22.11.04, 12:44
Właśnie znalazłam takie imię.
Zbliżają się świętawinkBąedzie dużo karpii.
A Karpii? Znacie jakiegoś?
Obserwuj wątek
    • cysia.b Re: Karp 22.11.04, 12:50
      A może to zdrobnienie od Polikarp?
      • tatjana Re: Karp 22.11.04, 14:02
        cysia.b napisała:

        > A może to zdrobnienie od Polikarp?

        Właśnie nie! Dlatego mnie tak zadziwiłosmile
    • cysia.b Re: Karp 22.11.04, 14:30
      Raczej straszne imię jak dla mnie
    • mamamichalka1 Re: Karp 22.11.04, 14:30
      A gdzie znalazłaś to imię?
      • tatjana Re: Karp 22.11.04, 20:13
        mamamichalka1 napisała:

        > A gdzie znalazłaś to imię?


        tutaj:
        www.skarbczyk.com/index.php?mid=l&l=k
    • itsola Re: Karp 22.11.04, 15:34
      Czesc !
      Okropne imie ,jeszcze nie slyszalam.Pa Ola
    • gaudencja Re: Karp 22.11.04, 20:25
      Ja zetknęłam sie z Karpiem, ale ze sw. pamięci Markiem (raczej Karpem).
      Jest takie imię, teraz chyba do potraktowania tylko w kategoriach ciekawostki,
      tak jak np. Prymityw. Imię to nosi jednak 13 osób, ostatnia urodzona w latach
      30.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.