Dodaj do ulubionych

Jarmark św. Dominika

29.02.04, 14:57
Proszę, kto poradzi miłośniku Gdańsku z Czech jak zdobyć zakwaterowanie w
Gdańsku w czasie jarmarku św. Dominika. Chcielibyśmy mieszkać w starówce, ale
nie możemy najść pensjonatu obok Domu aktora i bardzo drogich hoteli.
Przepraszam złego polskiego, bo dopiero uczę się,....uczysz się, uczy się,
uczymy się, uczycie się, uczą sie, (?) paviensky@baboon.cz Dziękuję bardzo.
Obserwuj wątek
    • elve Re: Jarmark św. Dominika 02.03.04, 09:13
      poszperam dziś po necie i dam znać co znalazłam smile
      • paviensky Re: Jarmark św. Dominika 02.03.04, 10:19
        Dziękuję bardzo. Już cieszym się na Pana list.
        • elve Re: Jarmark św. Dominika 02.03.04, 18:00
          jestem panią, hehe wink żaden tam pan, proszę mi tu nie panować smile
          • paviensky Re: Jarmark św. Dominika 03.03.04, 14:30
            Przepraszam, ale zatytułowanie kogoś jest w polskim dla początkującego Czecha
            duży problem. W czeskim takie zatytułowanie nie ma ekwiwalentu .Będę się
            usiłować udoskonalić. Nie jestem pewny czy może taki stary mężczyzna jak ja,
            tak sobie s kobietą mówić na ty. Pozdrowienie do Polski.
            • elve Re: Jarmark św. Dominika 03.03.04, 20:20
              na tym forum chyba wszyscy jestesmy na ty, więc nie ma problemu smile
              a wracając do tematu: jest na starym mieście pięknie położony akademik (po
              Waszemu kolej nebo intrak - choc to ostatnie to bardziej chyba po slowacku),
              jutro się dowiem jak w nim jest z miejscami w wakacje - i odezwę się na priv -
              oczywiscie pod warunkiem, ze takie lokum jest dla Ciebie wystarczające.
    • elve Re: Jarmark św. Dominika 02.03.04, 23:32
      kurde, dopiero wróciłam do domu - nie dam rady dziś poszperac - ale odezwę się
      w tej sprawie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka