ap77
03.07.03, 19:05
Moja Toska od malego miala apetyt i nie mialam specjalnych trudnosci z jej
karmieniem (jadla wszystko, brak rozwolnien itp.), ale od niedawna (ma 3
mies.) nie tyka suchego(?) chyba, ze daje jejz reki, to laskawie zje. Kaszki,
ryzu z mieskiem tez nie je (chyba, ze pod wieczor jest b. glodna). Pije
mleczko i wode i zebrze (choc jej tego zabrniamy). Ogolnie na kilbase jest
lasa, tylko cos z tymi codziennymi posilkami jej sie nudzi.
Co robic? Moze poczekac, jak sie przeglodzi to zje?
Ps. Ostatnio je czeresnie:) (tzn. kilka)