Dodaj do ulubionych

Nie potrafię... antekcwaniak...

08.08.09, 19:50
Napisz szczerze, że nie możesz.
Kropka.
Obserwuj wątek
    • antekcwaniak Re: Nie potrafię... antekcwaniak... 08.08.09, 20:43
      Tak Kluneju nie mogę takich kobiet zaakceptować. Mam ciarki na myśl
      o takich kobietach. A Ty Kluneju jeszcze możesz ? Czytałe gdzieś w
      prasie, że już nie bardzo... wink
      • clooney_g Re: Nie potrafię... antekcwaniak... 08.08.09, 21:05
        antekcwaniak napisał:

        Czytałem
        > prasie, że już nie bardzo... wink


        W ogóle.

        Ale, co się narypałem za młodych lat, to moje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka