Dodaj do ulubionych

ogłaszam konkurs na imię dla psa!

26.05.06, 17:40
Macie jakieś sympatyczne propozycje dla suczki, małej, rudej, duza nie
urośnie, jest potulna, przybłęda.
na razie ic mi nie przychodzi do głowy - staram się odwieźc moją mamę od
pomysłu, żeby nazwać ją Sara
POMOC pilnie potrzebna
dzięki
Obserwuj wątek
    • malina862 Re: ogłaszam konkurs na imię dla psa! 26.05.06, 18:20
      -Blanka
      -Buśka
      -Lusia
      -Zuzia
      -Misia
      -Żolka
      -Tosia
      To moje typy:)
      Moja suczka też jest mała i ruda i wabii się własnie Sara.Pomysł
      siostry..........Z początku też nie byłam tym zachwycona ale z czasem się
      przyzwyczajłam.
    • party.girl Re: ogłaszam konkurs na imię dla psa! 26.05.06, 18:44
      Chwyc jakąkolwiek książkę, byle nie książeczkędo nabożeństwa;), otwórz i nazwij
      zwierza pierwszym słowem, jakie ci się spodoba. Mam nadzieję, że się będzie
      zdrowo chowac. Pozdrawiam.
    • aleka3 Re: ogłaszam konkurs na imię dla psa! 26.05.06, 19:30
      A co myślisz o Didi?
      • ooluchna Re: ogłaszam konkurs na imię dla psa! 26.05.06, 19:34
        Witam:) mamy suczke Ciapatke,wiec moze Ciapata.Pozdrawiam:)
    • m824 moje typy część 1 26.05.06, 21:34
      eh, wybór imienia to faktycznie ciężka sprawa. pamiętam jak wybierałam dla
      kota. miałam juz dwa albo trzy dla kota, a tu sie okazało, że jest kotka i
      trzeba szybko coś wykombinować.

      moje typy dla suczki:
      - Nora
      - Carla (czyt: Karla)
      - Rene
      - Klara
      - Miriam
      - Alex
      - Safona

      dla psa i kota moje typy to:
      Gordon, Byron, Eryk, Aleksander :-)
      • agataj16 A może... 26.05.06, 22:14
        Curie?

        Ja bym tak dała. Dzwięczne, zgrabne, znaczące. A nóż pierwszy psiak co nobla
        dostanie:).
    • beali Re: ogłaszam konkurs na imię dla psa! 26.05.06, 23:29
      Hmm,miałam małego rudego przybłedę-wariata:-)
      Ochrzciłam go Rudy i pasowało jak ulał.
      Dzieci wołały na niego Rudi,podobało mu się;-)
      Niech się mała dobrze chowa.
      • remislanc Jak konkurs to i nagrody............. 27.05.06, 10:42
        KAŻDY konkurs musi miec nagrody więc zadaję pytanie: jakie są do wygrania w
        Twoim konkursie?
        • chinski.smok Re: Jak konkurs to i nagrody............. 27.05.06, 15:57
          nagrodą jest satysfakcja
          Rollin Stonesi o tym marzyli całe lata :)
          • remislanc Re: Jak konkurs to i nagrody............. 28.05.06, 16:36
            to powinnas swoja prosbe zatytulowac inaczej..........
            bo w konkursach kazdy bierze udzial aby zdobyc nagrode....:))
    • majenkir Liska 27.05.06, 01:46

      • ironique hmmm... 27.05.06, 12:44
        Frotka?
        Mrówka?
        a jak lubi np. jakieś konkretne miejsce w domu, to bym ją nazwała od tego
        miejsca. Chociażby Poduszka (wołać można Dusia, Duszka ;))
        co jeszcze hmmm... Frida?
        • kiecha3 Re: hmmm... 27.05.06, 14:35
          Kala,
          Mia,
          Rita,
          Bika,
          Toni....

          Kleo, Gira,
          Kuśka
          Ryśka
          Berni ( choc to raczej dla pieska )
          • chinski.smok Re: hmmm... 27.05.06, 15:58
            Bardzo Wam wszyskim dziękuję za pomysły.

            Wyszła nam Kalinka.
            • biljana Re: hmmm... 28.05.06, 16:56
              chyba jest troche za dlugie to imie. ale mozecie wolac na nia Linka;) Tez
              ladnie:)
    • szadoka Re: ogłaszam konkurs na imię dla psa! 05.06.06, 15:09
      Szajba :)
      Nie nazywaj psa Sara...
    • justysia25 Re: ogłaszam konkurs na imię dla psa! 05.06.06, 22:09
      Mam rudą spanielkę, nie za duża, nazywa się Tizi, dzieciaki wołają Tizia,
      Tizunia... itp.
      Pozdrówka
      ps. imię z bajki wybrała córcia :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka