Dodaj do ulubionych

Papryka i Salami (PiS)

11.10.11, 19:27
WYPOWIEDŹ PREZESA PIS ROBI FURORĘ W SIECI

www.tvn24.pl/1,1720362,druk.html
Obserwuj wątek
    • karkowiak2plus Re: Papryka i Salami (PiS) 11.10.11, 19:42
      Woda na młyn.
      • wikul PiS to ukryta opcja węgierska 11.10.11, 21:06
        www.tvn24.pl/0,1720362,0,2,internet-boi-sie-budapesztu-w-warszawie,wybory2011.html
    • jaceq Re: Papryka i Salami (PiS) 11.10.11, 21:32
      To już wiem skąd pan Paprykarz na przedstawieniach PiSu. Opcja węgierska jak nic.
    • wikul Re: Papryka i Salami (PiS) 11.10.11, 22:31
      Podobno Orban poprosił Jarosława Nie Potrafię Wygrać Kaczyńskiego by nie przenosić Budapesztu do Warszawy.
      • jaceq Re: Papryka i Salami (PiS) 11.10.11, 22:36
        Ba! Podobno spostponował Jarosława jeszcze gorzej: złożył Donaldowi gratulacje bez czekania na komunikat dziadków z PKW.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka