Dodaj do ulubionych

ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?!!!

18.12.12, 08:57
ja pier..le! w depreche wpadnę
Obserwuj wątek
    • beja_81 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:00
      Ty tak nie pier... na lewo i prawo, bo Cię alimenty wykończą suspicious
      • uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:01
        już wykańczają.
        • green.amber Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:13
          parafrazując Koleżanki powiem: jacy słabiutcy ci faceci w dzisiejszych czasach... winktongue_out

          nie zamaiałam, ale może być na mnie, zwłaszcza na mojej wsi baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba, w centrum już trochę mniej, bo się robi brejowato...

          miłego dnia Wszystkim odśnieżającym i niewinksmile
          • butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:47
            green.amber napisała:

            > parafrazując Koleżanki powiem: jacy słabiutcy ci faceci w dzisiejszych czasach
            > ... winktongue_out

            och, wyjęłaś mi to dzisiaj z ust big_grin

            mamlasowate to takie wszystko, żeby nie powiedzieć - pizdowate
    • 81belona30 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:07
      Chętnie się zamienię tongue_out- u mnie deszcz i mgła.
    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:07
      nie wiem, kto tyle zamawiał, ale podejrzewam, że co najmniej 80% tego zamówienia trafiło do nas dzisiaj big_grin
      spóźniłam się do fabryki ponad pół godziny, autobusy jeżdżą losowo, odśnieżania na ulicach nie ma - bo i słusznie, po co, skoro nadal wali śniegiem, zaspy jak chorera, nawet w botkach miałam pełno tego białego
      uwielbiam taką pogodę big_grinbig_grinbig_grin
      • uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:10
        mokre buty, mokre skarpety -ja.......!
        ale zimę lubię. żeby nie było!
      • 81belona30 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 11:56
        Jaka śliczna, czarna koteczka big_grin
    • zegnaj_kotku Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:08
      na mnie nie patrz, to nie ja...
      aczkolwiek przyznam ze poza miastem jest bajkowo smile
    • agios_pneumatos Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:09
      Śnieg jest potrzebny do jazdy samochodem.

      Ale jeszcze lepszy jest lód.

      www.youtube.com/watch?v=uLh1aMCzCxE
    • zielonooka38 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:14
      jaki śnieg ????????? ja siem pytam
      u mnie prawie wiosna wink
    • 81belona30 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:25
      la,la,la
    • hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:49
      No to u mnie zamiast śniegu jest szklanka dookoła, tak dla pocieszeniabig_grin Tylko wziąć łyżwy i jeździć po drodzewink
      Najlepsza pogoda zimą to taka gdy jest mróz, taka prawdziwa zima a nie mieszankabig_grin Przy dużych mrozach to nawet pył diamentowy można zaobserwować. hehhe wzięłam wyciągłam z ogrodu i poszłam na asfaltówkę, sprawdzić jak sobie radzi, no i jak po lodziebig_grin
      Masakra w taka porę nie chciałabym pojechać samochodem, nie z moimi nowymi umijętnościamibig_grin

      P.S mam dość swojego wątku:/, chyba się w nim troche pogubiłam, chciałam zeby ktos zrozumiał, tyle się spisałam... Jednak muszę tam wrócić, tyle niedomówień, pytań pozosyawionych bez odpowiedzi...
      Coż na raz wszystkiego nie można przekazać. a przecież koniec świata sie zbliża a ja chciaąłm zdąrząć, nadrobićbig_grin
      • hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:51
        co ja wyciągnęłam z ogrodu.... ano psabig_grin Tak to jest jak przestaję się czytać swoje wypowiedzi zanim sie je wyslę. Moje postanowienei juz nigdy tego nie robić i chyba mi się udajęwink Dopiero po fakcie wysłania mogę ją przeczytać.
    • jeriomina Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 09:49
      U nas pada deszcz i zmywa resztki brudnego śniegu sprzed tygodnia...
    • mallwia Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:16
      wow a u mnie juz nic nie ma,odprowadzałam małą do przedszkola i ptaszki śpiewałysmile szkoda troszke,bo lubie wigilie ze sniezkiem,plus taki ze Lolencjusza mogłam w koncu pochować,bo na balkonie się zahibernował biedak


      www.youtube.com/watch?v=-aBuYjHEADM
    • stefcia41 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:20
      Ja. Taką miałam potrzebę i już.
      • zielonooka38 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:24
        Stefka jak Ci tak dobrze z tym zamówieniem wyszło to może zamówisz mi jakieś numery w totokawink
        • stefcia41 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:26
          Ustaw się w kolejce wink Masę róznych zamówień mam wink
          • zielonooka38 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:28
            dawaj numerek wink tylko mnie w koleje(ce ) śląskiej nie ustawiaj bo dzięki marszałkowi to daleko nie zajdęwink
    • czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 10:22
      oooo...ja zamawiałam....big_grin

      ale chyba zaszła pomyłka...bo do nas nic nie dotarło..
      to mówisz, ze u Was dużo tego puszku?big_grin
    • mallwia Stefcia 18.12.12, 10:58
      to zamwiam utwór muzyczny,po ostatnim Gutku beczałam pol nocy
      o tym
      www.youtube.com/watch?v=e0lZ-VfeYiU
      no piękny no

      • stefcia41 Re: Stefcia 18.12.12, 21:09
        Ale że co? wink
        Gutkiem ja zaraziłam? wink
        teraz to ja tak się zaraziłam wink
    • tapatik Weź się nie denerwuj 18.12.12, 12:41
      Chciałem choć raz mieć tyle tego szajsu co by 460 bałwanków ulepić.
    • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 12:53
      ale poważnie, jaki jest problem w tym, że spadło 8cm śniegu?
      • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 13:00
        U mnie spadło z 80cm i nadal pada.
        • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 13:02
          taaaaaa.... myślałem, że mieszkasz gdzieś na warmii/mazurach a nie na kasprowym.
          • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 13:16
            Mieszkam na Mazurach. Nie wiem jak to białe g.. zrzucić z balkonu.
            • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 14:06
              łopatom! łopatom go!
              • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:21
                Pod spodem mam drugi balkon, pod nim markizę knajpy i chodnik. Jak zwalę komuś na głowę to może być niefajnie.nie wiem czy mogę tak sobie po prostu wyrzucić go na dół.
                • wyszeptany-o-zmroku Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:28
                  Mozesz...śmiało..
                  • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:29
                    wyszeptany-o-zmroku napisał(a):

                    > Mozesz...śmiało..

                    Hahah nie podpuszczaj mniesmile
                    • wyszeptany-o-zmroku Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:32
                      możesz też robić śnieżki i rzucać nimi w przechodniów
                • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:28
                  a nie, to tak to nie można
                  to może zgarnij ten śnieg do jakiegoś dużego worka na śmieci i wysyp do kibelka - samo się rozpuści
                • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:29
                  ciepłą wodą polewaj to się rozpuści albo spuszczaj w kiblu
                  • ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:37
                    Miałaś myśl, Mayenna,żeby zapytać na forum, co zrobić ze śniegiem na balkonie.smile
                    Pomysł goni pomysł.

                    Zamawialiśmy śnieg, ale żeby zaraz w takich ilościach?!
                    Hurtowych? smile
                    Zasypuje nas, lekcje w szkole jutro odwołane, dzieci zadowolone, dorośli trochę mniej...
                    • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:39
                      gdzie wy mieszkacie?? niech mi ktoś poda źródło potwierdzające, że w jakimś miejscu z wyłączeniem gór spadło ponad 20cm, bo nie uwierzę.
                      • ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:05
                        > gdzie wy mieszkacie?? niech mi ktoś poda źródło potwierdzające, że w jakimś mie
                        > jscu z wyłączeniem gór spadło ponad 20cm, bo nie uwierzę.

                        Miejsce - Mazury
                        Zródło - np. Polskie Radio, stacja dowolna
                        • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:13
                          i że niby ile spadło??
                          • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:20
                            Dużo spadło. Do kolan tak na płaskim, ale wiało to i zaspy są.

                            Normalnie szaleństwosmile
                          • ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:25
                            Nie mierzyłam smile, duuuużo.
                            Autobusy szkolne dzisiaj nie dowiozły dzieci do szkoły.
                • agios_pneumatos Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:34
                  mayenna napisała:

                  > Pod spodem mam drugi balkon, pod nim markizę knajpy i chodnik. Jak zwalę komuś
                  > na głowę to może być niefajnie.nie wiem czy mogę tak sobie po prostu wyrzucić g
                  > o na dół.

                  A po co chcesz to robić? Zarwać się nie zarwie i masz darmową lodówkę przed Świętami.

                  Kurczę somsiadka nie wiedziałem, że u Was tak źle. U nas na Zachodzie spokój - ledwie paręnaście cm. A w czwartek wyruszam na Wschód. uncertain
                  • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:43
                    Łopatę weź.
                • czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:57
                  do wanny go...
                  a zostawić nie można?...jak się już nie zmieści to będzie się wysypywał na zewnątrz big_grin

                  swoją drogą nigdy tyle śniegu nie miałam na balkonie, żeby się tym martwić....
                  • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:05
                    tylko wiesz tak sobie myślę, że jak już ten balkon sobie odśnieżysz, to możesz na niego po coś wyjść w kapciach
                    • czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:17
                      i jak się w lodówce nie zmieści..to można wystawić na zewnątrz...

                      jak było rzeczywiście sporo to wyrzucałam po prostu na zewnątrzwink
                      • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 21:04
                        czarny.onyks napisała:


                        > swoją drogą nigdy tyle śniegu nie miałam na balkonie, żeby się tym martwić...
                        > jak było rzeczywiście sporo to wyrzucałam po prostu na zewnątrzwink
                        >
                        to w końcu jak było? suspicious tongue_out

                        kobiety, telewizor,
                        • czarny.onyks Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 21:43
                          a to się chyba z raz zdarzyło....

                          zresztą rzadko bywałam...więc w ciągu dnia nie widziałam..a nocą...nocą mi nie przeszkadzał...big_grin
                    • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:39
                      tdf-888 napisał:

                      > tylko wiesz tak sobie myślę, że jak już ten balkon sobie odśnieżysz, to możesz
                      > na niego po coś wyjść w kapciach
                      Ładny widok mam z niego. A snigg mi jakoś po prostu przeszkadza. Nerwicy natręctw przez niego dostanęsmile
                  • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:36
                    Wanny nie mam, a śnieg mi przeszkadza bo sięga cholernik ju do połowy nizszej szyby balkonowej. Wietrzyć nie ma jak.
            • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:37
              a w ogóle to po co ty chcesz balkon odśnieżać? grilla będziesz robić?
              • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:40
                tdf-888 napisał:

                > a w ogóle to po co ty chcesz balkon odśnieżać? grilla będziesz robić?
                Opalać się zamierzam.
                • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:42
                  to ty nie wiesz, że w śniegu lepiej? promienie się odbijajo.
                  • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:45
                    ale w tyłek zimnosmile
    • zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:44
      E tam. Mi się podoba. Fajniutko jest.
      Tylko, tylko żeby jeszcze nie odśnieżali smile
      Było by jeszcze lepiej big_grin
      Ale już się treningu doczekać nie mogę ... big_grin
      • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:53
        a ja sobie ma mbuty wypastować i tak mi się nie chceeee
        • zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:55
          Moje trzewiki pastowania nie wymagają.
          Ah będę dzisiaj śmigać, oj będę w tym białym puchu big_grin
          Już sobie wyobrażam big_grin
          • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 15:58
            no to już powiedz, o co chodzi? co będziesz trenować?
            • zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:11
              Interwały wink
              • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:14
                wiem, że to trening o różnej intensywności, ale chyba nie chodzi o bieganie po śniegu?
                • zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:15
                  Nie konkretnie po śniegu, ale skoro jest to ciekawiej będzie big_grin
                  Biegasz?
                  • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:17
                    oj niiiee. na butach nie. nigdy tego nie lubiłem. jeszcze jako tako sprinty mi wychodziły.
                    • zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:22
                      Zawsze jak kogoś pytam, czy biega, to dostaję odpowiedź, że w sprintach mu jeszcze wychodziło jakoś wink Ciekawe dlaczego wink

                      Ja jestem długodystansowcem big_grin Sprinty nie dla mnie. Rozkręcam się z biegiem czasu wink
                      • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:29
                        widać dlatego że bieganie na wytrzymałość to wyższa szkoła jazdy
                        • zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 19.12.12, 15:56
                          tdf-888 napisał:

