clooney_g 08.08.09, 19:50 Napisz szczerze, że nie możesz. Kropka. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antekcwaniak Re: Nie potrafię... antekcwaniak... 08.08.09, 20:43 Tak Kluneju nie mogę takich kobiet zaakceptować. Mam ciarki na myśl o takich kobietach. A Ty Kluneju jeszcze możesz ? Czytałe gdzieś w prasie, że już nie bardzo... Odpowiedz Link
clooney_g Re: Nie potrafię... antekcwaniak... 08.08.09, 21:05 antekcwaniak napisał: Czytałem > prasie, że już nie bardzo... W ogóle. Ale, co się narypałem za młodych lat, to moje... Odpowiedz Link