kitek1 23.02.02, 10:20 niedziela dniem bez ofiary, jako protest przeciwko tego typu praktykom w kosciele katolickim, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: V.C. Salomonowe wyjście IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.02, 10:38 Od dawna realizuję ten słuszny postulat . Na tace daję jedynie Święta . Wolę przeznaczać pieniądze na cele charytatywne (ale bez odliczania , jak polscy i amerykańscy "hojni ofiarodawcy" ) . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marica Re: Salomonowe wyjście IP: 148.230.79.* 23.02.02, 20:54 To w takim razie moge pogadac z taba abys mi dal troche forsy na mój dom opieki dla starych ksiezy pedalów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.C. do Maricy IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.02, 21:05 Przykro mi , ale z zasady nie wspieram kościelnych orgianizacji charytatywnych . P.S. Czy wiesz ,że Marica to rzeka w Bułgarii ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marica Re: do Maricy IP: 148.230.79.* 23.02.02, 21:07 nie... to PEDAL po hiszpansku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.C. Re: o Maricy IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.02.02, 09:30 " Właśnie się dowiedziałem , Ona jest pedałem ..." E.G. Odpowiedz Link Zgłoś