                          > widać dlatego że bieganie na wytrzymałość to wyższa szkoła jazdy

                          E tam wink
                          Poza tym każda wymówka jest dobra big_grin
                      • hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:47
                        no to ja sie wcisne pomiedzy wasze wypowiedzi, jesli mozna. a jak u ciebie ztymi dkugimi dystansami, zakochana.jane.
                        ja w tym roku zaczelam trenowac o ile mozna tak nazwac. po prostu biegacbig_grin staralam sie biegac min 3x w tyg ok 4 km trasa, wiem ze to nieduzo.
                        zeby sie zmobilizowac, stawalam przed wschodem slonca bo jak zaczynalam sobie wyznaczac godz to opornie mi to szlo. a ze sloncem zawsze wiedziaam kiedy.
                        • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:57
                          nie rozumiem z tym słońcem, ale nie chce mi się czepiać smile
                          • hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 17:09
                            a bo to troche pokrecone...
                            zaczynalqm biegac wieczorem.
                            potem postanowilm przezucic sie na porsnne. postanowilam ze bede wstawala miedzu 5 a 6. ciezko bylo sie zmoblizowc bo nie mialam wyznaczonej godz. jednak gdy pierwszy raz pobieglam o porannej oorze wiedzalam ze bedaie moja. ta mgla na jeziorach, sory stawach, mmmm. potem rzeczka i oczekiwanie na wschodzace slonce. b.d punkt widokowy. oczekiwanie i robienie cwiczen rozciagajacych przy twkiej aurze, niezwykle mobilizujace. ot caly szkopul.

                            sam chciales, masz. lepiej czasem nie zadawac pytan...
                            • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 17:51
                              hashimotka88 napisała:

                              > a bo to troche pokrecone...
                              > zaczynalqm biegac wieczorem.
                              > potem postanowilm przezucic sie na porsnne. postanowilam ze bede wstawala miedz
                              > u 5 a 6. ciezko bylo sie zmoblizowc bo nie mialam wyznaczonej godz. jednak gdy
                              > pierwszy raz pobieglam o porannej oorze wiedzalam ze bedaie moja. ta mgla na je
                              > ziorach, sory stawach, mmmm. potem rzeczka i oczekiwanie na wschodzace slonce.
                              > b.d punkt widokowy. oczekiwanie i robienie cwiczen rozciagajacych przy twkiej a
                              > urze, niezwykle mobilizujace. ot caly szkopul.
                              >
                              > sam chciales, masz. lepiej czasem nie zadawac pytan...

                              Tak jak myslałam. Ona po prostu tak masmile))
                              • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 17:56
                                co masz na myśli, jak myślałaś? smile
                                • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:01
                                  To ględzenie ona ma wrodzonesmile
                                  Albo ma 15 latsmile
                                  • ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:28
                                    To nawet trudno nazwać ględzeniem.
                                    Autorka ma lat 24, tak stoi w profilu....






















                                    a
                                    • mayenna Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:33
                                      ja.judyta napisał(a):


                                      > Autorka ma lat 24, tak stoi w profilu....

                                      Nie wierzę. Gimnazjum jak nicsmile

                                      Uny, ja ci to próchno zapamiętamsmile
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      >
                                      > a
                                      • ja.judyta Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 19.12.12, 00:23
                                        Co prawda nie,, próchno", tylko ,,wapno", ale na jedno wychodzi i zapamietać nie zaszkodzi wink
                                  • hashimotka88 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:29
                                    zapewniam cie ze jestes w bledzie. ani jedno ani drugietongue_out nie rozumie Twojego zachownie, od poczatku to robisz...
                                    moze i nie mowie zbyt inteligentnie i nie uzywam wysublimowanych slowek co mogloby swiadczyc o tym ze prawie dobija mi cwiercwiecze. a gadula nigdy nie bylam. pisalam o tym juz nie raz, wczesnij nie ujawnialwm swoich myslisz. mozesz wierzyc lub nie.
                                    szkoda ze gdy czlowiek stara sie wyjsc do innych z otawrtymi rekami inni widza w tym jkies ukryte zamiary, oblude. zapewniam cie se nie jest tak jak myslisz.

                                    upewniasz mnie jedynie w przekonaniu ze swiat wirtualny nie jest dla mnie... moje obawy co niego nie byly bezzawsadne.

                                    pisalam dlaczego byla taka gadula i zapewnialam ze tak nie mialam.
                                    kto chce niech wieqrzy...

                                    wychodzi na to ze lepiej jest ukrywac swoje mysli i kreowwc sie na osobe ktora sie nie jest... ironia...
                                    • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 18:37
                                      nie przejmuj się, nie tłumacz i nie krępuj.
                                    • uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:20
                                      gadaj młoda gadaj.
                                      a wapnem się nie przejmuj
                        • zakochana_jane Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 19.12.12, 15:59
                          No to cudnie ci idzie smile
                          Jak na razie. wink

                          Ja w intensywnym sezonie biegam do 60 km w tygodniu.
                          Poza sezonem do 40 km.
                          Standardowo cztery razy w tygodniu. 3 po 10 km i raz długie wybieganie powyżej 20 km.
    • bez.pokory Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 16:39
      dopóki nie muszę odśnieżyć mojego zielonego bałwanka jest pięknie...

      jeżeli chodzi o odśnieżenie, potrzebuję porządnej szufli, szczoteczka nie wystarczy

      a na święta mróz podobno ma być smile
    • butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:45
      dżizas
      ciekawe co byś gadał jak byś mieszkał w takim miejscu jak ja
      • uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:52
        a co miałbym gadać? łopata i jechane!
        • butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:53
          serio? ale wiesz, to trzeba się namachać
          suspicious
          • uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 19:56
            wiem, zdarzało mi się namachać.
            jakoś źle tego nie wspominam
            • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:00
              no to się pytam, co ci śnieg przeszkadza?
              • uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:08
                spieszę się do roboty.
                dobrnąć do bolida ciężko, odwalić z niego śnieg (dobrze że czarny to przynajmniej znaleźć idzie), zeskrobać lód. potem czlowiek musi przedrzeć się przez kawałek miasta. ludzie jadą jak w konwoju pogrzebowym, dupskiem co chwila zarzuca.
                jak już widzisz ukochane biuro na horyzoncie okazuje się, że nikt tam niczego nie odśnieżył i robisz za pług śnieżny. dupskiem dopiero zaczyna porządnie zarzucać.
                • butellishka Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:15
                  "wiem, zdarzało mi się namachać.
                  jakoś źle tego nie wspominam"

                  to odpowiedź na Twój post suspicious
                • tdf-888 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:17
                  ja wożę ze sobą łopatę do robienia miejsca parkingowego;
                  a co do zapadanego auta, to wycieraczek nie masz? heja i jazda smile
                  • uny Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:37
                    a tego kurde to akurat nienawidzę. jedzie taki jak kometa -na dachu czapa śniegu a zanim warkocz
                  • sadgirl25 Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:39
                    szczerze mówiąc to nie znam odpowiedzi na to pytanie
                    ale ta pora roku kojarzy mi się jak najgorzej:
                    wypadek, który tylko cudem przeżyłam i niekończące się infekcje: katary, kaszle i tym podobnesmile
                  • nerw_rdzeniowy Re: ja się pytam! kto?! kto zamówił tyle śniegu?! 18.12.12, 20:55

                    > ja wożę ze sobą łopatę do robienia miejsca parkingowego;

                    ja też

                    teraz ogólnie w narodzie jest dużo roszczeniowo-maruderskiego ducha.
                    Spadnie troche sniegu i od razu wszyscy marudzą "a nie odsniezyli... itd."
                    Jeśli chodzi o drogi to ok - sami sobie nie odsnieżymi ale np. parkingi osiedlowe
                    to co za problem - każdy właściciel samochodu co parkuje wypada z szuflą 10min
                    każdy swoje miejsce i po robocie. Trochę ruchu na świeżym powietrzu - raczej
                    przyjemnośc a nie powód do malkontenctwa.

                    U mnie w regionie tez był zwyczaj ze na wioskach jak pług nie dojechał
                    (nie ma kraju żeby wszędzie pługi dojechały nie ma bata)
                    i się snieg ubił i wyślizgał to każdy pod swoim domem wyrzucał popioł na drogę
                    i w całej wiosce było w miarę bezpiecznie - wiadomo nie każdy ma popioł i całości
                    sprawy to nie rozwiąze ale jakiś postęp jest a nie ciągłe marudzenie "olaboga snieg spadł"

                    Zima jest to i śnieg pada - takie jest odwieczne prawo natury.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka