23.06.04, 07:17
Za wykup cieląt odpowiedzialni są politycy i decydenci.
Ludzie, którzy mają wielkie aspiracje (chcą być przy "korycie"), chcą
zdobywać góry a przewracają się o kretowiska.
Zachodni przedsiębiorcy śmieją się z takich nieudaczników.
Bo jak to nie można dbać o własny kraj.
Rozumiem, że jest to wielka polityka.
Ale większą hańbą jest brak troski w własny kraj.
Miejmy swoją godność - wiem, że jest to nie do przeskoczenia.
W naturalny sposób muszą ci starzy aparatczycy odejść
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka