
)) Kłaniam się pięknie czapką do ziemi ...
Właśnie wróciłem z vojaży letnich... mh...

))
Jestem opalony, fizycznie sprawnieszy, zahartowany i dopisuje mi humor.
Witam

))
1. Dziekuję tym u których gościłem. (Było extra !)
Całuję moich gości

(Jeśli coś było nie tak (?) sorry, nie byłem u siebie.)
2. Na maile odpiszę

(Już dziś wieczorem
Także od dziś zaczynam czytać co napisaliście (wiele sobie obiecując).

)))
Vist_______________________________
P.S.
Hackerów pozrdawiam w wątku "świat".