Dodaj do ulubionych

cudu mi trza

01.07.13, 18:25
zatem uprasza się o indiańskie tańce, melodyjne modlitwy oraz inne szamańskie praktyki mające na celu mi ów cud zafundować, gdyżalbowiemponieważjużniemamkurnasiłyaniochotyijestmitakźleżeażniedobrze.
o!
dziękuję
pozdrawiam
z poważaniem
tfu.tfu
Obserwuj wątek
    • torado Re: cudu mi trza 01.07.13, 18:30
      tfu.tfu napisała:

      > zatem uprasza się o indiańskie tańce, melodyjne modlitwy oraz inne szamańskie p
      > raktyki mające na celu mi ów cud zafundować, gdyżalbowiemponieważjużniemamkurna
      > siłyaniochotyijestmitakźleżeażniedobrze.
      > o!
      > dziękuję
      > pozdrawiam
      > z poważaniem
      > tfu.tfu

      to ja czymam kciuki, żeby Ci się poprawiło. I zaklinam los, by już tylko przewaga dobra w Twym życiu była smile
      • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 18:37
        i niech się tak stanie! (ych, nie dziękuję, mam już taką niefazę, że w przesądy wierzę nawet uncertain)
        • torado Re: cudu mi trza 01.07.13, 18:45
          tfu.tfu napisała:

          > i niech się tak stanie! (ych, nie dziękuję, mam już taką niefazę, że w przesądy
          > wierzę nawet uncertain)

          no to przykro mi. Pobądź tu, rozjaśni się życie smile
    • witamina_b12 Re: cudu mi trza 01.07.13, 18:50
      "a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
      będzie dobrze.

      B⑫
      • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:28
        mogę nie dożyć tego spokoju, ale zaklinaj, zaklinaj... smile
    • stefcia41 Re: cudu mi trza 01.07.13, 18:53
      tfu.tfu napisała:

      > gdyżalbowiemponieważjużniemamkurna
      > siłyaniochotyijestmitakźleżeażniedobrze.
      > o!

      sięrobiaczkolwiekztrudemwielkimbomsamawpotrzebie wink
      • torado a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:05
        byś nie chciała iść?
        • tfu.tfu Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:21
          o, jak cholera bym chciała, mogłabym się dziś zapić na śmierć nawet, wtedy cud by nie był potrzebny uncertain
          • uny Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:28
            o patrz, mnie dopadło na wódkę w sobotę. tylko kurde nikt mi tej wódki nie chciał dać!!!
            • samysliciel_2.0 Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:34
              że też wcześniej znać nie dałeś
            • torado Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:35
              uny napisał:

              > o patrz, mnie dopadło na wódkę w sobotę. tylko kurde nikt mi tej wódki nie chci
              > ał dać!!!

              cza było dać znać. Ech...Ci faceci...wink
              • uny Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:38
                co znać? na gościnnych występach byłem. do domu trzeba było jakoś wrócić.
                ale ochota na % była, oj była. nawet na kompletny resecik, albo chwilowe wylogowanie się z rzeczywistości.
                • torado Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:41
                  uny napisał:

                  > co znać? na gościnnych występach byłem. do domu trzeba było jakoś wrócić.
                  > ale ochota na % była, oj była. nawet na kompletny resecik, albo chwilowe wylogo
                  > wanie się z rzeczywistości.

                  oj tam. Jakoś byś i tak wrócił. A Sam jaki chętny suspicious Jak ze mną na spotkanko to nie tongue_out
                  • uny Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 19:43
                    ja nic nie wiem o żadnym spotkaniu. jak zwykle zresztą...
                    • torado Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 20:21
                      uny napisał:

                      > ja nic nie wiem o żadnym spotkaniu. jak zwykle zresztą...

                      ojoj. Sam pewnie z chęcią opowie jak było, czy raczej dlaczego do spotkania nie doszło wink
                • mayenna Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 21:26
                  Też mam taką potrzebę, ale muśże najpierw robotę skończyć i dzieci podesłać tacie. Ale mam ochotę, ogromnąsmile
                    • mayenna Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 21:44
                      Prawiesmile
                      ale ja się sponiewieram na smutno i wolę nie mieć nieletnich świadków.
                  • witamina_b12 Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 21:46
                    o poczebe też mam! i dziecka nie mam, ale mam co robić uncertain
                    ale w sobote... hmmmm tylko towarzystwo musze znalezc smile
                    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 22:01
                      towarzycho już masz big_grin
                      • witamina_b12 Re: a na wódkę tfu.tfu 01.07.13, 22:45
                        mowisz i masz big_grin no proszę i jak tu nie wierzyć w cuda wink
      • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:30
        mogę się za Ciebie Stefanio miła potarzać po dywanie w ramach zawijania czasoprzestrzeni (tańce niewskazane, hmpf). moszbyć?
        • stefcia41 Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:32
          dywan jaki?
          bo mi w zieleni do twarzy wink
          • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:33
            brązowy, niestety...
            • stefcia41 Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:36
              i nic nie ma? esa floresa? nic?
      • tapatik Stefcia 04.07.13, 10:09
        Jakiego cudu Ci trza?
        • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Stefcia 04.07.13, 10:56
          bo jakby co, to Tapatik jest starannie przetestowanym cudotwórcą wink
    • margott70 Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:15
      Cudów ni ma. Trza się za to niedobrze samemu brać.
      • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:26
        mam nadzieję, że gdy będziesz potrzebować cudu, to nikt Ci tak nie powie/nie napisze...
        a na deser cytata:
        Count your blessings and offer support where it's needed most. (and do not spread bullshit)
        • margott70 Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:30
          Nie zrozumiałaś. Mi się modlitwy nie spełniają. Chociaż nadal usiłuję w nie wierzyć...Rozumiem co to beznadzieja. Naprawdę...
          • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:31
            już mi się nawet nie chce, więc zmilczę...
          • margott70 Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:31
            A zapić się na śmierć też nie tak łatwo. Chociaż się udaje. Tu lat praktyki potrzeba...
            • uny Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:33
              co ty opowiadasz? chlapnij sobie ze dwa litry wódy na raz, nie ma bata -zgon murowany.
              • margott70 Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:36
                Ja to tyle płynu nie zmieszczę. Ale z ciekawości. Ile to by było promili?
                • uny Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:37
                  myślę że wystarczająco
                • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: cudu mi trza 02.07.13, 10:25
                  znalazłam big_grin
                  tu wyliczyło mi dla kobiety o wadze 55 kg
                  • uny Re: cudu mi trza 02.07.13, 11:20
                    a nie mówiłem?
    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:17
      dobra, babo - proszę po kolei o relacje:
      1. co z nuszką
      2. gdzie teraz mieszkasz
      3. czy coś w sprawie pracy ruszyło?
      • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:23
        1. jest słabo
        2. od środy pod mostem (mam lokalnie 2 do wyboru, wamać...)
        3. nic
        • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:38
          rozumię, że jak 2 do wyboru, to nie jest to żadna z naszych Stolic?
          • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:45
            bliżej tej obecnej, u lekarza byłam uncertain nuszkęczabyobciąć...
    • tfu.tfu Re: cudu mi trza 01.07.13, 19:27
      poczaruj jeszcze, bo same kciuki to już nie wystarczą...
      (możesz nasikać na pomnik Lenina, jak się jeszcze jakiś uchował, albo co...)
    • apersona Re: cudu mi trza 01.07.13, 20:30
      Aż cud? Nie wystarczą pozytywne fluidy?
    • najall Re: cudu mi trza 01.07.13, 20:33
      no trzyma się te palce i inne abrakadabry, niech tam Ci lepiej będzie w końcu, hwgh!
    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: cudu mi trza 01.07.13, 20:49
      a, no to cuda się zdarzają - ja tu spotykam pełno cudownych ludzi na co dzień
      wystarczy powiedzieć, że prawdziwemu człowiekowi prawdziwej pomocy potrzeba i odzew jest smile
    • mallwia Re: cudu mi trza 01.07.13, 21:12
      mnie tez czyli zalania na umor robaka by padl i nie podniosl sie przez nastepny miesiac,byl plan i duze checi na sobote ale tez nie wypalilsmile


      www.youtube.com/watch?v=ZdUINbi4wSY
    • mayenna Re: cudu mi trza 01.07.13, 21:30
      A tam, zaraz cud. Nie ma co takimi prozaicznymi sprawami tym na górze głowy zawracać. Sami popracujemy trochę nad tym cudemsmile
      • margott70 Re: cudu mi trza 01.07.13, 21:36
        I dokładnie to Mayenno chciałam powiedziećsmile Tylko mi cholernie niefortunnie wyszłosmile
    • mallwia Re: cudu mi trza 01.07.13, 22:13
      tfu tfu nie jestem w temacie,wysyłam troche ciepla,bedzie dobrze,masz sie do kogo przytulic? jak nie to ja sciskam mocnosmile
      tak na marginesie jakie ten facet ma plecy wrrrr dotknelabym no, no normalnie wrrrrr tez bym go przytulila hehe

      www.youtube.com/watch?v=Gxd-9620Dxk


    • lounger Re: cudu mi trza 01.07.13, 22:20
      tfu.tfu napisała:

      > zatem uprasza się o indiańskie tańce, melodyjne modlitwy oraz inne szamańskie p
      > raktyki
      Zaczynam, tylko czy moi sąsiedzi to wytrzymają ...
    • tapatik Re: cudu mi trza 01.07.13, 22:34
      Cud w trakcie załatwiania.
      Oczekuj na transmisję pozytywnych danych.
    • tfu.tfu Kochana Mafio!!! 01.07.13, 23:28
      I przede wszystkiem MAtko Chrzestna Panzerno!
      chciałabym podziękować za te wszystkie cuda w pińć minut smile
      się będę odwdzięczać do końca dni moich, obiecuję zrobić pierogi jak już nuszka będzie do stacia bardziej niż do polegiwania, mam nadzieję również być w stanie zaaprowizować morze gorzały (bo morza to jakby nie bardzo mogie).
      Słów mi brak, więc po prostu
      DZIĘKUJĘ!!!
      (ale jakby kto chciał osikać pomnik jaki, to a konto przyszłych cudów zawsze może!)
      • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Kochana Mafio!!! 01.07.13, 23:34
        ciii... nie krzycz... wink
        mówiłam, że tu jest pełno dobrych ludzi big_grin
        • najall Re: Kochana Mafio!!! 02.07.13, 08:16
          Czyli rozumiem lepiej coś, znaczy trzeba te cudeńka męczyć grupowo i wylizie big_grin super
          • tapatik Re: Kochana Mafio!!! 04.07.13, 10:13
            najall napisała:

            > Czyli rozumiem lepiej coś, znaczy trzeba te cudeńka męczyć grupowo i wylizie big_grin super

            Przeczytałem wyliże.
            Idę stąd, bo strasznie śfińtuszycie.
            • najall Re: Kochana Mafio!!! 04.07.13, 13:36
              ;p głodnemu ...
    • tfu.tfu chciałam dodać 05.07.13, 12:28
      że jesteście cudowni smile
      cióm!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka