collina
16.09.05, 11:28
Witam, Jestem szczęśliwym właścicielem 4-romiesięcznego owczarka niemieckiego
i mam z nim niemały problem. Psiak namiętnie dobiera się do swoich odchodów,
które znajduje w ogrodzie lub na łące i najwyraźniej pasuje mu ich smak...
Czy to normalne u psów, może u tej rasy? Może z tego wyrasta, a może tak mu
zostaje? Nie jest oczywiście głodny - dostaje dobrą karmę, w odpowiednich
ilościach, prawidłowo i świetnie się rozwija.
Czy myślicie, że to problem, z którym należy zwrócić się do weterynarza, czy
może znacie jakieś sprawdzone sposoby...?
Pozdrawiam!