Dodaj do ulubionych

Hrdy jako Cech

09.05.05, 09:23
lidovky.centrum.cz/forum.phtml?op=text&id=290037&topic[]=573868,0
Obserwuj wątek
    • slunko Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 10:11
      troche to wybiorcze, cytowac jedna krotka wypowiedz z calosci... jakby to nazwac? manipulacja?...
    • vasermon Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 11:08
      Ciekawe dlaczego zawsze tacy dumni Czesi popełniają błędy ortograficzne w
      ojczystym języku. smile
      • fk5 Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 11:27
        Tu znajdziecie wiecej reprezentatywnych opinii:
        lidovky.centrum.cz/hledani/index.phtml?from=101&ss=%2D1&type=0&q=Polaci
      • misonek Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 12:03
        To tak samo gdy był 1 maja marsz je..nych neonazistów i ich przewodniczący im
        polecił zaśpiewać hymn narodowy (czeski, nie niemieckismile i zdecydowana
        większość nie znała tekstu...Inaczej do czeskich dyskusji piszą głównie
        ksenofobiczni idioci,patrzcie tylko na dyskusje pod artykułami Český šok na
        lidovkach.cz.
        • vasermon Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 13:29
          Lidovky sobie tymy forami nie poprawiają opinni. wink
        • macgil Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 17:04
          To, że Czesi hymnu nie pamiętają, wiemy już z "Samotnych" Ondricka&Zelenkiwink
          • misonek Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 18:02
            Prawdę mówiąc czasem mam także problemy,kto sobie ma pamiętać wszystkie te bory
            i vody smileTyleże ja nie jestem nacjonalistą.
            • vasermon Re: Hrdy jako Cech 09.05.05, 18:11
              Najlepiej czeski hymn śpiewają ambasadorzy w dokumencie Saszy
              Gedeona "Unisono". smile

              www.czech-tv.cz/vysilani/prog4378.html?porad=1167776154 - na końcu
            • bohemian1 Re: Hrdy jako Cech 10.05.05, 12:58
              Ceska hymna, no preci jsme ji zpivali na oslavach takhle:
              ....kde domov muj,
              kde domov muj,
              safar veze hnuj,
              v sade skvi se paprika,
              Frantik bije Pepika,
              Pepik krici, ze to boli,
              ale Frantik nepovoli,
              ale Frantik nepovoli...
              • alex.stela Re: Hrdy jako Cech 10.05.05, 15:53
                Wy, Czesi, to macie poczucie humoru. Żeby śmiać się z własnego hymnu??? U nas to niedozwolone, nawet na imprezach!
                • misonek Re: Hrdy jako Cech 10.05.05, 17:19
                  czemu nie? tylko mnie wkurza jak się śpiewa na serio (ale takie momenty zresztą
                  rzadko się zdarzają) i ktoś to świadomie ku.wi.W końcu ten hymn mi się nie za
                  bardzo podoba chyba dlatego, że są w nim zawarte wszystkie stereotypowe cechy
                  naszego charakteru narodwegosmile
                • misonek Jakim jesteśmy narodem, 10.05.05, 17:21
                  skoro nawet nie wiemy gdzie nasz domsmile))
                  • vasermon Re: Jakim jesteśmy narodem, 10.05.05, 20:53
                    Jest mnóstwo wariantów czeskiego hymnu i w XIX wieku była owa pieśń z
                    Fidlowaczki bardzo popularna także wśród innych narodów. wink
    • letec Re: Hrdy jako Cech 10.05.05, 09:22
      fíha....to je dost husté. Ale tyhlety diskuse jsou vysněný ráj pro anonymy.
      Těch bylo v česku vždycky požehnaně.
      zdravim
      • utrat Re: Hrdy jako Cech 10.05.05, 11:01
        szkoda patrzec na takie wypowiedzi. to tak, jakby w jednym miejscu spotkalo sie
        kilku naszych masonow...
        • alex.stela Re: Hrdy jako Cech 10.05.05, 11:02
          Na polskich forach nie jest lepiej. Tylko cenzura surowsza. Widać czeskie portale stawiają na wolność słowa wink
          • fk5 Oto aktualny material porownawczy: 12.05.05, 14:06
            info.onet.pl/1,15,11,12059984,-1,1592597,100,forum.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka