Dodaj do ulubionych

Pamiętajcie o numerach...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.04, 22:03
Typowe dla Polski: lichwa, na dzien dzisiejszy banki domagaja sie ponad 36
procent od niektorych kredytow!
niechby sprobowaly tak np. w Niemczech.
Obserwuj wątek
    • Gość: koko Re: Pamiętajcie o numerach... IP: 212.244.43.* / 212.244.43.* 25.06.04, 22:58
      Mam pomysł niech jeszcze przy okazji ustalą górny poziom dla cen: jajek,
      powidła, pasty do zębów, zapałek, mleka, sera i mięsa.
    • tow1sekr Re: Pamiętajcie o numerach... 26.06.04, 00:14
      Przodującym lichwiarzem na naszym rynku usług bankowych jest amerykański
      (czytaj żydowski) citibank. Citibank wciska klientom karty kredytowe
      oprocentowane 38% w skali roku, 49zł za opóźnienie w spłacie, 49zł za
      przekroczenie limitu kredytu.
      Za lokaty avista citibank płaci 1-2%. Fajny interes robią sobie nasi
      amerykańscy sojusznicy w Polsce. W Ameryce za takie praktyki złodziejskie
      zapewne zarząd banku poszedłby do pierdla. Ale tu w Polsce kapitał zachodni
      może wszystko. Nie zdziwił bym się, jeśli jeszcze okazałoby się, że biedulki z
      citibanku nie płacą podatku CIT. Te pazerne dranie potrafią sobie to załatwić w
      MF. (Np. International Paper Kwidzyń pompowany przez amerykańskich właścicieli
      nie płaci CIT). Cwaniaczki z ameryki robią sobie z Polski neo-kolonię, którą
      można wycyckać na maxa. Podobnie robią też pazerne włoskie pinokia w Banku
      Pekao SA, itd...
    • Gość: LMB Lichwa IP: *.icpnet.pl 26.06.04, 10:12
      > Typowe dla Polski: lichwa, na dzien dzisiejszy banki domagaja sie ponad 36
      > procent od niektorych kredytow!

      Nie musisz brać takich kredytów.

      > niechby sprobowaly tak np. w Niemczech.

      Na szczęście od gospodarki regulowanej jesteśmy daleko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka