Dodaj do ulubionych

co nas czeka?

01.11.21, 01:15
Z okazji Zaduszek, czyli Dziadów, pozwolę sobie przekazać co nas czeka. Inflacja wymknie się spod kontroli w ciągu najbliższych 6-10 miesięcy. Następnie, gdy wszyscy zaszczepieni zaczną umierać z powodu „efektów ubocznych” szczepionek, prędkość pieniądza zwolni i gdy wszystkie aktywa zmarłych ludzi zostaną zlikwidowane, potężna deflacja zniszczy ceny rynkowe aktywów - akcji, domów, obligacji i bitcoina - które są zabezpieczone przez... Populację.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: co nas czeka? 01.11.21, 08:25
   Niech wieś podnosi ceny kosztem miejskich pasożytów, a robotnicy budowlani rżną darmozjadów ze szkół i urzędów. W budowlance faktycznie tylko cement i zaprawy nie drożeją, bo sprowadza się je z Białorusi..
   • kalllka Re: co nas czeka? 01.11.21, 10:31
    … co nas czeka?
    To co już było:
    www.thetimes.co.uk/article/the-poles-are-britains-silent-minority-but-their-art-has-begun-to-speak-3htj6dkfj?fbclid=IwAR3_YLlDT_HEvmy104msGUSma8rR4Ik2UMvedThrGQBqs5boWDOFnVDvZaw

    oraz coś co było tylko inaczej:
    vangoghexpo.com/london/
    • qwardian Re: co nas czeka? 01.11.21, 11:33
     Jan Łaski kierował się ściśle kasą, trzy razy uciekał do Polski kiedy ją tracił, najpierw z Węgier, potem z Nierlandów, a na koniec z Anglii..
     • kalllka Re: co nas czeka? 01.11.21, 11:44
      Jego motto życiowe: bez laski.
      No i git integralna cześć jego osobowości- nazwisko, dała wyraz. Ciekawe to unoszenie się honorem to statystycznie oczywiście, narodowa umiejetność.
      A mnie się podoba, ze brytole zauważają nasza nieobecność.
   • kalllka Re: co nas czeka? 03.11.21, 12:34
    .. wracając do tematu. zmiany już ida.
    Dotychczasowy model prowadzenia biznesu- rozbudowana sieć globalnych zależności, zanika. I chociaż większość, polskich,komentatorów mitingu w Glasgow twierdzi ze nieobecność Rosji i Chin, a nadmiar aktywistów, świadczy raczej o jego prowincjonalizmie niż wymiernym znaczeniu dla energo eko nomii. Jednak fakt, ze dzisiejsza ekonomia opiera sie na wirtualnych- prądotwórczych zasobach, a zainteresowanie i obecność np. Indii głównego producenta greenhause-gas na świecie, a także mnogość „małych” (lokalnych) uzytkownikow na COP-26, wykazuje ze raczej nie ma odwrotu od „zielonego biznesu”a plan likwidacji cieplarnianych do 2050r. jest i realny bo wystarczajaco zdywersyfikowany mobilny -dajac oddech światowej gospodarce.
    Ciekawi mnie jak szybko my- Polacy, czy Zielonogorzanie np. odnajdziemy sie w tych planach; Wylejemy dziecko z kąpielą- bijąc pianę, czy zarobimy pieniądze na właściwym odczytaniu rzeczywistości i zielonego jezyka, ładu.


    Ale pandemia- wirtualna(!) to wymierny efekt globalnej polaryzacji danych(!)
    Autentycznie widać, ze nie ma odwrotu od „zielonego” biznesu. Jakkolwiek i nierealnie z punktu widzenia tzw polskich interesow brzmią plany globalnej likwidacji zadymienia- greebhause-gas, do 2050, to zainteresowanie Indii, największego wydalniczego gazow cieplarnianych i użytkownika starych technologii cieplnych wykazuje
    Mnie interesuje co Polska chociaż plan globalnej likwidacji greenhause gas do 2050r. z pozycji dzisiejszego homo sapiens, jest bezsensowny (oparty na tradycyjnie pozyskiwanej- wieloletnio „sprawdzanej” wiedzy(?) to oceniając dynamiczny rozwój ekono-logii / eko- nomia, logika/ wirtualnie pozycjonujacej, w lokalne środowiska i w eko-framework, to widać i chyba możemy być pewni, ze planowane na 30 lat zmiany, przygalopuja do nas dużo wcześniej.    Sporo zależy od tego czy będziemy umieć przekonać siebie, ze pieniądze to dywersyfikacja lokat a pozyskiw
    • kalllka Re: co nas czeka? 03.11.21, 12:49
     ..bełkot na dole, wynikł z braku miejsca w mobilnym edytorze, na notatki.
     Zatem bardzo proszę, o nie uwzględnianie go w ocenie mojej nicko- osoby.
     • qwardian Re: co nas czeka? 03.11.21, 14:07
      Ja wyłowię zawsze sens, również z obecności Indii, która wystawiła cygankę z wyciągniętą ręką i dzieckiem na drugiej, stosując szantaż moralny..
      www.business-standard.com/article/international/india-wants-compensation-for-climate-damages-caused-by-rich-nations-121102300139_1.html

      W zamian wynagrodzi nas Trzaskowskim i siostrzanymi rzekami, Wisłą i Gangesem..
      https://images91.fotosik.pl/549/288434c58c1e7f7amed.jpg
      • kalllka Re: co nas czeka? 03.11.21, 14:24
       Heh… wiedziałam ze się przyczepisz do oczyszczalni!
       Pamietam jak się wewnętrznie wzdrygalam, gdy oglądając jakiś film o Indiach, i z „obmywania” w świętej rzece .. ( I zdaje się ze z komentarzem sira Attenborough’) oraz ichniej nie konsekwencji.
       A co do Trzaskowskiego, to nam wrażenie ze dojrzewa do tego co mu przeznaczone. Nie ma bata, wychowany w rodzinie jazzowej, będzie wiedział co to jest synkopa.

  • herr7 Re: co nas czeka? 03.11.21, 13:02
   boomerang napisał:

   > Z okazji Zaduszek, czyli Dziadów, pozwolę sobie przekazać co nas czeka. Inflacj
   > a wymknie się spod kontroli w ciągu najbliższych 6-10 miesięcy. Następnie, gdy
   > wszyscy zaszczepieni zaczną umierać z powodu „efektów ubocznych” szczepionek, p
   > rędkość pieniądza zwolni i gdy wszystkie aktywa zmarłych ludzi zostaną zlikwido
   > wane, potężna deflacja zniszczy ceny rynkowe aktywów - akcji, domów, obligacji
   > i bitcoina - które są zabezpieczone przez... Populację.

   Zagrożenia chyba są jednak inne. Jeżeli w Europie przeprowadzą "rewolucję klimatyczną" to Stary Kontynent przejdzie jako siła gospodarcza do historii, tak jak już przeszedł jako siła polityczna. To co proponują ekobolszewicy to nic innego, jak stopniowa eutanazja kontynentu.

   Polska, której rząd zgodził się zamknąć elektrownie węglowe w zamian za pieniądze z Brukseli już teraz obudził się z ręką w nocniku. Gdyż jak się okazuje, jeżeli te pieniądze do nas dotrą to jedynie warunkowo. To nie jest nic innego, jak "Zaleszczyki" dla elit Trzeciej RP. Polska która już i tak utraciła suwerenność pod względem ekonomicznym stanie się zapominaną przez Boga i ludzi prowincją UE, takim zadupiem Europy zarośniętym przez nawłoć. Młodzi ludzie i tak uciekają do większych miast, a jeżeli "zielona gospodarka" pozbawi ich pracy to wielu wyjedzie do metropolii, gdzie mimo wszystko będzie łatwiej, ale też nie luksus.

   Światowe elity wprowadzają program depopulacji świata. Wiadomo, że nie dotknie on "nadludzi", tylko "podludzi". A tacy są w naszej części Europy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka