Dodaj do ulubionych

zjadanie ręki która karmi

20.11.04, 08:27
ten tytuł to mój kometarz do nieudanych jak dotychczas prób ratowania
finansów Państwa

czy ktoś tu na forum jest zainteresowany ratowaniem bardziej swojej ojczyzny
i jej mieszkańców niż RATOWANIEM ŚWIATA przed globalizacją?

na NEGATYWNE SKUTKI GLOBALIZACJi mała Polska ma niewielki wpływ tym bardziej,
że w tej globalizacji udział Polaków był znikomy jeśli wogóle jakiś był.
ale na to co się działo i dzieje w polsce w dziedzinie polityczno-gospodarczo-
przekupneo-złodziejskiej to już KAŻDY POLAK ma sporo do powiedzenia i
zrobienia
Obserwuj wątek
    • paranormalny Re: zjadanie ręki która karmi 20.11.04, 10:18
      A o so chozi??
      Zaproponuj coś!
      Ja też potrafię wytykać [innym], ale z konstruktywnymi wnioskami mam kłopotsad
      • 100krotki Re: zjadanie ręki która karmi 20.11.04, 10:53
        paranormalny napisał:

        > A o so chozi??
        > Zaproponuj coś!
        > Ja też potrafię wytykać [innym], ale z konstruktywnymi wnioskami mam kłopotsad

        fajny masz nicksmile
        z twoim nikiem to jest podobnie jak z tym co ja chciałabym zaproponować smile
    • 100krotki Re: paranormalny 20.11.04, 10:54
      jeśli paranormalny napiszemy jako PARA_normalny, to już jest bardziej
      zrozumiale dla pary smile
    • dokowski Negatywne skutki postępu technicznego 20.11.04, 11:55
      100krotki napisała:

      > NEGATYWNE SKUTKI GLOBALIZACJi

      Negatywne skutki oglądania telewizji, negatywne skutki seksu, negatywne skutki
      elektryczności ... wszystkie rzeczy, nawet najlepsze, mogą mieć negatywne
      skutki.

      Równie dobrze mogłabyś pisać o walce Polaków z seksem i elektrycznością zamiast
      z korupcją. Jeżeli należysz do antyglobalistów, to przyznaj się odważnie i
      uprawiaj swoją propagandę bez takiej manipulacji słowem. Za ten post zwracam Ci
      jedną z tych stokrotek.
      • 100krotki Re: Negatywne skutki postępu technicznego 20.11.04, 12:23
        dokowski napisał:

        > Jeżeli należysz do antyglobalistów, to przyznaj się odważnie i
        > uprawiaj swoją propagandę bez takiej manipulacji słowem. Za ten post zwracam
        Ci
        >
        > jedną z tych stokrotek.

        NIE należę do antyglobalistów!!!
        wprost PRZECIWNIE!!!
        ale widzę ZAGROŻENIA spowodowane NIERÓWNYM-ZBYT nierównym przepływem
        technologii, indiustralizacji oraz kultury w tem całym zbyt szybkim (zyski)
        przemieszczaniem się technologii XXI wieku

        ale to tylko w kwestii wyjaśnienia, bo watek ten w mojej intencji ma dotyczyć
        problemu Polski i Obywateli Polski w całym tym procesie europeizacji i
        globalizacji

        Dokowski
        ale dobrze, że zwróciłeś uwagę na to czy w tej dyskusji nie uczestniczą (w
        Polsce) w nadmiarze ci, którzy się deklarują jako antyglobaliści i
        antyeuropeiści w znaczeniu antyunijnym
        • dokowski A to przepraszam 20.11.04, 12:39
          100krotki napisała:

          > NIE należę do antyglobalistów!!! wprost PRZECIWNIE!!!

          miło mi, ja też
          • 100krotki Re: A to przepraszam 20.11.04, 12:52
            dokowski napisał:

            > 100krotki napisała:
            >
            > > NIE należę do antyglobalistów!!! wprost PRZECIWNIE!!!
            >
            > miło mi, ja też

            czyżby była już z nas paranormalna para?
            • dokowski Ja jeszcze nic nie wiem o swoich zdolnościach... 20.11.04, 16:39
              100krotki napisała:

              > czyżby była już z nas paranormalna para?

              ... wykraczających poza zwyczajny geniusz
              • 100krotki Re: Ja jeszcze nic nie wiem o swoich zdolnościach 20.11.04, 20:56
                dokowski napisał:

                > 100krotki napisała:
                >
                > > czyżby była już z nas paranormalna para?
                >
                > ... wykraczających poza zwyczajny geniusz

                jak jest dwoje to to jusz jest zwyczajny geniusz smile
                taki zaplanowany i pod wzajemnym nadzorem smile
    • czyzunia Re: zjadanie ręki która karmi 20.11.04, 20:22
      ale na negatywnych skutkach globalizacji polska dostaje w dupe.
      • czyzunia Re: zjadanie ręki która karmi 20.11.04, 20:25
        NIE JESTEM PRZECIWNICZKĄ ALE WIDZE NEGATYWBNE SKUTKI.
        to faktycznie paranormalne.
        • 100krotki Re: zjadanie ręki która karmi 20.11.04, 20:57
          czyzunia napisał:

          > NIE JESTEM PRZECIWNICZKĄ ALE WIDZE NEGATYWBNE SKUTKI.
          > to faktycznie paranormalne.

          i tu ja mam tak samo smile
      • 100krotki Re: zjadanie ręki która karmi 20.11.04, 20:57
        czyzunia napisał:

        > ale na negatywnych skutkach globalizacji polska dostaje w dupe.

        bo dupki dorwały się do władzy od kiedy sięgnę pamięcią
        • czyzunia Re: zjadanie ręki która karmi 20.11.04, 21:01
          w zabawie pt globalizacja polskie dupki maja gowno do powiedzenia.to sa
          mechanizmy niezalezne od nich . ale ze stolzmany i inne przytakują gorliwie to
          inna sprawa. globalizacją jest vtez wojenka w iraku.
          mozna globaliować kasą a jak nie idzie forsą to dobre jest m-16, tomahawki i
          inne zabawki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka