Gość: doctoreW
IP: *.wiecbork.sdi.tpnet.pl
03.03.04, 11:53
Najwyższe wyrazy uznania dla pana Jacka! Chyba jeden z najbardziej
niedocenionych twórców III RP. Wyleją pewnie na niego jeszcze niejeden kubeł
pomyj, ale dopiero podręczniki historii docenią Jego zasługi dla wywalenia
komuny i CCCP. Podobno choruje - więc życzenia zdrowia dla jubilata. Czy
zauważyliście, że do teraz zasiłek dla bezrobotnych jest po prostu synonimem
kuroniówki - symptomatyczne, prawda?