma problemu, po tylu latach nadal zyje, problem występuje czasem w pracy chociaż ostartnie pół roku, jakie na etacie przepracowałem, też codziennie w kilcie byłem (no, raz poszedłem w spodniach to wszyscy się pytali, co się stało).
                  • sibeliuss Re: Łap jaja! 26.01.17, 11:04
                    I dlatego mi żaden sposób ubierania nie przeszkadza i życzyłbym sobie tego w stosunku do siebie.
                    • ultimate.strike Re: Łap jaja! 26.01.17, 15:26
                      Zato są tacy, którym przeszkadza i w ten sposób szkodzą, nie tylko w kwestii mozliwości wyrażania siebie czy wygody, narażają w ramach pisanego lub niepisanego dress code na uszczerbek na zdrowiu, a może i śmierć. Zabawne? W związku z tym, co opublikował Kompanje wcale zabawne nie jest.
                      • sibeliuss Re: Łap jaja! 27.01.17, 08:42
                        Dokładnie tak.
    • onann Re: Łap jaja! 28.02.17, 11:37
      Przecież ta cała akcja to "jaja". To dla durniów co se na łeb wodę wylewali, później panienki sobie w nieświadomości kopyta fotografowały a teraz wy! Faceci żeby zwrócic uwagę na choroby serca i jaj mają sobie wąsy zapuszczać i się fotografować.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka