Dodaj do ulubionych

swawolny arcybiskup

23.02.02, 10:20
niedziela dniem bez ofiary,
jako protest przeciwko tego typu praktykom w kosciele katolickim,
Obserwuj wątek
    • Gość: V.C. Salomonowe wyjście IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.02, 10:38
      Od dawna realizuję ten słuszny postulat . Na tace daję jedynie Święta .

      Wolę przeznaczać pieniądze na cele charytatywne (ale bez odliczania , jak
      polscy i amerykańscy "hojni ofiarodawcy" ) .
      • Gość: Marica Re: Salomonowe wyjście IP: 148.230.79.* 23.02.02, 20:54
        To w takim razie moge pogadac z taba abys mi dal troche
        forsy na mój dom opieki dla starych ksiezy pedalów...
        • Gość: V.C. do Maricy IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.02, 21:05
          Przykro mi , ale z zasady nie wspieram kościelnych orgianizacji wink
          charytatywnych .

          P.S. Czy wiesz ,że Marica to rzeka w Bułgarii ?
          • Gość: Marica Re: do Maricy IP: 148.230.79.* 23.02.02, 21:07
            nie... to PEDAL po hiszpansku...
            • kitek1 NIEDZIELA BEZ OFIARY 24.02.02, 09:25
              podciagam swoj protestsmile
            • Gość: V.C. Re: o Maricy IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.02.02, 09:30
              " Właśnie się dowiedziałem ,
              Ona jest pedałem ..."

              E.G.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka