Dodaj do ulubionych

Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba.

27.05.10, 00:36

Te trzy pierwsze wydaja się wiązać z przejściem B.M Komorowskiego na
ciemną strone mocy.

1. W jakich okolicznościach podczas internowania w roku 1982 poznał
późniejszego współpracownika WSI o pseudonimie „Tomaszewski”
(stomatolog leczący internowanych) i jak długo trwała ta znajomość?


2. Czy prawdą jest, że w latach 1991-92, gdy był wiceministrem ON
powierzył WS „Tomaszewski” dużą kwotę pieniędzy (260 tys.DM), aby
ten wpłacił je do tzw. „Banku Palucha” za pośrednictwem płk. Janusza
Rudzińskiego i skąd pochodziły środki przeznaczone na tę lokatę?


3. Czy odzyskaniem tych pieniędzy, za pośrednictwem WS „Tomaszewski”
zajmował się Kontrwywiad WSI?
(Raport w Weryfikacji WSI str.77 i nast.)

bezdekretu.blogspot.com/2010/05/pytania-do-kandydata-komorowskiego-cz1.html

Tylko kto je zada?

W każdym razie warto przeczytać i przemysleć.
Obserwuj wątek
    • corkazacheusza Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 27.05.10, 05:33
      czy sa to pytania na 'debate telewizyjna' z Kaczynskim?
      • palnick Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 27.05.10, 08:24

        nie wiem. Dla mnie to są pytania z gatunku otwierających.
    • jaceq Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 27.05.10, 08:01
      > w roku 1982

      Przy urnie wyborczej mam to głęboko w zadzie.
      • palnick Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 27.05.10, 08:27

        Głębia twojego zadu jest chyba większa niż intelektu.
        Tam tylko jedno pytanie dotyczy 1982 roku. Tylko dlatego, że
        zdarzenie o którym mowa miało wielki wpływ na uwikłanie Bronka w WSI
        i jego późniejsze działania.
        • jaceq Uwikłanie Bronka we WSI 27.05.10, 08:33
          mam w tym samym miejscu.
          • palnick Re: Uwikłanie Bronka we WSI 27.05.10, 08:51

            jaceq napisał:

            > mam w tym samym miejscu.
            >
            --

            podziwiam pojemność twojej dupy smile
            • jaceq Re: Uwikłanie Bronka we WSI 27.05.10, 09:55
              Jest niezmierzona, jeśli chodzi o upchanie kretynizmów.
              • 1.palnick1 Re: Uwikłanie Bronka we WSI 28.05.10, 11:12
                jaceq napisał:

                > Jest niezmierzona, jeśli chodzi o upchanie kretynizmów.
                >
                ----
                A co, jeśli to nie są kretynizmy?
      • gini Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 27.05.10, 14:36
        jaceq napisał:

        > > w roku 1982
        >
        > Przy urnie wyborczej mam to głęboko w zadzie.
        >
        a ja nie i dlatego na niego nie zaglosuje.
        • jaceq Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 27.05.10, 23:47
          > i dlatego na niego nie zaglosuje.

          Tę zapowiedź również mam tam, gdzie poprzednio.
          • palnick Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 28.05.10, 10:11

            Takie słowa do kobiety? Wsydź się!
            • gini Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 28.05.10, 10:14
              jaceq schamial ostatnio to fakt.
              • 1.palnick1 Kto zapyta Komorowskiego o relacje z tymi ludźmi? 28.05.10, 10:39


                niepoprawni.pl/blog/902/wszyscy-ludzie-bronislawa-k-aleksander-scios

                Przygnebiające...
    • dachs Chyba na jedno nawet mam odpowiedź 27.05.10, 08:44
      palnick napisał:


      > 1. W jakich okolicznościach podczas internowania w roku 1982 poznał
      > późniejszego współpracownika WSI o pseudonimie „Tomaszewski”
      > (stomatolog leczący internowanych) i jak długo trwała ta znajomość?


      Ponieważ Komorowski był internowany i ma zęby, zachodzi poważne podejrzenie, że
      podejrzanego stomatologa leczącego zęby podejrzanym internowanym poznał w
      okolicznościach w najwyższym stopniu podejrzanych.

      Co do drugiej części pytania: nie wiem, jeżeli stomatolog był dobry, to pewnie
      do dziś. O dobrego dentystę trudno.
      • palnick Re: Chyba na jedno nawet mam odpowiedź 27.05.10, 11:21

        Tak o dobrego fachowca trudno.

        niepoprawni.pl/blog/164/rewelacyjny-wywiad-z-sp-prof-pawlem-wieczorkiewiczem-dlaczego-rzeczpospolita-czekala-2-lata
    • palnick Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 27.05.10, 10:14

      Myślę, że najwłaściwszy byłby prokurator.
    • rycho7 z miastascie, a dupascie 27.05.10, 14:41
      palnick napisał:

      > poznał późniejszego współpracownika WSI

      Zdolnosci prorocze sa decydujace u prezia. Ale zes palnal palnik.
      • 1.palnick1 Rycho? 28.05.10, 10:41

        niepoprawni.pl/blog/902/wszyscy-ludzie-bronislawa-k-aleksander-scios

        To też Cie śmieszy?
    • palnick Re: Kto zada te pytania Komorowskiemu? A trzeba. 28.05.10, 15:58

      "Nie spotkanie Bronisława Komorowskiego z Aleksandrem Lichockim, ale
      ściśle tajna narada marszałka Sejmu, szefa ABW Krzysztofa Bondaryka,
      wiceszefa sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych Pawła Grasia (PO) i
      ppłk. Leszka Tobiasza, negatywnie zweryfikowanego oficera WSI. Tak w
      rzeczywistości wyglądał początek rzekomej afery korupcyjnej w
      Komisji Weryfikacyjnej WSI i związanego z nią śledztwa. Fakt owej
      zaskakującej narady ujawnił w trakcie prokuratorskiego
      przesłuchania Leszek Tobiasz. Te informacje potwierdza w rozmowie
      z "Naszym Dziennikiem" uczestniczący w owej naradzie poseł Paweł
      Graś. A Komorowski będzie musiał tłumaczyć się przed speckomisją,
      której zwołania w nadzwyczajnym trybie domagają się posłowie PiS.
      • 1.palnick1 To bardzo trudne pytania do Komorowskiego 28.05.10, 21:58

        bezdekretu.blogspot.com/2010/05/pytania-do-kandydata-
        komorowskiego.html
    • palnick Nowe pytania do Komorowskiego. 29.05.10, 21:19


      Janusz Palikot:
      Czy jest prawdą, że Marta Kaczyńska otrzyma 3 mln zł odszkodowania z
      tytułu tragicznej śmierci Lecha i Marii Kaczyńskich? Czy jest
      prawdą, że polisa na życie śp. pary prezydenckiej została wykupiona
      przez Kancelarię Prezydenta na koszt podatników? Czy jest prawdą, że
      wszystkie inne ofiary katastrofy były ubezpieczone na sumy 100, 200
      i 300 razy mniejsze?


      Czy jest prawdą, że Janusz Palikot jest prominentnym politykiem
      Platformy, a partia ma decydujący wpływ na jego aktywność lub jej
      brak po 10 kwietnia?

      Czy jest prawdą, że Janusz Palikot jest przyjacielem Bronisława
      Komorowskiego, kandydata na prezydenta obecnie pełniącego obowiązki
      prezydenta?

      Czy jest prawdą, że Bronisław Komorowski z racji swojej tymczasowej
      funkcji ma obecnie dostęp do całej dokumentacji w Kancelarii
      Prezydenta?

      Czy jest prawdą, że najbardziej prawdopodobnym źródłem informacji na
      temat poufnych dokumentów z Kancelarii Prezydenta jest dla Palikota
      jego bliski przyjaciel, który po 10 kwietnia zyskał w nie pełny
      wgląd?

      Czy jest prawdą, że dzisiejszy atak Palikota na Martę Kaczyńską jest
      inspirowany przez Bronisława Komorowskiego, który korzystając z
      dostępu do poufnych dokumentów dostarczył Palikotowi niezbędnej
      amunicji?

      Czy jest prawdą, że jest to kolejna próba sprowokowania Jarosława
      Kaczyńskiego do ostrzejszej wypowiedzi, poprzez uderzenie w jego
      jedyny czuły punkt?

      Czy jest prawdą, że ten atak odbywa się za wiedzą i przyzwoleniem
      Komorowskiego bez którego Palikot nie znałby szczegółów polis
      wykupionych w Kancelarii Prezydenta?

      Czy jest prawdą, że dzisiejszy wpis Palikota jest elementem kampanii
      wyborczej Komorowskiego, który jednego dnia lansuje się ze swoją
      rodziną, a drugiego milcząco przygląda jak jego bliski przyjaciel w
      jego imieniu atakuje dopiero co osieroconą dziewczynę za to, że się
      za bardzo wzbogaci na śmierci rodziców?

      Mam nadzieję, że to wszystko nieprawda.
    • benek231 Cy nuczyles sie juz pacierza, drogi Palnicku? :O) 29.05.10, 21:27
      Czy tez, po prostu, nigdy go nie zapomniales? wink

      To tak na marginesie, bo Komorowskiego olewam tak samo jak Kaczynskiego.
      • palnick Re: Cy nuczyles sie juz pacierza, drogi Palnicku? 30.05.10, 11:21

        benek231 napisał:

        > Czy tez, po prostu, nigdy go nie zapomniales? wink
        >
        > To tak na marginesie, bo Komorowskiego olewam tak samo jak
        Kaczynskiego.

        ----

        Wiesz dobrze, że mnie to pytanie nie dotyczy. Nie wykonuję
        bezsensownych gestów kierowanych w próznię smile

        Nie wiem dlaczego chcesz mnie drażnić.

        Ja nie olewam Polski.
        • andrzejg ale do spowiedzi powinieneś już chodzić/nt 30.05.10, 11:45
          • 1.palnick1 Anrdzeju 30.05.10, 21:14

            Pozwól mi decydować o tym co powinienem robić smile
          • wikul Re: ale do spowiedzi powinieneś już chodzić 30.05.10, 22:03
            ...ale komuni przyjmować nie może.

            www.rp.pl/artykul/2,482907.html
    • t_ete Palnick 30.05.10, 11:49
      Jesli potraktowac te pytania w wymiarze symbolicznym ...to nie chce byc
      nadmiernie zlosliwa - ale glownym konkurentem Komorowskiego o prezydenture jest
      Jaroslaw. Wynika z tego ze to on powinien takie pytania zadawac (lub ludzie
      prowadzacy w jego imieniu - kampanie). Tymczasem - wszystkie oficjalne
      wypowiedzi Jaroslawa wskazuja na to ze nie interesuja go te tematy, ze jest
      'ponad to'. Co wiecej ... nawoluje by zaprzestac.

      Kto zatem reprezentuje (w sensie politycznym) osoby dla ktorych odpowiedz na te
      pytania jest wazna ? Czy jest teraz - taka osoba, partia - na politycznym
      firmamencie ?

      tete

      • gini Re: Palnick 30.05.10, 21:22
        t_ete napisała:

        > Jesli potraktowac te pytania w wymiarze symbolicznym ...to nie chce
        byc
        > nadmiernie zlosliwa - ale glownym konkurentem Komorowskiego o
        prezydenture jest
        > Jaroslaw. Wynika z tego ze to on powinien takie pytania zadawac
        (lub ludzie
        > prowadzacy w jego imieniu - kampanie). Tymczasem - wszystkie
        oficjalne
        > wypowiedzi Jaroslawa wskazuja na to ze nie interesuja go te tematy,
        ze jest
        > 'ponad to'. Co wiecej ... nawoluje by zaprzestac.
        >
        > Kto zatem reprezentuje (w sensie politycznym) osoby dla ktorych
        odpowiedz na te
        > pytania jest wazna ? Czy jest teraz - taka osoba, partia - na
        politycznym
        > firmamencie ?
        >
        > tete
        >
        Ma racje, Tete zrobiono z Niego demona, wiec nie daje sie
        sprowokowac.Milczeniem wytracil argumenty.Ja tez tak robie na forum,
        wygaszam, nie daje sie podpuszczac do pyskowek.
        On to robi w polityce i bardzo dobrze.
        Wszystko na ten temat.
    • wyluzowana.kaczka Re: Kto zada te pytania Kaczynskiemu? A trzeba. 31.05.10, 08:17
      wyborcza.pl/1,76842,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html?as=4&ias=11&startsz=x#ixzz0pU52iNDE
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka