Dodaj do ulubionych

Apetyt - szczeniak

03.07.03, 19:05
Moja Toska od malego miala apetyt i nie mialam specjalnych trudnosci z jej
karmieniem (jadla wszystko, brak rozwolnien itp.), ale od niedawna (ma 3
mies.) nie tyka suchego(?) chyba, ze daje jejz reki, to laskawie zje. Kaszki,
ryzu z mieskiem tez nie je (chyba, ze pod wieczor jest b. glodna). Pije
mleczko i wode i zebrze (choc jej tego zabrniamy). Ogolnie na kilbase jest
lasa, tylko cos z tymi codziennymi posilkami jej sie nudzi.
Co robic? Moze poczekac, jak sie przeglodzi to zje?
Ps. Ostatnio je czeresnie:) (tzn. kilka)
Obserwuj wątek
    • Gość: mokato Re: Apetyt - szczeniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.03, 19:59
      Dokładnie. Jak zgłodnieje to sama zje! Z czasem jej przejdzie. Ja z moją Tofką
      miałam podobnie. Musi sobie sama regulować- tak mi powiedział wet. Bo
      oczywiście pobiegłam do lekarza. T szczeniak i jeszcze Cię zadziwi ale nie
      martw się za bardzo. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka