Dodaj do ulubionych

Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwidacji

IP: *.butch.mm.com.pl 10.08.04, 07:44
brak logiki.Albo homoseksualista jest normalny i nie ma sie czego wstydzic
albo jest normalny inaczej i nie powinien zajmowac np. stanowisk na których
może być szantazowany i wtedy taka wiedza jest potrzebna.
Obserwuj wątek
    • slon2002 podobno pedrylstwo daje się leczyć? 10.08.04, 08:20
      • Gość: asch slonu2002 - ty ignorancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 08:41
        leczyc homoseksualistów chcą ksieza i pseudopsycholodzy z radia maryja i
        neonazistowskiej LPR (ktorej ty chyba jestes sympatykiem). homoseksulizm nie
        jest uznawany za chorobą przez WHO od wielu lat. choroba i przestepstwem
        jednoczesnie jest na pewno pedofilia - a tu ma duzo do zdzialania kosciol
        katolicki, gdyz wedlug statysk, wsrod amerykanskich ksiezy katolickich - 4% to
        pedofile, w polsce pewnie jest podobnie - sprawa jankowskiego (jesli sie okaze
        ze jest winny) to dopiero poczatek, niestety -sad((
        • Gość: p Re: slonu2002 - ty ignorancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 08:52
          Mylisz ostatnio przeprowadzane badania dowodza ze homoseksualizm jest choroba,
          zwyklym zwyrodnieniem. Da sie leczyc juz sa pierwsze efekty a to ze WHO nie
          uwaza tego jeszcze za wystarczajace dowody to dlatego ze liczba podanych terapi
          jest nie wystarczajaca by uznac metode za skuteczna. A dlaczego?? Bo pedziom
          jest tak wygodniej przekonac caly swiat ze choroba jest norma i usankcjonowac
          ja? To dopiero naiwnosc jak ktos sie na to nabiera
          • Gość: dawid Re: slonu2002 - ty ignorancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 09:04
            Musisz uzywac slowa "pedziom"? Brakuje mi słow do takich ludzi jak Ty! Czy
            naprawde tak trudno jest nie oceniac ludzi ktorych life style rozni sie od
            wiekszosci?? A tak w ogole to ja wolalbym zeby leczono dresiarzy z blokowisk,
            ktorzy bezkarnie wychodzac z domu daja kazdemu w morde i kradna, niz ludzi
            ktorzy nikomu nie robia nic zlego!
            • Gość: Lazik Re: slonu2002 - ty ignorancie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.08.04, 10:30
              Homoseksualizm to taka sama choroba jak pedofilia czy inne zboczenia. Naprawde
              istnieje niewielka roznica miedzy tymi chorobami. Masz racje co do chuliganow-
              to realne zagrozenie. Ale pedaly sa takze niebezpieczni - jezeli nie w sferze
              fizycznej, to na pewno duchowej i moralnej. Nie widzisz jaka propaganda chce z
              choroby zrobic norme?
              • Gość: thorgim homoseksualizm to nie choroba?.... IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.04, 11:34
                Smieszne. Nawet nie chodzi o wiarę czy wychowanie. Tu chodzi o psychikę tych
                ludzi. Dla mnie to jest nienormalne i możecie mnie nazwać homofobem czy jak tam
                inaczej chcecie. Homoseksualizm to choroba psychiczna. I żyjcie sobie
                spokojnie, ja wam nie przeszkadzam, ale na ulice nie wychodźcie proszę, bo
                możecie kogoś zarazić. IDZĆIE SIĘ LECZYĆ!!!! I jeszcze chcą dzieci adoptować...
                ciekawe czym będzie to dziecko, jak dorośnie? ("czym" napisałem specjalnie i
                złośliwie). Pozdrawiam wszystkich normalnych.
                • r306 Re: homoseksualizm to nie choroba?.... 10.08.04, 11:48
                  > I żyjcie sobie
                  > spokojnie, ja wam nie przeszkadzam, ale na ulice nie wychodźcie proszę
                  Sprzecznosc - nie mozna zyc spokojnie nie chodzac jednoczesnie po ulicach.

                  > bo możecie kogoś zarazić. IDZĆIE SIĘ LECZYĆ!!!!
                  Zarazenie nastepuje droga kropelkowa, przez dotyk? Jakies inne drogi
                  rozprzestrzeniania sie? Gdzie maja sie isc leczyc i czym? Jakie proponujesz
                  metody?

                  > ciekawe czym będzie to dziecko, jak dorośnie?
                  Sam bedac przeciwnikiem adopcji przez pary homikow, z przyczyn spolecznych a
                  nie swiatopogladowych, zadalem sobie kiedys pytanie - jesli dwoch facetow
                  zaadoptuje dziewczynke, to ta, widzac, ze jeden facet kocha drugiego i kierujac
                  sie logika homofoba, przeciez tez bedzie chciala pokochac.... faceta smile To
                  straszne! Hehehe.

                  > Pozdrawiam wszystkich normalnych.
                  Jako normalny nie chce przyjmowac pozdrowien od kogos kto nie kieruje sie
                  logika i nie ma argumentow.



                  • Gość: ja Re: homoseksualizm to nie choroba?.... IP: *.core.lanet.net.pl 10.08.04, 12:57
                    > sie logika homofoba, przeciez tez bedzie chciala pokochac.... faceta smile To
                    > straszne! Hehehe.
                    A jeśli w "normalnej" córeczka zachwyci się wielką miłością ojca, do mamy, i też pokocha kobitkę, a synek analogicznie faceta?
                    A tak poważnie: gdybym miał wybierać wolałbym mieć dwóch tatusiów lub dwie mamusie, niż panią opiekunkę w domu dziecka, albo rodziców pijaków.

                    PS: Zaraz ktoś pewnie napisze, że pedały też mogą być pijakami albo ćpunami...
                    PS2, do kogo, ci wiedzą: Jestem debilem, grubasem, komunistom, faszystą, lewakiem, fanatykiem, żydem, masonem. To już wiem, darujta se.
          • Gość: teo Re: slonu2002 - ty ignorancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 09:22
            to co napiałeś(aś)wyklucz Cie z grona osób które mają kontakt z środowiskiem
            nukowców mających możliwość prowadzenia takich badań.pozdrawiam
            • Gość: luFka nie trzeba byc "nukowcem" jak piszesz IP: *.nsm.pl 10.08.04, 09:46
              zeby wiedziec, ze wkladanie koncowki wbrew naturze w gnoj nie jest ani
              estetyczne, ani normalne. A jak cos nienormalne to zboczone. A jak zboczone to
              nienormalne czyli chore. I nad czym tu sie zastanawiac ?
              • r306 Re: nie trzeba byc "nukowcem" jak piszesz 10.08.04, 09:55
                Czy seks analny wsrod hetero jest uznawany jako zboczenie? Czy jest leczony?
                Chcialbym poznac jakies statystyki. Mozesz jakies podac?
                • Gość: foxxx Re: nie trzeba byc "nukowcem" jak piszesz IP: *.lan.qnet.krakow.pl / *.qnet.krakow.pl 10.08.04, 10:15
                  W opinii moich znajomych (heteroseksualnych) seks analny nie jest niczym
                  nadzwyczajnym, praktykuja go i nikt im tego nie wytyka. Natomiast jesli chodzi
                  o homoseksualistow to juz nie jest kwestia tego, ze to nieestetyczne - tylko
                  tego ze sa to homoseksualisci, a na tym polu polska pruderia skwapliwie
                  zaslania wszystkim oczy i uszy, podpierajac sie dodatkowo zdaniem (pozal sie
                  boze tak na marginesie) kosciola. Nic dziwnego ze jestesmy uwazani wszedzie za
                  narod zacofany - a co najgorsze - zamiast nauczyc sie akceptowac odmiennosc -
                  tepimy ja, bo co inne na pewno jest zle. W ten sposob zawsze bedziemy 100 lat
                  za wszystkimi. Smutne, ale prawdziwe
                  • r306 Re: nie trzeba byc "nukowcem" jak piszesz 10.08.04, 10:27
                    Nie Ciebie pytalem smile
              • Gość: Rysiek177a Re: nie trzeba byc "nukowcem" jak piszesz IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 10.08.04, 18:08
                rozumiałbym Twoje argenty gdyby Tobie ktoś usiłował luFkę wsadzić w sprzeczny z
                Twoimi poglądami otworek. Ale czego ludziom pod kołdry zaglądasz. Zajmij się
                czymś pożytecznym i nie oceniaj czegoś czego nie rozumiesz. Czy rozumiesz
                pojęcie prywatności, prwaa do życia w/g indywidualnych potrzeb ( pod
                warunkiem ,że te potrzeby nie krzywdzą nikogo). A co jest wbrew naturze ? Wśród
                zwierząt też to zjawisko występuje i to wcale nie incydentalnie. Żyj jak chcesz
                i daj żyć innym. Wiem ,że gadam do ściany ale może coś do Twojego
                nietolerancyjnego łba dotrze.
                • Gość: luFka nie musisz rozumiec moich "argentow" :)) IP: *.nsm.pl 10.08.04, 23:40
                  Koncowka w gnoju, to koncowka w gnoju. Co tu rozumiec? Rozumiem natomiast, ze
                  wg ciebie ktos kto smie nazwac dewiacje dewiacja to ma leb tak jak kon.
                  Stale na forum wypisujesz swoje teorie o rzekomych homoseksualnych zachowaniach
                  u zwierzat, wg ciebie bardzo czestych, co ma dowodzic "normalnosci" podobnego
                  zjawiska u ludzi. Poniewaz jestem z zawodu biologiem chetnie dowiedzialbym sie
                  na jakich zrodlach sie opierasz. Czy nie sa to przypadkiem jakies rewelacje z
                  pedalskich broszurek?
                  A tak na marginesie zachowania zwierzat ktore w kulturze normalnych ludzi
                  moznaby nazwac pedofilia, sa rzeczywiscie bardzo czeste. Czy to oznacza, ze
                  mamy brac przyklad ze zwierzat?
          • Gość: pd Re: slonu2002 - ty ignorancie IP: *.fornet.waw.pl / *.fornet.waw.pl 10.08.04, 12:13
            > Mylisz ostatnio przeprowadzane badania dowodza ze homoseksualizm jest choroba,
            > zwyklym zwyrodnieniem. Da sie leczyc juz sa pierwsze efekty

            i po co bezczelnie zmyślasz? po co? komu chcesz zaszkodzić? co chcesz sobie
            udowodnić? co ci to daje..? masz z tego satysfakcję? eeech... nie rozumiem
            motywacji takich ludzi...

            > dlatego ze liczba podanych terapi
            > jest nie wystarczajaca by uznac metode za skuteczna. A dlaczego?? Bo pedziom
            > jest tak wygodniej przekonac caly swiat ze choroba jest norma

            MOMENT. że jak? liczba `terapii' nie jest wystarczajaca bo `pedziom' jest tak
            wygodniej?! czlowieku... głęboki wtórny analfabetyzm przez ciebie przemawia, i
            ty chcesz byc autorytetem w sprawach badań?! pff
        • Gość: kilo ignorancie asch IP: 195.205.71.* 10.08.04, 10:52
          Czym sie rozni pedofilia od pedalstwa? to i to zaburzenie, tylko ze dotyczą innego obiektu "westchnien" leczyc trzeba obydwa zaburzenia, albo izolowac takich zboczencow z zycia publcznego, zeby nie polowali na kolejne ofiary. A kiedys jeden pedal robil do mnie umizgi, myślałem ze sie pozygam.
          • Gość: pd Re: ignorancie asch IP: *.fornet.waw.pl / *.fornet.waw.pl 10.08.04, 11:47
            > A kiedys je
            > den pedal robil do mnie umizgi, myślałem ze sie pozygam.

            to trzeba było _rz_ygać, może by ci ulżylo..
        • as31 Bujda na resorach, z tym WHO, wiesz o tym dobrze. 10.08.04, 12:52
          Że pedalstwo nie jest chorobą, to przegłosował kilkanaście lat temu zjazd
          amerykanskiego tow. psychologicznego, wiekszością paru głosów, a na sali było
          akurat niewiele ponad połowa członków towarzystwa. A WHO to skopiował. No i tak
          już to zostało. Do tego amerykańska zasada "poprawności politycznej": wszyscy
          są absolutnie równi. Do tego duże wpływy pedałów w mediach (są to czesto ludzie
          intelektualnie ponadprzeciętni).Sprawa jest śmieszna, no bo jak
          ustalać "prawdę" naukową drogą głosowania? A biedne pedały sie cieszą, że wcale
          nie są takie chore, przeciwnie, są najzupełniej "normalne". Ponieważ jest to
          faktycznie trudno (lub nie) uleczalne, więc nikt im tego odbierać nie chce, i
          na powtórne głosowania sie nie zanosi.Ale oni postepują (co zrozumiałe) wg.
          zasady "Daj kurze grzędę - ja wyżej siędę". No i mamy juz całą ideologię,
          małżeństwa, adopcje, parady i cały ten cyrk... Co za dużo, to jednak za dużo.
          Teraz już włażą tym przeciętnym "normalsom" zupełnie na głowę i odregowują całe
          wieki krzywdy i dyskryminacji (co też zrozumiałe). Żeby się uwolnić od
          nieprzyjemnej sprawy uwodzenia młodzieży, wymyślili sobie nową
          kategorię "pedofilii", że niby to nie oni, z tym, to oni nie mają nic
          wspólnego, a broń boże, wogóle!. No i powoli sterujemy w kierunku jakiejś
          dyktatury pedałów, co im sie może i podoba, ale wszystkim innym, co żadnej
          dyktatury ani ogłupiania nie lubią...
          • r306 Re: Bujda na resorach, z tym WHO, wiesz o tym dob 10.08.04, 13:36
            > Że pedalstwo nie jest chorobą, to przegłosował kilkanaście lat temu zjazd
            > amerykanskiego tow. psychologicznego, wiekszością paru głosów,
            Hmmm, to niezwykle, ze teraz ponownie nie moze sie zebrac grono naukowcow, z
            dowodami klinicznymi i przeglosowac teraz wniosku odmiennnego wink
            Czyzby ozeczenia WHO byly ostateczne w sensie niezmiennowsci? smile Ale zaraz -
            jak wczesniej uznawali za chorobe, a pozniej przeglosowali, ze nie, to chyba
            jednak takowe nie sa! Niesamowite! smile Moze wiec zbierz lobby lekarzy i
            naukowcow i udowdnij swoja teze - zapewniam, w WHO sa madrzy ludzie -
            wysluchaja, jesli masz jakies "dowody".

            > Ponieważ jest to
            > faktycznie trudno (lub nie) uleczalne, więc nikt im tego odbierać nie chce, i
            > na powtórne głosowania sie nie zanosi
            Niesamowita logika wink To czym predzej WHO powinno przeglosowac, iz HIV nie jest
            wirusem, a AIDS nie jest jednostka chorobowa - wszak tez uleczalna nie jest.
            Analogicznie z kilkoma odmianami raka, goraczka krwotoczna i tak dalej. Jakie
            to da oszczednosci w badaniach klinicznych! Nawet pojecia nie masz smile

            > Co za dużo, to jednak za dużo.
            > Teraz już włażą tym przeciętnym "normalsom" zupełnie na głowę
            To niezwykle, aby jakies szacunkowe 10% spoleczenstwa zyjacego na Ziemi, tak
            zdominowalo te reszte hehehe. Oj czyzbys przypadkiem nie zagonil sie w kozi rog
            i nie przyznawal przez przypadek, ze te 10% na tyle przewyzsza reszte, co do
            przymiotow intelektualnych, ze powinny rzadzic? Bhehehe.

            > Żeby się uwolnić od
            > nieprzyjemnej sprawy uwodzenia młodzieży, wymyślili sobie nową
            > kategorię "pedofilii"
            Jestes jednak zwyczajnie glupi. Okolo 80% pedofilii, to przypadki majace
            miejsce w tak zwanych "normalnych" rodzinach, gdzie najczesciej ojciec
            napastuje seksualnie swoje corki - a wiec ma to sie tak do homoseksualizmu jak
            piesc do nosa.
            Nie twierdze, ze nie ma pedofili wsrod homoseksualistow, ale jest to takie samo
            zjawisko jak u hetero, wiec pierdzielenie, ze jest to wymysl homikow, jest tak
            zenujaco glupi, ze az skora cierpnie.
      • Gość: jazg Owszem, daje się leczyć IP: *.zwnet.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 10.08.04, 09:02
        Homoseksualizm nie jest wadą wrodzoną i jest uleczalny. Uleczono już dziesiątki
        tysięcy homoseksualistów.
        • Gość: foxxx Re: Owszem, daje się leczyć IP: *.lan.qnet.krakow.pl / *.qnet.krakow.pl 10.08.04, 09:56
          AAAHAHAHAHAHAHAHA, a to dobre. Czasami naprawde ignorancja i niewiedza Polakow
          przyprawia mnie o gesia skorke. A gdziez to takie sensacyjne informacje
          wyczytales jesli mozna wiedziec? Masz cos na poparcie swoich slow przynajmniej?
        • r306 Re: Owszem, daje się leczyć 10.08.04, 09:58
          Skad te dane? Mozesz podac zrodlo? Czy tych uleczonych sie monitoruje pod
          wzgleden nawrotow choroby?
        • Gość: mat28 Re: Owszem, daje się leczyć IP: *.profiline.com.pl 10.08.04, 10:14
          A co jest tak skuteczne? Woda święcona, elektrowstrząsy czy 5-letni pobyt w
          seminarium duchownym?
          • Gość: ja Owszem, pedałów daje się leczyć!! IP: *.core.lanet.net.pl 10.08.04, 10:47
            Leczenie "pedałów" jest bardzo proste, są różne sprawdzone metody:
            1) nabijanie na pal
            2) palenie na stosie
            3) ukamieniowanko
            4) topienie w studni
            5) zamurowywanie w ścianie
            6) łamanie kołem
            7) powieszenie
            8) gilotyna (mało atrakcyjne dla osób trzecich, kilka sekund i po zabawie)

            Metody są niezwykle skuteczne, a do leczą także inne choroby, jak np. opętanie, czy nieprawomyślność, zwątpienie w wierze, nawet brak słusznej wiary, skłonności do grzeszenia, a podobno nawet katar, migrenę, grypę i inne lekkie choroby. Nauka nie odnotowała ani jednego przypadku choćby przeziębienia u osób, u których zastosowano którąkolwiek z ww terapi. Niestety z jakichś niepojętych powodów rozwiązany został cech zrzeszający najwybitniejszych lekarzy, znany w przeszłości jako Inkwizycja, więc o specjalistę teraz trudno.

            PS: a jak wyleczeni zostaną ostani "homosie" wrócimy do leczenia żydokomunomasonów.
        • Gość: drMengele HETEROSEKSUALISTÓW TEŻ DA SIĘ LECZYĆ, tak jak ludz IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 10.08.04, 11:00
          i moralnych. O skutecznej terapii tych pierwszych zaświadczają liczne
          uwiedzenia heteryków przez homosi. Zaś skrzywienie (nieprzystosowanie do życia)
          jakim jest postawa moralna, skutecznie leczono w wielu systemach totalitarnych.
      • Gość: mat28 Re: podobno pedrylstwo daje się leczyć? IP: *.profiline.com.pl 10.08.04, 10:08
        U ciebie terapia się powiodła?
        • Gość: Hetero Seryjny Nie!!! IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 10.08.04, 12:25
          Homoseksualizm nie jest chorobą, głupota też nie, ale jest bardziej uciążliwa.
          Nie wiesz o czym piszesz, pokrako!!!
    • Gość: bobi i teraz tez tak powinni robic !!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.zak.com.pl / *.zak.com.pl 10.08.04, 08:47
    • Gość: Nurek Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: 213.25.91.* 10.08.04, 08:48
      Z jednej strony chcą szczycą sie tym, że są homoseksualistami z drugiej
      dpmagają się niszczenia dokumentów dotyczących ich własnie (coś tu nie gra) a
      na dodatek te dokumenty mogą być dowodem w sprawach o przestępstwa polityczne i
      pospolite więć niby dla czego pedał kapuś ma być lepszy od kapusia
      heteroseksualisty ????????
      • Gość: doobop Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 09:14
        a co powiedzialbys gdyby zalozyli kartoteki wszystkim hetero hm? tez pewnie
        chcialbys zeby twoja teczke zlikwidowano - chyba ze jestes za taotalna
        inwigilacja panstwa w zycie prywatne kazdego uczciwego obywatela? te czasy na
        szcescie minely i pamietaj: wsrod hetero czy homo sa zarowno dobrzy jak i zli.
    • Gość: kochas Chwalinskie przypadkowo zbiega sie to z dymisja Chwalinskiego IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.04, 08:56
      Nalezaloby jeszcze skasowac komputerowa kopie kartoteki Hiacynt jaka ma
      Chwalinski - zastepca Komendanta Glownego Policji. Trzymal sie na stanowiskach
      tak dlugo bo szantazowal przy jej pomocy. Nie tylko szantazowal lecz takze
      dobieral sobie partnerow.

      Zazdrosny o nastepcow
      Kochas
    • Gość: XY Dziwne!!! IP: *.lubin.dialog.net.pl 10.08.04, 09:07
      Niedawno pedały adrły mordę, że nie mogą w Warszawie publicznie demonstrować a
      teraz się "obawiają"? Kapusie boją się zdekonspirowania i tyle!!!
      • Gość: dawid Re: Dziwne!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 09:30
        Nie uzywaj slowa "pedaly", bo to zle swiadczy o Tobie!
        • Gość: Master Re: Dziwne!!! IP: 213.17.192.* 10.08.04, 09:51
          Miej pretensje do posłanki Błochowiak. To ona wprowadziła ten wyraz na salony.
      • Gość: ja Re: Dziwne!!! IP: *.core.lanet.net.pl 10.08.04, 11:24
        Tyżeś na prawdę taki ograniczony?
        Pedały, to nie jeden człowiek, nie grupa ludzi takich samych, ale wiele różnych osób. Jedni chcą demonstrować swoją odmienność, inni nie. Niektórzy obawiają się przyjęcia swojej odmienności przez otoczenie, inni nie. Tak homosie, jak i heterosie, są różni. Jeden heteroś może lubić zupę pomidorową, ale to nie znaczy, że wszyscy heteroseksualni lubią zupę pomidorową.

        Gość portalu: XY napisał(a):

        > Niedawno pedały adrły mordę, że nie mogą w Warszawie publicznie demonstrować a
        > teraz się "obawiają"? Kapusie boją się zdekonspirowania i tyle!!!
    • Gość: marol homoseksualista... donosicielem? IP: *.dmz.infor.pl / 195.205.179.* 10.08.04, 09:11
      W tzw. cywilizowanych krajach (a podobno wiekszosc naszego spoleczenstwa do
      takowych chcialaby w takim mieszkac) preferencje seksualne odnosnie plci (dla
      slabszych umyslowo podkreslam, ze "plci", a nie wieku czy... gatunku) nie sa
      zadna tajemnica, a to dlatego, ze nie moga stac sie powodem do szantazu. W tzw.
      cywilizowanych krajach, obywatele juz dawno przestali ekscytowac sie wiedza na
      ten temat. Dlatego tez nietrudno zrozumiec oczekiwania Stowarzyszenia Lambda. A
      druga, wazniejsza dla mnie rzecza jest to, co wynika z kontekstu artykulu.
      Jesli homoseksualisci byli szanatazowani, w glowach wielu domoroslych Mistrzow
      Intelektu zrodzi sie prosta zaleznosc w efekcie ktorej okaze sie, ze
      homoseksualista i donosiciel to synonimy. PS. Tradycyjnie pochylam sie ze
      smutkiem nad niewiedza tych dla ktorzy nie rozrozniaja pedofilii i
      homoseksualizmu.
      • as31 Te, Marol, a po co głupa rżniesz? 1.Niby nie wiesz 10.08.04, 13:08
        , dlaczego pedał (jesli jest to społecznie potepiane), także ze względu na
        profil chzarakterologiczny i (często)pozycję społeczną, jest bardzo dobrym
        potencjalnym materiałem na TW (tajny współpracownik).
        2.Niby nie wiesz, że między "normalnym" pedalstwem a pedofilstwem nie ma żadnej
        istotnej różnicy (tylko:smak na zielone jabłuszka, to samo bywa u normalsów,
        Lolitki bywają słodkie, mniam), a kategoria pedofilstwa służy pedałom od
        uwolnienia się od odium uwodzenia niedojrzałych:"to nie my, to ci wstrętni
        pedofile, z nimi nie mamy nic wspólnego, wogóle!".
        • Gość: marol Re: Te, Marol, a po co głupa rżniesz? 1.Niby nie IP: *.dmz.infor.pl / 195.205.179.* 11.08.04, 11:19
          Sugeruje powtorne przeczytanie mojego postu. Zawiera on odpowiedzi na wszytskie
          kwestie zawarte w Twoim poscie. Wersji dla jeszcze slabszych menatlnie juz
          pisac mi sie nie chce. A braki w wiedzy sugeruje uzupelnic we wlasnym zakresie.
        • gandalph Re: Te, Marol, a po co głupa rżniesz? 1.Niby nie 11.08.04, 11:29
          as31 napisał:

          > , dlaczego pedał (jesli jest to społecznie potepiane), także ze względu na
          > profil chzarakterologiczny i (często)pozycję społeczną, jest bardzo dobrym
          > potencjalnym materiałem na TW (tajny współpracownik).
          > 2.Niby nie wiesz, że między "normalnym" pedalstwem a pedofilstwem nie ma
          żadnej
          >
          > istotnej różnicy (tylko:smak na zielone jabłuszka, to samo bywa u normalsów,
          > Lolitki bywają słodkie, mniam), a kategoria pedofilstwa służy pedałom od
          > uwolnienia się od odium uwodzenia niedojrzałych:"to nie my, to ci wstrętni
          > pedofile, z nimi nie mamy nic wspólnego, wogóle!".
          Słuchaj człowieczku, pedofilia i homseksualizm to są dwie zupełnie rózne
          rzeczy. Homoseksualizm to pociąg do osobników tej samej płci, zaś pedofilia to -
          mówiąc w skrócie - pociąg do osobników niedojrzałych. Pedofilia może mieć
          trochę wspólnego z homoseksualizmem tylko o tyle, że może chodzic o pociąg do
          dzieci tej samej płci. Jednakże, jak w słynnym przypadku pedofila z Belgii,
          wcale tak nie było.
          Homoseksualizm nie jest przestępstwem, o ile wszystko opiera się na zasadzie
          dobrowolności i żaden z partnerów nie jest małoletni. Pedofilia podlega karze w
          każdym przypadku. Jesli tej róznicy nie widzisz, to znaczy, że w ogóle niczego
          nie widzisz (albo Ci sie nie chce, może z lenistwa).
    • Gość: jankop pedalstwo trzeba tępić, ale humanitarnie . IP: *.chello.pl 10.08.04, 09:12
    • Gość: sceptyk jakiego szantażu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 09:36
      Nie bardzo rozumiem p. Biedronia - o jaki szantaż mu chodzi? Wydawalo mi się,
      że założeniem ugrupowania p. Biedronia i prezentowanej przez niego linii
      politycznej jest właśnie UJAWNIENIE się osób ze skłonnościami homoseksualnymi,
      zawieranie przez nich małżeństw itd. Więc skoro homoseksualiści mają być jawni,
      to kto będzie przez kogo szantażowany? Czyżby niektórzy wciąż wstydzili się
      swych skłonności? Przecież to takie postępowe - więc o co chodzi???
    • Gość: fv Zgadzam się w 100% IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 09:47
    • Gość: Jerry Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.08.04, 10:11
      Tobie człowieku brak logiki.Spróbuję ci wytłumaczyć prostymi słowami, żeby nie
      było problemu z czytaniem ze zrozumieniem. Homoseksualista jest, owszem
      normalny i nie ma się czego wstydzić( chyba, że z jakiegoś innego powodu niż
      upodobania seksualne) Normalne inaczej jest społeczeństwo, które nie toleruje
      odmienności między dorosłymi ludźmi w sypialni. Normalne inaczej społeczeństwo
      uważa, że odmiennych w sypialni można/trzeba szczuć, obrażać i poniżać. Dlatego
      oni się boją tych kartotek. Jeszcze prościej mam tłumaczyć?
    • Gość: l. Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: 212.244.180.* 10.08.04, 10:15
      masturbacja też jest normalna, a chyba nie chciałbyś, aby ktoś ujawniał tego
      typu info o tobie.
    • Gość: aha Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: *.dip.t-dialin.net 10.08.04, 10:23
      Wy sie iddzcie wszyscy leczyc
    • Gość: pietia Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: *.crowley.pl 10.08.04, 11:00
      No zaraz. To skoro homoseksualista jest normalnym człowiekiem i nie ma czego
      sie wstydzić to jak go można zaszantarzować. Coś nie chalo. W mojej ocenie
      skoro tak chcą geje to wszyscy którzy wolą osoby płci przeciwnej też powinni
      zarządać zniszczenia swoich teczek. HETEROSEKSUALIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE
      SIĘ. Zniszczmy równierz wszystkie heteroteczki bo też mogą nas szantarzować tym
      że wolimy sypiać z osobami płci przeciwnej
      • Gość: zabawne? Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: 64.49.150.* 10.08.04, 11:05
        Pietia skoro juz chcesz byc blaznem, to nie badz slepy na fakty. Polskie
        spoleczenstwo (i sporo innych) tepi homoseksualizm a nie heterobohaterstwo.
        Dlatego twoja logika jest do kitu. Respect.
    • Gość: Antyhomoseksualist Wg. mnie homoseksualiści powinni być wymordowani.. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.04, 11:06
      Wg. mnie homoseksualiści powinni być wymordowani co do jednego!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: zabawne? Re: Wg. mnie homoseksualiści powinni być wymordow IP: 64.49.150.* 10.08.04, 11:11
        Czy ktos sie kiedys zastanawial skad biora sie w Polsce typy ludzkie
        posiadajace takie "opinie"? Bo o ile homofobia nie jest bynajmniej lokalnym
        polskim zjawiskiem, to tej zapalczywosci (rowniez w kwestiach rasy, religii,
        etc) nie spotyka sie zbyt czesto... ;-&
        • Gość: pd Re: Wg. mnie homoseksualiści powinni być wymordow IP: *.fornet.waw.pl / *.fornet.waw.pl 10.08.04, 11:58
          >> Wg. mnie homoseksualiści powinni być wymordowani co do jednego!!!!!!!!!!!!!!!
          > Czy ktos sie kiedys zastanawial skad biora sie w Polsce typy ludzkie
          > posiadajace takie "opinie"? Bo o ile homofobia nie jest bynajmniej lokalnym
          > polskim zjawiskiem, to tej zapalczywosci (rowniez w kwestiach rasy, religii,
          > etc) nie spotyka sie zbyt czesto... ;-&

          spoko spoko, to tylko charakterystyka forum Wybiórczej - mało tu frustratów,
          którzy tylko czekają na okazję, byle komuś dokopać? ;->
      • r306 Oto dowod 10.08.04, 11:17
        Gość portalu: Antyhomoseksualist napisał(a):
        > Wg. mnie homoseksualiści powinni być wymordowani co do jednego!!!!!!!!!!!!!!!

        Hehehe i wypowiedz tego faceta jest najlepszy wyjasnieniem dla osob, ktore nie
        widza logiki w postepowaniu homikow, bojacych sie tych akt.
      • Gość: HSZ NA FORUM WOLNO NAWOLYWAC DO MORDU?!!! IP: *.in-addr.btopenworld.com 11.08.04, 01:18
    • Gość: Conrad PANIE BIEDRON, NIE MA SIE PRZECIEZ CZEGO WSTYDZIC! IP: 194.154.219.* 10.08.04, 11:12
      Nic nie rozumiem - Biedron chce zniszczenia teczek a jednoczesnie wydziera
      sie "niech nas zobacza!". Albo sie wstydzi albo nie. He,he, a wiec jednak
      obciach byc homo?....
      Na tej zasadzie powinnismy spalic wszelkie inne teczki tez - Biedron ustawia
      sie ponad prawem!
      • Gość: fifi Re: PANIE BIEDRON, NIE MA SIE PRZECIEZ CZEGO WSTY IP: *.spray.net.pl 10.08.04, 11:19
        gratuluje pomyslow na niszczenie homosiow, moze jeszcze dorzucmy komory gazowe
        a w ogole to chodzi o to, ze te teczki homosiow to byly zalozone wlasnie z
        powodu tego, ze ktos byl homo. bez sensu jest porownywac wiec te teczki z
        teczkami heterykow. najlatwiej smiac sie z Biedronia, ale tutaj ma on racje:
        chyba ze jakis przestepca byl homo, to wtedy nie niszczyc, tylko o tym jego
        homoseksualizmie wzmianke wykreslic, i po klopocie, bedzie mial nasz szacowny
        IPN co robic przez nastepne pare lat smile
        pozdrawiam homo i hetero, ale nie pozdrawiam idiotow i faszystow
        f.
      • Gość: pd Re: PANIE BIEDRON, NIE MA SIE PRZECIEZ CZEGO WSTY IP: *.fornet.waw.pl / *.fornet.waw.pl 10.08.04, 12:05
        > Nic nie rozumiem - Biedron chce zniszczenia teczek a jednoczesnie wydziera
        > sie "niech nas zobacza!". Albo sie wstydzi albo nie. He,he, a wiec jednak
        > obciach byc homo?....

        wybacz, ale jeśli nie widzisz różnicy między podejmowaną samodzielnie przez
        samego zainteresowanego decyzją o `wyoutowaniu się', czyli otawrtym życiu bez
        ukrywania orientacji, a ujawnieniem się wskutek szantaży, to głęboko współczuję..


        > Na tej zasadzie powinnismy spalic wszelkie inne teczki tez - Biedron ustawia
        > sie ponad prawem!

        interesuąca teza, swiadczy o tym, ze nie rozumiesz o czym sie wypowiadasz tongue_out
    • Gość: tromba zniszczcie wszystkie kartoteki! IP: *.promontel.net.pl / *.promontel.net.pl 10.08.04, 11:15
      wtedy poza złodziejami w sejmie, będą nas rozkradać złodzieje na ulicy
    • Gość: antek z puszczy Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 11:26
      No cóż...nie mam opinii.
      • Gość: jawność Jestem za jawnością upodobań seksualnych IP: 200.83.0.* 10.08.04, 11:53
        Jak wszystko wiadomo, to nie ma możliwości uprawiania szantażu za nietypowe
        upodobania. Mnie też nikt nie będzie szantażował za wspólnie przeżyte
        szczęśliwe chwile z Gini!

        fotm.rotten.com/fotm/i-cant-breathe.html
    • Gość: xxxl Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: 81.15.254.* 10.08.04, 12:14
      droga od pedała do pedofila to tylko ciut cit, może nie warto likwidować...
      • r306 Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi 10.08.04, 12:22
        Wyjasnij - na czym polega to ciut.

        Hehehe, a tak swoja droga czy lesbijki tez chcesz bacznie obserwowac i
        odnotowywac w aktach policyjnych, czy tez akurat im to odpuszczasz, bo fajnie
        jest sobie na nie popatrzec? smile
    • as31 Błagam na kolanach: NIE NISZCZYĆ! Wpuścić tam "Fak 10.08.04, 12:19
      -t" i "Superexpres". Ubaw po pachy! Proszę, tak mało mamy radości w tej szarej
      rzeczywistości... Będą liczne rozrywki, i dla czerwonych, i dla czarnych, i dla
      wsystkich innych kolorów. Tylko jaka szkoda, że tam nie ma świeżego towaru,
      zakończyli w 1989...
    • Gość: Hetero Seryjny Re: IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 10.08.04, 12:22
      Szkoda że MO nie zdejmowało odcisków ludziom którzy uważają siebie za
      wyznacznik normalności i nie mają się czego wstydzić. Czy wtedy też
      wykazywałbyś taką logikę?? Skąd wiesz co jest w tych teczkach?? Wypowiadasz się
      po to żeby podsycać głupotę. Zamilcz, jesteś zerem!!!
    • Gość: skorpion44 Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi IP: *.homedns.org 10.08.04, 13:22
      Z podanej informacji wynika, że informacje n/t preferencji homoseksualnej
      zbierane były za PRL. Podawanie przez TOK-FM takiej informacji to czysta
      dezinformacja. Czyżby zajmujący się tematem redaktor radia nie znał prawa?,
      prawa wprowadzonego już w III RP! Przecież informacje o preferencjach
      homoseksualnych są zbierane (w majestacie prawa) do dziś! Mówi się, że "tamte"
      informacje mogą być wykorzystywane do szantażu, a te, zbierane dziś, do czego?
      Wstyd Panowie, tym bardziej, że z obserwacji Waszej działalności, podawanie
      połprawd to niejako "Wasza specjalność".
    • gandalph Re: Milicyjne kartoteki homoseksualistów do likwi 11.08.04, 11:36
      Gość portalu: gm napisał(a):

      > brak logiki.Albo homoseksualista jest normalny i nie ma sie czego wstydzic
      > albo jest normalny inaczej i nie powinien zajmowac np. stanowisk na których
      > może być szantazowany i wtedy taka wiedza jest potrzebna.
      Niestety, policje pod każdą szerokością geograficzną maja to do siebie, że
      lubią zbierać wszystko o wszystkich. Skoro żyjemy (podobno) w praworządnym
      państwie, to trzeba jej patrzeć na ręce, bo dzisiaj to będzie zbieranie tylko
      na homoseksualistów, jutro na łysych, a pojutrze na kulawych. Takie kartoteki
      nie mają żadnego uzasadnienia; w czasach, kiedy homoseksualizm w wielu krajach
      był przestępstwem, to zbieranie takich informacji można było łatwo uzasadnić -
      zbieranie materiału dowodowego o przestępstwie. Dzisiaj nie ma żadnego
      uzasadnienia i dlatego - dla zasady - należy domagać się zniszczenia tych
      wszystkich papierzysk. Dlatego, że - jak wspomniałem - dzisiaj chodzi "tylko" o
      homosi, a jutro...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka