beja_81 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:00 Ty tak nie pier... na lewo i prawo, bo Cię alimenty wykończą Odpowiedz Link
green.amber Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:13 parafrazując Koleżanki powiem: jacy słabiutcy ci faceci w dzisiejszych czasach... nie zamaiałam, ale może być na mnie, zwłaszcza na mojej wsi baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba, w centrum już trochę mniej, bo się robi brejowato... miłego dnia Wszystkim odśnieżającym i nie Odpowiedz Link
butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:47 green.amber napisała: > parafrazując Koleżanki powiem: jacy słabiutcy ci faceci w dzisiejszych czasach > ... och, wyjęłaś mi to dzisiaj z ust mamlasowate to takie wszystko, żeby nie powiedzieć - pizdowate Odpowiedz Link
81belona30 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:07 Chętnie się zamienię - u mnie deszcz i mgła. Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:07 nie wiem, kto tyle zamawiał, ale podejrzewam, że co najmniej 80% tego zamówienia trafiło do nas dzisiaj spóźniłam się do fabryki ponad pół godziny, autobusy jeżdżą losowo, odśnieżania na ulicach nie ma - bo i słusznie, po co, skoro nadal wali śniegiem, zaspy jak chorera, nawet w botkach miałam pełno tego białego uwielbiam taką pogodę Odpowiedz Link
uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:10 mokre buty, mokre skarpety -ja.......! ale zimę lubię. żeby nie było! Odpowiedz Link
81belona30 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 11:56 Jaka śliczna, czarna koteczka Odpowiedz Link
zegnaj_kotku Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:08 na mnie nie patrz, to nie ja... aczkolwiek przyznam ze poza miastem jest bajkowo Odpowiedz Link
agios_pneumatos Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:09 Śnieg jest potrzebny do jazdy samochodem. Ale jeszcze lepszy jest lód. www.youtube.com/watch?v=uLh1aMCzCxE Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:14 jaki śnieg ????????? ja siem pytam u mnie prawie wiosna Odpowiedz Link
hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:49 No to u mnie zamiast śniegu jest szklanka dookoła, tak dla pocieszenia Tylko wziąć łyżwy i jeździć po drodze Najlepsza pogoda zimą to taka gdy jest mróz, taka prawdziwa zima a nie mieszanka Przy dużych mrozach to nawet pył diamentowy można zaobserwować. hehhe wzięłam wyciągłam z ogrodu i poszłam na asfaltówkę, sprawdzić jak sobie radzi, no i jak po lodzie Masakra w taka porę nie chciałabym pojechać samochodem, nie z moimi nowymi umijętnościami P.S mam dość swojego wątku:/, chyba się w nim troche pogubiłam, chciałam zeby ktos zrozumiał, tyle się spisałam... Jednak muszę tam wrócić, tyle niedomówień, pytań pozosyawionych bez odpowiedzi... Coż na raz wszystkiego nie można przekazać. a przecież koniec świata sie zbliża a ja chciaąłm zdąrząć, nadrobić Odpowiedz Link
hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:51 co ja wyciągnęłam z ogrodu.... ano psa Tak to jest jak przestaję się czytać swoje wypowiedzi zanim sie je wyslę. Moje postanowienei juz nigdy tego nie robić i chyba mi się udaję Dopiero po fakcie wysłania mogę ją przeczytać. Odpowiedz Link
jeriomina Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:49 U nas pada deszcz i zmywa resztki brudnego śniegu sprzed tygodnia... Odpowiedz Link
mallwia Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:16 wow a u mnie juz nic nie ma,odprowadzałam małą do przedszkola i ptaszki śpiewały szkoda troszke,bo lubie wigilie ze sniezkiem,plus taki ze Lolencjusza mogłam w koncu pochować,bo na balkonie się zahibernował biedak www.youtube.com/watch?v=-aBuYjHEADM Odpowiedz Link
stefcia41 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:20 Ja. Taką miałam potrzebę i już. Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:24 Stefka jak Ci tak dobrze z tym zamówieniem wyszło to może zamówisz mi jakieś numery w totoka Odpowiedz Link
stefcia41 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:26 Ustaw się w kolejce Masę róznych zamówień mam Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:28 dawaj numerek tylko mnie w koleje(ce ) śląskiej nie ustawiaj bo dzięki marszałkowi to daleko nie zajdę Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:22 oooo...ja zamawiałam.... ale chyba zaszła pomyłka...bo do nas nic nie dotarło.. to mówisz, ze u Was dużo tego puszku? Odpowiedz Link
mallwia Stefcia 18.12.12, 10:58 to zamwiam utwór muzyczny,po ostatnim Gutku beczałam pol nocy o tym www.youtube.com/watch?v=e0lZ-VfeYiU no piękny no Odpowiedz Link
stefcia41 Re: Stefcia 18.12.12, 21:09 Ale że co? Gutkiem ja zaraziłam? teraz to ja tak się zaraziłam Odpowiedz Link
tapatik Weź się nie denerwuj 18.12.12, 12:41 Chciałem choć raz mieć tyle tego szajsu co by 460 bałwanków ulepić. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 12:53 ale poważnie, jaki jest problem w tym, że spadło 8cm śniegu? Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 13:00 U mnie spadło z 80cm i nadal pada. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 13:02 taaaaaa.... myślałem, że mieszkasz gdzieś na warmii/mazurach a nie na kasprowym. Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 13:16 Mieszkam na Mazurach. Nie wiem jak to białe g.. zrzucić z balkonu. Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 14:06 łopatom! łopatom go! Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:21 Pod spodem mam drugi balkon, pod nim markizę knajpy i chodnik. Jak zwalę komuś na głowę to może być niefajnie.nie wiem czy mogę tak sobie po prostu wyrzucić go na dół. Odpowiedz Link
wyszeptany-o-zmroku Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:28 Mozesz...śmiało.. Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:29 wyszeptany-o-zmroku napisał(a): > Mozesz...śmiało.. Hahah nie podpuszczaj mnie Odpowiedz Link
wyszeptany-o-zmroku Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:32 możesz też robić śnieżki i rzucać nimi w przechodniów Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:28 a nie, to tak to nie można to może zgarnij ten śnieg do jakiegoś dużego worka na śmieci i wysyp do kibelka - samo się rozpuści Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:29 ciepłą wodą polewaj to się rozpuści albo spuszczaj w kiblu Odpowiedz Link
ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:37 Miałaś myśl, Mayenna,żeby zapytać na forum, co zrobić ze śniegiem na balkonie. Pomysł goni pomysł. Zamawialiśmy śnieg, ale żeby zaraz w takich ilościach?! Hurtowych? Zasypuje nas, lekcje w szkole jutro odwołane, dzieci zadowolone, dorośli trochę mniej... Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:39 gdzie wy mieszkacie?? niech mi ktoś poda źródło potwierdzające, że w jakimś miejscu z wyłączeniem gór spadło ponad 20cm, bo nie uwierzę. Odpowiedz Link
ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:05 > gdzie wy mieszkacie?? niech mi ktoś poda źródło potwierdzające, że w jakimś mie > jscu z wyłączeniem gór spadło ponad 20cm, bo nie uwierzę. Miejsce - Mazury Zródło - np. Polskie Radio, stacja dowolna Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:13 i że niby ile spadło?? Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:20 Dużo spadło. Do kolan tak na płaskim, ale wiało to i zaspy są. Normalnie szaleństwo Odpowiedz Link
ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:25 Nie mierzyłam , duuuużo. Autobusy szkolne dzisiaj nie dowiozły dzieci do szkoły. Odpowiedz Link
agios_pneumatos Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:34 mayenna napisała: > Pod spodem mam drugi balkon, pod nim markizę knajpy i chodnik. Jak zwalę komuś > na głowę to może być niefajnie.nie wiem czy mogę tak sobie po prostu wyrzucić g > o na dół. A po co chcesz to robić? Zarwać się nie zarwie i masz darmową lodówkę przed Świętami. Kurczę somsiadka nie wiedziałem, że u Was tak źle. U nas na Zachodzie spokój - ledwie paręnaście cm. A w czwartek wyruszam na Wschód. Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:57 do wanny go... a zostawić nie można?...jak się już nie zmieści to będzie się wysypywał na zewnątrz swoją drogą nigdy tyle śniegu nie miałam na balkonie, żeby się tym martwić.... Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:05 tylko wiesz tak sobie myślę, że jak już ten balkon sobie odśnieżysz, to możesz na niego po coś wyjść w kapciach Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:17 i jak się w lodówce nie zmieści..to można wystawić na zewnątrz... jak było rzeczywiście sporo to wyrzucałam po prostu na zewnątrz Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 21:04 czarny.onyks napisała: > swoją drogą nigdy tyle śniegu nie miałam na balkonie, żeby się tym martwić... > jak było rzeczywiście sporo to wyrzucałam po prostu na zewnątrz > to w końcu jak było? kobiety, telewizor, Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 21:43 a to się chyba z raz zdarzyło.... zresztą rzadko bywałam...więc w ciągu dnia nie widziałam..a nocą...nocą mi nie przeszkadzał... Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:39 tdf-888 napisał: > tylko wiesz tak sobie myślę, że jak już ten balkon sobie odśnieżysz, to możesz > na niego po coś wyjść w kapciach Ładny widok mam z niego. A snigg mi jakoś po prostu przeszkadza. Nerwicy natręctw przez niego dostanę Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:36 Wanny nie mam, a śnieg mi przeszkadza bo sięga cholernik ju do połowy nizszej szyby balkonowej. Wietrzyć nie ma jak. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:37 a w ogóle to po co ty chcesz balkon odśnieżać? grilla będziesz robić? Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:40 tdf-888 napisał: > a w ogóle to po co ty chcesz balkon odśnieżać? grilla będziesz robić? Opalać się zamierzam. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:42 to ty nie wiesz, że w śniegu lepiej? promienie się odbijajo. Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:45 ale w tyłek zimno Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:44 E tam. Mi się podoba. Fajniutko jest. Tylko, tylko żeby jeszcze nie odśnieżali Było by jeszcze lepiej Ale już się treningu doczekać nie mogę ... Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:53 a ja sobie ma mbuty wypastować i tak mi się nie chceeee Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:55 Moje trzewiki pastowania nie wymagają. Ah będę dzisiaj śmigać, oj będę w tym białym puchu Już sobie wyobrażam Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:58 no to już powiedz, o co chodzi? co będziesz trenować? Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:11 Interwały Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:14 wiem, że to trening o różnej intensywności, ale chyba nie chodzi o bieganie po śniegu? Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:15 Nie konkretnie po śniegu, ale skoro jest to ciekawiej będzie Biegasz? Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:17 oj niiiee. na butach nie. nigdy tego nie lubiłem. jeszcze jako tako sprinty mi wychodziły. Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:22 Zawsze jak kogoś pytam, czy biega, to dostaję odpowiedź, że w sprintach mu jeszcze wychodziło jakoś Ciekawe dlaczego Ja jestem długodystansowcem Sprinty nie dla mnie. Rozkręcam się z biegiem czasu Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:29 widać dlatego że bieganie na wytrzymałość to wyższa szkoła jazdy Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 19.12.12, 15:56 tdf-888 napisał: > widać dlatego że bieganie na wytrzymałość to wyższa szkoła jazdy E tam Poza tym każda wymówka jest dobra Odpowiedz Link
hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:47 no to ja sie wcisne pomiedzy wasze wypowiedzi, jesli mozna. a jak u ciebie ztymi dkugimi dystansami, zakochana.jane. ja w tym roku zaczelam trenowac o ile mozna tak nazwac. po prostu biegac staralam sie biegac min 3x w tyg ok 4 km trasa, wiem ze to nieduzo. zeby sie zmobilizowac, stawalam przed wschodem slonca bo jak zaczynalam sobie wyznaczac godz to opornie mi to szlo. a ze sloncem zawsze wiedziaam kiedy. Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:57 nie rozumiem z tym słońcem, ale nie chce mi się czepiać Odpowiedz Link
hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 17:09 a bo to troche pokrecone... zaczynalqm biegac wieczorem. potem postanowilm przezucic sie na porsnne. postanowilam ze bede wstawala miedzu 5 a 6. ciezko bylo sie zmoblizowc bo nie mialam wyznaczonej godz. jednak gdy pierwszy raz pobieglam o porannej oorze wiedzalam ze bedaie moja. ta mgla na jeziorach, sory stawach, mmmm. potem rzeczka i oczekiwanie na wschodzace slonce. b.d punkt widokowy. oczekiwanie i robienie cwiczen rozciagajacych przy twkiej aurze, niezwykle mobilizujace. ot caly szkopul. sam chciales, masz. lepiej czasem nie zadawac pytan... Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 17:51 hashimotka88 napisała: > a bo to troche pokrecone... > zaczynalqm biegac wieczorem. > potem postanowilm przezucic sie na porsnne. postanowilam ze bede wstawala miedz > u 5 a 6. ciezko bylo sie zmoblizowc bo nie mialam wyznaczonej godz. jednak gdy > pierwszy raz pobieglam o porannej oorze wiedzalam ze bedaie moja. ta mgla na je > ziorach, sory stawach, mmmm. potem rzeczka i oczekiwanie na wschodzace slonce. > b.d punkt widokowy. oczekiwanie i robienie cwiczen rozciagajacych przy twkiej a > urze, niezwykle mobilizujace. ot caly szkopul. > > sam chciales, masz. lepiej czasem nie zadawac pytan... Tak jak myslałam. Ona po prostu tak ma)) Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 17:56 co masz na myśli, jak myślałaś? Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:01 To ględzenie ona ma wrodzone Albo ma 15 lat Odpowiedz Link
ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:28 To nawet trudno nazwać ględzeniem. Autorka ma lat 24, tak stoi w profilu.... a Odpowiedz Link
mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:33 ja.judyta napisał(a): > Autorka ma lat 24, tak stoi w profilu.... Nie wierzę. Gimnazjum jak nic Uny, ja ci to próchno zapamiętam > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > a Odpowiedz Link
ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 19.12.12, 00:23 Co prawda nie,, próchno", tylko ,,wapno", ale na jedno wychodzi i zapamietać nie zaszkodzi Odpowiedz Link
hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:29 zapewniam cie ze jestes w bledzie. ani jedno ani drugie nie rozumie Twojego zachownie, od poczatku to robisz... moze i nie mowie zbyt inteligentnie i nie uzywam wysublimowanych slowek co mogloby swiadczyc o tym ze prawie dobija mi cwiercwiecze. a gadula nigdy nie bylam. pisalam o tym juz nie raz, wczesnij nie ujawnialwm swoich myslisz. mozesz wierzyc lub nie. szkoda ze gdy czlowiek stara sie wyjsc do innych z otawrtymi rekami inni widza w tym jkies ukryte zamiary, oblude. zapewniam cie se nie jest tak jak myslisz. upewniasz mnie jedynie w przekonaniu ze swiat wirtualny nie jest dla mnie... moje obawy co niego nie byly bezzawsadne. pisalam dlaczego byla taka gadula i zapewnialam ze tak nie mialam. kto chce niech wieqrzy... wychodzi na to ze lepiej jest ukrywac swoje mysli i kreowwc sie na osobe ktora sie nie jest... ironia... Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:37 nie przejmuj się, nie tłumacz i nie krępuj. Odpowiedz Link
uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:20 gadaj młoda gadaj. a wapnem się nie przejmuj Odpowiedz Link
zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 19.12.12, 15:59 No to cudnie ci idzie Jak na razie. Ja w intensywnym sezonie biegam do 60 km w tygodniu. Poza sezonem do 40 km. Standardowo cztery razy w tygodniu. 3 po 10 km i raz długie wybieganie powyżej 20 km. Odpowiedz Link
bez.pokory Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:39 dopóki nie muszę odśnieżyć mojego zielonego bałwanka jest pięknie... jeżeli chodzi o odśnieżenie, potrzebuję porządnej szufli, szczoteczka nie wystarczy a na święta mróz podobno ma być Odpowiedz Link
butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:45 dżizas ciekawe co byś gadał jak byś mieszkał w takim miejscu jak ja Odpowiedz Link
uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:52 a co miałbym gadać? łopata i jechane! Odpowiedz Link
butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:53 serio? ale wiesz, to trzeba się namachać Odpowiedz Link
uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:56 wiem, zdarzało mi się namachać. jakoś źle tego nie wspominam Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:00 no to się pytam, co ci śnieg przeszkadza? Odpowiedz Link
uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:08 spieszę się do roboty. dobrnąć do bolida ciężko, odwalić z niego śnieg (dobrze że czarny to przynajmniej znaleźć idzie), zeskrobać lód. potem czlowiek musi przedrzeć się przez kawałek miasta. ludzie jadą jak w konwoju pogrzebowym, dupskiem co chwila zarzuca. jak już widzisz ukochane biuro na horyzoncie okazuje się, że nikt tam niczego nie odśnieżył i robisz za pług śnieżny. dupskiem dopiero zaczyna porządnie zarzucać. Odpowiedz Link
butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:15 "wiem, zdarzało mi się namachać. jakoś źle tego nie wspominam" to odpowiedź na Twój post Odpowiedz Link
tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:17 ja wożę ze sobą łopatę do robienia miejsca parkingowego; a co do zapadanego auta, to wycieraczek nie masz? heja i jazda Odpowiedz Link
uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:37 a tego kurde to akurat nienawidzę. jedzie taki jak kometa -na dachu czapa śniegu a zanim warkocz Odpowiedz Link
sadgirl25 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:39 szczerze mówiąc to nie znam odpowiedzi na to pytanie ale ta pora roku kojarzy mi się jak najgorzej: wypadek, który tylko cudem przeżyłam i niekończące się infekcje: katary, kaszle i tym podobne Odpowiedz Link
nerw_rdzeniowy Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:55 > ja wożę ze sobą łopatę do robienia miejsca parkingowego; ja też teraz ogólnie w narodzie jest dużo roszczeniowo-maruderskiego ducha. Spadnie troche sniegu i od razu wszyscy marudzą "a nie odsniezyli... itd." Jeśli chodzi o drogi to ok - sami sobie nie odsnieżymi ale np. parkingi osiedlowe to co za problem - każdy właściciel samochodu co parkuje wypada z szuflą 10min każdy swoje miejsce i po robocie. Trochę ruchu na świeżym powietrzu - raczej przyjemnośc a nie powód do malkontenctwa. U mnie w regionie tez był zwyczaj ze na wioskach jak pług nie dojechał (nie ma kraju żeby wszędzie pługi dojechały nie ma bata) i się snieg ubił i wyślizgał to każdy pod swoim domem wyrzucał popioł na drogę i w całej wiosce było w miarę bezpiecznie - wiadomo nie każdy ma popioł i całości sprawy to nie rozwiąze ale jakiś postęp jest a nie ciągłe marudzenie "olaboga snieg spadł" Zima jest to i śnieg pada - takie jest odwieczne prawo natury. Odpowiedz Link