Dodaj do ulubionych

Czemu mąż nie ma ochoty na seks?

07.09.14, 12:03
Mamy po 30 lat, jesteśmy razem 6 lat, od 2 lat małżeństwem. Mój mąż od kilku lat nie inicjuje żadnych kontaktów seksualnych, czeka zawsze na moją inicjatywę. Kiedyś z ciekawości przetrzymałam męża ponad 3 mce bez seksu - nie wykazał przez ten czas żadnej inicjatywy. Bardzo mnie to frustruje, bo ja mam poczucie, że muszę "żebrać" o seks, moja samoocena jest zerowa, czuję się kompletnie nieatrakcyjna i upokorzona. Przez cały czas wyglądam tak samo, może nie jak modelka, ale też nie mam nadwagi, dbam o siebie, staram się ładnie ubierać w domu, nie chodzę w wyciągniętych dresach. Mąż twierdzi, że mnie bardzo kocha i że mu się podobam, ale przestaję w to wierzyć. Nie mamy dzieci, mieszkamy sami, nikt nas nie kontroluje i nie blokuje. Jak mężowi zdarzyło się wykazać kilka razy inicjatywę, to nigdy mu nie odmawiałam. Jak w końcu dojdzie do kontaktu, to oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, przy czym zdarza się to może 1-2 w mcu, jak mi się znudzi czekanie na to aż mąż w końcu zadziała.

Mąż najpierw twierdził, że lubi seks i że ma zawsze ochotę, więc żeby mnie nie "ciągle nie męczyć", zostawia inicjatywę mnie. Wielokrotnie mu mówiłam, że taki układ mi nie pasuje i destrukcyjnie wpływa na moją samoocenę, więc mąż mógłby czasem wykazać inicjatywę, ale on nigdy nie zmienił swojego zachowania. W końcu mąż powiedział, że za bardzo nie ma ochoty na seks, bo problemy życiowe mu tą ochotę odbierają, przy czym my nie mamy większych problemów....! mamy prace, mieszkanie, nie mamy kredytu, nie mamy dzieci, schorzeń. Dochody przeciętne, ale na życie nam nie brakuje, na drobne extrawydatki też nie. Mąż ciągle twierdzi, że to wszystko to dla niego za mało, że chciałby móc więcej oszczędzać, mieć większe mieszkanie, nowsze auto, ogólnie "większy luz finansowy" i brak perspektywy na te rzeczy frustruje go do tego stopnia, że nie może się skupić na seksie. I cały czas powtarza, że jest mu bardzo przykro, że ja się czuję przy nim nieatrakcyjna i że moje niezadowolenie z jego podejścia do seksu, jeszcze bardziej go zniechęca. Czuje się zamknięta w błędnym kole, mam wrażenie, że mąż nie chce mi powiedzieć prawdy i to ze mną jest coś nie tak.

Czy to jest możliwe, żeby młody, zdrowy facet był tak kompletnie pozbawiony potrzeb seksualnych?? Czy te potrzeby są u Was aż tak uzależnione od spełnienia finansowego? Moje koleżanki, również te w gorszej sytuacji finansowej nie mają takich problemów, mężowie są zazwyczaj aż zanadto chętni na seks, nie na odwrót.

Jestem pewna na 100%, że mąż nie ma kochanki.
Obserwuj wątek
    • speedboat8 Re: Czemu mąż nie ma ochoty na seks? 09.09.14, 21:56
      Ja moge o takiej partnerce tylko omarzyc :)srednia moich partnerek to max co drugi dzien .Sa na ogol "zmeczone" :).Znajac kobiety wierze im :)
      Na jego postawe wobec takiej partnerki jak ty moze miec wiele czynnikow
      1.Twoja postawa.Zmusza go ona do inicjatywy ,zaangazowania,wysilku a jemu sie po prsu nie chce po 6 latach.Ma cie po prsotu jak samochod:).Pora zasiac watpliwosci w jego umysle poprzez drobne pobudzenie zazdrosci np okazujac zainteresownie innym mezczyznom z waszego srodowiska
      2.Zmeczony z powodu pracy.Jesli to jest praca stresujaca to kortyzol i adrenalina skutecznie wyjalowi go z seksu.Mozesz sobie o tym poczytac lub obejrzec na YTB znajdujac filmik pt " Tajemnice pozadania "
      3.Wysylasz jakies malo pobudzajce go sygnaly poprze mowe ciala,slowa ktore go zniechcecaj do inicjatywy.Moze robisz to bezwiednie.Przeanalizuj swoje zachowanie ,slowa.
      Tak jak i ty moze potrzeba mu zwyczajnie relaksu aby seksic sie z toba.:) Jakas kapiel, swiece ,drink :)
      Genralnie facet w wieku 30 lat mzoe codziennie a nawet kilka razy taki ma potencjal.Wiec cos jest na rzeczy :) miedzy wami.Mysle ze moze jednak wizyta u seksuologa? ale wczesniej trzeba usiasc i odbyc prosta ,rzetelna romowe pt Nie mam z toba satysfakconujacego zycia seksualnego " i wyjasnic w prostych clowach dlaczego.Nie poddawac sie emocjom tylko ulozyc liste i odczytac mu.Faceci sa logiczni wiec fakty sa dla nich swiete .Dopiero majac je przed soba zaczynaja poszukiwac rozwiazania :) Moze i tobie sie uda? A jak nie to namow go na porade u sesuologa
      Ostatecznym wyjsciem jest znalezc sobie przyjaciela :)Dyskretnego maksymalnie :). Ja jestem z Poznania :)
        • speedboat8 Re: Czemu mąż nie ma ochoty na seks? 11.09.14, 16:06
          Mysle ze moze go to tylko okresowo pobudzic Ja mysle ze on juz ja potarktowal jak swoja " stara koszule"
          Faceci uwielbija swojke stare koszule,takie przepocone, dziurawe ale "swoje" bliskie zapachem,przepracownymi godzinami i w ogole "fajne". bp nie trzeba sie starac o ich wyglad a sluza w dalszym ciagu .Sa wiec mile dla wlasciciela
          Autorka wpadla wlasnie w taka "dzire " koszulowa.jest bo jest , nie trzeba sie starac,zawsze bedzie ,ciepla mila i "moja"!
          POra chyba porozmawiac z nim i wylac mu co ci nasercu lezy<nie mow ze ci brakuje seksu ale ze ci brakluje bliskowci.Chcesz go czuc wszytskimi zmyslami,wewnatrz i na zewnatrz:) a przedewaszystkim zeby sie troskal o ciebie.Facvetom tzreba lopatologicznie a nie opllotkami.Oni kobiet nie rozumieja a w szkole o nich nie ucza.egzaminow nie musza zdawac z tematu " kobieta- moj towarzysz zycia ":)
    • onann Re: Czemu mąż nie ma ochoty na seks? 11.09.14, 14:44
      Może sobie dogadza przed kompem? Może lubi być uległy. Moja żona, zauważyłem to dopiero po latach nie inicjowała nigdy (prawie) sexu bo jest typem uległej i to nie w życiu. Na co dzień jest uparta i narzuca swoją wolę. Uwielbia być namawiana, wręcz zmuszana. Teraz to wiem i dla mnie to b. dobry układ. Kiedy chcę to idziemy do łóżka. Czasami chciałbym być chociaż trochę namówiony, ale nie można mieć wszystkiego. Mi się czasami też po prostu nie chce a głupio byłoby odmawiać, więc tak jak jest jest ok.
      • pabello41 Re: Czemu mąż nie ma ochoty na seks? 12.09.20, 11:43
        onann napisał:

> Może sobie dogadza przed kompem? Może lubi być uległy. Moja żona, zauważyłem to
        > dopiero po latach nie inicjowała nigdy (prawie) sexu bo jest typem uległej i t
        > o nie w życiu. Na co dzień jest uparta i narzuca swoją wolę. Uwielbia być namaw
        > iana, wręcz zmuszana. Teraz to wiem i dla mnie to b. dobry układ. Kiedy chcę to
        > idziemy do łóżka. Czasami chciałbym być chociaż trochę namówiony, ale nie możn
        > a mieć wszystkiego. Mi się czasami też po prostu nie chce a głupio byłoby odmaw
        > iać, więc tak jak jest jest ok.

ja mojemu mężowi gdy miał problemy z seksem a nie chciał sam nic z tym zrobić dodawałam do jedzenia takie tabletki na zwiększenie popędu Prosent 600 i dopiero to go ruszyło z przed telewizora. Z tego co czytałam ten specyfik był kiedyś stosowany do pokrywania klaczy a teraz jest słabsza wersja dla ludzi ale o czym sama się przekonałam bardzo skuteczna.

• falowod Re: Czemu mąż nie ma ochoty na seks? 03.02.15, 01:19
      Moze tez byc ze masz za luzna pochwe ajemu potzreba silniejszych bodzcow.Trzeba pocwiczyc technike Cressa. Codziennie 2x dziennie zaciskac wejscie do pochwy 10 x po miesiacu bedziesz nia mogala orzechy zgniatac a jemu wyjdzie to na zdrowie bo dzirka umiesniona daje facetowi fantastyczne odczucia. Sa takie zawodniczki ze wprowadzaja pochwe w wibracje co skutkuje tym ze facet eksploduje zaraz po wrowadzeniu :) takie to jest doznanie.Ja mialem kilka takich dziewczyn :) i wiem o czym pisze:) Wiec autorko bierz sie za cwiczenie zaciskania miesni pochwy a jemu najdzie ochota jak zasmakuje nowej szparki :)
      Tobie tez te cwidczenia wyjda na zdrowie bo bedziesz mial lepiej ukrwiona okolice macicy i jaknikow a to podstawa zdrowia kobiety w tych sparwach. Generalnie i ty odczujesz beneficje ciasnej pochwy,byle cwiczyc regularnie :)
      • marekstep Re: Czemu mąż nie ma ochoty na seks? 09.02.15, 21:44
        moze go po prostu nie pociagasz, i wcale nie chodzi o to czy jestes gruba czy brzydka, czy jestes modelka czy nie.albo kocha cie i chce uprawiac z toba seks albo nie. nie macie dzieci,nie macie razem kredytu,po co sie meczyc?znajdz sobei kogos kto cie zaspokoi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka