Dodaj do ulubionych

nie dogoniat

21.08.20, 21:42
czuję że odstaję od młodszych. (takich np dwudziestoparolatków tudziez wiecej wink Nie że się tak nastawiam..ale okolicznosci/dzialania na to wskazuja. Wkurza mnie to. Zaraz mi sie przypominaja moi rodzice. Te ich 'problemy' z video, czy telefonem.... No cóż, chyba wchodzę w inny wymiar i staje sie taka sama. Cholera jasna. I ku.. ć. Nie!
Obserwuj wątek
      • abc_meee Re: nie dogoniat 21.08.20, 22:30
        mi nie chodzi o wygryzienie. Mam to w dudzie. Wybrałam mniej. A może więcej. Cholera wie. Się okaże jak zwykle. Jak zwykle nie jestem mistrzem wyborów. Ale jest teraz i tu. I tyle wiem.
      • kevinjohnmalcolm Re: nie dogoniat 21.08.20, 23:11
        witrood napisał:

> "Bałem się", że te dwudziestolatki mnie z roboty wygryzą.
        > Ale póki co, to żadna konkurencja.
        > Wręcz bym powiedział, że jest coraz gorzej.

Podpisuję się pod tym.
        Też myślałem że młodzi, wybitnie zdolni, dynamiczni nie tyle mnie z roboty wygryzą, co będą stanowili solidną konkurencję. Tymczasem umiejętność rozwalania testów IQ z imponującym wynikiem oraz błyskawicznego rozwiązywania trudnych zadań matematycznych kompletnie nie przekładają się na wyniki w pracy. Brakuje myślenia strategicznego, umiejętności patrzenia na cały wielki ekosystem, a nie tylko na jego mały fragment. Brakuje dojrzałego planowania pracy. Króluje wiara we własną nieomylność i przekonanie że ich błyskawicznie opracowane rozwiązanie będzie trwałe, łatwo skalowalne i będzie doskonale działało z resztą systemu. Oj, jeszcze długa droga przed nimi...
    • marcepanka313 Re: nie dogoniat 22.08.20, 17:23
      Jakby nie patrzeć.... zmiana pokoleniowa....
      I mimo subiektywnej fajnej i dobrej samooceny to.... inni mają obiektywne prawo oceniać inaczej....
      Ja kiedyś kogoś.... ktoś teraz mnie....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka