ktosik_z_miasta
13.09.06, 16:47
a dokładniej antydziałaność. Dlaczego dzieci sąwyprowadzane na spacery wtedy,
kiedy pogoda na zewnatrz jest brzydka (zimno, plucha itp.).
Wiecie po co ?
Nie ?!
To WAM powiem.
Bo następnego dnia jest dziteczek mniej w przedszkolu, przedszkolanki mają
mniej roboty, mniejszy koszt wyżywienia, a czesne jest stałe i i tak trzeba
zapłacić w całości.
Przerwijcie to. Niech ktoś się temu przyjrzy, bo szkoda dzieciaczków.
Osobiście ten temat mam już za sobą lata temu, ale to jak słyszę nadal się
praktykuje.