Dodaj do ulubionych

Kuroń - urodziny

IP: *.wiecbork.sdi.tpnet.pl 03.03.04, 11:53
Najwyższe wyrazy uznania dla pana Jacka! Chyba jeden z najbardziej
niedocenionych twórców III RP. Wyleją pewnie na niego jeszcze niejeden kubeł
pomyj, ale dopiero podręczniki historii docenią Jego zasługi dla wywalenia
komuny i CCCP. Podobno choruje - więc życzenia zdrowia dla jubilata. Czy
zauważyliście, że do teraz zasiłek dla bezrobotnych jest po prostu synonimem
kuroniówki - symptomatyczne, prawda?
Obserwuj wątek
    • perla urodzony 3 marca 03.03.04, 12:04
      z rok temu miałem okazję porozmawiać dłużej z p. Jackiem w jego żoliborskim
      mieszkaniu. Fajny facet, tylko jak zacznie mówić to trudno mu przewać. No i od
      razu proponuje aby mu mówić na "ty", do czego przez estymę nie mogłem się
      przekonać.
      Najlepszego!
    • panidanka Re: Kuroń - urodziny 03.03.04, 12:23
      chyba historia ostatnich 14 lat zadrwiła sobie z Kuronia

      szkoda, że tak się stało

      ale życzę Panu Jackowi bardzo dużo zdowia i oby doczekał, że historia zadrwi
      sobie z jego następców w dziele...
      czy ktoś jeszcze pamięta jakie to miało być dzieło?
      tylko jakby umowy po tym dziele pozostały do zapłacenia

      D.
    • patience Re: Kuroń - urodziny 03.03.04, 14:38
      Heeeeeeeeejjsmile))))))


      www.harunyahya.com/kids/pictures/wallpaper1024/rose.jpg
    • Gość: inkabe Re: Kuroń - urodziny IP: 62.148.87.* 03.03.04, 17:22
      Uwazam, ze to jeden z najmadrzejszych ludzi, jakich mamy w Polsce.Tylko szkoda,
      ze tak niewielu go slucha i czyta.TO CZLOWIEK. Wszystkiego, co dobre a
      najlepiej dlugiego zdrowego zycia dla Jacka!
    • indris Re: Kuroń - urodziny 03.03.04, 17:41
      Wbrew wyrażonej tu opinii nie uważam Jacka Kuronia za mądrego. Ale uważam go za
      UCZCIWEGO, może jednego z najuczciwszych polityków w Polsce. Czy wtedy, gdy
      organizował czerwone harcerstwo, czy wtedy gdy pisał "list do Partii", czy
      wtedy gdy zakładał KOR, czy wtedy gdy wchodził do rządu Mazowieckiego - ZAWSZE
      działał nie dla siebie ale dla dobra innych - tak jak je aktualnie rozumiał. A
      te rozumienia się zmieniały. Rzadką u polityków cechą J.K. jest gotowość do
      uznania własnych błędów, co niejednokrotnie czynił publicznie.
      Raz tylko przestał byc sobą: gdy jako kandydat Unii Wolności na prezydenta
      nabił się w garnitur. Ale - któż bez wad ?
      Szczególny szacunek mam dla Jacka Kuronia za jego dwa listy do "GW" w ostatnich
      latach. W jednym wyraził sprzeciw wobec balcerowiczowskich pomysłów
      podatkowych, w drugim, niedawno, sprzeciw wobec wojny irackiej. Wzystko wbrew
      opiniom większości jego uniowolnościowego środowiska.
      Życżę Jackowi Kuroniowi dużo zdrowia i żeby pozostawał zawsze sobą.
    • Gość: lancet Re: Kuroń - urodziny IP: *.telia.com 03.03.04, 18:48
      Najwyższe wyrazy uznania dla pana Jacka! Chyba jeden z najbardziej
      niedocenionych twórców III RP. Wyleją pewnie na niego jeszcze niejeden kubeł
      pomyj, ale dopiero podręczniki historii docenią Jego zasługi dla wywalenia
      komuny i CCCP. Podobno choruje - więc życzenia zdrowia dla jubilata. Czy
      zauważyliście, że do teraz zasiłek dla bezrobotnych jest po prostu synonimem
      kuroniówki - symptomatyczne, prawda?
      -------------------

      Przypomniec co napisalem innemu lewakowi, probujacemu stworzyc "bohatera
      narodowego" z zajadlego komunisty??? - "Zapiewaljo" sie znalazl.. Sam? - Czy
      robote wykonujesz?

      Nie tylkos nachalny, ale i bardziej serwilistyczny od samego Jaruzelskiego..

      lancet
      • Gość: f Re: Kuroń - urodziny IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 03.03.04, 18:59
        Tylko po co indoktrynowal dzieci w ramch tzw <harcerstwa?
        On jescze żyje ! Zącze po powroyu do zdrowia! Ale nigdy do dzialaności
        publicznej! To taki <wczesny> orkiestrant -ktory wolal róbta to co wymaga od
        was komuniści!Ci np z Korei Pólnocnej!
      • patience Re: Kuroń - urodziny 03.03.04, 19:00
        Gość portalu: lancet napisał(a):

        > Najwyższe wyrazy uznania dla pana Jacka! Chyba jeden z najbardziej
        > niedocenionych twórców III RP. Wyleją pewnie na niego jeszcze niejeden kubeł
        > pomyj, ale dopiero podręczniki historii docenią Jego zasługi dla wywalenia
        > komuny i CCCP. Podobno choruje - więc życzenia zdrowia dla jubilata. Czy
        > zauważyliście, że do teraz zasiłek dla bezrobotnych jest po prostu synonimem
        > kuroniówki - symptomatyczne, prawda?
        > -------------------
        >
        > Przypomniec co napisalem innemu lewakowi, probujacemu stworzyc "bohatera
        > narodowego" z zajadlego komunisty??? - "Zapiewaljo" sie znalazl.. Sam? - Czy
        > robote wykonujesz?
        >
        > Nie tylkos nachalny, ale i bardziej serwilistyczny od samego Jaruzelskiego..
        >
        > lancet

        Masz taki obyczaj ze ludziom w urodziny plujesz do zupy? Nie lubisz
        solenizanta, to sie nie dopisuj do watku z zyczeniami. Poza tym Jacka wszyscy
        lubia. A ty troche sie spozniles na walke z komuna.
        Pozdrawiamsmile
    • Gość: Mariner4 Re: Kuroń - urodziny IP: 62.29.232.* 03.03.04, 20:23
      W przeciwieństwie do Jacka Kuronia nie mam socjalistycznych poglądów.
      Wielokrotnie z nim się nie zgadzałem. Ale szanuję go.
      Spędził 10 lat w więzieniach PRL za swoje poglądy.
      Do tego trzeba mieć jaja!
      M.
      • Gość: ... Żeby siedzieć trzeba mieć jaja ! IP: *.acn.waw.pl 03.03.04, 22:06
        Gość portalu: Mariner4 napisał(a):

        > W przeciwieństwie do Jacka Kuronia nie mam socjalistycznych poglądów.
        > Wielokrotnie z nim się nie zgadzałem. Ale szanuję go.
        > Spędził 10 lat w więzieniach PRL za swoje poglądy.
        > Do tego trzeba mieć jaja!
        > M.



        Żeby siedzieć trzeba mieć jaja ! Niezwykle odkrywcza teza. To juz wiem dlaczego
        nie chcieli cię zamknąć. No i dlaczego nie chcą zamykać kobiet.
    • drf Jacek Kuron ...Zyczenia 04.03.04, 01:12
      Jacku zycze Ci wszystkiego Najlepszego
      Przede wszystkim Zdrowia i Satysfakcji z Zycia....
      ==============================================
      36 lat temu w pewnym mieszkaniu zebrala sie
      grupa osob ktora zorganizowala demonstracje
      8 marca na UW w Warszawie , zabawna rzecz ze NIKT z uczestnikow tego
      spotkania nie ujawnil tego spotkania na procesie tzw komandosow...

    • Gość: plebs Re: Kuroń - urodziny IP: *.net / *.pl 04.03.04, 01:25
      składałem życzenia na forum kraj, tutaj też się dopiszę, panie Jacku -
      wszystkiego najlepszego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka