likos232 14.07.02, 09:21 To jakiś obłęd, trzy wypadki w ciągu niecałego miesiąca. Podobno czekali kilka godzin na karetkę!!!. Jak to k... w Rumuni!!!. ZABRONIC NOCNYCH WYJAZDOW!!!. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jacek84 Re: Wypadek w Rumuni IP: 2.4.STABLE* / 192.168.3.* 14.07.02, 10:16 Tasiemcowa seria wypadków autobusowych to nie przypadek Przyczyny: 1. wyjątkowy debilizm polskich kierowców (zawodowych) 2. przemęczenie i zasypianie w czasie jazdy. 3. nocna jazda i mała znajomość trasy. ================================================= To już szok !!! Odpowiedz Link Zgłoś