gini
26.10.09, 18:10
www.rp.pl/artykul/382882_Weiss__Na_strazy_pamieci_historycznej.html
Ten pan zdaje sie, ze kompletnie zwariowal.
Wg niego, ofiarami II wojny swiatowej byli, Zydzi no i Polacy, bo pisze w
polskiej gazecie.
Co z innymi panie Szewach?
Co z milionami , ktore zginely, a nie byly zydami?
Niemiec, ktory ginal w Dachau bo byl przeciwnikiem Hitlera, to juz nie ofiara?
Odpowiedzialnosc zbiorowa, ciagnaca sie z pokolenia na pokolenie to proponuje
pan szewach, a jak widac za nim jego ziomkowie , ktorzy pisza na tym forum.