Dodaj do ulubionych

Aj aj aj aj, nowiny nieślichane;))

24.02.12, 18:21
fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/nowe-badania-opinii-publicznej-niekorzystne-dla-tuska-jest,1764221,7371
I co teraz będzie???????
Obserwuj wątek
  • Gość: o.s.s.e Re: Aj aj aj aj, IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 25.02.12, 20:30
   ... jeszcze jedna nowina nieślichana, dzisiaj już ostatnia;)))

   wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kaczynski-napisal-ostry-list-do-czlonkow-swojej-partii,wid,14283012,wiadomosc.html
   Widmo wygranej PiS'u zawiśnie nad Warszawą... Największy sukces Tuska: przez swą bezczynność i głupotę doprowadzenie do tego, że rządzić znowu może gość, który się do tego nie nadaje (co już pokazał). Kpina, drwina, zarzuty że prezes odezwał się dopiero po 100 dniach... to wszystko, co premier ma do powiedzenia na to, co myślą miliony ludzi dzisiaj.
   Mieć media, władzę, tabun specjalistów i autorytetów i tak marnie skończyć...
  • Gość: o.s.s.e Re: Aj aj aj aj, nowiny nieślichane;)) IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.02.12, 00:16
   Aj aj i kolejna porcja nowin nieślichanych:

   biznes.interia.pl/praca/news/latwiej-o-prace-na-saharze-niz-w-polsce,1763996
   Gdzie Sahara, a gdzie... Kleryków?
   Tak, tak panie Lubawski. Nie wystarczy demagogicznie wymagać od MUPu skuteczności i z naciskiem wymawiać słów: WALCZYĆ z BEZROBOCIEM, WALKA z BEZROBOCIEM i odmieniać je przez przypadku.
   Od samego mówienia walka nie stanie się WALKĄ. Po co zresztą walczyć z bezrobociem, gdy trzeba tworzyć miejsca pracy, ale nie tylko dla pociotków?

  • Gość: o.s.s.e Re: Aj IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.02.12, 00:32
   Aj, i znowu nowiny nieślichane. Tusk będzie teraz ścigał kapelanów, bo dzięki nim oszczędzi na piątkowe loty do Gdańska samolotem służbowym:
   blog.rp.pl/ziemkiewicz/2012/02/26/mamy-winnego/
   Aj, aj, nie ma ten chłop szczęścia... Co on teraz wymyśli? Aż wzdragam sie na myśl, co przyniesie kolejny odcinek seriala...
  • Gość: o.s.s.e Re: Aj IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.02.12, 00:40
   Nowina nieślichana: "bez prezesa PiS, Donald Tusk już dawno "byłby politycznym trupem". "Za trwanie tego rządu, za jego bezkarność, za jego nieróbstwo, za nijakość, słabość i beznadziejność współodpowiedzialny jest Jarosława Kaczyński."

   Tusk i Kaczyński są jak Neo i Agent Smith. Jeden bez drugiego nie by istniał. Jak w teorii pupy Gombrowicza. FOrmy dopełniają się wzajemnie, one się re-produkują;)
   Tak jak Lubawski kontra kielczanie. Bez pupy w miejsce twarzy tego miasta Wojciech eL. nie zostałby nawet szatniarzem, co dopiero wojewodą czy prezydentem. Pupa pupa pupa pupeczka, pupcia pupcia cip cip cip cip
  • Gość: o.s.s.e Re: Aj IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.02.12, 01:44
   Kolejna nowina nieślichana, prosto z Hollywód: Holland najprawdopodobniej nie dostanie Oskara.
   Ale za to wiemy w przybliżeniu, kiedy w Polsce będzie rewolucja: www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20120225&typ=my&id=my03.txt

   Szacuje się, że system emerytalny runie za 15-20 lat, więc czasu na naukę greckiego jest jeszcze sporo.
   Καλωσορίσατε στην Αθήνα!
   • Gość: Filip Re: Aj waj aj waj.. IP: *.dsl.bell.ca 27.02.12, 07:23


    ...a to zastanawiajace jest ze ci ludzie nie wybrali redukcji np; etatow w administracji panstwowej na ktora idzie 27%....budzetu panstwa....wkoncu pan Tusk mocno rozbudowywal w ostatnich latach ta armie pasozytow, by wygrac nia wybory...dla Platformy i tego rzadu to byl bardzo wazny elektorat...i rzeczywiscie nim wybory wygral....z jednej strony wdziecznosc i chec posiadania tej kasty urzedniczej ludzi w kieszeni....jednak okazuje sie ze oberwanie w pusty lek rykoszetem staje sie nieuniknione....

    By utrzymac darmozjadow nalezy podkruszyc mocno system emerytalny....przedlozyc wiek pracy, narzucic podatki na paliwa i podniesc ceny energii....jesli ktos dobrze karkuluje to juz dzis wielu ludziom nie powinno sie oplacic pracowac bo co zarobia to musza oddac w formie podatku za energie i benzyne....przy obecnej cenie paliw drozeje produkcja, i ceny masy towarowej ida w gore...a wiec drozeje wszysko i wszyscy placa za obecny stan kryzysu gospodarczego w ktorego pierwsza faze weszla Polska.....faktem staje sie ze zlotowka traci na wartosci w zastraszajacym tepie...sila nabywcza jej spada....ot jak to madre rzady zlazly z komina i zabraly sie do rzadzenia nie posiadajac szczegolnej wiedzy o tym rzadzeniu...

    ....wiec w tak absurdalnej sytuacji rzady ( a jakze demokratyczne ) ...posuwaja sie do kneblowania ust ewentualnym swoim przeciwnikom , a wiec nie przypadkiem odmowiono koncesii O.T,Rydzykowi....czy pospieszne pozbawione konsulatacji spolecznej , podpisanie AKTA....rzady jakie by one nie byly juz czuja bat na dupie....konczy sie pewna era cudotworcow...lawirantow....jak zniszczyc dokument umowy spolecznej ...najlepiej gdyby on legl w zgliszczach wojny....obym sie mylil.
    • Gość: o.s.s.e Re: IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.02.12, 13:24
     Nie "aj waj", tylko "aj aj". Nie rozsiewać mi tu antysemityzmu. Antysemityzm nie przejdzie! "Przyjaźń, przyjaźń, przyjaźń!!!"

     Kolejna aj aj-nowina:
     wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tusk-slaby-jak-nigdy-Nie-zrozumial-pokolenia-Facebooka,wid,14285941,wiadomosc.html
     I co najmniej 6 manipulancji medialnych (albo zwykła ignorancja):
     1. "Gorsze notowania premiera Donalda Tuska są paradoksalnie konsekwencją jego sukcesu" - gdzie ten sukces??! Sukces w wyborach to nie jest sukces Polski, tylko sukces partii. A sukces Polski gdzie???
     2. "Tusk toczy decydującą walkę w swojej karierze reformatora" - a tu tylko:))))))))))))))) Przecież w zeszłym roku słyszeliśmy, że reformy tak, ale nie jeśli komuś miałyby zaszkodzić... a więc w gruncie rzeczy reformom: nie!
     3. "polski premier stoi w obliczu paradoksu: "krajowi wiedzie się dobrze, ale jemu samemu - źle" - jak to? przecież kilka dni temu Premier mówił, że cytuję: "nie narzeka"
     4. "normalność, którą Tusk sam obiecał, teraz utrudnia mu życie" - normalność... jaka to normalność??
     5. "w piątym roku rządzenia wreszcie robi to, co zawsze chciał zrobić" - nawet taki polityczny głupek jak ja rozumie, że Premier od początku niewiele chciał nic robić, a raczej tylko sterować opinią publiczną i zarządzać informacją
     6. "Tusk dał też do zrozumienia, że nie da się zastraszyć widmem porażki w następnych wyborach" - do następnych wyborów nikt go już nie wybierze, więc pewnie zostanie marszałkiem sejmu albo kimś jeszcze.

     i motto:
     "Polacy uczą się na błędach. Są narody, które uczą się na osiągnięciach"
  • Gość: osse Re: Aj aj aj aj, nowiny nieślichane;)) IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.03.12, 12:02
   Długo musieliśmy czekać na kolejne nowiny nieślichane, ale som: NAJNOWSZY NIUS:
   Były premier Cimoszewicz pozazdrościł Nałęczowi posady rzecznika prezydenta. On chciałby być teraz rzecznikiem rządu: wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,W-dzialaniu-Kaczynskiego-widac-bezwzgledny-cynizm,wid,14334259,wiadomosc.html

   Panie Cimoszewicz, zapraszamy do Kielc, do WDK! Na kolejne spotkanie z komuszkami!!! Moze tak niedzwiadka z Miodowiczem;)
  • Gość: osse Re: IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 15.03.12, 17:36
   Co szię dzieje? Co szię dzieje? Jedna nowina nieślichana za drugom, aj aj!
   wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/383264,tusk-szefem-komisji-europejskiej-sensacyjne-plotki-z-brukseli.html
   Tusek do Brusseli, a Lubawski gdzie...?
   Jeżeli nie do więzienia, to pewnie skoczy na jakąś posadkę w jednej z głupawych i niepotrzebnych "centrów", "filharmonii" czy "centrum designe'u", które stworzył dla swojej sitwy i Klików. Dajcie mu posadę w Radio Kielce, niech zawodowo słucha Davisa czy Gershwina, i najlepiej niech już stamtąd nie wychodzi. Będzie się z Koziejem zachwycał jazzem do usranej śmierci.

   Tusek do Brusseli, aj aj. Musi się zasłużyć dla Europy, jeszcze 2 lata zostały... Musi sprzedać resztę tego, co zostało.

   Szkoda, że nie ma układu z Putinem, bo byli ze Szrederem specami od gazu.
  • Gość: o.s.s.e Pensje prezydentów IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.03.12, 11:43
   Aj, cycki opadajom, co też te gnidy wygadujom:
   kwotę 4373,83 zł netto prezio Kwaśniewski uważa za emeryturę poniżej godności!!!!!!
   politykier.pl/kat,1025795,wid,14337207,wiadomosc.html?ticaid=5e19c

   To co ma powiedzieć ktoś, komu proponuje się 1400 zł netto podstawy albo - ale to tylko w KLerykowie możliwe - 1100 netto za cały etat człowiekowi po studiach i z kilkuletnim doświadczeniem?
   Aj aj...
   Ciekaw, ile emerytury dostanie herr Lubawski i czy też jemu dadzą dożywotnią "marną" zapomogą w kwocie "zaledwie" 4000 PLN?
  • Gość: osse Re: IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.03.12, 13:12
   www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11402427,Zakowski__Chcialbym__zeby_Kaczynski_i_Ziobro_staneli.html
   Łolaboga!!! Toż mi dopiyro dziennikarski obiektywizm!
   Ja też mam zachcianke: prezydent Lubawski na sali sądowej jako oskarżony o niegospodarność, nadużycie władzy, działanie wbrew interesom miasta i protekcję!
   Niestety, nie dożyję sprawiedliwości, jak i reszta kielczaninów i kielczaninek.
  • Gość: pan osse Lechu i bolek na dobry sen IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.03.12, 22:56
   I co to się porobiło??????????????
   Miasto umiera, Lubawski oszczędza na wszystkim, tylko nie na straży miejskiej i "Koroneczce", a między Rynkiem a Sienkiewicza niedługo nie będzie już żadnego normalnego sklepu, bo pustostany do wynajmu przebijają liczebnie już sklepy , w którym można coś kupić... tylko jakby dziargarni przybyło... Po co sklepy? Po co Adecco? Kielczanie będą dziarać dziarę za dziarą, bo cóż innego robić w dobie podobno kryzysku ???


   A na dobry sen trochę humoru, niestety, mocno nieświeżego, czyli agentura przypomina o sobie: fakty.interia.pl/raport/przeszlosc_walesy/news/walesa-w-liscie-otwartym-z-bolem-przyjmuje-zarzuty-o,1777691

   Tak, Bolek, brnij w zaparte do końca życia, ktoś musi przecież bronić legendy.
  • Gość: panicz osse W Kielcach nie popracujesz IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 01.04.12, 17:59
   Aj, aj praca.wp.pl/title,W-tych-powiatach-nie-ma-szans-na-prace,wid,14374783,wiadomosc.html?ticaid=1e321

   Kielce jak zwykle w niechlubnej czołówce...
   A czym jarają się GW w KIelcach i osiedlowi kieleccy intetelktualiści i fascynaci samorządności i społeczeństwa obywatelskiego???? Tym, że trzech kielczan pomaluje bloki, coby ładniej było i przyjemniej mieszkało się...
   Malujcie, żeby ino było prawomyślnie i nie obrażało moralności mieszczańskiej.
  • Gość: no niby kto? absurd za absurdem IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.04.12, 16:18
   www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,11464609,Jestes_gejem__A_zaswiadczenie__Uchodzca_z_Ugandy_w.html
   Zaświadczenie a może pokaz na żywo? Może zademonstrować na panu urzędniku???
   :))))))))
   Zaświadczenie z bycia gejem? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
   Tego nawet Bareja by nie wymyślił.
   Ale w końcu urzędnik na wszystko musi mieć podstawę prawną.

   Nie jest z tym Klerykówkiem aż tak źle. Gdzie indziej jest gorzej. To wielkie pocieszenie.
  • Gość: osse 3 kwietnia, a tu dalej jaja! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.04.12, 11:15
   Kiedy prezydent Lubawski wciąż marzy o Bilbało i nie może odżałować, nie jednak nie bedzie go tu...
   Tfurcy już skrobią pomnik ofiarom smoleńskim... a to ciekawe, czy staną dwa pomniki - jeden PO-owski, przedstawiający kabinę pilota z przerażonymi pilotami z awanturującym się generałem nad głową i kwaczącym śp. Lechem za plecami.. wszyscy oczwiście zalani w trupa, niewyszkoleni, a w dodatku głupi...
   czy PIS-owski pomniczek: sołdaty ze specnazu walą do samolotu z RPG, inni z kałaszów, a nieopodal Putin z MIedwiediem rozpylają sztuczną mgłę?


   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11471967,Pokazano_projekt_pomnika__ktory_stanie_w_Smolensku_.html
  • Gość: osse Wreszcie jakaś dobra wiadomość! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.04.12, 16:22
   (w końcu idą Święta)
   wyborcza.biz/Firma/1,101618,11479745,Biedronka_podnosi_pensje_pracownikow__minimalna_placa.html
   Chrzanić to wszystko!
   Kasjer w Biedronce będzie zarabiać więcej niż "pracownik umysłowy" po wyższych studiach.
   1100 netto? 1000 nett? 800 zł na zleceniu?
   Wykształciuchy na kasuchy!
   ;))))
   1500 zł na rękę dla zawodnika po zawodówie albo nawet i bez - kto z was tyle zarabia w KIelcach? Absolwenci? Po studiach wyższych?

   Balcerowiczowi dziękujemy za duszenie inflacji i duszenie narodu.
   Dziękujemy.
  • osse Kielce - Nowe Miastko Lubawskie 13.04.12, 00:25
   ... Długo kielczanie musieli czekać na nowe nowinki nieślichane, ale już som... i to najświeższe.
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11528087,_Zniewaga_prezydenta_i_falszowanie_dokumentow____tworca.html
   Czyli panie Lubawski, co pacyfikujemy krytyków?
   Przykład idzie z góry, co nie?
   To niezaprzeczalny dorobek oraz osiągnięcie III RP, owych Mazowieckich, Gieremków i Michników, że mamy wolność i pluralizm, ale tylko dla swoich. No więc pierwsza ofiara tej wspaniałomyślnej wolności słowa już jest. Prezydencie Lubawski, do dzieła! Pora na kolejne! No dalej, ciągaj kolejnych kielczan po sądach, wzywaj na komendę "celem wyjaśniania", nasyłaj kogo chcesz, na kogo chcesz.
   Do dzieła! Przecież i tak wszystko idzie ci lepiej (opowiadanie bajek, no bo przecież niczego innego nie potrafisz) od rządzenia.
   Bezrobocie w górę, demografia w dół, to chociaż powsadzaj se przeciwników i krytyków, dla zabicia nudy!
   Pajacu!
  • osse The truth is out there 17.04.12, 14:53
   To prawie jak w Z archiwum X. Prześwity prawdy po 2 latach...
   "Wszystkie problemy z naprowadzaniem, błędne informacje powinny zostać wyjaśnione."


   Klich mówi kawałek prawdy po 2 latach od katastrofy... wiadomosci.wp.pl/title,Edmund-Klich-to-moja-czarna-skrzynka,wid,14417332,wiadomosc.html


   Takie czasy... To Polska, nie elegancja Francja.
   Jak świat ma nas szanować, kiedy polski rząd nie szanuje samego siebie.
  • osse Technokracja (Witkacy to przewidział) 18.04.12, 12:46
   wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Jaroslaw-Gowin-kontra-Agnieszka-Kozlowska-Rajewicz-Platforma-robi-nam-kasze-w-glowie,wid,14419260,wiadomosc.html
   Po rewolucji bolszewickiej, nazistowskiej, przyjdą technokracji i zabiorą wszystkie zabawki, będą rządzić wiecznie. Bez idei, bez programu/planu. Rządzenie dla samego rządzenia (programy i reformy są szkodliwe, bo zabierają władzę, więc reformy trzeba pozorować/fingować)...
   Tak, to z "Szewców" Witkacego.
   ON TO PRZEWIDZIAŁ....

   A co na kielcowieckim podwórku??
   Też technokracja, tyle że skumana z Watykanem i jego agentami???
   Też przewidział.
  • osse To początek końca! 24.04.12, 16:15
   Wybitny wokalista Kazik Staszewski śpiewał kiedyś "To początek końca, tararara ram"
   i takie same głębokie wnioski nasuwają się, czytając coś takiego:
   fakty.interia.pl/felietony/piasecki/news/platforma-ani-chleba-ani-igrzysk,1788552
   To początek końca!
   - Schizofrenia smoleńska kontra sprzedajne i żałosne ugodowe propagandowe wymysły moskiewskie w ustach polskiego premiera i ministra spraw zagranicznych sięgnęły dna.
   - Tusek w udawaniu głupka pobił już wszystkie rekordy, już nie ma czego fingować ani udawać, wszystkie chwyty i manipulancje medialne już wyświechtane.
   - Medialny bełkot przeszedł już wszelkie granice i osiągnął zero bezwględne. Od głupawej papki niebieskiej telewizji oraz bogoojczyźnianych bredni na szańcu sprawiedliwej ojczyzny przeciw "reżymowych" telewizji aż się już rzygać nie chce - po prostu lepiej nie włączać jednych ani drugich...
   - Dziennikarze już nie mają co robić, kontrolna funkcja mediów poszła sie walić, więc wrogiem nr1 uczyniono Rydzyka i jego Telewizje Trwam.
   - Najczęstszym tematem dzienników stał się Kaczyński i wyśmiewanie jego dialogów z Ziobrą - gdzie problemy Polaków??? Bezrobocie, nepotyzm, łapownictwo, służba zdrowia itd. itd. itd. itp.
   - Gdzie rzeczywiste reformy Tuska i ta Irlandia? Ukarać go za to, że uwierzył, że medialne sztuczki kruczki i wieczne kiwanie Polaków może z powodzeniem zastąpić rzeczywiste rządy!!!!!
   Precz!
   Jak długo ludzie to wytrzymają????
   Ten cyrk?!?!?!
  • osse Ącik prasowy 25.04.12, 10:09
   Zaczęło się:
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11609171,Olejnik_w_turbanie_broni_Macierewicza__ZDJECIA_.html
   Dorzynania watahy ciąg dalszy.
   Totalniacy dokonują właśnie "ostatecznego rozwiązania" myślących inacy.
   Ogłaszam konkurs na najlepszy fotomontaż Tuska w turbanie (albu w mycce) tematyka dowolna.
   Żenua. Dno dna.
  • osse Co sie porobiło z tą krainą złą???? 25.04.12, 14:37
   Aktualny komentarz Kazeka publicystystyczny: www.youtube.com/watch?v=CA3kIdKG9Yo

   ... I choćby przyszło tysiąc Druszloków, pięćdziesiąt Żaków i trzystu Lisoków,
   trzy Paradowskie, jedna Olejnik, to nie udźwigną, taki to piernik!
  • osse To już 29. nowina nieślichana! aj aj! 27.04.12, 13:54
   fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/pies-morde-lizal,1790434
   Zagadka finansowania Koroneczki i pozwalania na upadek księgarni rozwiązana!
   Lubawski bierze skryte korepetycje z rządzenia u Tuska...
   Ile ludzi w Kielczech czyta chociaż 1 książkę miesięcznie? A ilu lata po mieście w koszulkach klubowych, kiedy chłopacy znowu wyjdą haratnąć w gałę na boisku???
   Czysta kalkulancja. To sie nazywa arytmetyka.

   A co do pomnikomanii naszego fuhrera powiatowego, kielczanie, popatrzcie sobie, kielczanie sprzed Jana Pawła II pod Katedrą, przez najwybitniejsze arcydzieło rzeźbiarstwa kieleckiego - tzw. kielecką p....dę, i co widzicie... (?) schodki przed rektoratem. TAK, dobra odpowiedź. A co na nich stanie? No, Piłsudski, oczywiście. Więc co?
   Lubawski tworzy trójkąty pomnikowe w Kielczech. Trasa turystyczna ściągnięta prawie z Paryża! Takie wzory ma nasz Wielki Budowniczy i Ojciec Narodów!
   Z Paryża! Kielce drugim Paryżem, Paryżem Europy wschodniej!
   Plan 20-letni! Do roku 2042 pomnik na każdym skrzyżowaniu!
  • osse Bolek przemówił 16.05.12, 13:05
   Już się zapowiadało na dezaktywację Nowin Nieślichanych, ale gdzie tam... trzeba je reaktywować. Nie chcem, alem muszem...

   Oto Naczelny Ałtorytet III RP i legynda Solidarności rzekł: "Spałować Solidarność!"

   fakty.interia.pl/polska/news/walesa-stanalbym-na-czele-z-pala-w-reku,1797496
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,11731681,Walesa__Tusk_powinien_spalowac_zwiazkowcow_przed_Sejmem.html
   www.rp.pl/artykul/16,876221-Walesa--kazalbym-ich-spalowac.html
   wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lech-Walesa-o-demonstracji-Solidarnosci-na-miejscu-Tuska-dalbym-polecenie-spalowac,wid,14489230,wiadomosc.html
   wyborcza.pl/1,75248,11732063,Walesa__Gdybym_byl_premierem__kazalbym_spalowac__Solidarnosc_.html
   wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/390609,lech-walesa-o-demonstracji-solidarnosci-pod-sejmem-na-miejscu-tuska-dalbym-rozkaz-spalowac-sam-bym-palowal.html
   lubczasopismo.salon24.pl/tematydnia/post/417909,walesa-tusk-jest-zbyt-ugodowy-ja-kazalbym-palowac-zwiazkowcow


   *************************************
   Nie ma słów komentarza, żeby to skomentować. Czy da się jeszcze bardziej przekroczyć granice absurdu, obłudy, chamstwa kłamstwa i głupoty???
   Podziwienie bierze, jak bardzo rzeczywistość w PL kształtują punkt widzenia urzędasa i punkt widzenia bogatego menedżera bankiera, i to jeszcze takiego liberała fundamentalisty.
   W tej Polsce nie da sie żyć normalnemu, no bo jak (?)
   Kto myśli troche inaczej - spałować. Jeszcze 25, 30 lat temu Bolek sam był pałowany, dzisiaj to on pałowałby. Miał pić piwo z robotnikami ze stoczni, jak został prezydentem. Co, pije? Nie.
   Z Solidaruchami i ludźmi pracy też już nie przestaje, no bo przeca on je bogaty, a zmienił "towarzystwo", no a jego synalek robi kariere w PO, więc tera trzeba trzymać z tymi, co chleb dają, a i na salony zaproszą, pochwalą za wielkie dokonania i nazwą ałtorytetem, że Lesio znowu z dumy pocmoka, bo jego ego podłechtane będzie...

   A że bieda, prawa interesy ludzi co zarabiają mniej niż 1600 netto miesięcznie?????
   A kogo to obchodzi?
   A że nie dożyją 67 roku tyrania i karceru?
   A kogo to obchodzi?
   Ja i moja Danuśka dożyjemy, a i ja w mojej Fundacji nie przemenczam się, to i do 70-tki dam rade poklepać w klawiaturem, i poudawać mondrego na wykłady pojeździć i pocmokać, żeby mnie chwalyly, com ja to Smoka zabił, komune pokonał sam jedyn...

   Polacy nawet nie mają prawa demonstrować w obronie SWOICH interesów.
   O take to Polskie walczyliśta - śta, bo ja wtedy podstawówke zaczynałem, ale mimo to wku....wia okropnie to całe dziadostwo, zakłamanie i głupota. Nawet swoich interesów nie można już bronić w tej Polsce najlepszym miejscu do życia. Tylko nie dla zwyklych ludzi.
   "Oby żyło się lepiej???"
   Oby tylko system nie pierdyknął, a reszta niech zdycha.


   POTRIEBLJAJ RABOTAJ ZDOCHNI ! Polaku....

   Nie ma co. Czekają nas rządy lewicy i powrót Millera, bo PO ani PiS do rządzenia sie nie nadają. PiS może i by dał radę, ale z prezesem szaleńcem nie zajedzie daleko. Rządy lewicy, co robi jak liberałowie - to przyszłość Polski. Znowu afery łapówki złodziejstwo, ale przynajmniej socjał będzie jako taki i pałować nie będom....
   A mówili że za Kaczora było źle, policja polityczna... hehe paranoja propaganda
   KŁAMSTWO

   To dzisiaj jest plan załatwienia mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Upada jedno po drugim. Na jeszcze przędące jako tako nasyła się kontrole inspekcje co tydzień, co miesiąc, do skutku, aż upadną, a ludzie pójdą na bruk...
   TAKO to ta Polska marzeń Tuska, kraina miłości i druga Irlandia. Chyba z koloru, bo niedługo będziemy jeść trawę / koniczynę (też zielona)

   Sejm nie tylko trzeba blokować, ale wpaść tam i wszystkich pobić, do krwi...
   TRZEBA WSTRZĄSU.
   A tu za j...bnięcie jednego głupa sztachetą -portretem chcą pałować ...
   PARANOJA...
   www.youtube.com/watch?v=wPz7zAawOE8&feature=player_embedded
   • osse Pieśń o Bolku 16.05.12, 21:04
    www.youtube.com/watch?v=vHP9WbhndWw
    Ze specjalną dedykacją dla byłego pana prezydenta Polski Rzeczpospolitej, Lecha TW Bolek Wałęsy, z pozdrowieniami.
    Sprawił, że dzień 16 maja 2012 roku zmienił sens tej pieśni o 180 stopni.
    Heil!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka