Dodaj do ulubionych

POGRATULUJMY HISZPANOM NOWEGO, MĄDREGO RZĄDU

IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 16.03.04, 12:37
Nowy rząd Hiszpanii zapowiedział
już, że przestanie popierać upadającego busza
(z czego Hiszpania nic nie ma poza obciachem),
wycofa wojska okupacyjne z Iraku
(których obecność tylko naraża Hiszpanię
na ataki islamskich wariatów),
poprze konstytucję UE aby
poczynić kolejny krok ku zjednoczeniu Europy.

Brawo !

Można tylko pogratulować i żałować, iż u nas
dalej mamy do czynienie z Kwasniewskim/Kwasniewską
oraz Millerem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tikku Re: POGRATULUJMY HISZPANOM NOWEGO, MĄDREGO RZĄDU IP: *.u.mcnet.pl 16.03.04, 12:56
      Zgadzam sie! My tez JAK NAJSZYBCIEJ powinnismy sie wycofac z OKUPACJI IRAKU i
      przestac blokowac Konstytucje Europy!
      • indris Pogratulujmy Hiszpanom... 16.03.04, 14:07
        ..ale to nie znaczy, że WE WSZYSTKIM musimy się z nimi zgadzać. Udział w wojnie
        irackiej jest ponurym idiotyzmem, z którego jak najszybciej należy się wycofać.
        Natomiast w konstytucji europejskiej należałoby bronić regulacji nicejskich, bo
        są po temu istotne powody. Hiszpania ma tu swoje motywacje ale i Polska swoje.
        W jednym mozna się zgadzać a w innym nie.
    • Gość: jacek#jw NIE DŁUGO BĘDZIEMY GRATULOWAĆ SOBIE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.03.04, 13:51
      równie mądrego rządu.

      Gość portalu: marek napisał(a):

      > Nowy rząd Hiszpanii zapowiedział
      > już, że przestanie popierać upadającego busza
      > (z czego Hiszpania nic nie ma poza obciachem),
      > wycofa wojska okupacyjne z Iraku

      Kropka w kropkę Lepper mówi to samo.

      Pozdr / Jacek

      PS
      Musiałem sobie gdzieś krzyknąć, padło akurat tu.


      • indris Lepper mówi podobnie... 16.03.04, 13:57
        ...i to jest jego duża szansa. Udziału Polski w irackiej awanturze nie da się
        racjonalnie uzasadnić. Wobec tego Lepper przedstawiający rzeczy oczywiste dla
        każdego przedstawia się jako mądrzejszy od krętackich profesorów.
        • Gość: jacek#jw Re: Lepper mówi podobnie... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.03.04, 14:06
          indris napisał:

          > ...i to jest jego duża szansa. Udziału Polski w irackiej awanturze nie da się
          > racjonalnie uzasadnić. Wobec tego Lepper przedstawiający rzeczy oczywiste dla
          > każdego przedstawia się jako mądrzejszy od krętackich profesorów.

          Jeżeli wplątnie w awanturę można oceniać jako błąd, to natychmiastowe wyjście z
          awantury jest już błędem na miarę Leppera. Wycofanie się z Iraku nie podlega
          dyskusji, tak jak walka z terroryzmem. Istotą jest pytanie jak to wszystko
          zrobić.

          Pozdr / Jacek
          • lady_hawk Zapatera to zaden maz stanu 16.03.04, 14:54
            Wykazal sie skrajna nieodpowiedzialnoscia wykrzykujac obietnice wycofania
            wojska z Iraku. Jezeli nadchodzi epoka dyskusji z terrorystami i ustepstw, nie
            wyjdzie z tego nic dobrego.

            Polityk, jak ma cos glupiego palnac, lepper zeby nic nie mowil....
            • indris Zapatera to uczciwy człowiek 16.03.04, 15:07
              Obietnice wycofania wojska z Iraku składał Zapatera NIE terrorystom ale
              obywatelom Hiszpanii i to na długo przed wyborami. Po prostu dotrzymuje słowa,
              co poniektórych zdaje się dziwi.
              A do wysłania owych wojsk nie było ŻADNEGO rozsądnego powodu.
              • Gość: jacek#jw Re: Zapatera to uczciwy człowiek IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.03.04, 15:13
                Jesteś przekonany, że dotrzyma tych obietnic? W końcu sprawa dotyczy
                przyszłości, a ta związana jest z takimi drobiazgami jak NATO, zobowiązania,
                dyplomacja itp.

                Pozdr / Jacek
              • lady_hawk To polityk socjalistycznego ugrupowania czyli 16.03.04, 15:42
                z zalozenia czlowiek nieuczciwy. Komunista, socjalista z przekonan dotad
                pozostaje uczciwy, dopoki powazna polityka sie nie zajmie.

                Jedno, co jest pewne i co widac:
                Zapatero jest przystojny.
                Podobno zaczal juz zwolywac spotkanie z ETA, zeby sie z nimi ukladac.
                Taka ta walka z terroryzmem ma byc. Ukladowa.

                Jacek ma racje. Powiedzial, ze wycofa. Zobaczymy co zrobi. Zlozyl deklaracje,
                zanim poznal kulisy sprawy. Ale skoro socjalista, czyli nieucziwy z natury, to
                olewa...
                • jastrzebiec Bez przesady lady_hawk 16.03.04, 22:45
                  Nie wrzucaj do jednego worka socjalizmu i komunizmu ani do tej samej celi
                  komunisty i socjalisty. Popelniasz charakterystyczny dla "prawicowcow" i
                  konserwatystow blad trywializacji tematu.

                  Socjalista to taki "liberal" co podpisuje sie pod tezami socjalizmu. Socjalizm
                  zas to taka ideologia co za cel stawia dążenie do równości i sprawiedliwości
                  społecznej.

                  Nawiasem mowiac: (Socjalizm to rowniez określenie stosowane do charakterystyki
                  ustroju społecznego tych krajów wysoko rozwiniętych (zwł. eur.), w których
                  gospodarce rynkowej towarzyszy daleko posunięta redystrybucja dochodu
                  narodowego i realizacja koncepcji państwa opiekuńczego („państwo dobrobytu”,
                  socjaldemokracja).)

                  Mozna utrzymywac, ze komunizm dazy do tych samych celow (ale tak naprawde to
                  wcale nie) tyle, ze - przyjmuje zasadniczo odmienne metody. Dla komunisty (i
                  komunizmu) CEL USWIECA SRODKI. Dla socjalisty jednak nie! Komunista chce
                  rewolucji z uzyciem przemocy, wszelkiej, socjalista (prawdziwy) przestrzega
                  przyjetych (konstytucyjnych) zasad gry.

                  Klamca "z natury" jest przeto komunista bo klamstwo, jako srodek realizacji
                  postawionego celu, jest calkowicie dopuszczalne a nawet pozadane. Tam klamca;
                  komunista to morderca. Bo w imie rewolucyjnych celow NOWEGO SPOLECZENSTWA wolno
                  wyrznac chocby nawet cala "stara" klase ludzi.

                  Socjalista moze byc klamca ale juz nie "z natury". Z innych przyczyn, nie
                  innych zreszta niz w przypadku "prawicowca" wink .

                  Co do Zapatery - umowmy sie, ze to socjalista i przystojny. Reszta - to sie
                  okaze.
            • Gość: jacek#jw Re: Zapatera to zaden maz stanu IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 16.03.04, 15:09
              Ciekawe jak będzie wyglądała realizacja tych obietnic? Na miarę Millera? Lepper
              nie pytać.

              Pozdr / Jacek
              • Gość: marek Tylko matoł nie wycofałby wojska z Iraku .... IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 16.03.04, 16:24
                Tu nie chodzi o zachowywanie twarzy.

                Hiszpania ma zerowe korzyści z okupacji
                iraku. Tylko koszty i ryzyko.

                Tylko człowiek skrajnie nieodpowiedzialny może
                zza pałacowego biurka narażać
                swoich obywateli - w imie czego ? Po co mieszać
                się do aranskiego piekiełka ?

                Tym bradziej jeżeli służby są liche
                i nie są wstanie zapewnić bezpieczeństwa.

                Innymi słowy - krowa nie może zapragnąć
                tańczyć. Musi potulnie siedzieć
                w oborze. Takie przeznaczenie.

                Dlatego decyzja nowego premiera Hiszpanii
                jest jedyną słuszną.


                • Gość: jacek#jw Re: Tylko matoł nie wycofałby wojska z Iraku .... IP: *.toya.net.pl 16.03.04, 21:04
                  A czy jest ktoś, kto nie chce wycofać swoich wojsk z Iraku?
        • Gość: Oozie Re: Lepper mówi podobnie... IP: *.sth.shb.se / *.handelsbanken.se 16.03.04, 16:33
          indris napisał:

          > Udziału Polski w irackiej awanturze nie da się
          > racjonalnie uzasadnić

          Rezolucja ONZ to oczywiście nie jest żadne racjonalne uzasadnienie.
    • Gość: Neville Drugie Monachium: myślą że unikną islamu IP: *.crowley.pl 16.03.04, 16:38
      a ten i tak do nich przyjdzie.
      • dutchman Nowy glupi rzad Hiszpanii - za to dla Marka madry 16.03.04, 16:45
        Jak w temacie - cala Europa sie wlasnie zastanawia czy moze byc jeszcze glupszy
        rzad, tylko nasz Marek mowi jaki on madry smile
        pozdrowienia
        dutchman
        • Gość: marek Trzon EU jest za konstytucją i przeciw wojnie .... IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 16.03.04, 16:50
          Tak jak nowy rząd hiszpanii.

          Niemcy, Francja to koła zamachowe Europy.

          A dutchman ---
          • Gość: jacek#jw Re: Trzon EU jest za konstytucją i przeciw wojnie IP: *.toya.net.pl 16.03.04, 21:07
            Gość portalu: marek napisał(a):

            > Tak jak nowy rząd hiszpanii.
            >
            > Niemcy, Francja to koła zamachowe Europy.

            Chyba Ci się koło zamachowe z zatartym hamulcem pomyliło.

            Pozdr / Jacek
            • Gość: wikul Lewactwo robi z tchórzostwa cnotę,pogratulować ! IP: *.acn.waw.pl 16.03.04, 21:33
              Nie po raz pierwszy lewactwo robi z tchórzostwa cnotę. Antykapitalistyczne
              zaślepienie odbiera rozum. Nawet informacja że zamach w Casablance był dziełem
              tych samych bandytów niczego nie daje do myślenia.
              Srajmy w gacie ze strachu to nas oszczędzą. Pozwólmy bandyckim satrapom gnębić,
              terroryzować i uciskać własnych obywateli to zapewne nas też nie ruszą.
              Lewactwo juz nie ma żadnej wrażliwości społecznej, to wyłącznie zaślepione
              doktrynerstwo. Wstyd i hańba.
              • Gość: Astra Re: Lewactwo robi z tchórzostwa cnotę,pogratulowa IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 16.03.04, 23:03
                Wlasnie Francuzi trzepia spodniami bo dostali swieze pogrozki ze jesli
                nie wycofaja zakazu chust w szkolach to....

                Zgodnie z lewa logika trzeba napisac BRAWO!!!!
    • cs137 Re: POGRATULUJMY HISZPANOM NOWEGO, MĄDREGO RZĄDU 16.03.04, 23:07
      Stara maksyma glosi: "Nie chwal dnia przed zachodem". Z chwaleniem rzadu tez
      lepiej zawsze sie wstryzmac do okresu bezposrednio przed koncem kadencji.
    • Gość: Martha Niemcy i Francja proszą żeby zostali w Iraku... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.03.04, 00:05
      Teraz widać, co wszyscy trzej są warci. Jeszcze się będą przepraszać z
      Ameryką...
      • Gość: Gosc KOGO Niemcy i Francja proszą żeby KTO ... IP: *.playground.net 17.03.04, 00:38
        zostal w Iraku ??

        Czy ty choc sama wiesz ?? Jesli wiesz to powiedz !
        • Gość: Martha Re: KOGO proszą ? Hiszpanię ... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.03.04, 01:17
          wiadomość te podaję za serwisami TV. Formułują to tak żeby nowy rząd hiszpański
          przemyslał sprawę i podejmował pochopnych decyzji nagłego wycofania wojska z
          Iraku.
          Sądzę, że ten apel demaskuje ich moralność (jakkolwiek należę do popierających
          USA w tej sprawie) - pokazuje ile warci są nasi europejscy "sojusznicy",
          humaniści chowający sie za plecami innych.
          • Gość: Gosc Re: KOGO proszą ? Hiszpanię ... IP: *.playground.net 17.03.04, 01:30
            Gość portalu: Martha napisał(a):

            > wiadomość te podaję za serwisami TV. Formułują to tak żeby nowy rząd
            > hiszpański przemyslał sprawę i podejmował pochopnych decyzji nagłego
            > wycofania wojska z Iraku. Sądzę, że ten apel demaskuje ich moralność

            Czyja moralnosc ?? Ludzi z servisow TV ??
            Jesli tak to co nas obchodza ludzie z serwisow TV ??

            > (jakkolwiek należę do popierających USA w tej sprawie) - pokazuje ile warci
            > są nasi europejscy "sojusznicy",

            Masz na mysli Hiszpanow ??
            Ja osobiscie popieram nowy rzad hiszpanski i sadze, ze 'lepiej pozno niz wcale'
            wycofac sie a tego Iraku. A przede wszystkim nie powinni byli tam wchodzic.

            > humaniści chowający sie za plecami innych.

            Jacy znowu humanisci ?? Czyje plecy ??
            Moglabys byc bardziej konkretna i przestac 'owijac w bawelne'. Na prawde nie
            potrafisz jasniej sie wyrazac ?? Nie wiem do konca o kim/czym piszesz !!
    • kretyn52 Re: POGRATULUJMY HISZPANOM NOWEGO, MĄDREGO RZĄDU 17.03.04, 00:44
      Gość portalu: marek napisał(a):

      > Nowy rząd Hiszpanii zapowiedział
      > już, że przestanie popierać upadającego busza
      > (z czego Hiszpania nic nie ma poza obciachem),
      > wycofa wojska okupacyjne z Iraku
      > (których obecność tylko naraża Hiszpanię
      > na ataki islamskich wariatów),
      > poprze konstytucję UE aby
      > poczynić kolejny krok ku zjednoczeniu Europy.
      >
      > Brawo !
      >
      > Można tylko pogratulować i żałować, iż u nas
      > dalej mamy do czynienie z Kwasniewskim/Kwasniewską
      > oraz Millerem.


      Przecież tumanie jeszcze nie ma rządu . Komu i co gratulujesz ciemniaku .
      • Gość: marek CHODZI O RZĄD IN STATU NASCENDI KRETYNIE52 IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 17.03.04, 10:18
        • kretyn52 Ty jesteś olsztyński debil in statu nascendi 18.03.04, 00:35
          Co za jełop udający mądralę.
    • dokowski Socjaliści to złodzieje bez honoru 17.03.04, 01:03
      • indris dokowski to ignorant 17.03.04, 10:36
        Nie wiem, czy dokowski słyszał o takich ludziach jak Stefan Okrzeja, Ignacy
        Daszyński, Kazimierz Pużak, Jan Józef Lipski. Wszyscy oni określali się jako
        socjaliści.
        • dokowski To był inny socjalizm, przedstalinowski 17.03.04, 12:05
          indris napisał:

          > Nie wiem, czy dokowski słyszał o takich ludziach jak Stefan Okrzeja, Ignacy
          > Daszyński, Kazimierz Pużak

          W tamtych czasach socjaliści nie wiedzieli jeszcze do jakich zbrodni prowadzi
          ich ideologia - to byli głupi idealiści, działający w dobrej wierze.

          > Jan Józef Lipski. Wszyscy oni określali się jako socjaliści.

          Żołnierz AK, uczestnik Powstania, współzałozyciel KOR, internowany w stanie
          wojennym, Wielki Mistrz loży masońskiej w końcu na starość zgłupiał i nazwał
          się socjalistą.
          • jastrzebiec Re: To był inny socjalizm, przedstalinowski 17.03.04, 14:52
            Do zbrodni typu stalinowskiego doprowadzila nie ideologia socjalizmu ale
            przyjeta przez komunistow "Metoda". Jest bardzo zasadnicza roznica miedzy
            celami i metodami socjalistow a komunistow: socjalisci daza do redystrybucji
            dochodu narodowego (np. panstwo opiekuncze) w celu zmniejszenia dysproporcji
            spolecznych, komunisci wpadli na pomysl radykalnego przeobrazenia struktury
            spolecznej a nawet zmiany "natury czlowieka". Socjalisci pragna zmian w ramach
            istniejacego systemu politycznego (reformizm), komunisci daza do "REWOLUCJI"
            wszelkimi! metodami, w tym w drodze przemocy i terroru.

            Dokowski, nie wylewaj dziecka z kapiela.
      • Gość: marek Tak się składa, ze Miller& Kwasniewski to socjaliśc IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 17.03.04, 10:48
        • dutchman Re: Tak się składa, ze Miller& Kwasniewski to 17.03.04, 11:54
          Przestan juz sie osmieszac koles. Od kiedy to Kwasniewski i Miller socjalisci ?
          To sa kombinatorzy tanczacy do muzyki wielkiego business'u, ktorzy maja gdzies
          problemy wiekszosci spoleczenstwa.
          pozdrowienia
          dutchman
    • dokowski No widzisz, wszystko się zgadza 17.03.04, 12:08
      • janosik6 ja tam nie widze zadnej madrosci w tym narodzie 18.03.04, 10:27
        hiszpanskim..
        Po pierwsze w tym kraju u wladzy byli faszysci byli wielbiciele hitlera.
        Wybral ich nie kto inny tylko ten poppieprzony narod hiszpanski.
        Trza bylo aby Al Kaida zrobila to co zrobila aby sie te palanty
        hiszpanskie otrzesly ?
        Nie ze zmadrzeli , ale ze strachu sie otrzesli i o dlugosc wlosa lonowego
        wygrali socjalisci z frankistami.
        Co rozumniejszych hiszpanow franco wybil a tych co zostawil to same
        pomiociny pohitlerowskie.
        Teraz nagle nie chcieli swoich wojsk w Iraku ?
        Podobnie ma sie sprawa w polsce , niby narod nie chce ale rzad wysyla.
        Takie sranie w banie , poprostu narodowi wisi czy pojada czy nie.
        Jedynie te glupki co traca niepotrzebnie energie i dostaja przy kazdej
        okazji lanie chodzi mi o przeciwnikow wojny a mamy tutaj na forum
        takich sa czesto opluwani ale nie daja za wygrana i walcza.
        Ale jak sami zauwazyliscie ze jest ich garstka .
        Wiecej jest tych sprzedanych lojalnych amerykanskiej polityce agresyjnej
        sprzedawczykow na uslugach debila-buscha /makaka.
        Jak nie daj boze jutro pojutrze cos takiego wywina nam panowie z Al Kajdy
        tez wtedy sie nasi obudza ? wczesniej nie moga ?
        Gnoje bedace za sterami wladzy wynocha do swego chlewu.....
        Wynoscie sie puki nie jest za pozno.
        Jestescie szkodnikami dla tego oglupionego przez wasze papugowate dzioby
        narodu i kraju....
        Na co czekacie ?
        Po kiego jeszcze wychodzicie przed ekrany Tv i robicie z siebie jeszcze
        wiekszych blaznow jak jestescie w rzeczywistosci ?
        Her Miller wez tego przyglupa kwacha , cimosza i te swoje najwierniejsze
        pitboule i idzcie i sie powiescie......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka