Gość: marek
IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl
16.03.04, 12:37
Nowy rząd Hiszpanii zapowiedział
już, że przestanie popierać upadającego busza
(z czego Hiszpania nic nie ma poza obciachem),
wycofa wojska okupacyjne z Iraku
(których obecność tylko naraża Hiszpanię
na ataki islamskich wariatów),
poprze konstytucję UE aby
poczynić kolejny krok ku zjednoczeniu Europy.
Brawo !
Można tylko pogratulować i żałować, iż u nas
dalej mamy do czynienie z Kwasniewskim/Kwasniewską
oraz Millerem.