Dodaj do ulubionych

NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA

IP: 5.2.1R* / *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.02, 17:22
To,ze pozwala sie dzis publikowac tak anty-smeickie i bezczelne klamstwa,jakie
publikuje chocby Jerzy Robert Nowak to skandal! Jak mozna takich ludzi
tolerowac? Ten pseudo-historyk falszuje historie obarczajac przy tym Zydow
WINA ZA HOLOCAUST! To jest zupelne zero! Powinno sie go zamknac w zakladzie
psychiatrycznym albo w wiezeniu.
Obserwuj wątek
    • wild i proponujesz wprowadzić nazistowską cenzure? 07.06.02, 17:30
      i karać więzieniem za myśli? smile) uahaha
    • Gość: niewazne Wolnosc IP: 5.2.1R* / *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.02, 17:44
      Czy homoseksualisci tez powinni dostac wszystkie prawa (np. do slubu) w
      imie "wolnosci slowa"?
      • wild Cenzura-litery były tak cieżkie że wbiły sie w oko 07.06.02, 17:49
        Gość portalu: niewazne napisał(a):

        > Czy homoseksualisci tez powinni dostac wszystkie prawa (np. do slubu) w
        > imie "wolnosci slowa"?

        a po co są śluby? smile)

        zasada oko za oko ząb za ząb - nie ma uszczerbu fizycznego np. wybitego zęba- nie
        ma przestępstwa... reszta to wyobraźnie inkwizytorów smile)
      • Gość: niewazne Niech zyje wolnosc,wolnosc i swoboda i dziewczyna IP: 5.2.1R* / *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.02, 17:52
        "Niech zyje wolnosc,wolnosc i swoboda...i dziewczyna mloda" - rodem z Disco
        Polo.

        Jestes za wolnoscia spod znaku zacofanego wiejskiego prymitywa,pseudo-
        historyka,ktory zaprzecza np. temu,ze Polacy wogole brali w Holokauscie udzial?
        Przeciez to jest udokumentowane.
        • psycholog.w nazista - narodowy kolektywista 07.06.02, 17:55
          Jednym z najbardziej przerażających rezultatów antyindywidualistycznych
          tradycji, które nie potrafiły nauczyć Niemców tolerancji, był antysemityzm
          narodowych socjalistów. Każde etatystyczne rządy opierają się na tworzeniu
          kozłów ofiarnych obwinianych za niepowodzenia mające faktycznie swój początek w
          administracji. Normalnie jednak tymi kozłami ofiarnymi są krytycy,
          intelektualiści, nonkonformiści i cudzoziemcy. Oczywiście te kozły ofiarne też
          były przez nazistów używane. Ale swoją najzagorzalszą nienawiść naziści
          skierowali przeciwko Żydom. Nienawiść ta opierała się na wierze, że jakaś osoba
          może być częścią spisku zwyczajnie na mocy urodzenia. Nie da się wyjaśnić,
          dlaczego tak wielu Niemców poparło ten absurdalny, nieracjonalny pogląd, jeśli
          nie weźmie się pod uwagę długiej tradycji kolektywistycznego, nietolerancyjnego
          myślenia.

          To antyindywidualistyczne myślenie wciąż funkcjonuje, na przykład wtedy, gdy
          uważa się Niemców (lub oni sami siebie uważają) za zbiorowo winnych faszyzmu,
          nawet jeśli urodzili się (jak ja) po wojnie. Lub gdy po ekscesach brytyjskich
          kibiców w Brukseli w 1985 r. obciąża się odpowiedzialnością cały
          brytyjski "naród".

          co myślisz o hasle "Izrael dla Izraelczyków" lub "Polska dla Polaków"?

          oraz o haśle "Palestynczycy do Palestyny"?
          • Gość: niewazne W odpowiedzi IP: 5.2.1R* / *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.02, 18:03
            Ale w ten sposob trzeba tez uznac fakt,ze byli tacy Polacy co brali
            udzial w mordowaniu Zydow.Ktos kto podwarza historycznie udokumentowane
            fakty i robi to jeszcze w imie "Syna Dawidowego" -Jezusa,dla mnie jest zykla
            kanalia! Zobacz jak w Radiu Maryja,Nowak wysmiewa sie z "gwiazdy
            Dawida".Powiedz mi,dlaczego? Jaki to chrzescijanin co to nienawidzi Dawida
            i symbolow Izraela?

            A oczywiscie,ze idiotyzmem jest np. obarczanie wszystkich Niemcow
            za Holocaust! Tu sie zgodze.To napewno.Trzeba poprostu byc uczciwym
            w stosunku do historii.Tak samo z Jedwabne.Poniewaz caly czas
            nie znamy dokladnie faktow,twierdzenie,ze zrobili to Niemcy
            tez nie jest uczciwe.Moze sie okazac uczciwe,ale w tej chwili trudno
            osadzic.Nowak jednak juz osadzil.
            • wild a kogo obchodzi tekst na papierze toaletowym? 07.06.02, 18:11
              pytam sie co myslisz o hasle "Polska dla Polaków" "Izrael dla Izraela"
              i "Palestynczycy do Palestyny"

              czy coś trudnego w odbiorze? smile)
          • Gość: Murphy Re: nazista - narodowy kolektywista IP: *.umcs.lublin.pl 10.06.02, 17:55
            psycholog.w napisał(a):

            > Jednym z najbardziej przerażających rezultatów antyindywidualistycznych
            > tradycji, które nie potrafiły nauczyć Niemców tolerancji, był antysemityzm
            > narodowych socjalistów. Każde etatystyczne rządy opierają się na tworzeniu
            > kozłów ofiarnych obwinianych za niepowodzenia mające faktycznie swój początek w
            >
            > administracji. Normalnie jednak tymi kozłami ofiarnymi są krytycy,
            > intelektualiści, nonkonformiści i cudzoziemcy. Oczywiście te kozły ofiarne też
            > były przez nazistów używane. Ale swoją najzagorzalszą nienawiść naziści
            > skierowali przeciwko Żydom. Nienawiść ta opierała się na wierze, że jakaś osoba
            >
            > może być częścią spisku zwyczajnie na mocy urodzenia. Nie da się wyjaśnić,
            > dlaczego tak wielu Niemców poparło ten absurdalny, nieracjonalny pogląd, jeśli
            > nie weźmie się pod uwagę długiej tradycji kolektywistycznego, nietolerancyjnego
            >
            > myślenia.
            >
            > To antyindywidualistyczne myślenie wciąż funkcjonuje, na przykład wtedy, gdy
            > uważa się Niemców (lub oni sami siebie uważają) za zbiorowo winnych faszyzmu,
            > nawet jeśli urodzili się (jak ja) po wojnie. Lub gdy po ekscesach brytyjskich
            > kibiców w Brukseli w 1985 r. obciąża się odpowiedzialnością cały
            > brytyjski "naród".
            >
            > co myślisz o hasle "Izrael dla Izraelczyków" lub "Polska dla Polaków"?
            >
            > oraz o haśle "Palestynczycy do Palestyny"?

            Raczej Palestyna dla Palestyńczyków.

        • lustrator _______________dokumentacja_______________________ 07.06.02, 17:59
          Gość portalu: niewazne napisał(a):

          > "Niech zyje wolnosc,wolnosc i swoboda...i dziewczyna mloda" - rodem z Disco
          > Polo.
          >
          > Jestes za wolnoscia spod znaku zacofanego wiejskiego prymitywa,pseudo-
          > historyka,ktory zaprzecza np. temu,ze Polacy wogole brali w Holokauscie udzial?
          > Przeciez to jest udokumentowane.

          ********************

          M. Begin - premier Izraela:
          ,,Spośród 30 milionów Polaków, może stu pomogło Żydom. To dziesiątki tysięcy
          katolickich księży nie ura-towało żadnego żydowskiego życia..."

          1. Szamir - premier Izraela:
          ,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki"

          M. Buber - socjolog:
          ,,Elementarną nienawiść do Żydów, ten wybuch z głębi jaźni widziałem w Polsce,
          lecz nigdy w Niemczech"

          ,,Messanger" - pismo syjonistycznego B'nai-B'rith:
          ,,Polacy wymordowali większość Żydów"

          M. Dimont - w książce:,,Żydzi, Bóg, historia":
          ,,Postępek Polski byt najbardziej haniebny. Bez protestu wydała ona Niemcom
          2.800.000 Żydów"

          ,,Kornes" - izraelskie czasopismo:
          ,,0bozy śmierci nie mogły się utrzymać w żadnym innym kraju, tyko w Polsce"

          ,,Detroit News":
          ,,Nawet, jeżeli udałoby się uciec z getta do lasów, Polacy i tak by ciebie zabili"

          ,,The Jewish Times":
          ,,Polacy robią, pieniądze na żydowskiej krwi"


          lustrator



        • Gość: U Re: Niech zyje wolnosc,wolnosc i swoboda i dziewcz IP: *.gis.net 08.06.02, 01:30
          Gość portalu: niewazne napisał(a):

          > "Niech zyje wolnosc,wolnosc i swoboda...i dziewczyna
          mloda" - rodem z Disco
          > Polo.
          >
          > Jestes za wolnoscia spod znaku zacofanego wiejskiego
          prymitywa,pseudo-
          > historyka,ktory zaprzecza np. temu,ze Polacy wogole
          brali w Holokauscie udzial?
          > Przeciez to jest udokumentowane.



          Najpierw zajmij sie swoimi,ktorzy pomagali
          hitlerowcom-Romkowskimi,Ordnung Hutters,swojakami
          -ginieralami Wehrmahtu i komisarzami-tych od
          katynia,glodu ukrainskiego i GULAGow,a potem bedziemy
          gadac o polskich.
    • psycholog.w następny totalitarny narodowy kolektywista -cenzor 07.06.02, 17:58
      Jednym z najbardziej przerażających rezultatów antyindywidualistycznych
      tradycji, które nie potrafiły nauczyć Niemców tolerancji, był antysemityzm
      narodowych socjalistów. Każde etatystyczne rządy opierają się na tworzeniu
      kozłów ofiarnych obwinianych za niepowodzenia mające faktycznie swój początek w
      administracji. Normalnie jednak tymi kozłami ofiarnymi są krytycy,
      intelektualiści, nonkonformiści i cudzoziemcy. Oczywiście te kozły ofiarne też
      były przez nazistów używane. Ale swoją najzagorzalszą nienawiść naziści
      skierowali przeciwko Żydom. Nienawiść ta opierała się na wierze, że jakaś osoba
      może być częścią spisku zwyczajnie na mocy urodzenia. Nie da się wyjaśnić,
      dlaczego tak wielu Niemców poparło ten absurdalny, nieracjonalny pogląd, jeśli
      nie weźmie się pod uwagę długiej tradycji kolektywistycznego, nietolerancyjnego
      myślenia.

      To antyindywidualistyczne myślenie wciąż funkcjonuje, na przykład wtedy, gdy
      uważa się Niemców (lub oni sami siebie uważają) za zbiorowo winnych faszyzmu,
      nawet jeśli urodzili się po wojnie. Lub gdy po ekscesach brytyjskich
      kibiców w Brukseli w 1985 r. obciąża się odpowiedzialnością cały
      brytyjski "naród".

      co myślisz o hasle "Izrael dla Izraelczyków" lub "Polska dla Polaków"?

      oraz o haśle "Palestynczycy do Palestyny"?

    • indris Pomylenie ustrojów 07.06.02, 18:00
      "niewazne" pisze: "To,ze pozwala sie dzis publikowac... "

      Coś się mu ustroje pomyliły. W III RP publikuje się BEZ pozwolenia. "Pozwalało"
      się (lub nie) w PRL. Ale to se ne vrati.
      • Gość: niewazne Juz mowilem,ze waszym sposobem mozna zezwolic IP: 5.2.1R* / *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.02, 18:28
        na rozjezdzanie ludzi samochodem w imie wolnosci.To nie o taka wolnosc chodzi
        w kapitalizmie.Wolnosc slowa ma tez swoje granice.Ktos kto falszuje
        historie nie moze byc traktowany na rowni z tym co glosi historyczna
        prawde.
        • wild zgadzam sie 07.06.02, 18:36
          Gość portalu: niewazne napisał(a):

          > na rozjezdzanie ludzi samochodem w imie wolnosci.

          tak! jak ktoś przejechał np. dziecko na przestanku w imię wolności przejedzie sie
          po mordercy smile

          oko za oko ząb za ząb?

          To nie o taka wolnosc chodzi
          > w kapitalizmie.Wolnosc slowa ma tez swoje granice.Ktos kto falszuje
          > historie nie moze byc traktowany na rowni z tym co glosi historyczna
          > prawde.

          Wolność słowa to ciąg liter jakie sobie wpiszesz np. że 2+2=4 lub 2+2=5
          zabronisz pisać? - jesteś totalitarnym nazista, inkwizytorem, stalinowcem


          PS. czy zauważasz róznice w syjonizmie lub polonizmie Cenzorze Nieważne? smile
          jeżeli nie w czym problem? smile)
        • wild i "kapitalistycznie" wynajmij urzędasów do ... 07.06.02, 18:40
          przegladania internetu smile za swoje pieniądze! ja niechce
          • Gość: niewazne Socjalizm w Radiu Maryja IP: 5.2.1R* / *.cpe.net.cable.rogers.com 07.06.02, 18:57
            Co na to powiesz?
            • wild Narodowy Socjalizm rabbi R. (polski sharonowiec?) 07.06.02, 19:06
              Gość portalu: niewazne napisał(a):

              > Co na to powiesz?

              to samo powiem na narodowy socjalizm w Izraelu lub w Kanadzie itd. smile)
              dzieci Marksa dzieci Etosa dzieci Faszyzmu dzieci narodowego kolektywizmu
              dzieci karania za mysli dzieci dotacji dzieci subwencji dzieci zasiłków
              dzieci "darmowych" obiadów dzieci przymusu nauczania dzieci Vatu dzieci (
              dorosłe? rzadajace darmowych studii ) itd.

              super! nieee? smile

        • indris Pomieszania z poplątaniem ciąg dalszy 07.06.02, 19:11
          Oczywiście rozjeżdżanie samochodem ze swobodą wypowiedzi nie ma nic wspólnego.
          A od ustalania prawdy historycznej nie jest państwo. Ograniczeniem wolności
          słowa może być karalność POMÓWIEŃ (nie mylić ze zniewagami). Ale tego powinno
          się dochodzić w powództwie cywilnym. Inaczej trzeba by ustanowić Państwową
          Komisję Prawdy Wszelakiej, z odpowiednią armią Stróżów Prawdy. Ale - jak pisał
          Jasienica - "zespół takich stróżów a uprzywilejowana kasta to jedno". Niektórzy
          zresztą pamiętają taki zespół z lat PRL, w Warszawie mieścił się na ul. Mysiej.
          Takie problemy Amerykanie rozwiązali ponad 200 lat temu w Pierwszej Poprawce do
          ich konstytucji i mają z nimi spokój.
    • Gość: wikul Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA IP: *.acn.waw.pl 07.06.02, 23:18
      Gość portalu: niewazne napisał(a):

      > To,ze pozwala sie dzis publikowac tak anty-smeickie i bezczelne klamstwa,jakie
      > publikuje chocby Jerzy Robert Nowak to skandal! Jak mozna takich ludzi
      > tolerowac? Ten pseudo-historyk falszuje historie obarczajac przy tym Zydow
      > WINA ZA HOLOCAUST! To jest zupelne zero! Powinno sie go zamknac w zakladzie
      > psychiatrycznym albo w wiezeniu.


      Nowak nie bada obiektywnych źródeł historycznych , on pisze historię od nowa po
      swojemu , na zapotrzebowanie określonych środowisk .
      A czy karać ? . W skrajnych wypadkach polskie prawo na to pozwala ale nie
      więzieniem . Precedensy były a dotyczyły tzw.kłamstwa oświęcimskiego .

      • Gość: wild czy mógłbyś powiedzieć coś o historyku Grossie?:)) IP: *.net.bialystok.pl / 192.168.1.* 07.06.02, 23:25
        Gość portalu: wikul napisał(a):

        > Gość portalu: niewazne napisał(a):
        >
        > > To,ze pozwala sie dzis publikowac tak anty-smeickie i bezczelne klamstwa,j
        > akie
        > > publikuje chocby Jerzy Robert Nowak to skandal! Jak mozna takich ludzi
        > > tolerowac? Ten pseudo-historyk falszuje historie obarczajac przy tym Zydow
        > > WINA ZA HOLOCAUST! To jest zupelne zero! Powinno sie go zamknac w zakladzi
        > e
        > > psychiatrycznym albo w wiezeniu.
        >
        >
        > Nowak nie bada obiektywnych źródeł historycznych , on pisze historię od nowa po
        >
        > swojemu , na zapotrzebowanie określonych środowisk .
        > A czy karać ? . W skrajnych wypadkach polskie prawo na to pozwala ale nie
        > więzieniem . Precedensy były a dotyczyły tzw.kłamstwa oświęcimskiego .


        Precedensy były a dotyczyły tzw.kłamstwa oświęcimskiego

        na czym te kłamstwo polegało? smile)
    • Gość: polishAM Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA IP: *.nas39.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 08.06.02, 03:59
      Robert Nowak ujawnia zydowskie klamstwa. Przypomne, ze podpis Zyda Lazara
      Kaganovicza byl na rozkazie skazujacym polskich oficerow w Katyniu. Partyzanci
      zydowscy mordowali Polakow w Koniuchach i Siemiatycze. Zydzi wysylali Polakow
      na Sybir. Po wojnie Zydzi stanowili 80% aparatu bezpieczenstwa, ktore skazywalo
      Polakow na smierc. Salomon Morel Zyd byl jednym z najwiekszych w historii
      masowym morderca w obozach koncentracyjnych.
      Nazisci i Zionisci byli do roku 1941 sojusznikami i w styczniu tego roku
      Avraham Stern lider organizacji Lehi oferowal Hitlerowi pelne poparcie.

      Przypomne tylko, ze probowano nie dopuscic ksiazek Jerzego Roberta Nowaka jako
      lektury ale akcja ta zakonczyla sie dla zydonazistow niepowodzeniem.
      • Gość: zyx Polak Dzierzynski podpisywal masowe wyroki IP: *.rdu.bellsouth.net 08.06.02, 05:30
        smierci na wielu setkach tysiecy ludzi. Czy dlatego ze Polak, czy Rosjanin? Moze
        dlatego ze sluzyl morderczemu systemowi. Wiele narodowosci mialo swoich katow we
        wladzach ZSRR. Uratowanie kazdego zycia zydowskiego w III Rzeszy wymagalo
        pozwolenia hitlerowcow. Polacy tez przez 44 lata wspolpracowali ze swoimi
        oprawcami> Moze nawet czlonkowie twojej rodziny , szynka. jedz do Polski, niech
        cie tam rodacy twoi kradna.
        Gość portalu: polishAM napisał(a):

        > Robert Nowak ujawnia zydowskie klamstwa. Przypomne, ze podpis Zyda Lazara
        > Kaganovicza byl na rozkazie skazujacym polskich oficerow w Katyniu. Partyzanci
        > zydowscy mordowali Polakow w Koniuchach i Siemiatycze. Zydzi wysylali Polakow
        > na Sybir. Po wojnie Zydzi stanowili 80% aparatu bezpieczenstwa, ktore skazywalo
        >
        > Polakow na smierc. Salomon Morel Zyd byl jednym z najwiekszych w historii
        > masowym morderca w obozach koncentracyjnych.
        > Nazisci i Zionisci byli do roku 1941 sojusznikami i w styczniu tego roku
        > Avraham Stern lider organizacji Lehi oferowal Hitlerowi pelne poparcie.
        >
        > Przypomne tylko, ze probowano nie dopuscic ksiazek Jerzego Roberta Nowaka jako
        > lektury ale akcja ta zakonczyla sie dla zydonazistow niepowodzeniem.

        • Gość: polishAM Re: Polak Dzierzynski podpisywal masowe wyroki IP: *.nas39.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 08.06.02, 06:18
          My Polacy nie mamy problemu ze wskazaniem rodakow ktorzy zezwierzecili sie. My
          nie aprobujemy bezkrytycznego szowinizmu. Feliks Dzierzynski i druga padlina
          Julian Marchlewski nie uwazali sie za Polakow ale nimi byli. Feliks tylko raz w
          zyciu przypomnial sobie, ze jest czlowiekiem. Marchlewskiego zastrzelono bez
          litosci kiedy NKVD wyslalo go z lista czlonkow AK do wywiadu Gestapo. Zabil go
          tesc, ktoremu Marchlewski wyjawil cel przyjazdu do Polski.
          • Gość: zyx a miliony czlonkow PZPR, tysiace w UB? POLACY! IP: *.rdu.bellsouth.net 08.06.02, 07:43
            Gość portalu: polishAM napisał(a):

            > My Polacy nie mamy problemu ze wskazaniem rodakow ktorzy zezwierzecili sie. My
            > nie aprobujemy bezkrytycznego szowinizmu. Feliks Dzierzynski i druga padlina
            > Julian Marchlewski nie uwazali sie za Polakow ale nimi byli. Feliks tylko raz w
            >
            > zyciu przypomnial sobie, ze jest czlowiekiem. Marchlewskiego zastrzelono bez
            > litosci kiedy NKVD wyslalo go z lista czlonkow AK do wywiadu Gestapo. Zabil go
            > tesc, ktoremu Marchlewski wyjawil cel przyjazdu do Polski.

            • Gość: polishAM Re: a miliony czlonkow PZPR, tysiace w UB? POLACY! IP: *.nas32.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 08.06.02, 11:07
              Musze Cie zmartwic zyx. Rozanski w Warszawie, Luna Brystygier-dyrektorka Dept.
              Min.Bezp. Publicznego, caly Dept. Bezpieki w Lodzi, Helena Wolinska oraz caly
              szereg innych sedziow i prokuratorow, Leon Rubinstein, brat Michnika i cala
              zydokomuna. Cale Biuro Polityczne i polska marionetka magazynier Bierut
              kontrolowany przez Biuro Polityczne. Gomulka, polski patriota mial szczescie,
              ze zyje, w wiezieniu oczywiscie. Chodzi o okres 1945-56. Niewielu tam Polakow
              na wyzszych szczeblach. Ale jestem jeszcze rozkojarzony, bo wrocilem z
              ciekawej platnej strony. www.worldsexarchives.com/
        • slawek.r Re: Polak Dzierzynski podpisywal masowe wyroki 08.06.02, 11:16
          Gość portalu: zyx napisał(a):

          > smierci na wielu setkach tysiecy ludzi. Czy dlatego ze Polak, czy Rosjanin? Moz
          > e
          > dlatego ze sluzyl morderczemu systemowi. Wiele narodowosci mialo swoich katow w
          > e
          > wladzach ZSRR. Uratowanie kazdego zycia zydowskiego w III Rzeszy wymagalo
          > pozwolenia hitlerowcow. Polacy tez przez 44 lata wspolpracowali ze swoimi
          > oprawcami> Moze nawet czlonkowie twojej rodziny , szynka. jedz do Polski, ni
          > ech
          > cie tam rodacy twoi kradna."

          Musisz,zyx,zrozumiec polizCHAMA,przeciez to potomek FOLKSDOJCZOW.A jaka jest
          roznica miedzy Folksdojczami a zoologicznymi antysemitami z naszej siedziby w
          stosunku do Zydow? Zadna! I ci i tamci widza w Zydach zwiastunow wszelkiego zla i
          uwazaja ze oczerniajac ich ratuja swiat przed totalna zaglada.Zapominaja tylko ze
          zarowno Niemcy jak i my,Polacy,spogladamy na nich jak na dynezaurow.

      • slawek.r Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA 08.06.02, 10:55
        Gość portalu: polishAM napisał(a):

        >" Robert Nowak ujawnia zydowskie klamstwa. Przypomne, ze podpis Zyda Lazara
        > Kaganovicza byl na rozkazie skazujacym polskich oficerow w Katyniu. Partyzanci
        > zydowscy mordowali Polakow w Koniuchach i Siemiatycze. Zydzi wysylali Polakow
        > na Sybir. Po wojnie Zydzi stanowili 80% aparatu bezpieczenstwa, ktore skazywalo
        >
        > Polakow na smierc. Salomon Morel Zyd byl jednym z najwiekszych w historii
        > masowym morderca w obozach koncentracyjnych.
        > Nazisci i Zionisci byli do roku 1941 sojusznikami i w styczniu tego roku
        > Avraham Stern lider organizacji Lehi oferowal Hitlerowi pelne poparcie.
        >
        > Przypomne tylko, ze probowano nie dopuscic ksiazek Jerzego Roberta Nowaka jako
        > lektury ale akcja ta zakonczyla sie dla zydonazistow niepowodzeniem."

        Ty zakichany Folksdojczu,polizCHAMIE,przestan wtracac swe zasrane piec grosze w
        nie twoje sprawy.Juz z twymi klamstwami zanudziles nawet twoich kameraden.

        • Gość: polishAM Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA IP: *.nas32.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 08.06.02, 11:10
          Nie wiedziales, ze Hejrut to wlasnie Zionist-Revisionist ???????????
          • slawek.r Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA 08.06.02, 11:43
            Gość portalu: polishAM napisał(a):

            >" Nie wiedziales, ze Hejrut to wlasnie Zionist-Revisionist ???????????"

            Ty kompletny IDIOTO! "Hejrut" to spadkobierca "Bejtar" Zabotynskiego,ta wlasnie
            organizaja,ktora kontaktowala z hitlerowcami w latach trzydziestych.Zaznaczylem
            tylko,ze wplywy "Bejtaru" na Zydow i na oficjalne przedstawicielstwo Syjonistycz-
            -nego Ruchu rownalo sie ZERU,takiego samego ZERA,jakim jestes ty.Dla oswiecenia
            twego slomianego mozgu dodam tylko,ze Zabotynski mial rowniez romans z rzadem
            sanacyjnym i czlonkowie "Bejtaru" przechdzili przeszkolenie wojskowe w koszarach
            Wojska Polskiego,pod instrukcja polskich oficerow.Radze ci nie zwracac sie do mnie
            z pytaniami rodzaju:"Czy nie rozruzniasz slonia od pchly?".Chyba ze chcesz mnie
            przekonac ze jestes idiota,o czym wiem juz od dawna.

            • Gość: polishAM Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA IP: *.nas32.philadelphia1.pa.us.da.qwest.net 08.06.02, 11:54
              Bejtar kretynie byla organizacja mlodziezowa. To ETZEL czyli Narodowa
              Organizacja Wojskowa, ktora rowniez wchodzila w sklad Hejrutu (Partia Wolnosci)
              zajmowala sie sprawami militarnymi. Pseudonaukowco przestan popisywac sie
              znajomoscia historii ktorej nie posiadasz.
              • slawek.r Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA 08.06.02, 14:49
                Gość portalu: polishAM napisał(a):

                >" Bejtar kretynie byla organizacja mlodziezowa. To ETZEL czyli Narodowa
                > Organizacja Wojskowa, ktora rowniez wchodzila w sklad Hejrutu (Partia Wolnosci)
                >
                > zajmowala sie sprawami militarnymi. Pseudonaukowco przestan popisywac sie
                > znajomoscia historii ktorej nie posiadasz."

                Ty zafajdany idioto,z taka odpowiedzia radzilbym ci zyczliwie zahospitalizowac
                sie w zakladzie psychiatrycznym.Tam nie biedziesz zmuszony wstydzic sie swego
                debilstwa,bo jak narazie z dziwnym uporem tego dokazujesz.

                • slawek.r Re: NAZIZM JAKO RELIGIA JERZEGO ROBERTA NOWAKA 08.06.02, 15:14
                  slawek.r napisał(a):

                  > "Gość portalu: polishAM napisał(a):
                  >
                  > >" Bejtar kretynie byla organizacja mlodziezowa. To ETZEL czyli Narodowa
                  > > Organizacja Wojskowa, ktora rowniez wchodzila w sklad Hejrutu (Partia Woln
                  > osci)
                  > >
                  > > zajmowala sie sprawami militarnymi. Pseudonaukowco przestan popisywac sie
                  > > znajomoscia historii ktorej nie posiadasz."
                  >
                  > Ty zafajdany idioto,z taka odpowiedzia radzilbym ci zyczliwie zahospitalizowa
                  > c
                  > sie w zakladzie psychiatrycznym.Tam nie biedziesz zmuszony wstydzic sie swego
                  > debilstwa,bo jak narazie z dziwnym uporem tego dokazujesz."

                  Jeszcze tylko dodam dwie uwagi,jedna dla oswiecenia twej slomianej mozgownicy,
                  druga dotyczy ramy przyzwoitosci.
                  1."Beitar" byla w chwili jej zalozenia przez Zabotynskiego partia,ktora glownie
                  dzialala w Polsce.Jej imie odziedziczyla organizaja mlodziezowa przy partii "Hej-
                  -rut",powstala po ogloszeniu panstwa Izrael.A wiec jezeli ktos tu jest kretynem,
                  jezeli chodzi o wiedze historii,to raczej ty.

                  2.Przyjete jest na forum,ze cytuje sie tresc oponenta z wymienieniem jego nicka
                  dla wiadomosci forumowiczow i ich ocenie.Tylko pospolite chamstwo i chec ukrycia
                  przed forumowiczami oponenta,rodzi dziewolag tego rodzaju.Mozesz byc pewien,poliz-
                  CHAMIE,forumowicze doskonale wiedza przed kim trzesiesz sie ze strachu.
                  >

    • Gość: doku To zły człowiek i chory, ale ... IP: *.mofnet.gov.pl 10.06.02, 13:20
      Gość portalu: niewazne napisał(a):

      > To,ze pozwala sie dzis publikowac tak anty-smeickie i bezczelne klamstwa,jakie
      > publikuje chocby Jerzy Robert Nowak to skandal! ...
      > ... Powinno sie go zamknac w zakladzie
      > psychiatrycznym albo w wiezeniu.

      Ten post podzieliłem kropkami na dwie części, które są wzajemnie sprzeczne. Bo
      jeżeli prawo miałoby zakazywać drukowania (cenzura) to winnym byłby ten, kto
      pozwolił na druk. Nowaka można wsadzić tylko wtedy, gdy kodeks karny przewiduje
      karalność drukowania takich rzeczy przy założeniu, że wolno samemu decydować o
      wydrukowaniu.

      Zdecyduj się co lubisz. Czy takie Nowaki mają uważać co piszą i drukują
      (odpowiedzialność) czy ktoś inny (urzędnik) ma za nich decydować i brać
      odpowiedzialność. Osobiście radzę: zrezygnuj z marzeń o powrocie cenzury i pomyśl
      o prawnych aspektach wolności do drukowania. Za co karać? Czy za wydrukowanie
      udowodnionego kłamstwa? Czy tylko za niektóre kłamstwa? A może np. karać za
      prawdę, jeśli była to informacja poufna lub tajna?

      Państwo prawa powinno mieć sprawiedliwe prawo, które zapewnia równość praw i
      równość wobec prawa. Nie może więc wyróżniać konkretnego kłamstwa jako karalnego
      (np. tylko oświęcimskie) ale musi formułować ogólną regułę, sprawiedliwą dla
      wszystkich pokrzywdzonych. Uczciwie byłoby karać za każde krzywdzące kłamstwo, a
      nie tylko za krzywdzenie Żydów.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka