tatjana 22.11.04, 12:44 Właśnie znalazłam takie imię. Zbliżają się świętaBąedzie dużo karpii. A Karpii? Znacie jakiegoś? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tatjana Re: Karp 22.11.04, 14:02 cysia.b napisała: > A może to zdrobnienie od Polikarp? Właśnie nie! Dlatego mnie tak zadziwiło Odpowiedz Link Zgłoś
tatjana Re: Karp 22.11.04, 20:13 mamamichalka1 napisała: > A gdzie znalazłaś to imię? tutaj: www.skarbczyk.com/index.php?mid=l&l=k Odpowiedz Link Zgłoś
itsola Re: Karp 22.11.04, 15:34 Czesc ! Okropne imie ,jeszcze nie slyszalam.Pa Ola Odpowiedz Link Zgłoś
gaudencja Re: Karp 22.11.04, 20:25 Ja zetknęłam sie z Karpiem, ale ze sw. pamięci Markiem (raczej Karpem). Jest takie imię, teraz chyba do potraktowania tylko w kategoriach ciekawostki, tak jak np. Prymityw. Imię to nosi jednak 13 osób, ostatnia urodzona w latach 30. Odpowiedz Link Zgłoś