Gość: niewazne
IP: 5.2.1R* / *.cpe.net.cable.rogers.com
07.06.02, 17:22
To,ze pozwala sie dzis publikowac tak anty-smeickie i bezczelne klamstwa,jakie
publikuje chocby Jerzy Robert Nowak to skandal! Jak mozna takich ludzi
tolerowac? Ten pseudo-historyk falszuje historie obarczajac przy tym Zydow
WINA ZA HOLOCAUST! To jest zupelne zero! Powinno sie go zamknac w zakladzie
psychiatrycznym albo w wiezeniu.