palnick
27.05.10, 00:36
Te trzy pierwsze wydaja się wiązać z przejściem B.M Komorowskiego na
ciemną strone mocy.
1. W jakich okolicznościach podczas internowania w roku 1982 poznał
późniejszego współpracownika WSI o pseudonimie „Tomaszewski”
(stomatolog leczący internowanych) i jak długo trwała ta znajomość?
2. Czy prawdą jest, że w latach 1991-92, gdy był wiceministrem ON
powierzył WS „Tomaszewski” dużą kwotę pieniędzy (260 tys.DM), aby
ten wpłacił je do tzw. „Banku Palucha” za pośrednictwem płk. Janusza
Rudzińskiego i skąd pochodziły środki przeznaczone na tę lokatę?
3. Czy odzyskaniem tych pieniędzy, za pośrednictwem WS „Tomaszewski”
zajmował się Kontrwywiad WSI?
(Raport w Weryfikacji WSI str.77 i nast.)
bezdekretu.blogspot.com/2010/05/pytania-do-kandydata-komorowskiego-cz1.html
Tylko kto je zada?
W każdym razie warto przeczytać i przemysleć.