08.03.05, 23:45
Ile taka przyjemność kosztuje?
Czy można wykupić jako osobne ubezpieczenie czy tylko jako dodatek do
ubezpieczenia np. mieszkania?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • wantak Re: OC za psa 09.03.05, 00:04
      ja mam w Warcie OC na siebie, ktore obejmuje rowniez mojego psa. Wykupione
      osobno za jakies 40 zl na rok. Wartosc ubezpieczenia 50 tys zl.
        • fedorczyk4 Re: OC za psa 09.03.05, 12:08
          polly napisała:

> OC czyil jak pies kogos pogryzie? czy jak?
          >
          > Sensowniejsze natomiat byloby ubezpieczenie zdrowotne. Nie sadzisz?
          Oj, zdaje sie ze to juz tak zostanie ze ja sie z Toba zgadzac nie bede. Nie
          tylko jak pogryzie, jak popchnie, zarazi, wpadnia komus pod samochod, albo
          przeorze trawnik. Polecam! Ceny nie podam, bo to zalezy od firmy, umowy i
          innych, ale w zasadzie to nie sa zabojcze sumy, a przydac sie moze. Mnie sie
          sprawdzilo.
          • default Re: OC za psa 09.03.05, 14:03
            Zgadzam się z przedmówcą - OC za psa to bardzo fajna sprawa, sama się
            zastanawiam nad tym, agent z CU mówił, że to ok. 40 zł, więc żadna suma, a
            mając kilka psów na pewno warto ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej
            za szkody (wszelkie!) jakie mogą wyrządzić. Np w zeszłym roku Rudy wpadł za
            kotem (moim zresztą) do ogródka działkowego i pieczołowicie pielęgnowane krzaki
            pomidorów przerobił na przecier. Ułagodziłam sprawę jak tylko mogłam, pani była
            zresztą ogromną miłośniczką psów, ale równie dobrze mogłam trafić na pieniacza
            ciągającego mnie po sądach.
            • wantak Re: OC za psa 09.03.05, 14:26
              wlasnie! po to ja mam tez OC. Oczywiscie bledna jest interpretacja, ze spusci
              sie psa bez kaganca w miejscu publicznym, pies pogryzie czlowieka a TU wyplaci
              odszkodowanie.
              Moja zmora sa np. rowerzysci jezdzacy po chodnikach - boje sie, ze nie zauwaze
              w pore i moj pies kogos zdejmie z roweru.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka