Dodaj do ulubionych

nos Collie

IP: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.03, 13:11
może ktoś mi pomoże u rocznego Collie na nosie wyskoczyły grudki niby krostki
nie wiem od czego takie lulki niby bruzdki nie drapie tego ale czy to maże
być jakiś wirus? Może miał ktoś z czyś takim doczynienia. Pojawiły się
pjedyńczo i ma już 4 takie krosteczki.
Obserwuj wątek
    • emka_1 Re: nos Collie 18.06.03, 21:08
      szybko do weta, bo to może być psi tyfus:(
    • Gość: Lander Re: nos Collie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.06.03, 20:12
      U mojego collie też pojawiły się dziwne przebarwienia ale okazało się, ze były
      to zmiany spowodowane zbytnim nasłonecznieniem, smarowałam jakimś płynem od
      weta i zniknęły. Ale nie lekceważ tych zmian bo może to faktycznie "nos
      collie" a z tym mogą być ogromne problemy :((( Leć jak najszybciej do weta,
      najlepiej jakiegoś fachowca dermatologa.
    • Gość: Monia Re: nos Collie IP: *.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl 22.06.03, 20:41
      Dzięki za pomoc ale naszczęście znikają. Faktycznie dużo był na słońcu w upały,
      może to spowodowało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka