Dodaj do ulubionych

__ @-->--->----- Vist ___ Deja__ vu __ czyli__ pięknie__ witam__ :-)

30.08.01, 12:54

smile)) Kłaniam się pięknie czapką do ziemi ...

Właśnie wróciłem z vojaży letnich... mh... smile))

Jestem opalony, fizycznie sprawnieszy, zahartowany i dopisuje mi humor.

Witam smile))

1. Dziekuję tym u których gościłem. (Było extra !)

Całuję moich gości kiss (Jeśli coś było nie tak (?) sorry, nie byłem u siebie.)

2. Na maile odpiszę smile (Już dziś wieczorem smile


Także od dziś zaczynam czytać co napisaliście (wiele sobie obiecując).

smile)))

Vist_______________________________
P.S.
Hackerów pozrdawiam w wątku "świat".
Obserwuj wątek
    • Gość: max czapa:] IP: *.cezar.pl 30.08.01, 13:50
      vist napisał(a):

      >
      > smile)) Kłaniam się pięknie czapką do ziemi ...

      Nie musisz mi sie kłaniac!:] naprawde!
      Ale moze i ja sie doczekam ze nie bede musiał kłaniać sie jakimś ciemogrodzkim
      fiskalnym feudałom ;} i nastanie Oświecienie!
      Ale moze przeszedłes odpowiedni trening ukłonów to mozna jakos to wytłumaczyc! wink
      tego tamtego ... wprawa! i doswiadczenie nie? wink)





      pozdro!. Liberte!:]
      • vist Re: czapa:] ___ " ... czapką do ziemi, po polsku.." 30.08.01, 14:16
        Gość portalu: max napisał(a):

        > vist napisał(a):
        >
        > >
        > > smile)) Kłaniam się pięknie czapką do ziemi ...
        >
        > Nie musisz mi sie kłaniac!:] naprawde!

        " ... czapką do ziemi, po polsku ... "

        To tylko fragment wiersza smile)

        Może ktoś wie jakiego ? (Ja nie pamietamsmile

        > pozdro!. Liberte!:]

        smile)

        V._________
        • Gość: max Re: czapaaaa:] IP: *.cezar.pl 30.08.01, 14:47
          vist napisał(a):

          > Gość portalu: max napisał(a):
          >
          > > vist napisał(a):
          > >
          > > >
          > > > smile)) Kłaniam się pięknie czapką do ziemi ...
          > >
          > > Nie musisz mi sie kłaniac!:] naprawde!
          >
          > " ... czapką do ziemi, po polsku ... "
          >
          > To tylko fragment wiersza smile)
          >
          > Może ktoś wie jakiego ? (Ja nie pamietamsmile
          >
          > > pozdro!. Liberte!:]
          >
          > smile)
          >
          > V._________

          ja wiem ze to był poemat! tylko nie pamietam czy to był W.Broniewski ale jak
          Broniewski to sie nie zdziwie! a facio napisał tych totalitarnych wierszykow
          oj napisał z róznych działów i dziedzin!:] ( mozna sie zdziwic! )
        • sceptyk Re: czapa:] ___ 30.08.01, 16:23
          Zwrot ''klaniam sie czapkom do ziemi'' mozna umiejscowic w tzw. nizszych sferach.
          No bo kto dawniej nosil czapke (wylaczam tu szlachetnych co ''zywia i bronia'')?
          Sadze, ze rzecz sie dzieje wsrod lumpenproletariatu, z ktorego pochodzila
          wiekszosc komunistow. Pewno Broniewski.
          • Gość: M.S. Re: czapa:] ___ IP: *.dt.com.pl 30.08.01, 16:43
            sceptyk napisał(a):

            > Zwrot ''''klaniam sie czapkom do ziemi'''' mozna umiejscowic w tzw. nizszych sferac
            > h.
            > No bo kto dawniej nosil czapke (wylaczam tu szlachetnych co ''''zywia i bronia'''')
            > ?
            > Sadze, ze rzecz sie dzieje wsrod lumpenproletariatu, z ktorego pochodzila
            > wiekszosc komunistow. Pewno Broniewski.

            To był Broniewski, a kłaniał się rewolucji październikowej.

            Pozdrawiam
            M.S.

            • vist Re: czapa:] ____________________________ październikowa ? 30.08.01, 20:20
              Gość portalu: M.S. napisał(a):

              > To był Broniewski, a kłaniał się rewolucji październikowej.
              >
              > Pozdrawiam
              > M.S.

              smile) Ale.... ładnie zadałem...

              Cóż to siedzi w podświadomości ?

              Vist__________________________

              • sceptyk Re: czapa:] ____________________________ październikowa ? 31.08.01, 10:48
                Ja od dawna nosze sie z zamiarem wytoczenia procesu czerwonym, za nam w glowach
                tyle najrozniejszych glupot poumieszczali kosztem wiedzy. I tak deklamujemy o
                spustach stali zamiast mowic plynnie po, na przyklad, hiszpansku. Nie wiem
                tylko do kogo konkretnie moge sie zwrocic o odszkodowanie. Myszlisz, ze Kwach
                lub Miller czuja sie jakos odpowiedzialni?

                pzdr

                PS. Kurcze, myslalem ze Ci na urlopie ten podwojny odstep zginie. Na Forum jest
                wolnosc, nie musisz miedzy wierszami.
                • Gość: Vist Re: czapa:] ______________**______________ październikowa ? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 12:32
                  sceptyk napisał(a):
                  > Ja od dawna nosze sie z zamiarem wytoczenia procesu czerwonym, za nam w glowach
                  > tyle najrozniejszych glupot poumieszczali kosztem wiedzy.

                  ** Akurat z Broniewskim nie jest tak źle...
                  Miał gość przynajmniej temperament. Bez zahamowań potrafił napisać:

                  " Za tę dłoń podniesioną na Polskę

                  Kula w łeb ! "

                  > I tak deklamujemy o spustach stali zamiast mowic plynnie po, na przyklad,
                  hiszpansku.

                  ** Cytować Inkwizycję ? A może bohaterskiego generała Franco ?

                  > Nie wiem tylko do kogo konkretnie moge sie zwrocic o odszkodowanie.

                  ** he, he ... " Dajcie odszkodowanie bo mam na....ne w głowie ? "

                  > Myszlisz, ze Kwach lub Miller czuja sie jakos odpowiedzialni?

                  ** A może to im się najbardziej należy ?

                  > PS. Kurcze, myslalem ze Ci na urlopie ten podwojny odstep zginie. Na Forum jest
                  > wolnosc, nie musisz miedzy wierszami.

                  ** smile Mh... Chyba przybyło Ci trochę temperamentu (?) extra !
                  A i pamięć jeszcze całkiem, całkiem smile

                  Vist_____________________________________
    • jacek#jw Re: __ @-->--->----- Vist ___ Deja__ vu __ czyli__ pięknie__ witam__ 30.08.01, 16:44
      Witam

      Pozdr / Jacek
    • Gość: Blong Re: __ @-->--->----- Vist ___ Deja__ vu __ czyli__ pięknie__ witam__ IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 30.08.01, 16:55

      Witam pesymistycznie optymistycznego Klapouchego

      smile

      Blong
    • Gość: viri SALAM ALEJKUM ! IP: 213.195.155.* 30.08.01, 23:03
      witam sojusznika !
    • Gość: Vist ___ Ten wątek :-) ,_______ to jak kartoteka ? ____________________ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 12:43
      Miło jest wrócić smile.

      Dziękuję za przyjęcie wszystkim (to widać komu).

      Nieoczekiwany efekt kartoteki powitań się odsłonił (?).

      W niezamierzony sposób wiele osób nic nie pisze (?)

      ... choć wystarczy bezinteresone " cześć " ...

      Chyba nie lubicie mnie tutaj (?), albo lekceważycie.

      Z drugiej strony, chyba nie zasłużyłem na więcej...

      pzdr

      Vist______________________________________
      • Gość: Blong Re: ___ Ten wątek :-) ,_______ to jak kartoteka ? ___________________ IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 13:13
        Gość portalu: Vist napisał(a):

        > Miło jest wrócić smile.
        >
        > Dziękuję za przyjęcie wszystkim (to widać komu).
        >
        > Nieoczekiwany efekt kartoteki powitań się odsłonił (?).
        >
        > W niezamierzony sposób wiele osób nic nie pisze (?)
        >
        > ... choć wystarczy bezinteresone " cześć " ...
        >
        > Chyba nie lubicie mnie tutaj (?), albo lekceważycie.
        >
        > Z drugiej strony, chyba nie zasłużyłem na więcej...
        >
        > pzdr
        >
        > Vist______________________________________

        Nie przejmuj sie, gdyby wszystcy sie tylko witali i zegnali to by na tym forum
        nie bylo nic innego do czytania smile
        Pozdrawiam

        • Gość: Vist Re: ___ Ten wątek :-) ,_______ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 13:22
          Gość portalu: Blong napisał(a):

          > Nie przejmuj sie,


          Dzieki... dam sobie radę smile))

          Blongu ? Gdzie leży Żabkowska ..... ?

          V.______________
          • Gość: Blong Re: ___ Ten wątek :-) ,_______ IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 13:26
            nie od zaby a od zeba smile
            bardzo slynna ulica w Warszawie /obok Brzeskiej dla tych co nie znaja te
            klimaty smile/
            Pozdrawiam
            • Gość: bykk Re:do Vista IP: *.chello.pl 31.08.01, 13:45
              Witam Cię po urlopie!
              Czy Ząbkowska już "leży"?
              pozdrawiam Ciebie i takich innych
              • Gość: # Re:do Vista IP: *.wroclaw.tpnet.pl 31.08.01, 14:42
                Gość portalu: bykk napisał(a):

                > pozdrawiam Ciebie i takich innych

                Do stu fur beczek piolunu ocalonych z pozaru piorunow
                i adekwatnej ilosci kadz sprytusu - co sie z Wami porobilo.

                Toc jako psychoanalityk postyoungowski zrozumiec
                nie moge jak mogliscie Takich podswiadomosci nie
                bronic od bronie-w-skich.
                Widac ciezkie dziecinstwo typu Soso.

                Wysylam i wysylam odtrutki do Waszych podswiadomosci,
                ktore nieodtrute moga Wam splatac figla bez udzialu swiadomosci.
                Mialem kumpla prof. (TAK, TAK - amerykanie sami go zapisali do
                Naukowego Tow. dla swej chwaly, byl 1 z 3 w Europie od sladow akustycznych),
                ktory nagral moj glos na laptopie: "zabij" i "bedziesz mial poszerzone pole widzenia
                i precyzje z refleksem po ciezkim zranieniu, bez uczucia bolu".
                Po czym przesunal to widmo w dziedzinie nieczasowej w wyzsze pasmo
                i kazal mi odsluchac siebie , po ponownej zmianie do dziedziny czasu.

                Efekt pewnie obserwujecie - "zabijanie watkow"
                przez # -sza. Bylem rowniez na pogrzebie przyjaciela Profesora.
                Serdecznie pozdrawiam podswiadomych broniewskich
                a szczegolnie Vist w ciemno.
                Uwazaj na amer. reklamy glosowe !
                J feel a huge shortage of subconcious objects to my Forum laboratory.
                #
                • Gość: Vist Re:od Vista______________do__________#-sza___ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 22:52
                  Gość portalu: # napisał(a):

                  > Toc jako psychoanalityk postyoungowski zrozumiec
                  > nie moge jak mogliscie Takich podswiadomosci nie
                  > bronic od bronie-w-skich.
                  > Widac ciezkie dziecinstwo typu Soso.
                  >
                  Szanowny # ! smile

                  Jestem wielbicielem Twojej przedwojennej erudycji. Tak.

                  Czytam wszystkie Twe posty, a szczególnie te tak krótkie jak powyższy.

                  Często moje luki w łacińskim wykształceniu nie pozwalają podążać
                  za światłem poruszonej emocjami metodologicznie nienagannej osnowy.

                  Często zastanawiam się jak Ci trudno jest obcować z ludem przesiąkniętym
                  psychomanipulacjami z supermarketów...

                  Jednak cieszę się Twą słabością którą nazwę uzależnieniem od forum, bo
                  gdy się wysilę i mam dobry dzień, to zdaje mi się że pojmuję treści i
                  przesłania które do nas kierujesz.

                  A skoro już Junga przywołujesz, muszę się przyznać (że podobnie jak on)
                  mam słabość do piktogramicznych scaleń pochodzących z Zen, choć do światłości
                  łacińskiej linearnej logiki to nie przystoi (taje)...

                  pzdr

                  Vist________________________
    • tyu Re: __ @-->--->----- Vist ___ Deja__ vu __ czyli__ pięknie__ witam__ 31.08.01, 17:20
      Nie wiem, co napisali moi przedmówcy, chyba powitania. No to pięknie witam i
      ja - może znowu na tym forum zacznie się dziać coś pozytywnego?
      • Gość: Vist __@- Vist ___ Deja__ vu ______ >>>>______do_____ Tyu IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 22:55
        tyu napisał(a):

        > Nie wiem, co napisali moi przedmówcy, chyba powitania. No to pięknie witam i
        > ja - może znowu na tym forum zacznie się dziać coś pozytywnego?


        smile)

        Sorry, ale w wątku o PZU chyba już namieszałem sad

        Ale obiecałem że się poprawię smile

        pzdr

        Vist_________________________
    • Gość: jolka Re: __ @-Vist Deja vu czyli pięknie witam :-) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.01, 05:23
      Rzecz oczywista ja także mile albo miło witam nieznanego Vista.smile)
      Zapytuję uprzejmie o stan intelektu po urlopie, ponieważ nie był omawiany.
      Pozdrawiam bezinteresownie.
      VAFIYGI
      • Gość: Vist Re: __ -Vist Deja vu_____>>> Jolka IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.09.01, 15:16
        Gość portalu: jolka napisał(a):
        > Rzecz oczywista ja także mile albo miło witam nieznanego Vista.smile)
        > Zapytuję uprzejmie o stan intelektu po urlopie, ponieważ nie był omawiany.
        > Pozdrawiam bezinteresownie.
        > VAFIYGI

        smile Jolu !

        Stan mojego intelektu (?) ...

        Chyba zbyt wyluzowany smile, skoro zacząłem od Broniewskiego smile

        Całuję kiss

        Vist________________________________
    • Gość: witek Re: __ @-->--->----- Vist ___ Deja__ vu __ czyli__ pięknie__ witam__ IP: *.chello.pl 01.09.01, 11:01
      Niewiele zdążyliśmy z sobą pogadać, przed Twoim zniknięciem/ nie wiem czy nawet
      pamiętasz/, ale wspominam to przyjemnie.
      Nie pchałem się z powitaniami bo wiem, że wiele osób jest Ci bliskich od dawna.
      Witam, czasami myślałem o tym, że szkoda, że Cię nie ma. Działo sie tutaj trochę
      różności...
      Pozdrawiam. Witek
      • Gość: # Re: __ @-->--->----- Vist ___ Deja__ vu __ czyli__ pięknie__ witam__ IP: *.wroclaw.tpnet.pl 01.09.01, 12:41
        Gość portalu: witek napisał(a):

        > Niewiele zdążyliśmy z sobą pogadać, przed Twoim zniknięciem/ nie wiem czy nawet
        > pamiętasz/, ale wspominam to przyjemnie.
        > Nie pchałem się z powitaniami bo wiem, że wiele osób jest Ci bliskich
        > Pozdrawiam. Witek

        Witka pozdrawiam.
        Tyle co przeczytalem najwieksza kalumnie na swoj temat w watku
        "zadurzonych" w MIR -JAM ( JAM ci twoja - borbo o MIR!) od przemilego
        skadinad Borsuka. Jakobym mogl palic w ... nie, nie "Extramocne"!

        Wojenko. wojenko co zes Ty za Pani...

        A tu masz Ci - plaster Vista na wszystkie moje "bypassy" patriotyczne
        (Religa - tez patriota - wynalazl polski zwrot "obejscia") i znow krew
        gotowa do przelania za honor sie toczy w zacerowanych meandrach
        pogubionej polskosci.

        Wracajac w poblizu Bukaresztu do pozostawionego na rynku
        "duzego fiata" w 1983 zastalem czekajaca staruszke, ktora ani godziny nie przezyla
        na terenach, kiedykolwiek bedacych historycznie w granicach Polski
        Bula to NAJWIEKSZA duchem patriotka Polka. Chciala porozmawiac po polsku
        i w upale czekala 2 godziny. Jej rodzice wyjeczhali z Zaleszczyk do Czerniowcow.
        Tam sie urodzila i wyszla za maz za zandarma rumunskiego.
        w latach I WS rodzice tez uciekli w obawie przed bolszewikami, ostrzezeni przez policje rumunska.
        Miala jednego brata rodzonego Austriaka - antypolaka, drugiego Niemca - hitlerowca,
        dwie siostry w Polsce, bodaj jedna zwiazana z bolszewikami. Nigdy ich nie odwiedzila.
        Jej wnuk skonczyl studia i majac 1/16 krwi polskiej bylprzesladowany i zeslany w Karpaty
        do szkoly bez pradu. Sama jedzac jedna rybe na miesiac wysylala mu paczki.
        Byla bohaterka przezycia w systemie totalitaryzmu Caucesku, ktory oddal dlugi
        "zachodowi". Uparla sie by mnie poczestowac kawa. Opowiedzial mi jak zmarl jej syn
        w szpitalu, bo bez 10 dkg kawy i paczki Marlboro nie dostal lekow i wypisano go ze szpitala.
        Potem zalatwiana kawa poczestowala mnie.

        Pozdrawiam Vista - To nie uzaleznienie - to virtuautogenna szczepionka antymoderniczna.
        Wzmacnia kregoslup - a mam niezaleczona do konca lekka skolioze
        w odcinku S1 do L4. K i P mam dobre. Nie chcialem krocej. Przepraszam
        • bykk Re:do Hasza 01.09.01, 13:47
          Hasz,pisz proszę krótko i zwięźle!
          Długi post,to przegięcie(moim skromnym zdaniem)!
          Wiem,że masz dobre intencje,ale za długie!
          pozdrawiam
          PS.Tyu,widzę, że po urlopie trochę Ci "przyszło" do głowy!
          pozdrawiam serdecznie
          • Gość: # Re:do Hasza IP: *.wroclaw.tpnet.pl 01.09.01, 15:18
            Obiecuje. Ostatnio musialem wyprostowac
            sposoby dyskusji ze mna. To ostatni raz.
            Gadulstwo to oznaka starosci - masz racje.
            Pozdr. Nie wystartowal bys do Senatu ze mna, zanim go zamkna
            i dopoki wszystkiego nie rozkradli ?
        • Gość: Vist __ @- Deja__ vu __ >>> # __ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.09.01, 15:25
          Gość portalu: # napisał(a):
          > - To nie uzaleznienie - to virtuautogenna szczepionka antymoderniczna.
          > - Wzmacnia kregoslup -

          smile

          To takie wzmocnienie usztywniające ?

          Modernistyczne podejście materiałoznawcze pozukuje wzmocnień w odsztywnieniach...

          Ugięcie pod naporem to optymalny opór smile)) - mawiają.

          Z Zaleszczyków do Jackowa poszły punkty ciężkości.

          pzdr smile

          Vist_________________________
      • Gość: Vist ___ Deja__ vu __ czyli__ historia_Polski_na_ Haiti_____>> Witek__ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.09.01, 15:12
        Gość portalu: witek napisał(a):

        > Niewiele zdążyliśmy z sobą pogadać, przed Twoim zniknięciem/ nie wiem czy nawet
        > pamiętasz/, ale wspominam to przyjemnie.

        Twoje opowieści o filopolonistach z Haiti, dla mnie wspaniałe smile

        Wpisałem w swoje annnały.

        pzdr

        Vist_______________________
        • Gość: witek Re: ___ Deja__ vu __ czyli__ historia_Polski_na_ Haiti_____>> Witek__ IP: *.chello.pl 01.09.01, 17:04
          Gość portalu: Vist napisał(a):

          > Gość portalu: witek napisał(a):
          >
          > > Niewiele zdążyliśmy z sobą pogadać, przed Twoim zniknięciem/ nie wiem czy
          > nawet
          > > pamiętasz/, ale wspominam to przyjemnie.
          >
          > Twoje opowieści o filopolonistach z Haiti, dla mnie wspaniałe smile

          > Wpisałem w swoje annnały.
          >
          > pzdr
          >
          > Vist_______________________


          _______________________________________------------
          Miło mi, że zapamiętałeś to niezwykłe spotkanie z Marcelem August.
          Pozdrawiam. Witek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka