melord
06.10.10, 09:42
Na 1232 głosowania....
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8470217,Premier_w_Sejmie_w_2010_roku_glosowal_3_razy__Na_1232.html
Sejm w czasie obrad swieci pustkami....powinni zredukowc ilosc poslow przynajmniej o 100.
Miejsce Premiera-posla powinno byc glownie w Sejmie gdyz dzieki niemu rzadzi