Dodaj do ulubionych

Wypadek w Rumuni

14.07.02, 09:21
To jakiś obłęd, trzy wypadki w ciągu niecałego miesiąca. Podobno czekali
kilka godzin na karetkę!!!. Jak to k... w Rumuni!!!.
ZABRONIC NOCNYCH WYJAZDOW!!!.
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek84 Re: Wypadek w Rumuni IP: 2.4.STABLE* / 192.168.3.* 14.07.02, 10:16
      Tasiemcowa seria wypadków autobusowych to nie przypadek
      Przyczyny:
      1. wyjątkowy debilizm polskich kierowców (zawodowych)
      2. przemęczenie i zasypianie w czasie jazdy.
      3. nocna jazda i mała znajomość trasy.
      =================================================
      To już szok !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka