aldonawandzel 30.06.04, 08:39 jak wam sie podoba to imię??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: WIKTORIA 30.06.04, 09:04 aldonawandzel napisała: > jak wam sie podoba to imię??? Mi się kiedyś bardzo podobało, później wcale, a teraz znów Odpowiedz Link Zgłoś
dorka1976 Re: WIKTORIA 30.06.04, 09:42 OKLEPANE NA MAXA, bokiem mi wychodzi, jedna z mioch koleżanek nazywa córkę 2 imieniem Zosia, bo ma dość Wiktorek w przedszkolu najpierw i szkole, wyczuła pismo nosem i od 1,5 roczku małej nazywa ją Zosia. Już lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
forencja Re: WIKTORIA 30.06.04, 10:17 Wiktoria? Imię piękne, tylko że teraz okropnie popularne. Może za kilka lat będzie inaczej? Moda na imiona przecież przemija. Pozdrawiam, Magdalena Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: WIKTORIA 30.06.04, 13:27 Było już kilka wątków na temat urody imienia Wiktoria. Moje zdanie jest podobne do zdania poprzedniczki - imię jako takie jest bardzo piękne, majestatyczne i prawdziwie królewskie. Natomiast oklepane ( bo mało powiedziane - popularne)do granic przyzwoitości. Niektórzy rodzice są do tego stopnia zaślepieni modą ,że nie zwracają uwagi na dopasowanie imienia do nazwiska i wychodzi w efekcie Wiktoria Maślak - córeczka znajomych. Odpowiedz Link Zgłoś
adziunia Re: WIKTORIA 10.07.04, 12:46 > nie zwracają uwagi na dopasowanie imienia do nazwiska i wychodzi w efekcie > Wiktoria Maślak - córeczka znajomych. Ja troche nie na temat, ale znam Kasjanę Cieślak i imie ma ładne ale raczej do nazwiska nie pasuje a co do Wiktorii to ładne imie ale strasznie oklepane Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Wiktoryna 30.06.04, 18:36 Grzebiąc sobie w drzewku, trafiłam właśnie na imię Wiktoryna (ale nie u mojej praprapra, tylko u powinowatej). Ciekawe i nawet całkiem mi się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
victis Re: Wiktoryna 30.06.04, 19:44 Właśnie.... Bardzo ładne imie, tylko niestety oklepane =/ Odpowiedz Link Zgłoś
aska_mama_wiki Re: WIKTORIA 30.06.04, 22:08 Jak widac z mojego nicka mam corke Wiktorie przez wszystkich nazywana Wiki. Imie to wybral moj maz ja wolalam jakies inne, ale Tata mial pierwszenstwo Samo imie jest ladne ale popularne wsrod malych dziewczynek, czesto slyszymy to imie na placu zabaw i w piaskownicy. Wiki ma 3 lata ale jeszcze nie chodzi do przedszkola wiec nie wiem ile Wiktorii trafi sie w grupie, moze nie bedzie tak zle. Tak samo mozna powiedziec, ze popularne sa Julie, Ole, Maje, Zosie... Zycze dobrego wyboru. Pozdrawiam, Aska Odpowiedz Link Zgłoś
iza_lucja Re: WIKTORIA 30.06.04, 22:51 Zawsze myślałam , że moja córka będzie miała na imię Wiktoria .Imię to wybrałam jeszcze w liceum , kiedy zafascynowała mnie piosenka pewnego mojego ulubionego zespołu pt" Sen o Wiktorii". I przez okres kilku lat Wiktoria byla moim numerem 1 . Gdy zaszłam w ciąże imię to jeszcze nie było popularne , miałam trzy typy ; Wiktoria , Łucja , Michalina . Po negocjacjach z mężem stanęło na Łucja i powiem , że nie załuje. Do Wiktori mam nadal sentyment ( szkoda , że jest , aż tak popularna). No i teraz okazało się , że moja siostra będzie miała córeczkę i będzie to Wiktoria ). Chyba , że jej się zmieni w co wątpie . Odpowiedz Link Zgłoś
anilia Re: WIKTORIA 30.06.04, 22:35 Mnie sie zupelnie nie podoba ze wzgledu na skojarzenie z kolezanka z podstawowki. Jak ktos chcial jej dokuczyc to mowil wlasnie - Wiktoryna (wg mnie duzo gorzej od wlasciwego imienia). To imie wsrod obecnie popularnych imion dla dziewczynek podoba mnie sie zdecydowanie najmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
itsola Re: WIKTORIA 06.07.04, 11:56 Czesc ! Mnie sie bardzo podoba ,ale jest za popularne.Pa Ola Odpowiedz Link Zgłoś
madziarek_edziecko Re: WIKTORIA 06.07.04, 12:19 Ładne i bardzo popularne ostatnio . Madzia Odpowiedz Link Zgłoś
carmella Re: WIKTORIA 09.07.04, 18:33 kiedys mi sie baaaardzo podobalo i tak miala sie nazywac moja potencjalna corka. teraz kiedy pol wsi ma corki wiktorie to ja juz nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: WIKTORIA 09.07.04, 21:15 Chyba jednak jest coś w tym, że nagle okazuje się, że wszyscy od zawsze marzyli, żeby nadać dzieciom trzy te same konkretne imiona, bo mi np. też od zawsze podobały się własnie Wiktoria, Julia i Zuzanna oraz kilka innych imion zyskujących teraz popularność (np. Łucja i Emilia) - ale oczywiście teraz z powodu ich obecnej powszechności są dla mnie spalone, choć nadal mi się podobają. Odpowiedz Link Zgłoś
carmella Re: WIKTORIA 10.07.04, 09:40 teraz jestem nastawiona na Emilie wiec pliz nie piszcie , ze to znow takie popularne. bo sie zalamie Odpowiedz Link Zgłoś