niii Re: Adriana 15.08.23, 18:55 Śliczne i melodyjne imię woim odczuciu, szczególnie przez jedno N - Adriana. Podoba mi się też Ariana oraz Ariadna. Nie przepadam za podwojeniem N w przypadkach, kiedy imię kończy się na - ana. Wychodzi wtedy ugrzeczniona panna Zuzanna czy inna Marianna, Marcjanna. Odpowiedz Link Zgłoś